Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

bambulka123
11. mar 2009

chelsee uprimnu sustrast ☹

annaola
11. mar 2009

chelsee, aj odo mna uprimnu sustrast.

Dievcata, ako vam chodi materska, sekom alebo na ucet????? A raz za mesiac alebo tyzdenne????
dakujem . 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmmila
12. mar 2009

Chelsee uprimnu sustrast ☹ ☹ ☹

Annaola mne chodi materska raz za tyzden na ucet...

Nam uz ucet za gas prisiel a skoro ma trafilo ... 356 eur a to este plus depozit 400 tak dokopy 756 ked som to videla tak som si myslela, ze je to vtip ... no bola to realita. Teraz to uz bude dufam lepsie, lebo uz je vonku trosku teplejsie a topit tak nebudeme. My mame rohovy apartman a pod nami nikto nebyval a v byte bola riadna kosa, tak sme museli topit 😖

mamartinka
12. mar 2009

ludmmila ale ved malemu sa musi topit?nie.nemozes ho nechat v zime aj ked je vonku teplo.

ludmmila
12. mar 2009

mamartinka ved ja viem, ale teraz cez zimu bol aj riadny mraz ... tak sa topilo poriadne... teraz to uz bude v norme. Nas Viktorko je aj riadne zamrznuty, len trosku je chladnejsie a uz sa trasie. 🙂

mamartinka
12. mar 2009

no ano tento rok bola riadna zima.muselo sa topit aj nonstop niekedy.a inak ako ste zdravucky?Viki nieje chory?

mishka711
12. mar 2009

ahojte tak mame chicken box aspon to tak vyzera neni ich vela ale su take pluzgierikove no aspon to budeme mat zasebou a zase druha sprava manzel prisiel o pracu povedali mu v stredu ze robi do piatku a thats it sila co?a to tam robil skoro 4roky no stava sa snad coskor nieco najdeme baby ak mate nejake tipy uvitame vopred vdaka 😉

annaola
12. mar 2009

hallo, mame skvelu novinku! Dnes sa nase morske prasiatko stalo maminou- mame 2 drobcov 😀 😀 😀
juuuj, je to nadheraaaa, take mini kopie . Tomi iba chodi okolo po spickach a kazdemu sa chvali,ze ake ma krasne babetka 😀
A to sme boli presvedceny , ze je to chlapec 😉 😅 ... nuz, priroda je velka carodejka 😀

annaola
12. mar 2009

o boze, ospravedlnujem sa za ten ypsilon v poslednej vete ☹

ladywitch26
12. mar 2009

annaola, gratulujeeeem 😀 aj ja mam morske prasiatko tu v irsku,ale nase je chlapec. aj ked planujeme kupit mu aj kocku, nech mame malinke. ono je to strasne zlatucke. doma som mala dva pariky, tak sa nam to pravidelne kotilo 😀 to si viem predstavit, aky musi byt tomi nadseny. 🙂

mamartinka
13. mar 2009

caute.baby mam novinku.bratovi sa do rana narodila dcerka Gabriela.pol hodiny po polnoci.mala 3,10 a 51cm.a dobry datum si vybrala.piatok 13.uz maju syna 8 rocneho.toto je druhe.a mala termin zajtra.zelam pekny den.

mamartinka
13. mar 2009

baby citali ste toto. www.cas.sk zufala slovenka v Irsku.Bez syna domov neodidem.

alienka1
13. mar 2009

ahojte dievcata.
jej gratulujem k novym prirastkom 😀 my sme mali dve rybky len jedna nam este pred vianocami doplavala ☹ a ja som sa tesila ze mozno budeme mat aj male.
mati blahozelam bratovi k dcerke.
no my sme uz od dnes na materskej 🙂 tak sme si vcera vydychli ked sme odchadzali z prace aj ked viem ze mi budu chybat ale uz toho bolo dost. ved drobec sa moze narodit kazdym dnom 🙂
pekny den Vam prajeme

mamartinka
13. mar 2009

no Alienka tiez sa ti to uz krati.co?este mozes spavat?

ludmmila
13. mar 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam k prirastkom 🙂 ... Moj manzel strasne tuzi mat psika a aj ja by som strasne chcela, my totiz mame na slovensku a tu nam hrozne chyba...

Martinka v ozaj prekny datum sa malinka Gabriela narodila...Blahozelam...
Viktorko sa ma dobre... je to strasne zlatunke babatko, usmieva sa a krasne zacina "rozpravat" to jeho gu,agu,ge,de...je to hrozne mile a vsetkych nas tym rozosmieva...dietatko to je zazrak...zistila som to az teraz, ked sa nam narodil maly Viktorko 🙂

mamartinka
13. mar 2009

ludmmila dakujem.no verim ti.musi to byt krasny zazrak a obzvlast ked uz si tak zacina dzavotat.je to zlatunke take deticky.no aj ja by som tu chcela psika.len tu mat nemozme nakolko tu ma majitelka svoju labradorku.a mi mame tiez na slovensku 10 mesacneho labradora.tiez mi tu chyba.vy nad akym psikom uvazujete.

mamartinka
13. mar 2009

baby v com je rozdielna kyselina listova od folic acidu?

alienka1
13. mar 2009

ahoj mati. je to to iste len folic acid je tusim latinsky nazov.
no ja spavat este ako tak mozem ked neratam to ze sa budim medzi 4-5 a musim sa tak na pol hodku poprechadzat a mozem ist spat znovu. no ale teraz uz bude lepsie ked nemusim hodit do prace 🙂

catalin
13. mar 2009

no ahojte baby, zase som dokvitla.... 😀

alenka citam ze uz si na materskej 😀 este ze mame konika 😀 tak si to konecne mozes zacat uzivat.

ja idem o tyzden domov na tyzden, tak uz sa aj celkom tesim, aj ked to zas bude len behanie a vybavovanie..ale aspon si stihnem dat urobit NCT 😀 komplet od hlavy po paty 😉

ladywitch26
13. mar 2009

jeeej, alienka, ako ti zavidim, ze ty uz na materskej. ja este musim par tyznov pockat.ale uz mam toho dost. no odmakaj v praci full time, ked nemozes cele noci spavat. 😖 bud ma mala kope, alebo ma nenormalne boli chrbat a bedrove klby. ked spim na boku, tak asi tou vahou mam nenormalne bolesti a zas ked sa prevalim na chrbat, tak ma po pol hodine zacne boliet chrbtica. a malej to tiez vadi, ked sa kazdu chvilu prehadzujem, vzdy protestuje kopanim a akoby naschval sa vypuci na tu stranu, kde som bola predtym.

annaola
13. mar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=ydR9qvFLGyY


Prve video nasich maznacikov 🙂 Ospravedlnujem za za kvalitu nahravky, ale zato to mate s komentarom mojho drobca , muzicka a dedka 🙂

annaola
13. mar 2009

... ked nemam dieta, tak aspon kopu prasiatok 😀

mamartinka
13. mar 2009

super

annaola
13. mar 2009

no, napisala som to divne, ale ved viete ako som to myslela- ze by som uz strasne chcela druhe babatko 😉

mishka711
14. mar 2009

annola zlatubke su juj no my odusu chicken poxujeme uz je toho dost vsade no snad to uz prestane hlavne v hlavicke sme riadne bodkovany no co prezijeme musime 🙂 martinak gratulujemebratovi k babetku

martina81
15. mar 2009

hi baby je tu niekto z Dundalku alebo poblizku? Ja som na materskej uz dva mesiace a idem sa zblaznit sediac doma, nepoznam tu skoro nikoho, nemam tu kamaratov strasne som osamela, je tu niekto blizko a osamely?

mishka711
15. mar 2009

martina81 no ja som zase Dundrum Dublin ale snad je niekto nablizku my tiez sme doma ale povinne 😀 tie ovcie kiahne su hruza ma ich snad vsade a dotoho tie moje neovlnosti v noci kazdu pol hod hore ho to svrbi no uz nech to prejde

mishka711
16. mar 2009

hallo irsko zase tu neni nikoho??my mame zasebou hroznu noc rano odber krvi no dnes som unavena dost sebko to ma v pusinke takze nechce moc papat no dr Anas nam dal nieco proti svrbeniu ale moc to nezabera uplackany je stale vymysla oslavim den ked sa vsetko vrati do normalu

annaola
17. mar 2009

mishka, ako ste na tom, uz je lepsie?Musi to byt strasne.. Ma aj teplotu,ci ''len'' vyrazky??
Boli ste niekto v meste pozriet dnes? Nam sa nechcelo, ale zato sme si dali bicyklovy vylet po Lucane, ked bolo take vynimocne pekne pocasie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre