Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
24. feb 2009

krasuliak a kde je to druhe video?neako nechapito.Mishka tak dufam ze pochodis a dopadne ti to dobre.drzim palce.aj mne inak neako sibrinkuje mrsulda.akosi nie a nie prist.ale zatial nemeska.uvidime co bude do nedele.ale zatial priznaky ziadne.ani na tehu ani na mrsuldu ze by mala prist.

alienka1
24. feb 2009

ahojte krasulkovci. tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam. mate krasnu vlasatu princeznicku 🙂 len nech ste vsetci zdravi.
inak ked som videla to video tak som bola trosku zhrozena z tej setricky a to som aj ja sestra a bola som pri nejakych porodoch ale keby toto spravili mojmu babu tak by som spravila asi toto

https://www.youtube.com/watch?v=cF5-AuXWpEs

😠

alienka1
24. feb 2009

ja viem ze som mozno citlivejsia ked som v tehu ale ked som pisala bakalarsku pracu ktora suvisela s porodom citala som jednu nadhernu knizku. pisal ju jeden porodnik a jedna z veci co tam bola je, ze babätko je 9 mes skrcene v brusku a potom ho nasilu vystru ako keby to bola len nejaka vec. a bolo tam este kopu inych myslienok alebo lepsie povedane zisteni, ktore sa mi zdali samozrejme ked som ich citala. skoda ze väcsinou sa prirodzenost straca v rutine ☹

alienka1
24. feb 2009

ozaj mamartinka dakujem za IP 🙂

bambulka123
24. feb 2009

Ahojte krasulkovci,tiez sa pripajam a srdecne blahozelam.Malinka je nadherna.Vela lasky,stastia a hlavne zdravia.Nech ste cim skvor spolu.Stastna rodinka 🙂 😵

mamartinka
24. feb 2009

bambulka123 a ty si v irsku kde?xenuli malinka je krasnucka buclata a velka uz.

tinaorchid
24. feb 2009

Krasulka gratulujem k malej bambulke. 🙂
Alienka1 pekne video, dobre som sa na tom pobavila,aj mojim chlapcom sa to pacilo 😵 .

bambulka123
24. feb 2009

mamartinka ja som hodinu od Corku.

adrianamickova
25. feb 2009

gratujujem,otecko ...
na svet prisla trochu hlasna,z vasej lasky vzacny kvet,
nech je zdrava,stastna krasna to vam zela cely svet 🙂

krasuliak
25. feb 2009

😉 😉

ladywitch26
25. feb 2009

no ja neviem, ale mne je ta sestricka na tom videu strasne nesympaticka 😠

bambulka a ktorym smerom od corku, lebo ja to mam tiez hodinu do corku, som kusok od dungarvanu.

inak baby, ako rozoznam tie falosne kontrakcie? lebo tuto noc som moc nespala, tak nejako divne mi tvrdlo brucho, mala kopala ako diva popritom, tak neviem.

mishka711
25. feb 2009

krasuliak AMY jaka pohodicka robte si somnou co xcete 😀 zlatunka je 🙂 bbay uz test mi vysiel ze sooom ale len potvrdit a to mi je vazne uz 2hy tyzd zle od zaludka fuuj no ale pri malom to nejak nemozem na to myslet 😀 uvidme ked sa to potvrdi alebo vyvrati 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
25. feb 2009

mishka711 gratulation.no mozno aj mna to caka.ale ja zatial ziadne priznaky.ani na mrsuldu ani na tehu.

bambulka123
25. feb 2009

Baby aj ja chceeeeeeeem babo ☹ Ladywitch my sme v malej dedinke Rathmore to je blizko Killarney.Mozme niekedy zorganizovat stretko v Corku 😀

mamartinka
25. feb 2009

bambulka123 aj ja chcem uz cez 2 roky a nic.a teraz uz to mozno klaplo konecne.

bambulka123
25. feb 2009

mamartinka tak drzim palce dufam ze aj my sa dockame coskoro.

mamartinka
25. feb 2009

no vies este sa moc netesim.este to moze prist.ale dufam ze nie.

bambulka123
25. feb 2009

Ja musim utekat do prace tak pa,snad nedojde a budes stastna tehulka. 😉

mishka711
25. feb 2009

bambulka no a kde je problem 😀 no ja sa zatial netesim lebo to nemam este potvrdene od dr iba testy a minule mi vyslo tiez testy pozitivne a nakoniec nic 😒 no tak preto ak to bude potvrdene oznamim to ale aj tak dakujeme a mamartinka no sme vsetky zvedave co a ako to bude s tebou drzime palceky nech to je uz konecne to vytuuuzene tehu 😉

susanne.k
25. feb 2009

caute baby,

vie my niekto povedat ako to tu v irsku chodi s ockovanim babenka? Kedy je 1 ockovanie a u koho a potom tie ostatne. Nasa mala ma uz 5 tyzdnov a public nurse my na zaciatku povedala ze my pride appoitment domov, ale doposial my nic neprislo. Volala som tam a ona ze musim cakat, ze to bude trvat este niekolko tyzdnov. Podla tej brozurky by to mala dostat po narodeni.
Ako to bolo u vasich babetiek? Ci mam zbytocne obavy alebo mam za tym chodit .
Dakujem
Vsetko najlepsie krasuliak, ami vitaj na tomto svete.

xena22
25. feb 2009

Caute kocandy...

Mishka gratulujem,snad to vyjde 😉 Dnes som videla ten kocik co mas nazivo,je pekny...tak snad ho vyuzijes 😉

Stretko v Corku??? TO by bolo fajn,nie??? 😀 Bambulka do Kilarney obcas zajdeme,je tam krasne...

Susanne.k tuna vsetko zaockuju rovno v porodnici a potom zacinaju vsetky ockovania az po 8. tyzdni,tak snad ti nieco pride,teda tak mi bolo povedane,ze ockovat sa zacina od 8 tyzdna a ze mi pride kratko predtym predvolanka od GP.ALe to by mala riesit tvoja GP... a nechodis na poradne s malym?

bambulka123
25. feb 2009

Cauko xena22 tak to sa mozte stavit aj u nas 🙂 V Killarney je krasny ten park este som nebola pri tych vodopadoch co tam niekde su.

ladywitch26
26. feb 2009

krasulkovci, no mala je zlataaaaaa 😀 a to hned dve plienky naraz? 😀 to asi aby ste hned vacsiu prax nadobudli.

bambulka, xena, mozme dat neskor stretko aj v killarney, sa tam chceme raz s muzom zajst mrknut, ale teraz radsej v corku. ja sa uz ledva hybem 😀 a cork mam na pol ceste do killarney. inak teraz budem cork navstevovat velmi casto, v aprili dokonca 2x do tyzdna. v utorok mam kliniku a v stredu antenatal class. 🙂

mishka711
26. feb 2009

susanne stym ockovanim no tbc by malo byt do 3mes ale tu ho fidka uz mala my sme tiez cakali dlhsie inak sme zacali tym 2mesacnim a pootm 4-6 a 12 a teraz nas cakak pneumokok 13mes a potom az v 4roch rokoch ale to ti pride kaledndarik s ockovanim mne prisli 2aj novy uz sa bude davat 6v1 my sme mali 5v1 aspon myslim xeni no will be suprise 😀 no kocik je fajn sme spokojny

xena22
26. feb 2009

Caute... Bambulka tie vodopady sme ani my nenasli 😀 a koli nim sme sa tam uz dva krat trepali,no ono asi budeme musiet predsa len vytiahnut aj mapu 😀 ... a este chodime cez Kilarney do Aquadomu,ale to teraz tak skoro asi nehrozi...

Ladywitch uz ti prajem nech to mas za sebou,pozeram,ze mas este peknych par dni pred sebou,,, tie posledne dni su uz ozaj na draka 😒 ale tak som to pocitovala len v tomto tehu,prve dve boli prechadzka ruzovou zahradou, nuz co, stara som uz asi 😀

Mishka a kedy ides k dr? Hned nas informuj,,, drzim palce...

alienka1
26. feb 2009

ahoj fidka. no ja som vseobecna sestra ale pisala som pracu na temu vplyv blizkej osoby na priebeh porodu a to este z pohladu vseobecnej setry. tak som sa pri tom zabavila 🙂 ja som si myslela ze budem vnimat to moje tehotenstvo lahsie ale s tolkymi informaciami co mam sa mi to neda aj tak sa vzdy potrebujem utvrdit , ze je to vsetko v poriadku. lebo mna vzdy napadaju len tie najhorsie scenare. este ze mam kamaratku tiez zdravotnu sestru , ta vzdy povie ze ci sa blaznim ved to je normalne som predsa tehotna 🙂 jedno je vsak iste tehotenstvo a porod sa s knich neda naucit to treba prezit 🙂

ladywith ja idem na kliniku buduci stvrtok 🙂 uz sa tesim ked to moje stasticko znova uvidim 🙂

xeni a ako sa mate? malinka poslucha? je nadherna 🙂

rozmyslate nad stretkom v corku? tak to by bolo super ja to mam 15 min autom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre