Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

lenka78
16. jan 2008

Ja mam momentalne taku prihodu,ze moj X nedokaze pochopit,ze darceky nie su kazdy den.
Dnes prisiel k cizmickam a lamentoval,ze mami,zase tam nic nie je 😀

mishka711
16. jan 2008

ahoje takze po vcerajsom vysetreni som zase tu no rano mi odisla ta hlienova zatka a zacali take male krceako pri menstruacii su nepravidelne a tak stale cakam ci bude nieco viac ale snad uz sa to rozbehne zase nam mrholi no parada

lenka1108
16. jan 2008

no aj ja sa pripojim moja mala 17 mesacna co ledva hovori ma prekvapila hlaskou...kde je tata? hovorim v robote ale ked pride tak povedal ze ti pojdeme kupit kocarik.a ona na to ze neee tata kame/klame/.zostala som ako obarena a rozmyslala som od kial to slovo ma.no a ked dosiel tak sme isli do argosu a kupili sme jej aj kocarik aj kresielko v akcii spolu za 30 eur a hovorim jej no vidis tato neklamal.a mala dosla k muzovi a dala mu pusu...niekedy sa pozastavujem nad tym co take male babo dokaze...

lenka1108
16. jan 2008

jej tak ja si mzslim ze to este dnes mozno zajtra uz bude...mne odysla rano o 7 a v noci o pol12 bola mala na svete...kazdopadne daj vediet drzim palceky...papa

mishka711
16. jan 2008

urcite dam vediet stale sme doma a cakame co a ako 🙂 zatial ziadna velka zmena sem tam 10-15 sek krce a prejdu

etuska
16. jan 2008

Misha ,drzime palce! 🙂

maryloou77
16. jan 2008

ale ale co sa to tu deje baby???
mame dalsiu adeptku na maminu v horucom kresle 😀
mishka tak nam daj vediet, myslime na teba 😀 😀 😀

mishka711
16. jan 2008

samozrejme ze dam vedet 🙂

nadina
16. jan 2008

veru veru Mishka,
nie ze potom prestanes pisat.... 😉
Dianka, halo??? Ako sa ma maly Anthony?

nadina
16. jan 2008

Baby, tak mam novu sadru dnes,
az do 13.2. Potom snad uz nie.
Uz sa neviem dockat, teraz musim lezat s nohou stale vylozenou,
je to strasna otrava.
Ach jo

lenka78
16. jan 2008

mishka,uz je to na dobrej ceste.Tak ti drzim palce.Vraj tu u nas jedna rodila aj za asistencie lekara.Vraj sa snazia,aby nepospinili meno Irsku 😉 tak snad aj s tebou budu zaobchadzat ako v rukavickach!
Nadi,uz sa ti na nu aj deti podpisali? 😀

etuska
16. jan 2008

Lenka. 😀 😀 😀 aj mna to napadlo 😀
Zienky,ja mam zajtra pokec s rodicom +riaditelom skoly. Jedna moja stzdentka nechodi do skoly a ma vymeskaných 250 hodin od zaciatku roka!!!-uvidime ako sa to vyriesi,lebo evidentne nema zaujem o skolu 😒
Doteraz som opravovala testy ako diva,lebo v stredu klasifikacna porada 😠 😠 ,ale uz na to kaslem a idem spat.

Kamoske sa dnes narodil syncek Adam,tak ho mozno dnes/zajtra bude nasledovat Sebastián 🙂 Bru nocku.

nadina
17. jan 2008

Ahojte,
veru este nemam ziadny podpis na sadre,
tazko by sa na to aj pisalo, je to drsne, obvazove,
ine...ale ak chcete, kludne sa mi pridite podpisat... 😀 😀 😀

zsuzsu
17. jan 2008

Ahojte.
Chcela som vas len pozdraviť, a čo tu čitam, Nadina ma zlomenu nohu ☹ , Prajem velmi skoré uzdravenie. Dufam, že už Ta to tak neboli.
A inak ako sa mate? Vidim, že ste preberali utoky. Aj tu hore počuje človek dost veci, čoho vystraši, ale dnes to je asi jedno kde žiješ. Aj na SK toho máš dost až velmi. Ale najhoršie je že to naozaj robia deti, a oni nemožu byt ani odstihany, a ani si neuvedomia čo spravili, pre nich je to zábava. Kde by mna alebo nas za komačov napadlo niečo také. Nikdy. Deti maju velmi vela volnosti, a nudia sa a potom robia debiliny.
Ale ja si to bohužial nezmenim.
Tak pozdravujem, a prajem krásny den.

lenka1108
17. jan 2008

cafte baby akurat som sa rozhodla ze idem nieco upiect sice este neviem co ale mam taaaaakkkuuuu velku knihu tak hadam tam cosi najdem...co take viete upiect?poradte...tak papa kocky 🙂

lenka78
17. jan 2008

ja mam receptiky na ovsene keksiky a super recept na orieskovohrozienkovocokoladovy kolac s cestom ako babovka.Ta cokolada je nalamana v ceste a je to super!!!Erika,ak citas,tak ano,ten od vas.
Mam ich tu napisat?Su super lahke a moje najoblubenejsie.tie ovsene chvalili aj odporcovia zdravej stravy.Recept mam z Receptov zo zivota a volaju sa Mlynarove pusinky 😉

lenka78
17. jan 2008

Inac v spravach som vcera videla aj tu brutal vrazdu u nas v Humennom.Tomu neboztikovi som ucila syna. ☹

nadina
17. jan 2008

Ahojte baby.

Zsuzsu, pozdravujeme Severne Irsko 😉

lenka78
17. jan 2008

U nas su uz vypredaje pred koncom.kedy budu dalsie? 😀 😀 😀

etuska
17. jan 2008

Ahojteee 🙂
My sme nestihli ani tie povianocne,lenze na SVK este hadam nejake budu.Mali sme pokazene auto,takze sme nikam nesli-aspon sme usetrili 🙂
No o 2 tyzdne ideme do KE k svokre+pozriet krsniatko Evicku-uz musi byt velka 🙂 .Známa ruší obchodík s detským oblečením,tak som kúpila Mimi zelené a Evke žlté T-shirt 🙂 -este tam asi parkrat zbehnem 😀 -chutnucke veci tam maju.

Miska ma 31.1 v skolke karneval,tak uz teraz fantazirujeme aku masku pripravit 🙂 -najlepsi by bol "čert",ani by som ju nemusela velmi kraslit 🙂 . Alebo anjelik s rozkami 🙂

nadina
18. jan 2008

Leni,
vypredaje su cely rok, niekedy sa mi zda,
ze aj lepsie ako tie prilezitostne...
Tie velke byvaju dva x do roka, po Vianociach
a pred letnou sezonou tusim opat.
Inak ak mate radi zasielkove obchody,
tak si mozete objednat tieto katalogy v IRL :

https://www.littlewoodsireland.ie/rf/lwi/secure...

https://www.freemans.ie/web/main/getcat_other.a...

http://oxendalesie.drct2u.com/page?pageId=67

Na tieto stranky sa oplati mrknut aj hned po Vianociach/
bol obrovsky vypredaj ale asi len do 2.1. Potom nahadzovali nove katalogy,
Z toho prveho som kupovala :
http://www.littlewoodsireland.ie/rf/lwi/navigat...

Velmi sa mi paci, ze je taky komaktny, nezaberie vobec vela miesta
a nema zbytocne velku vybavu.
Z littlewoods Vam poslu veci domov zdarma,
platite az po 2/3 tyzdnoch, ked pride sek.
Do vtedy mozete vec vratit, ak sa Vam nepaci.
Paci sa mi ten system...
Tak prijemnu zabavu 😉

... a tento obchodik tusim nema katalog,
ale mavaju krasne vecicky a kvalitne vecicky,l
maju prave vypredaj.
http://www.pumpkinpatch.ie/

Pekny dnicek 😉

nadina
18. jan 2008

Poznate dalsie katalogy? Dajte tip 😉

nadina
18. jan 2008

teda ma ten posledny ma katalog, ale len online...

lenka78
18. jan 2008

napr. www.freemans.ie
no neviem ci maju akcie,to je len katalog
ja som vcera kupila svagrininej malev saty a suknu za 2eura,no uz skoro nic nie je v obchodoch 😉

nadina
18. jan 2008

freemans som tam dala... 😉

katka23
18. jan 2008

ahojte.chcela som sa opytat moj manzel vcera odisiel do corku pracovat a tak som rozmyslala ze ak by sme tam isli za nim ci by som si nasla pracu take nieco ako opartovanie dietata lebo mam troj-rocneho syna a nechcela by som ho dat do skolky.dakujem

lenka1108
18. jan 2008

baby ked som dala ten freemans tak mi to skoro zavyrilo pocitac normalne mi to odratavalo a idem skusit ci mi cosi nepovymazavalo...dajte si bacha...

nadina
18. jan 2008

Lenka 1108,

😉 tak to je dobry vtip,
ta stranka je bezpecna, ale uz musis mat dlhsie
virus vo svojom compe...

maryloou77
18. jan 2008

no nadina
ty ma kazis, len by som nakupovala a nakupovala 😀 😉 😀

ashley
19. jan 2008

Ahojte babenky.
Nejako nema cas sem chodit. Malemu asi uz idu zubky, lebo vecer je hrozne zly, kedysi zaspaval sam a teraz musim byt pri nom. Snad sa to coskoro polepsi.
Nadi, teda to budes mat dlho tu sadru, dufam, ze ta to bolli menej ako predtym. Ja si nastastie uz nepamatam ako to bolelo mna 😉
Mishka, drzim ti palce... hlavne nech mas rychly a bezproblemovy porod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre