Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

zdenkam
5. okt 2010

@zdenkam inak Monika, vies, ako som ti pisala, ze ta nasa suseda ma deticky tak akosi ako ty- vekom, len opacne pohlavie, tak hruuuza, zlomila si nohu. Tak ma to napadlo, ze ono sa to vsetko da zvladnut, ked sme fit. Len nech sme fit. Normalne som sa prelahla, ze uff, keby som si tu nohu zlomila ja a musela ako ona o barlach. Nateraz staci, ze ma dost boli od dnes hrdlo a Patrickovi tecie z nosa. Som zvedava, ci to Kubko chyti. Lebo Patrick sa nan mucka a cmuka ho. Ale nechcem ho zastavovat, nech nema pocit, ze nemoze.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenkam
6. okt 2010

TAk Jani, vyzera ze sme druhy po Ëlenke. Ja som isla vcera spat s riadnou bolestou v krku a dnes radsej nehovorim. A Patrick sa mi 2x v noci budil ze ho boli krk a to ma uz sopliky. Jakubko funal, jak mu tam nejaky sopel branil poriadne dychat. Ale bolest v krku by chytit nemal, sak dostava antibodies cez moje mlieko.
Fuj, zacala sa nam proste jesenna varkach kaslov a soplikov.

tinkadublin
6. okt 2010

@janec79 juuuj Jani tak to aby sa Elenke cim skor polepsilo!! tak to tento vikend asi odlozime, kedze aj Katka robi.. A stym nevyspanim mi ani nevrav, teraz co ho bolia zubky bo naraz dva mu idu tak sa budi kazdu hodinu s placom v noci, a kazdu hodinu ho musim spat uspavat. S plavanim radsej nechcem prestat, aby si neodvykol od deticiek a vody, potom by sa mu horsie zvykalo naspat, akurat nerobime vsetko co ostatne aby bol trosku happy aj ked napriek tomu si poplace sem tam.. no nejde ani pod vodu lebo to by bol rev neskutocny 😀 tak len ostatne aktivity 😉 ideme aj dnes, a od rana je ufnukany tak som zvedava ako dopadneme.. Janka no z casu na cas bohuzial tie atb treba, aj my sme mali uz prve nejaky mesiac dozadu. A snad sa potom uz Enka uvolni viac a bude spinkat zase pekne 😉 aby si sa uz aj ty konecne vyspala. A ako ide skola?

@fidka79 katka citam ze aj vy sopliky tak dufam ze vam sa tiez polepsi a ste cim skor zdravucki 😉 tak teda o tie dva tyzdne by sme mohli teda stretko dat ak budeme vsetke fit s detickami 😎

@zdenkam tusim som o tom niekde tiez citala ale nemam skusenosti ani nikoho nepoznam, ja som to citala na nejakej stranke na webe.. to ty mas vela prania kedze mas aj plienky ze? no z pracky sa len tak dymi co? 😀 😝 K tym spievankam a rymovackam tiez mame knizocky a citame sem tam ale zatial to maleho velmi nebavi 😀 ozaj nevies nahodou kto to mal napalene na jedno dvd vsetky rozpravky a spievanky od Canaky - Podhradska? tusim ty si to niekomu posielala nie? velmi rada by som sa k nim dostala, chcela by som pustat ervinkovi rozpravky z cd a neviem nikde stiahnut z netu..

@ladywitch ty si gral vsetkych kojacich mamiciek 😉 je uplne uzasne ze mas tak vela mliecka a mozes pomoct niekomu tym.. my mame tak akurat co maly potrebuje tak som rada ze este nemusime UM.. No vidim ze mas co robit doma, ale zvladate to, ked sa musi tak sa musi ze? A dokedy si vlastne doma na materskej? Potom ostane aupair sama na dve deticky?

Tak baby idem ja balit na waterbabies, je toho dost co stale trepem 😀 a akurat v tom case ked potrebujem ist tak dojdu namontovat sky takze drahy aj ked ma volno musi ostat doma a mamina sa bude trepat busom, ale mne to nevadi, ja som zvyknuta a hlavne ked je to pre maleho tak v pohode 😉 Tak prajem aj vam taky nadherny slnecny den ako mame my 😎

zdenkam
6. okt 2010

@tinkadublin Tinka uz ti ani neviem komu som to poslala, ale islo to ku Corku, tusim Catalin sa s tou babenkou pozna. Ja som zabudla nick. Ale neboli to rymovacky ale pesnicky.
A ano, ja periem 2x a niekedy 3x v t latkovky, takze doteraz som pravala 3x v t a akurat tie latkovky to dorazia. Perie sa v kuse proste. Aj preto ma ta myslienka mydlovych orechov nadchla. Objednam na vianoce doniesiem a vyskusam.

Tak waterbabies sa Ervinkovi pacia vsak? Aj vam budu chybat az to skonci.
Ja by som chcela v 6 mesiacoch vziat do bazena Jakubka, uvidime na odozvu.

zdenkam
6. okt 2010

ozaj mozno sa budem tvarit ze som objavila teplu vodu 😀 ale ak chcete mejaku action pre deti par typov je na stranke 4kids.ie a whats on

sveba
7. okt 2010

Prosim vas kde sa da zohnat ochrana na matrac z PVC v Irsku?

sveba
8. okt 2010

ahojte je tu niekto z Ennis Co.Clare Irsko

zdenkam
8. okt 2010

@sveba v homebase som to ja kupovala asi 2O eur a da sa to aj prat.

inak @ladysparky az sa vratis caka ta food festival v Co. Killkenny a nieco sa bude diat aj u vas v Thomastowne my sa tam chystame na free vstup na farmu co "pestuje" pstruhy. Nech sa podiva Patrick na rybicky. Na takej sme este neboli. Mozme sa tam pripadne stretnut. Pokukam jak malicka rastie.

zdenkam
8. okt 2010

@sveba este ja som mala na mysli tu podlozku na ten velky matrac na postel. Na ten postielkovy matrac sa mi zda ze som videla aj v TEscu.

janec79
8. okt 2010

ahojte,
@tinkadublin ja mam canakyho a podhradsku "detom 1" a "detom 5" ak by si chcela, obe cd su pesnicky pre deturence. A este aj Veselu anglictinu pre deti od podhradskej, taze staci povedat, napalim. Hmm, dufam, ze to nie je zubkami, ze sa mu vo vodicke nepaci, lebo to je este dlhaaa cesta 🙂 Nasej sa nastastie vzdy pacilo a bolo to miesto, ktore mala velmi rada a potapanie bolo jej naj a preto som tam aj ja tak rada chodievala s nou. Tak drzim palceky, nech ho to coskoro prejde a nech si vodicku uziva.
Nastastie je elenke uz lepsie, konecne zacala nieco jest, bolo to hrozne, chuda 4 dni nic nezjedla, chvalabohu pila o 106. No ked na nu pozriem ako pochudla...aj pyzamove gate jej padaju ☹ Snad sa jej apetit coskoro vrati. Ozaj zajtra hlasia v dubline 20 stupnov, dufam, ze aj bude, konecne ju zoberiem von na dlhsie, ako len na hodinku.

@zdenkam tu stranku mam v oblubenych polozkach, obcas tam zvyknem nakuknut. Mate nejake plany na vikend? A ozaj, uz ste si bookli ten vylet na bank holiday?

@sveba ahoj, myslis tu ochranu, ked sa dieta precika?? Ak ano, tak je to dostat, my sme ju kupili v ikei a videla som aj v mothercare, sice davnejsie, ale videla.

Baby, chcem sa vas spytat, ci nemate niektora skusenosti s tzv. liecbou semanami su jok? Mala by to byt liecba klasickymi prirodnymi semanami ako napr. psenica,jacmen, sosovica... Ja som na to pred nedavnom myslela, aj som hladala co-to po nete, ale nenasla som konkretnu odpoved co a ako sa pouziva pri anginach, zapalenych usiach....tym ja totiz najcastejsie trpim a mne niekedy uz ani atb nezaberaju. A s radostou by som to skusila skor,nez by som musela nasadit atb. Tak ak by ste niektora nieco vedela, kludne mi napiste ip

zdenkam
8. okt 2010

@janec79 tak o tom tych semenach som este ani nepocula.
Jani, tak akurat som bookla letenku zo Sr po Vianociach. ideme do Cr a potom do Sr. Nech navstivime obe babicky a dedeckov.
A vikend? Zajtra ideme kupit mne nohavice do WAterfordu a sarkana a potom k moru do Dunmoru. A nedele asi do Woodstock gardens v Inistique alebo pustat toho sarkana.
No a bank holiday. Sklamanie, vsetke tie hotely na tu special offer za 2BaB plus 1 Dinner tam kam sme chceli su uz plne, tak sme skusali tu lidl break offer ale tam to je napr. len do Bray a my sme chceli blizsie k Wickow mountains, tak sa nevieme rozhybat. Ale bude ten vikend food festival v Killkeny a tam bude 3 dni happening, tak ak nikam nepojdeme na noc tak zabehneme aspon tam.
Uz mi treba pomaly aj do roboty ist, dohodnut si ake hodiny budem po navrate robit. Jooj, ten cas tak leti.
A tesim sa s tebou ze Elenke je dobre. Nech sa drzi nadlho.

janec79
8. okt 2010

@zdenkam ja som sa o su jok liecbe dozvedela len tento rok - bola som na reflexnej masazi a tam mi bolo o tom povedane a celkom ma to zaujo musim povedat. Narychlo som aj u nas v nitre zhanala knihu, ked som bola doma, ale prave oddelenie alternativnej mediciny bolo v prerabke a malicke knihkupectva velky vyber nemali. Neva, este pozriem.
Jooj, no pridite do Bray, to by sme sa tam stretli, spravili by sme si aj my vylet. Volakedy sme tam s muzom chodievali randit, krasna plaz, je tam aj taky mensi kopec, to ak by ste chceli turistikovat... A carovny je aj Howth, tam sme chodievali este castejsie, pristav je krasny, plus su tam neodolatelne utesy, super fotky sa tam daju spravit. To len ak by ste sa rozhodli niekam pobliz nas prist 😉
Ja sa chcem popozerat po letenke domov na februar, mam rada, ked uz je let zabookovany - viem uz konkretny den a mozem sa zacat tesit 🙂
A kedy sa mas vratit spat do prace?

zdenkam
8. okt 2010

@janec79 tak ja presvedcim muza na Bray a dam vediet, ci uspesne, ouki douky?

Do prace mam ist 17.12 ale pojdem po prvom januarom tyzdni vezmem 3 t neplatenu mat.
Mam uz v mrazaku 500 ml mlieka vo vrecuskach. Ale kam sa hrabem na Moniku. Ja tak akurat vlastnu potrebu stacim pokryt a to extra odsate, to je makacka, ale ja sa kojenia nehodlam vztah a vytrvat 2 roky ako pri Patrickovi, ak Kubkovi bude chutit.

V Bray sme boli pred rokom v tom podmorksom svete. Mozno by sme fakt mohli dat stretko, ja poslem velkych chlapov tam a dam rande s vami. Ved uvidime.

janec79
8. okt 2010

tu je zopar fotiek z elenkinej dovolenky

zdenkam
9. okt 2010

@janec79 jeeeeeej, tak presne taku fotecku ale na velkom biku mam aj ja. Na ulici pred domom 😀
Inak ta s dedkom /ak sa nemylim/ je kraaaaaasna

catalin
9. okt 2010

caute baby, ja ani nemam cas pisat, teraz mam chvilku tak co to citam..

@janec79 pocula si niekedy o tekutom striebre? precitaj si nieco o tom, hlavne zahranicne stranky, lebo na sk je to este v plienkach. ale my to pouzivame asi 5 rokov, obcas nas chyti choroba ale hlavne je ze nepotrebujeme atb..

my sme s Miuskou boli vcera u doktora, lebo sa mi nezdala, bola taka spava a malo piskala, nechcela vela jest ani pit..tak som chcela mat istotu, nech nemusim cez vikend lietat po pohotovosti..myslela som ze kidney infection, nastastie "len" hrdielko zapalene..dal nam aj recept na atb, ale vravel ze mame cez vikend pockat, ak by sa to zhorsilo, az potom zacat davat...tak som rada ze je taky cool doktor, ze dava atb za kazdu cenu

ladywitch26
9. okt 2010

@zdenkam no s tym mlieckom to nie je take ruzove,ako to vypada. pred dvoma tyzdnami sa mi fabien zacal zrazu zlostit, strasne plakat a metat sa. najskor len obcas, tento tyzden to bolo uz skoro pri kazdom krmeni. tak som pisala annag a je to prave kvoli tomu mlieku. mam ho strasne vela, takze ak nechcem nakoniec skoncit pri flaske,tak musim znizit tvorbu.a to dost radikalne.co bude dost tazke, lebo ja sa len napijem, a uz to tecie. takze teraz zhanam salviovy caj, ta vraj znizuje tvorbu mlieka, no a budem asi pit len ten.

@janec79 krasne fotecky, hlavne ta s dedom je zlata. stanka tiez kazdeho pusinkuje a taka je krasnucka pri tom 😵
@catalin mne tiez tak doktorka dala lieky pre stanku. mali sme ist domov trajektom a mala zapal hltana. sice virusovy,cize antibiotika by nepomohli, ale dala mi kortikoidy pre nu, ale tiez len keby sa jej zhorsil stav, ze to moze prejst aj same, len pre istotu mi dala aj recept. a co mam na sr doktorku, tak ta radsej predpise na hrdlo bylinkovy sirup, co robia v lekarni za rohom, ze je lepsi ako antibiotika 🙂
@sveba v druhej irskej teme je baba z ennis.

inak "drobcek" riadne pribera. ked sa narodil, mal 3200g, a po 6tich tyzdnoch mame 5700g. 😅

mishka711
9. okt 2010

ahojte tiez po dlhom case zase hihi nestiham nejak citat tak len k tomu my sme boli pred 2 tyz.u cinskych dr v dundrum totizto moj maly ako mu isli posledne zubky mal sopliky kasel a zvescene uzliny to bolo asi pre pol rokom cc a doteraz ma uzlinu zvecsenu no tak sme sa na to isli opytat ich kedze som pocula len dobre na prirodnu liecbu a tak akupunkturu mu neozu este robit no povedali ze ma slabu iminitu a preto ma tu uzlinu to som vycitala aj z netu no ale k veci zdelil to po mojom muzovi on totizto chory nebyva len soplik a tak hovorim o sebkovi no checkli aj mojho muza a poviem vam ze nam dali plne 3 tasky liekou a cajom nechali sme tam vela vela penazi no este stale to nejak predychavam ved lady vie s facebooku no hruza a najlepsie ze mi ich nechce ani za nic vsetko mozne skusam nie vypluje aspon caj mi pije a xceli sme aj reflexology ale reval jak pavian takze zbytocne vyhode peniaze co sa tyka mojho syna hruza asi to pojem ja hihi 🙂 no moj muz chodi teraz na akupunkturu a reflexologie tak sand sa mu polepsi a nech su deticky zdrave a snad stihneme aj my stretko kedze tu malo chodim tak hodte nieco aj na fb nejake info snad sa nam podari pripojit k stretku mamiciek 🙂) 😉

tinkadublin
9. okt 2010

@janec79 Jani krasne fotocky!!! Inak Janka ved to ze pred zubkami si to tam na waterbabies uzival, cely cas vyskal a spliechal vodu okolo no krasny bol a aj doma kazdy den vyvadza vo vani jak blazon 😀 tak skusime dalsi term to uz budeme intermediate a potom uvidim, to bude koncit niekedy v januari tak skoro rok bude mat a budem vediet istejsie ci sa mi oplati dalej ist abo nie.

@zdenkam no nam nebude luto za waterbabies, lebo pokracujeme dalej 😉 ide to bez prestavky dalej, akurat na buduci tyzden mi stiahnu platbu za dalsich 10lessons ale uz budeme pokrocili, aj cas a den som si nechala tak ako mam, len ma mrzi ze chodi jedna irska mamicka s dcerkou a strasne si rozumieme, ale ona od pokrocilych uz bude chodit iny cas, lebo to jej bude viac vyhovovat. skoda 😒

inak baby si predstavte ze som chcela ist na mother todler groups a teta v kniznici mi povedala ze nevie ci sa zmestime, lebo je strasne vela zaujemcov a nie je kde nechat kocik lebo maju na to len malu miestnost.. teda o to ze ci tam vojdeme nejde, som sa zle vyjadrila ale o kocik, kedze ja jedine tak by som isla, no a kocik nechat vonku na ulici to nie 😠 je ine ked sa ide autom to rovno z auta beriem maleho a sup dnu, ale to nie je moj pripad, tak neviem, skusim asi na buduci tyzden prvy krat tam zajst a checknut situaciu, lebo mi uz hrozne chyba anglina 😝

@catalin a @janec79 o tekutom striebre viem tiez.. sice nepouzivame ale ked sme este zili na sr, tak ja silna alergicka, milion liekov a vakcin a injekcie, kazde 3tyzdne chora s atb lebo nic ine nezaberalo, tak som velmi uvazovala o tom, a rozhodla som sa ze akonahle pridem abroad do irska tak si to tu zozeniem, ale tu zazrak nic mi nie je, imunita sa zlepsila, alergia fuc, len na sr mam stale problemy, preto tu asi aj ostaneme, ktovie 😎 ale tiez velmi odporucam, len dobre odozvy som na to citala. Katka a ty si to kde kupujes?

@ladywitch tak drzim palce s tym mlieckom, bola by fakt skoda prist o neho 😒 ved to je to najlepsie co moze byt a hlavne ak nemusis flaskovat ze?

@mishka711 tak to je nam luto ze sebko chorucky.. potom daj vediet ci akupunktura a reflexology zabrali na Toma 😉 ozaj kedy ma Misakika termin? uz maju male alebo este nie? daj vediet!!!

catalin
9. okt 2010

@tinkadublin Tinka ja to kupujem na nete z UK, uz 5 rokov som im verna 🙂 pohladam link..

zdenkam
9. okt 2010

@tinkadublin, tak paraaadicka ze pokracujete dalej. Super, aj ja by som bezala, ak by sa to dietatku pacilo.
@ladywitch, tak to by ma ani nenapadlo vidis, ze to moze byt aj negativne ze mas tak vela mliecka. TAk drzim prsty nech sa to cele upravi.
Ono mne stale tecie mlieko ale len ked kojim z druheho proste vyteka. A to mi tvridli ze sa to tak okolo 3 mesiaca upravi a figu borovu. Co ja viem, tak pri Patrickovi sa mi pustala este aj po6 mesiacoch.

@janec tak a tu su nase fotecky z raja a TAtier.

Inak sa aj vam pochvalim /Katka uz vie/ ze sme dnes rano boli na story time v kniznici a mali specialneho hosta rozpravacku priamo z Ameriky. NO ta vam rozpravala tak nadherne a putavo, ze aj dospelaci si zgustli. A aj na bendzo k tomu hrala a aj manaska mala medvedika beary co sa bal vyliezt z tasky a chcel s nou do Irska, tak ho vzala, lebo slubil ze bude dobry. A potom ochutnaval detickan prsty /bral do pusinky/ ze ako chutia, a ze Patrick chuti ako green beans - ze je very healthy. 😀
A ze v 5Otke prestala ucit a rozhodla sa ze bude rozpravacka. NO neni to kraaasne povolanie?

zdenkam
9. okt 2010

@mishka711 mishka, tak nech vam vsetka ta snaha a cesta za zdravim prinesie dobre ovocie.Drzim prsty s malickym hlavne. Ono s detmi to je tazke, dospelak sa donuti aj ked sa mu cosi nechut ale deti sa donutit neda ☹

catalin
9. okt 2010

@zdenkam krasne fotky 🙂 Patrick ako vyrastol zase..
ja sa staram dnes o dve deticky, jedno moje(Mia) a ta uz hajinka a Baska mi dnes chodi grcajuca, asi vomiting bug 😢 chuda male, nic v sebe neudrzi, ale co mam robit, na emergency pojdem zbytocne, tam uz viem co mi povedia...tak skusame vselico, vodu, colu, 7 up..no nic v nej dlho neostane.. ☹ tak snad bude do rana ok..

tinkadublin
9. okt 2010

@catalin Katka no skus pohladat mozno sa na to dam zas 😉 juuuj tak to nech sa jej polepsi, ten stomach bug je hnus 😒 pevne nervy a vydrz celu noc!

@zdenkam no veru ideme dalej, len dufam ze uz nebude tolko revu kolo toho 😀 tento tyzden sme uz aj pustali deticky pod vodou a nas maly sa vykopal na hladinu 😀 no krasny, len sa zakazdym trosku napije tak potom grga o 106 😝 zdeni tak taku rozpravacku by som si aj ja popocuvala 😉

catalin
9. okt 2010

@tinkadublin http://colloidalsilveruk.com/ ...zatial vyliecilo vsetko, zapaly vselijake, posilni imunitu atd...ja som proti atb, nebrala som ziadne 17 rokov az teraz v porodke mi dali pred CS "preventivne".. 😖

janec79
9. okt 2010

@catalin @tinkadublin: baby, mozno sa opytam hlupu otazku, ale tekutym striebrom mate na mysli ortut??? To by som radsej vyskusala tie semena 🙂 Ale vazne sa pytam.

@catalin dufam, ze hrdielko prejde aj bez atb.A ako sa ti dari v praci a ste spokojni s opatrovatelkou?

@mishka711 oh, tusim sa nam tu nazbieralo zopar chorusikov, tak nech to aj vam rychlo prejde. Dufam, ze sa uvidime na nejakom spolocnom stretku

@ladywitch26 clovek by si myslel, ze mozes byt happy s tolkym mlieckom a vidis, ani tak nie je dobre 😒 ja som pocula, vraj aj vinove obklady pomahaju.

@tinkadublin s anglictinou sa netrap,ja som bola doma na slovensku, obcas mail s kolegynkami a to bolo vsetko, ty si s anglictinou v kontakte ci chces, ci nie. A necitas po anglicky? To mna vedelo vzdy nakopnut. Ozaj a hod nejaku fotku, nech vidime, ako drobec vyrastol

@zdenkam krasne fotky tiez, ano, to bol "dede" s kym sa mala bozkava 🙂 hmm, uz sa ti to pomaly krati a aj budes mat nejako zmenenu pracovnu dobu?
zatial sa majte vsetky krasne, uzivajte si vikendu, aj pozerate niektora x factor?

catalin
9. okt 2010

@janec79 nie nie to nie je ortut, to su malilinke castice striebra..su tak malinke ze su mensie ako bunky virusov atd, teda lahsie preniknu dovnutra a znicia zlu bunku..to je laicky povedane..pozri si nejake stranky..tu som nejaku nasla...
http://www.koloidne-striebro.sk/koloidne-strieb...
Miuska sa lieci, dnes uz bola ovela lepsia, urcite sa zaobideme bez atb..ja som sa len zlakla, lebo malo cikala a vela spala..u nas to je vzdy opacne 😀 ale dnes uz to bolo naopak, takze je na najlepsej ceste byt ok..s opatrovatelkou som spokojna, aj ja, aj Miuska, takze sa tesime, ze ju mame.chudinka, chytila nejaky bug, ale konecne to vyzera ze algifen jej zabral a zaspala od vycerpania..snad sa da rychlo dokopy..
v praci uz je to lepsie, pravdupovediac prve tyzdne bol zaberak, velmi busy som bola a moj staff "trosku" zlenivel tak sme si museli pripomenut co sa od nas ocakava..ale uz je to lepsie..niekedy mam chut odtial odist, robit nieco nenarocne a nie viest kolektiv a mat zodpovednost..
@tinkadublin z anglinou budes v pohode, aj mne chybala, a ked som nastupila spat tak som do toho vhupla bez problemov, mam dokonca pocit ze ta pauza mi prospela, aj ked pocas materskej som precitala vela knih..asi sa mi to dobre usadilo v hlave 😉

kim_rossi_stuard
10. okt 2010

@catalin ahoj 🙂
tvoja dcerka je taka stara ako nasa Mandy, kedy si rodila? ja 2.12.2010 🙂

mishka711
10. okt 2010

babule sebko neni chory lenma zvecsenu uzlinku ale chory neni uz dlho klop klop klop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre