Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

annaola
8. mar 2008

Noo,na mna si este nikto nespomenul a den matiek budeme oslavovat v ten datum akosa slavi na slovensku.. 😲 Ale Valentin bol super, dostala som nadherne romanticky darcek - mixer a tulipany 🙂

jeeeej, to je sila....akurat prisiel muzicek s kvetinkou a vinkom.iam very happy 😀

annaola
8. mar 2008

este som zabudla, v tom hurly burly bolo skvele,Tomi sa dokonale za tu 1,5 hod. vyjasil a asi najviac na tej ich velikanskej smyklavke.odvazny chlapec .a to stale hladal vchod na tobogan, ci co to bolo,taky zakrucany tunel 🙂 ,mozno dobre ze ho nenasiel. 😉 Najskor sme boli troska v soku z ceny(8,50) na tu chvilu, ale je fakt, ze dlhsie by to tie nase deturence fyzicky nezvladli 😝 . Som velmi spokojna s dnesnym dnom, konecne nejaky aktivny relax.zajtra nas caka zmontovanie tomaskovho meninkoveho darceka,je to taka trampolina s drzadlom,drzte nam palce! pekny vecer

nadina
9. mar 2008

Ahojte,

Anna, aj moji chlapi boli dnes v Hurly Burly. Mozeme sa tam niekedy stretnut 😉
Ja som dnes oddychovala, vcerajsi vylet ma zmohol.
No chalani boli uzasni, ked si rano nasli v izbicke novu zabavku z Ikea -
vlozim foto do albumu.

Baby, ako ste sa mali cez vikend?
Halo?
Nejako nam to tu mrzne...

xena22
9. mar 2008

Ahojte prave sa chystam do vane...vraj tu ma byt hrozne pocasie v noci a u nas to uz tusim zacalo,muz isiel poschovavat vsetky kolobezky a bicykle,ktore mame bezne pred domom 😀 aby nam ich neodfuklo...
Nadina a to je kresielko alebo to ma nejaku specialnu funkciu???Take nieco by sa mi pre chalanov hodilo,zavret ich tam a neotvorit aspon hodinu...ale konecne sa zacali hravat vonku trochu,aspon je doma trochu klud,,,,no pre dnesok sa lucim...kde vsade je tu v irsku vlastne ikea???

nadina
9. mar 2008

Ahoj Xeni,

veru, uz aj tu fuka poriadny narazovy vetrisko, ma byt vraj strasna burka na mori...
Kresielko sa otaca a zmestia sa don obaja, ani ich nevidno,
ked ich zatvorim, ale dlho tam nevydrzia byt zatvoreni 😀
Ikea sa stavia na severe Dublinu,
zatial v Irsku nie je, takze sme museli az do Belfastu,
tam otvarali na jesen 2007. www.ikea.co.uk

matina24
10. mar 2008

Ahojte babenky zdravim vas zo slovenska 🙂 .Ak mozem tak sa pripojm.Mam snubenca v irsku a v juny sa chystam za nim.Mam v novembri 21 teraz koncim skolu.Uz zajtra pisomne dufam ze napisem.Chcem sa opytat ci mate zdravotnu opistku nasu alebo ste si vybavili tam.Ozvem sa ked budem na nete v skole

nadina
10. mar 2008

Vitaj Martinka,

skus si precitat historiu diskusie, kazdu chvilku sa tu o tom diskutuje 😉
Mas tam vseeetko vysvetlene,
pekny dnicek
a drzim palce na skusky...

krasulka
10. mar 2008

ahojte baby, kto ste v Dubline? Je tam dost prace? Uvazujeme s muzom, ze odideme z tejto diety do dublinu.Dik za info.Piste aj IP.

mishka711
10. mar 2008

krasulka ja som s dublinu a prace?no aj ano len treba skusat stastie 🙂

question
11. mar 2008

ahojte mamky...nejako to tu naozaj mrzne co sa deje??? zeby to pocasie kazdeho uspavalo???? 😀
co deticky...Miska no co bola si u toho pediatra? a vidim ze su tu aj nove tvare.. 🙂
ja letim zajtra domov tak si viete predstavit ako sa tesim.... 🙂

nadina
11. mar 2008

Ahoj Question,
tak stastnu cestu.

Nas doma zmohla nejaka viroza,
tak moc toho nepopisem...
Mam aj vsetky deti doma koli chorobe.
Este ze tu mam maminu...

xena22
11. mar 2008

Aj ja mam pocit,ze tato zima nema konca,a ten vetrisko co tu vcera bol,dva krat mi prekotilo popolnice a kolobezku som nasla az v krikoch 😀 ,ja sa uz chcem vyvalit an dvor a chytat irsky bronz 😉

Neviete nahodne kolko eur tu vyjde vodicak???Normalne uvazujem,ze sa na to konecne dam,velka som uz dost a je mi jedno na ktorej strane sa jazdi,kedze este nie som zabehnuta na ziadnu stranu...nacvicim si jazdu do skoly a do Dunnesu a to mi staci 😀
Ale to by chcelo druhe auto,nejaky pojazdny pekac na dorazku 😀 Neuverite,ale ja som nikdy za volantom nesedela!A ked ma videl muz ako chaosim aj na kolotocovych autickach,tak radsej ma na vodicak ani neposiela 😀

question
11. mar 2008

jaj neznasam,ked napisem odpoved a poslem a odide net..tak znova... 😒
nadi tak to ti nie je co zavidiet..ked mas doma samych marodov ale ako si pisala,aspon ze mas maminu akurat na pomoc..prisla na kratku navstevu..ci na dlhsie?? ozaj a co paci sa jej tu??? 🙂
xena..a nepisala si vcera nahodou,ze manzel chce poukryvat kolobezky dovnutra,aby vam ich neodfuklo??? tu sim sa mu teda lenilo...ked si ich mala v kriku 🙂
a co sa tyka vodicaku...aspon co ja viem..tak tu to nie je ako na SK ze zaplatis napr 15000 a mas to.. ide o to,ze zalezi od teba kolko si das jazd..a podla toho aj platis./..ale nemam predstavu kolko to vyjde tak celkovo....

xena22
11. mar 2008

Question hej pisala som ,nieco aj ukryl ale to co bolo na 5 m od domu na to sa vykaslal... 😀 hm je to chlap!

question
11. mar 2008

no jassneeee..typicke,vsak? 😀
sp 😀 😀 oliehat sa na nich...no skoda reci

xena22
11. mar 2008

Konecne som hodila fotky do albumu...nadina liecte sa,nech tu mame veselsie 😉 zrovna teraz pred prazdninami ste ochoreli,tak budete mat predlzene volno,snad sa nepozeriete 😀

mishka711
11. mar 2008

Ahojte question tak enjoy domovinu a daj si vsetko do poriadku 🙂 u toho pediatra sme boli teda ortopeda ae nic konkretne nam nepovedal iba ze sa mame ukazat o mesiac ze on sa stale vyvyja tak by to malo prejst i hope takze tak ako bol tvoj muz spokojny v nedelu???trochu si zabehal 😀

question
11. mar 2008

xena..jeje ja som nevedela,ze ty mas uz take velke deticky.... 🙂 no urcite sa doma nenudis 🙂 ale su zlatucke 😀
miska veru tesim sa a poriadne..teda hlavne na lekara a na to,ze to uz koooonecne mozeme aj niekomu povedat...dufam,ze bude vsetko ok 🙂
co sa tyka draheho..prisiel spinavyyyyyyyyyyyy..ale spokojny..a to je hlavne..ved stale tvrdi,ze musi dat dole brucho a ze futbalom sa mu to podari..tak som zvedava 🙂 sice zevraj najprv voooobec nestacil z dychom..potom sa uz nejak nastartoval 🙂 ved o 3 tyzdne pojde zasa a chce chodievat pravidelne,co by aj mna potesilo,ze konecne by tu mal co robit aj on 🙂

mishka711
11. mar 2008

no to hej aspon ze tak 🙂 ved potom sa ozvyte ked sa vratite a pridite oby 3ja pozret maleho aspon atak nanavstevu 🙂 nam pride babka pomoct tak sa tesim ze si trochu oddychnem a mozno niekam aj vybehneme s Tomom medzi ludi tak sa drzte zatila papa

question
11. mar 2008

miska a inak ti lekar na maleho nic povedal??? hm... tak snad to bude v poriadku..inak ozaj nechydtate sa niekedy na navstevu slovenska? ci ani nie? aby lekar doma popozeral poriadne maleho..hm?

mishka711
11. mar 2008

no pozrel ho a skusal klbiky aj to kolienko a vravel ze nebude robit scan ze to by malo prejst no ale ja som sa ho pytala za scan uz ked som tam bola a on ze to neni nutne ze bla bla no my sa chystame az ked bude rodnny list mozno v maji juni uvidime isla by som aj zajtra len tak pozret hihi ale naspet by som musela az kym dostanem rodnny a to este mozno 2 mesiace takze to nie 🙂 ale ked prideme na slov tak ho dame poriadne prezret a heto som bola u poliaka no ale 80 eciek za prd co uz ale verim ze to je ok proste len rychlo narastol alebo tak ....

xena22
11. mar 2008

Miska nechce sa mi prehladavat historiu,ale ak si matne spominam,tak si maly ma tusim problem s pukanim v klbikoch???No mne maly "rachotil" skoro do jedneho roka,ako zacal lozit,tak si spevnil asi telo a prestalo mu to...Dr to nijako neriesili (to bolo este na Sk),vraj bezny nalez 😠 ale asi mali pravdu... 😉

mishka711
11. mar 2008

xena 22 presne tak puka mu v kolienku a tiez to neriesil takze som kludna tak fajn ze aspon viem ze som neni sama s tym problem 🙂 a to mu puka iba v lavom a sem tam aj v kotniku ale to malo uz tam pojdem len na ockovanie s malym a ked to neprestne tak skusim neskor este 🙂 a davame do mliecka d3 vitamin 2krat denne

nadina
11. mar 2008

Ahojte,

Question, maminu tu mam uz od decembra,
len bola na tyzden doma v januari.
Je tu tak dlho, koli mojej nohe,
co som mala zlomenu a 6.tyzdnov v sadre.
Moc sa jej nepaci, ale moja mamina ofrfle vsetko,
ked ju taham ku moru, tak chce nakupovat...
nic ju nebavi, ona to ma v povahe,
naozaj neviem po kom som 😀

nadina
11. mar 2008

Xeni,
chalani su podareni, pekne fotecky.
To vyzera ako z dovolenky, kdeze ste to boli?
Ci to u Vas?

question
11. mar 2008

nadina..tak to si naozaj pekne a setrne napisala... 😀 o mamine...no hold strasi ludia uz asi nemaju moc v laske zmeny..... 🙂 ozaj a ako je s nohou? ako to vidis????

xena22
11. mar 2008

Nadina moju mamu by som sem nedostala ani keby som si zlomila dve nohy 😉 tak bud rada...
Niektore fotky su z dovolenky,boli sme na grand canarii odtialto z irska....bolo celkom dobre,ale uz by som tam nesla...zas niekam inam 😉

question
11. mar 2008

xena to ste boli teraz niekedy v zime tam? aj moji znami boli a veru tiez vraveli ze nic moc... tiez som chcela tam ist..bo je to dobra lacna alternativa ist niekam v zime relativne do tepla..ale asi nie.....
v lete sa chystate niekam na dovoelenky babule?

xena22
11. mar 2008

Nie boli sme tam v lete,ja v zime neriskujem s letnymi dovolenkami 😉 ,nebolo tam zle,ale boli sme na dva tyzdne a nebolo tam az tak co pozerat,voda je tam studena,nie tak brutal ako tuna ale velmi sa to nelisilo,,,takze nabuduce uz nie k oceanu 😒
Teraz ideme v maji do spanielska do Salou,ale neviem ake pocasie tam bude,asi tiez este nic moc,ale chceme behnut do barcelony a len tak si oddychnut,to uz ideme len na 7 dni,to bohate staci,teda aspon mne 😀 ,chceli sme ist povodne bez deti,ale hrozne chceli ist s nami,tak som nemala to srdce...

annaola
11. mar 2008

ahojte, nam dnes tiez tak fukalo az odnieslo plastove stolicky z dvora normalne cez plot na ulicu. 😲
nadina, keby si tu nemala maminu ale svokru asi by to bolo este horsie,viacej by ta iritovala, nie? 😉 Predsa, je to tak je mama je mama. 🙂
To ja len preto lebo sme tu mali svokrovcov a nedopadlo to velmi dobre...
Dovolenka, to je carovne slovo, skoda ze tento rok bude asi pracovna, kupili sme pozemok a musime ho oplotit a pod., tomu sa hovori dovolenka na Malte 😀
chystate sa niekto pozret do mesta na st. patricka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre