Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

sarka76
22. dec 2008

Dobrý den , dnes jsem náhodou narazila na vaši diskuzi. Moc ráda bych se k vám přidala , žiji s rodinou už 4 roky v Irsku máme dva chlapce ,oba se tu narodili. Doufám že nevadí že jsem češka. bydlíme v Tullamore. Přeji vám hezký den Šárka. 🙂

mamartinka
22. dec 2008

sari a co ty tu.preco by malo vadit ze si ceska?ved tato tema je pre irske babulky.

ashley
22. dec 2008

Ahoj Sarka. pripajam sa k Martinke.. vobec to nevadi. A som rada, ze si prisla, lebo vidim, ze mas chlapcov vekovo tak ako budem mat ja. 2 roky rozdiel. Bolo to v pohode? Alebo ako si to vsetko zvladala?

mamartinka
22. dec 2008

sari mi sa inak uz cez telefon pozname ze?avon

ashley
22. dec 2008

No a konecne som ozdobila stromcek a nieco napiekla.. Tak sa z toho vytesujem, pretoze mi stale byva zle.

krasulka
22. dec 2008

ahojte kocky, tak ako, Uz ste nachystane na sviatky?

Mne uz zajtra prileti Micha 😵 😵 😵 😵 o pol siestej pristava tak ho ideme pockat, uz sa neviem dockat 🙂

Len to pocasie tu..som sa tesila ze konecne budeme mat Vianoce na slovensku, z ebude aj sneh a prd..iba leje a leje..vonku aninemrzne..no otras..Presne ako irske pocasie...

etuska
22. dec 2008

ahojte zienky,
prajem Vam radostne a pokojne sviatky 😵

mishka711
23. dec 2008

ahojte a my vam vsetkym prajeme Krasne Vianoce plne pokoja a lasky 😀 a mam novinku v som pregnant 😀 stale nemozem uverit no a najblissi volny termin u mojej dr polky je 13 jan takze az vtedy budem vedet viac

ladywitch26
23. dec 2008

mishka, tak gratulujeeeeem. to mas asi najkrajsi darcek pod stromcek 😀

inak vsetkym zelam krasne double vianoce. oslavte tie slovenske najskor 24teho a potom si ich zopakujte 25teho ako iri. (len santa chodi iba raz, ale mozno tento rok spravi vynimku) 😀

mishka711
23. dec 2008

dakujeme 😉 😀

sarka76
23. dec 2008

Ahojky holky ,děkuju moc za fajn přijetí.

Martino 🙂 ano známe se,Avon 😉

Ashley no musím přiznat, že mi kluci davají zabrat mjsou to zlobříci, hlavně ten starší až bude víc času tak se rozepíšu.

není některá z vás z Tullamore ???

Chci vám taky pořpát krásné vánoce , užijte si je jak nejlíp to půjde , odpočinte si a v Novém roce spoustu štěstí ,radosti a hlavně zdravíčka.

Já ted ještě letím do města udělat nákup na zítřejší oběd a věčeři. 🙂
Mějte se krásně a jsem moc ráda ,že k vám můžu přijít na pokec Díky.

krasulka
23. dec 2008

jeeeej Mishka, gratulujeeeeeeeeeeeeem ti veeelmi, to je teda nadherny vianocny darcek 🙂 🙂 🙂 super! 🙂

etuska
23. dec 2008

Miska-blahozelaaaaam 🙂 🙂 🙂

krasulka
23. dec 2008

CAfte kocky, tak ja uz so v BA u otca na firme, ideme cakat Michala na letisko o pol siestej 😵 😵 😵 😵 sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim jupiiiiiiiiiiiiiii a est erpedtym sa zastavime na lokse na trhoch mnamky mnamky 😵 😵 😵

misakika
23. dec 2008

Ahojte,
chcem sa pridat a zapriat nam Vsetkym tu v Irsku krasne Vianoce a v NY 2009 hlavne vela zdravia a spokojnosti domka aj v praci. 🙂
Uzime si co najlepsie tieto krasne dni volna v rodinnej pohodicke 😉

mamartinka
23. dec 2008

jejda.no miska gratulenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.moc.budete mat aspon pekny darcek pod stromcekom.to je kazdy rok aj moj sen.bohuzial 😢 no snad raz.krasulka nove foto.kocka.michal dufam doletel v poriadku.dnes to asi muselo byt na letiskach.co.mi letime zajtra.potom ak vyde cas sa vam zo slovenska ozvem.doma net mam.a este zienky tak aj ja sa pripajam a vsetuckym prajem pozehnane vianocne sviatky,a podaktorym po novom roku uspesny a bez komplikacii porod.majte sa. 😉

xena22
23. dec 2008

Tak aj ja vam prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov...

Mishka no nestiham sa divit,ake novinky u vas 😉 gratulujem...Ashley ani u teba som nezaregistrovala,ze si tehu,tak dodatocna gratulacia,veru nezavidim ti v nevolnostiach strojit vianoce,ale o par mesiacov si na to ani nespomenies...

Sarka vitaj v klube... 😉

susanne.k
24. dec 2008

Aj ja vam prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov.

Leti anjel s nadielkou, pritom vrti prdelkou. Leti, leti, hadaj kam? K dobrým ludom, predsa k vam.

ladywitch26
24. dec 2008

snehuliak pod oknom od rana sa vam rehoce, vyserte sa na vsetko a uzite si vianoce. spievajte,tancujte, jedzte a pite, nech mate poriadne vykrmene rite! stastne a vesele. 😀

helka31
24. dec 2008

Keď k Vám tíško zavanie,
to vianočné želanie,
vinše plné prajnosti,
šťastia, lásky, hojnosti,
v zdraví si len užite,
všetko po čom túžite. Štastné a Veselé Vianoce .

catalin
24. dec 2008

Vianocny stol prestrety, stromcek v krase odety, kazdy caka na ten cas co vrati pokoj medzi nas.
Krasne Vianoce a Stastny Novy Rok 2009.

Mishka gratulujeeeeeeeeeeeeem ku krasnemu darceku pod stromcekom.

lenka1108
24. dec 2008

pijemne prezitie vianocnych sviatkou a bohateho jeziska prajeme vsetkym maminkam aj nemaminkam na IRSKO HALOOOOOO........VESELE VIANOCE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mishka711
24. dec 2008

babule dakujem mooc za gratulacie a tiez prajem este raz KRASENE VIANOCE 😉

lenka1108
25. dec 2008

ahojte no tak uz mame po vianociach ako ste ich prezili?co ste dostali od jeziska? 😉 😉 😉

lenka1108
26. dec 2008

halooo babulky....

xena22
26. dec 2008

Halooo halooo 😉

Lenka vianoce v pohode,aj ked uz nas je to teraz tak z polovice babatkovsko vianocna atmoska,,,nejako som sa nemohla sustredit na vianoce a stale som cosi kutrala v babatkovskych vecickach a kontrolovala ci mam vsetko,zacinam si mysliet,ze mi sibeeee....

Babule ako silvestrujete???Ja nijako,asi doma s nohami na stole 😒 aj by som rada niekam vypadla a nahodila sa a zabavila sa,ale akosi nevladzem a ani decka nemame kam dat,tak budeme kvasit doma - papucova kultura 😉

mishka711
27. dec 2008

xeni aj my doma kam ze uz sa budeme trepat a bez malleho nechceme 😉

misakika
29. dec 2008

ahojte,
no tu je ale riadne ticho 😉 Ja mam uz po sviatocnej atmosfere. Som spat v praci 🙄 a dnesne vstavanie bolo neskutocne tazke.Moje dva poklady samozrejme este spali a ani im okom netrhlo ked som odchadzala. Centrum bolo totalka puste dnes rano, ziadna premafka. To to je hriech nutit ludi pracovat ked 99% obyvatelstva si este uziva volno...No, ale co uz. Inak kedze sa to tu otriasa krizou tak by som asi mala cusat a byt rada ze mam job 😀 . Tak baby zacnite sa chvalit co ste si nasli pod haluzou, bo asi jedine tak sa to tu rozprudi 🙂
Prajem pekny dnik vsetkym.

mishka711
29. dec 2008

ahojte xcem sa len opravit ze stym tehu uz nic ze som ani nebola totizto prisli krami maly je chory ideme ku dr takze tak a to 2testy ukazali ale to sa stalo j mojej kamoske 5testou ze je a dostala....takze tak ale niesme smutny teraz mame ine starosti s malym 🙂

xena22
29. dec 2008

Mishka to mi je luto,ale ako pises tak sa to stava,snad na buduce to uz vyjde...

Inak aj maly je chory,ale ani s nim k dr nejdem,po poslednych skusenostiach 😒 nemozem natrafitna dobreho dr,dokonca aj ten polsky dr to odflakol a stale sa mu to vracia,uz som z toho na nervy...my mame problem s uskom,tak sme mali zasa pernu noc,ale kedze nam zakazdym predpisu to iste a mam to doma,tak uz nemienim vyhadzovat 50eurovky za takyto pristup,idem cosi vycitat na nete,co by sa dalo v takychto pripadoch robit.Inak mna ako decko casto bolievali usi a nepomohlo nic,asi z toho musi vyrast ☹

Misakika- pod stromom som si nasla same prakticke veci,co som potrebovala tak ci tak,takze ziadne vzruso,klasika zupan,pyzamo,navliecky 😀 a atd...ale ty sa pochval,ked si to uz zacala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre