Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mamartinka
22. feb 2009

dobre ranko.vyzera to ze budeme mat dnes opet pekne pocasie.boze chuda krasulka.ta si teda vytrpi.to uz jej nemozu dat neaku vyvolavacku ci co?to bude zazracne dieta ked tak maminu trapi.drzim palce nech uz to mas za sebou a nech sa uz nemusis tolko trapit.

mishka711
22. feb 2009

tak nech nam krasulka cim skor porodi ja som rodila tiez dlho v kontrakciach dlho no ale stalo to zato

lenka1108
23. feb 2009

halooo irky co porabate?

ladywitch26
23. feb 2009

leni, no co by sme robili? poniektore sa este vyvalujeme v posteli 😀 ale uz nie dlho, o hodku musim ist do prace 😝 dospavam noc, lebo som do druhej nemohla oka zazmurit, vobec sa mi nedalo spat. vsetko ma tlacilo, mala kopala ako diva a nemohla som si najst dobru polohu na spanie. a to este dlhych 9tyzdnov ma caka. no potesi. mam kamosku, ktora v posledny mesiac tehu spala tak 2 hodky v noci. mne sa nejako zle dychalo, asi sa drobculka rozhodla, ze si spravi vankusik z mojich pluc.
inak sa uz neviem dockat,kedy sa prestahujeme. vcera vecer sme este boli mrknut dalsie domy v meste, v takej krasnej pokojnej stvrti, 5minut peso do centra, kusok na plaz, no nadherne to tam vypadalo.uz len najst nieco volne na prenajom a mozem balit krabice. sakra, asi to uz bude diagnoza u mna. za poslednych 10rokov sa stahujem v priemere kazde dva roky 😀

mamartinka
23. feb 2009

ladywitch26.pekny domcek?tam mate ist byvat?aj v nutri pekne.a ta zahrada bude taka velka cela vasa?a to tam budete byvat sami ci este niekto?baby a ta krasulka stale nic.uz dnes ze aj klistir dostala,vcera uz mala po 7 minutach kontrakcie.ze jej dali tabletku na vyvolanie a bolesti jej ustali.hrozne ako uz musi chudato trpet.

xena22
23. feb 2009

Ladywitch pekny domcurik aj dobra cena...ja by som sa tiez stahovala kazdy rok,ale koli deckam zotrvavame stale na jednom mieste,nech maju aspon trochu pocit domova a tiez koli znamym a skole sa drzime na jednom fleku,aj ked by sa nam hodil vacsi teraz,ale kaslem na to,dobrych ludi sa vsade vela vojde,akoze my sme v poho,tak akurat miesta pre nas,ale ked niekto pride,mame nastaveny bojovy rezim 😀

Krasulka drzim palce,uz nech je to vonku 😉 Mne sa zda,ze uz je to vecnost co som bola v porodnici a tot ma mala len dva tyzdne dneska,boli sme na poradni,vsetko je ok... ale uz som mala perne chvilky u Dr objednala nas na 11tu mala hladna zrovna jak cenkovej deti a este aj polhodinu si dr davala nacas,samozrejme,ze zacala zrovna v ordinacii rucat jak zmyslov zbavena 😀 to je hrozne take uplne male babo,to sa ani neda nijako zabavit alebo odputat pozornost 🙂 ledva sme sa poculi...

Baby ako ste chudli po porode?Musim nahodit nejaku ucinnu taktiku,lebo vyzeram 😝 asi zvesim zrkadla 😀

lenka1108
23. feb 2009

no krasulka to bude mat za chvilu za sebou...moc jej drzime palceky...

lenka1108
23. feb 2009

xeni ja som dost schudla pri kojeni

ladywitch26
23. feb 2009

baby, povodny plan bol ten domcek, co som davala link nan, ale vcera vecer sme sa boli s muzom este mrknut priamo v dungarvane v jednej novopostavenej stvrti na domceky a zmena planu. to bola laska na prvy pohlad. len neviem,ci niektory z tych domov je aj na prenajom.musim zbehnut do realitky sa popytat. aj muz bol nadseny, 5 minut do centra to je, co by mi vyhovovalo, nakupy aj s kocikom v pohode, kusok od plaze, to by zas vyhovovalo nasmu psovi,ktory je cely saleny akonahle zbada piesok a aj muz by si prisiel na svoje, lebo by mohol o pol hodinu dlhsie spat rano a o pol hodinu vcassie by bol doma vecer z prace. tak drzte palce, nech sa nieco pre mna najde vtej realitke.

inak krasulkin drobcek si fakt dava riadne nacas. nebude to chlap? tym sa vacsinou velmi nechce, u maminky v pohodli im je najlepsie 😀

mamartinka
23. feb 2009

no veru.krasulka este nic.stale sa kdesi chuda trapi.a drzim palce ladywitch nech dobre pochodis.

susanne.k
23. feb 2009

caute baby, vybavoval si niekto irsky pas pre babenko? Ak ano potrebujem nejake info pri vypisovani a ako mam dat malu odfotit ked este ma iba mesiac. Musi tam mat otvorene oci zatvorene usta a nic za nou nesmie byt. Ako ju mam drzat

lenka1108
23. feb 2009

ahoj susane odfotia ti ju v kazdej lekazrni.ja som si sadla s malou na stolicku.dali predomna taku bielu plachtu a mala bola opreta o tu plachtu a ja som ju zo spodu drzala.a musi byt hore divat sa do objektyvu.nam sa to podarilo asi na 4tom snimku...je to jednoduche neboj len zajdi do nejakej lekarne ak mas poblizku...

mamartinka
23. feb 2009

babyyyyyyyyyyyyyyy tak krasulka uz to ma za sebou.uz maju malu bambulku pri sebe.mala ma 3000kg a 48cm a vela vlaskov.teraz jej manzel pisal na februarovky.zaroven gratulujem ocinovi a mamine ze to tak vsetko zvladla.hlavne nech su zdravucke a ma krasulka moc mliecka.chudato sa natrapila kdesi.velke gratulujem posielam.

mamartinka
23. feb 2009

babyyyyyyyyyyyy no kde ste kto.uz aj fotky su v albume.malicka Amy je zlatunka.

mishka711
23. feb 2009

jee krasulka uz ma malinku pri sebe parada no susanne my tiez sme dali maleho fotit po sedacky som ho drzala a ony ho odfotili bez mojich ruk no ale teraz je uplne uny ako na tej fotke 😀

ladywitch26
23. feb 2009

no tak sme sa konecne dockali malej krasulinky? 😀 blahozelam a nech uz ide vsetko teraz v pohode, ked uz sa tolko krasulka natrapila. malinkej muselo byt asi strasne dobre u maminky v brusku, ked sa jej odtial nechcelo. 🙂 ja dufam,ze nasa mala sa pohrnie vonku za par hodin, podla vsetkeho je strasne nedockava a hyperaktivna. to co dneska predvadza,tak to som z nej hotova. uz hodinu v kuse sa mi vrti po celom bruchu a nie a nie prestat. 😀

inak mamartinka, diky za info do ip 🙂

inak ked uz ste nacali temu tych pasov, tak je tam podmienka, ze rodic tu musi byt tri roky. myslite, ze by mi ho vydali, aj ked mi do tych troch rokov bude chybat mesiac? co sa tyka foto, tak v nasej lekarni uz maju prax, pred rokom som potrebovala odfotit do pasu mojho psa a to bol teda problem. on na tej stolicke vobec nechcel sediet, stale sa vrtel a podaril sa az nejaky 7my zaber. tak to take male mimco hadam zvladnu odfotit 😀

krasuliak
23. feb 2009
catalin
23. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej, tak to uz konecne mate za sebou krasulkovci 🙂

srdecne gratulujem, mala je rozkosna, tak nech vam robi len radost a rastie do krasy.
krasulka nech sa rychlo zotavi, ved ju tam poriadne vytrapili za posledne dni.

gratulujem otecko krasuliak, uz si hrdy tato, uz ste rodina, tak si to uzivajte 😀 😀

krasuliak
23. feb 2009

preeeeeeeeeeesne tak juuuuuuuuuuuuuuj aky som stastnyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kto nezazil nepochopi

annaola
24. feb 2009

Gratulujeeeeem, je nadherna!!!! Vela zdravicka obom dievcatam!

xena22
24. feb 2009

Jeej tak Krasulke blahozelame ku Krasulinke a tiez aj Krasuliakovi k vykonu 😀 Je nadherna,nech sa vam dari a malinkej prajem vela zdravicka a stasticka - bude ho v tomto svete potrebovat 😉

K tym fotkam do pasu - neviem,mne sa zda,ze u nas fotia rovno na pasovom - nie som si ista,ale zajtra tam zrovna idem,tak sa spytam...

Ladywitch ja myslim,ze ten mesiac ti chybat bude,ale hadam ked ten mesiac pocakte,tak by to malo byt ok,nie???Potrebujes tak surne pas? 🙂

ladywitch26
24. feb 2009

krasuliak, jeeeej, jaka je vlasataaaaa 😀 podravuj obidve, nech sa drzia a vela zdravicka zelam.

xeni, a nie je to podmienka, ze tri roky v den narodenia dietata? lebo to pockat nemozem,to by som musela mesiac prenasat 😀 ale ak je to tri roky v den poziadania, tak to pockat v pohode mozme. chceme aj tak vycestovat az v auguste a ak by mi dali pre malu irsky pas, tak sa nemusim trepat do dublinu. muz totiz nevie az tak dobre po anglicky, cize by som musela ist s nim a malu zobrat so sebou. a to mame len cestu tam a nazad 8 hodin, prip viac, lebo ministerstvo aj ambasada je priamo v centre a tam su vzdy zapchy, ze pomaly peso skor zajdes. 😒

mishka711
24. feb 2009

VELKA GRATULACIA K Amy neviem ci ju mate smakym i ale co viem a poznam z y tak len tak pekne video musel to byt zazitok ja viem aj moj muz si pochvaloval 😉

xena22
24. feb 2009

Ja myslim ze je to v den poziadania,lebo niektori si ziadaju isrky pas aj pre deti co sa tu nenarodili,napr mne malemu prepadne buduci rok pas a chcem mu dat spravit tuna,nechce sa mi koli tomu chodit na sk alebo to riesit cez ambasadu,ale este som si nezistovala ako to chodi,tak mozno mam len naivne predstavy....

Tiez ma zaujima ako je to s tym menom 😉 Krasulka ma v pase Aimee a Krasuliak Ami.... ale to je len detail... 🙂 halvne ze su obe v pohode...

ladywitch26
24. feb 2009

no ved oni sa neskor dohodnu, ci to je amy alebo aimee, moj otec tiez zle rozumel v telefone,ked mu volali z porodnice, tak segra bola par dni marianka, az kym ich otec neviezol domov z porodnice, segra zacala plakat a mama povedala "adrianka neplac". otec prudko zabrzdil,vyvalil oci, ze aka adrianka, on vsade povedal, ze ma dceru marianku 😀

andrearu
24. feb 2009

Ahojte,
tak tu mame dalsi prirastok 🙂 , ku ktoremu krasulke a krasuliakovi velmi blahozelam. Hlavne veela zdravicka a
stasticka. 🙂

mishka711
24. feb 2009

ladywitch 😀 no stava sa baby inak vysiel mi pozitivny test vcera ale nechcem zase dopredu nico hovorit v pon idem na krv tomu slovenskemu dr a mam priniest aj moc pretoze moja mentruaccia sa este nedostavila a to mala po liekoch co mi dala polka a uz tyzden mi je tazko od zaludka no barsjak mi je aj ked sme sa nejak nesnazili ved od 28jan mi meska menstruacia a dr mi robila test aj scan ale nic nezistla no uvidime zatial to neriesim predychavam moje stavy este pri malom ked je niekedy jak sto certou zly asi zuby ....a v noci reve jak...no co vam budem hovorit snad to prejde ked mu vylezu zuby aj ked ma len 4ri tak to si este pockame 😀

chelsee
24. feb 2009

gratulujeme aj my krasulkovym k malickej 🙂 tolko vlasov nasa nemala ani ked mala rok 😀ste kocky len nech ste zdravucke
jak ju schmatla sestricka na tom videu ze dovi, 😕 co si musia tie miminka vytrpet hned ako pridu na svet

xena22
24. feb 2009

Ladywitch 😀 chlapi su chlapi - meno je to posledne co riesia 😀

Mishka maly ma len 4 zubky??? Nasi mali v roku po 12 zubov 😀 selmy zubate 😉 Dufam,ze ti to dopadne s tym testom podla tvojich predstav,ak chces mat dve ciarky,tak nech su tam 🙂 ak nie,tak nie...

krasuliak
24. feb 2009

video 2 😀 😀 😀 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre