Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mishka711
7. máj 2008

aj ja som tam bola na nakupoch a bolom to za 30e ale to som este neskoncila letime domou v nedelu takze bude toho trosku viac 😀

andreab
7. máj 2008

no, ja sa tiez este chystam, pacili sa mi tam este podusky, ale uz by som sa neodniesla 😀
ozaj, co hovoris na Maclaren Quest Sport karicku, ma ju ju v MC

mamartinka
7. máj 2008

ahoj andreap.to kde je ten park.isla by som ale za chvilu ma prist manzel z prace.chodis aj po obede von?ja som doma nepracujem.tak inokedy niekedy.poslem ti do ip tel.

mishka711
8. máj 2008

neviem ako vyzera catalog som poslala znamej ale pozrem stranku MC ci tam bude

mishka711
8. máj 2008

uz som pozrela cena 128e now?pekne naj krajsia je cerveno cierna ale ich tam je viac v ponuke aj tie bebecomfort loola up su pekne ale drahsie

andreab
8. máj 2008

krasny dobry den vsetkym

mishka, aj mne sa paci ta cerveno cierna,ale pre babu bude asi lepsia seda, aj ked maju aj ruzovu,ale to je uz moc
pojdem dnes asi do MC a dam si ho predviest, zatial som len okukavala 🙂

snad nam to pekne pocasie vydrzi, manzel bol o 8am pri letisku a hovoril, ze je strasna burka

mishka711
8. máj 2008

no ani nehovor chystam sa s malym do health centra vazit ho tak snad to vydrzi 😀

kravata
8. máj 2008

cervus dievcence ,mam mimi, som tu niekolko tyzdnov a minuli sa mi zasoby rybacej masticky na zadocek,co sa tu pouziva, co mam hladat v lekarni 😅

annaola
8. máj 2008

ahojky kravata,
ja som pouzivala SUDOCREM,poradila mi ho lekarnicka este na SR,ked mu uz nic nazeberalo v letnych horucavach a mal stale zapareny zadocek.Tu ho najdes aj v Tescu,u nas je v oddeleni liekov, ale maju ho aj v lekarni.Pouzivaju tu aj akysi E4 , ale ten nemam odskusany.Skus ten prvy, urcite budes spokojna.Kde byvas a ake velke babo mas?Vitam ta na konikovi 😉

kravata
8. máj 2008

mila anna ola ,byvame opusteni v skerries ,skoro severny dublin,len trocha dalej po zeleznici.male mestecko pekna plaz.a ty si kde?moja paulusa je velika 4 mesacna baba,strasne dobra ,tak sa trochu nudim.dakujem za radu. 😵

annaola
8. máj 2008

musim pozret na mapu kde ten skerries je 😉 ,ja byvam v Lucane.Xi, bud rada ze sa nudis,keby si mala takeho certika ako mam ja... Mozeme na par dni vymenit, aby si sa nenudila, co ty na to? 😀
Ako sa vlastne volas?

etuska
8. máj 2008

ahojte baby. ja som dnes doobeda obliekla,ze sa trosku pohra v zahrade a o 1/2 hodky na to lejak 😠 😠 😠 ,tak sedime doma a malujeme,kreslime...

kravata
8. máj 2008

ze vymena ,no to urcite, co keby som nahodou schudla,ked som cele mesiace pracovala na tejto skvelej postave.mozes mi hovorit nada tak sa volam.co ta annaola? 😎

annaola
8. máj 2008

nadi,ja som anna. ;Ked zacne behat tvoje baby, tak chtiac, ci nechtiac sa budes musiet zrieknut tej skvelej postavy, ani sa nezastavis.
etuska,u nas sa uz tiez schyluje k dazdu, tak sme zrusili nas bicyklovy vylet do Lidla(ideme skusit ci malemu nahodou nebudu dobre sandalky, co tam akurat maju- vyskusali sme ich uz tusim milion, lebo ma vysoky nart a ziadne nezapne)

kravata
8. máj 2008

no dobre dievcence tak uz dude prsat aj tu. 🙄
stretavate sa?

mishka711
8. máj 2008

ahoijte vitaj kravata my sme dnes boli v health centre a mame 6.10 tak fajn a stale je kraasne pocasie kravata ako sa ti letelo s malou?a ten sudocrem je fakt dobry ja ho stale pouzivam mam aj rybaci krem ale ten som este nenacala etuska nezabudni vybavit to pekne pocko ked prideme na slovensko 😉

kravata
8. máj 2008

mila mishka,moja paulusa spala a spala. 🙂

annaola
8. máj 2008

Mishka,to ste uz poriadne narastli, o chvilu tu bude uz obdobie vzdoru 😉

etuska
8. máj 2008

Mishka-no skusim vybavit "u Sefa" tam hore 🙂
Annaola- tusim ze v Protetike take sandalky robia, skus mrknut,ked pridete na SVK. Ja som pozerala v obchode stali cca 500SK, ja som kupila cez inzerat za 200,-Sk,daju sa rozne povolit...

mamartinka
8. máj 2008

babky tak dnes bolo zas teplucko co.ma byt aj vykend aj buduci tyzden. 😎 😝

mishka711
8. máj 2008

anna no to hej na to sa tesiiim 😀 kravata dobry nick 😀 ale si nada ze?no snad to aj maly prespi dnes mi vraveli ze mu mam davat papat ked budeme vzlietak a prilietat ale verim ze to prespinka ty si rodila na slovensku vsak?kedy presne januar ?etuska no diky spoliehame sa na teba 😀 mamartinka takze si doma nepracujes ale ti je dobre ja uz v juni nastupujem 😒 moc sa mi nece ale len par hodin be alright nadina ako si na tom uz lepsie ?a adrearu? 😕 🙂

zilka
8. máj 2008

ahojte ste tu niektora 🙂

mamartinka
8. máj 2008

to od 3 mesacneho ides do roboty?kto ti bude varovat?kam nastupujes?

mishka711
8. máj 2008

no mamina pride varovat maleho inak by som si tyo urcite rozmyslela a robim v druzine takze v poho 😎 zilka sme tu i hope.... 😀

nadina
8. máj 2008

Ahojte zienky,

ale ste sa dnes rozpisali,
vitaj Nadi, aj ja som Nada, tesi ma 😉
Sudocream je naozaj super, nam pomohol aj na ekzem.
Anka, skus pozriet sandalky v Adams,
prave vcera som tam skusala Slavkovi take,
co sa daju nastavit aj na priehlavku na dva suche zipsiky,
velmi sa mi pacili, ale nekupili sme koli velkosti - 9 bola mala
a 10 velka, neviem co to mame za nozicky...
A tusim mali aj klenbu, co tu maloktore...

Mishka, Andre ru sa asi skoro neozve,
ma pokazeny PC.
Pekny vecer vsetkym 🙂

etuska
8. máj 2008

ahoooj Nadi,ako sa vam dari? 😉

zilka
8. máj 2008

ahoj mishka 711.chcela by som sa ta opytat ty si rodila v irl?ja mam ist na bud.mesiac do Dublinu do National Maternity Hospital na vysetrenia.

zilka
8. máj 2008

ahoj etuska.ako?dlho som sa neozvala lebo som bola busy.

etuska
8. máj 2008

zilka-IP 🙂

nadina
8. máj 2008

Ahoj Erika,

vdaka, v pohode, akurat som prisla z anglictiny,
je tu vela kurzov zdarma, ktore plati vlada...
Mavam dva x do tyzdna po dve hodky.
Taketo a pdoobne centra su v kazdej vacsej stvrti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre