Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mamartinka
29. dec 2008

caute.tak sa hlasim opet v irsku.vcera sme prileteli bez problemov.20 januara ideme na slovensko opet na 5 dni.idem si vybavit lekarov a tak.inak zima je na slovensku,mrzne az prasti ale snahu nikde.tak sa majte.

etuska
29. dec 2008

Matka,tak vy lietate hore dole jedna radost 😅 my sa chystame na SVK az v juli,uz teraz sa tesim 😅

mamartinka
29. dec 2008

no tento rok asi budeme lietat.v aprili krstenky,v septembri svadba a dovie co este do toho.

etuska
29. dec 2008

juuj,tak to mas vesele 😅 ,my ideme na krstiny az v lete,no tak ci tak sa chystame na dovcu na Slovensko.Ved uz sme tu 1/2 roka,ale ten cas leti.Poslala som ti IP

mamartinka
29. dec 2008

etuli a komu idete nakrstiny?mi moj bracha budu mat koncom marca druhe.to este neviem ci aj krsny nebudeme.mas.i.p

catrin23
29. dec 2008

www.kurier247.sk

blizsie info podam aj ja v ip

mishka711
29. dec 2008

xeni ja to berem oka bude lepsie neskor druhe takze to neriesim

annaola
29. dec 2008

mishka,nebud smutna, nabuduce, .. a mozno aj si v tehu, aj ked mas menzes, moja maminka ked cakala segru tak 3 mesiace mala. aj ked vtedy tusim este ani testy neexistovali.
aj Tomi sa stazuje obcas na bolest uska, ale radsej nejdem k lekarovi, lebo sme tiez iba antibiotika mali. vraj ked raz dieta dostane zapal usiek, tak to uz bude mat navzdy, bude sa mu to chronicky stale vracat.po antibiotikach ma zasa oslabenu imunitu a chyti hned v skolke akykolvek virus.zacarovany kruh.
Martinka a ostatni, dakujem za vianocne zelania, nemala som cas odpisat.

xena22
29. dec 2008

Annaola my vzdy dostaneme antibioticke kvapky 😒 ale podla mna by potreboval nejake poriadne atb na normlane uzivanie,tabletky alebo sirup - ked sa mu k tomu prida aj nadcha a teplota - ale to tu je asi len moj nazor 😠
Inak moj maly este nikdy ziadne antibiotika nebral musim si zaklopat,nezvykne byt chory,len teda tie uska 😒 ale vravim,este raz sa mu to vrati tak uz nebudem ticho a budem si ATB sirup pytat,to je sila,aby som si tu sama ordinovala lieky 😅

susanne.k
30. dec 2008

caute babenky,

takze vianoce su za nami. U mna bez tohtorocneho upratovania prisli tiez. Nebola som uz schopna robit nejake velke upratovanie iba nieco zbezne a hlavne nenarocne.

A pod haluzkou nic mimoriadne tiez, ved si vsetko kupime cez rok ked nieco potrebujeme. Tohto roku uz kazdy skor myslel na babenko.

Zacina to byt den odo dna velmi nepohodlne, citim sa uz ako velryba, alebo balon, ktory sa uz kazdu chvilu rozpadne.Len dufam ze to na mna nepride v niekedy v noci, lebo moj starky vacsinou pracuje a kym sa dostane dostane domou trva to aj 1-1,5 hodky.

misakika
30. dec 2008

Ahojte,
no Xeni mas pravdu, nahodila som te,u tak by som sa asi mala aj ja pochvalit 😉 Mna Jezisko nie ze prekvapil, ale sokol.Dostala som GPS 🙂 .Moj chlapik mi 2 tyzdne vysvetloval, ze nam ho netreba a mame mapy a aj tak vsade chodime spolu a bla bla. Chvilu som aj bola v duchu nastvana, ze nepripusta aj moje argumenty. No a ked som si ho nasla potom pod stromom tak som skoro odpadla.Drahy mi povedal, ze ma chcel vidiet vytesenu z darceka tak preto to tak hral 😉 No a este novanku a nejake oblecenie.Kristinka sa zas tesila z velkej babiky, s ktorou sa akoze teraz hra ze to je jej segra a dostala 13stu barbinu 😕 aj s prislusenstvom a este par blbosticiek. Teraz ide mat zas meniny tak jej chceme kupit buginu pre tu velku babu, lebo do maleho kociara sa nevojde.

Inak baby co robite s hrackami co chcete vyradit? My ich mame zachovale, ale Kika sa uz s nimi nehra tak by sme sa toho potebovali zbavit za nejaku symbolicku sumu .Je to taka suprava - kociarik, lehatko a stolicka na krmenie pre asi 40 cm babiku a aj nejake barbiny by sme vytriedili a este by sa urcite nieco naslo. Nechceme a ani nemozeme to drzat, lebo ma malinku izbu a nemame uz kde davat tie nove hracky.

alienka1
30. dec 2008

ahojte. aj ja vam prajem aj ked trosku neskoro, krasne sviatky, medzi sviatky a stastny novy rok. mne vianoce velmi rychlo ubehli kedze som mala volno len 24. teraz som doma bo ma chytila choroba. u nas v robote boli skoro vsetci chori tak aj na mna sa nalepilo. vcera ma poslali domov z prace ze sa na mna neda pozerat aby som to vylezala. kedze som v 28tt tak nechcem nic brat tak sa len cajikujem a ovocnickujem. mam teraz 4 dni volna tak dufam ze to vylezim. inak sa uz velmi tesim na sk. letime 14. januara aj sa trosku bojim bo to uz budem v 30tt ale dufam ze drobcek pekne ostane v brusku az do konca ked uz do teraz vydrzal. ako ste vy zvladali lietanie v tehu vo vysokom stadiu?
my sme mali jeziska, teda takeho velkeho, az po vianociach. kupili sme kociar s autosedackou a postielku. cakali sme na akciu bo ten co sme si vybrali stal okolo 750-800eur. a kupili sme ho za 490 a aj postielka bola v akcii za 79 uz len madrac. tak to je vsetko co je u nas nove ale este predsa mame nove mena pre drobceka 🙂

mishka711
31. dec 2008

baby vsetkym prajeme krasneho sivestra oslavte ten novy rok poriadne so happy new year 2009 😉 😀

alienka1
31. dec 2008

ahojte. aj my vam prajeme krasneho silvestra!!!!!!!!!!!! 🙂 😀 😀 😀 😀

lenka1108
31. dec 2008

ahojte babulky tak vam vsetkym prajem moc krasneho SILVESTRA a STASTNY CELUCICKY ROK 2009... 🙂 🙂 🙂 🙂

jana_vargova
31. dec 2008

ahojte baby. Dlho som tu nebola, nemala som internet. Este stale sme na Slovensku. Od 24,12 sme boli v nemocnici s malym. Mal vysoke teploty. a 28 nas pustili. Ale ochodreli sme este viac tak mame co robit. soplikujeme a kasleme.tak som rada.

Inak prajem Vam vsetkym krasneho Silvestra aby& ste do Noveho Roku vstupili tou spravnou nohou.

mishka711
31. dec 2008

jani juj to nas mrzi nas pred 3dnami chytili teploty 38 ale uz je oka klop klop klop iba soplik trosku este a kaslik skore uzdravenie zelame 😉

misakika
31. dec 2008

ahojte,
vsetkym prajeme krasny Silvester a do NY 2009 hlavne vela zdravia, lasky a zivotneho elanu 😉

mishka711
1. jan 2009

tak ahojte uz v novom roku 2009 ako ste ho oslavily???

mamartinka
1. jan 2009

vsetkym stastny novy rok 2009 zdravie,stastie,lasky a nech kazdu z vas aj vase rodiny obchadzaju po cely rok vsetky choroby.

ladywitch26
1. jan 2009

tak baby, vsetko dobre do noveho roku, a dnes si to uzite,lebo vraj ako na novy rok,tak po cely rok. ja som este nevyliezla z postele, tak sa zrejme budem vyvalovat cely rok. 😀 inak silvestra som stravila v teplakoch, lebo sa mi zda,ze to brusko rastie kazdy den. co som si na slovensku este kupila tehu rifle, ze ich ponosim az do konca, tak uz teraz ma nejako tlacia.som to trosku podcenila. inak uz sa s muzom tesime,ako si to uzijeme, lebo za posledny tyzden sa male budi pravidelne o osmej a do polnoci nonstop kope,az sa mi hybe cele brucho. cez den snad ani nespi. ak je hyperaktivne uz teraz,tak po porode neviem... 😀

alienka1
1. jan 2009

ahojte. ja som asi pred neceleou hodinkou vyliezla z postele. takze ten novy rok oslavujem ako sa patri 🙂
ladywitch26: nie si sama, ktorej sa zda, ze brusko rastie kazdym dnom 🙂 ja som si najprv myslela, ze sa mi to len zda ale ked som si snazila obliect teplaky, ktore som este pred tyzdnom nosila som si uvedomila, ze mi naozaj rastieme 🙂

ESTE RAZ STASNY NOVY ROK 2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mishka711
1. jan 2009

alienka hod nejaky album blisie info 😉

misakika
2. jan 2009

Ahojte,
ako tam citam tak sme sa vsetky nejak povalovali vcera 🙂 . Ja som dokonca dnes zaspala do roboty. Mala som zacat o 7:00 a zobudila ma doma Kristinka a to bolo 8:45, si viete predsatvit tie behy 😉
Mam pre Vas opat informaciu o AVONE. Na svete je prvy katalog 2009 a aj ked viem ze vsetky sme dostali kopec kozmetiky pod stromcek ak by ste predsa len nieco potrebovali, napiste mi cez IP vasu adresu a ja Vam katalog odoslem. Ako vzdy je plny zuajimavych akcii a ceny s kozmetikou v obchodoch su fakt neporovnatelne a pritom qualita je vynikajuca. Ak si nieco objednate dokonca obdrzite kupon s ktorym mozete vyhrat zaujimave finance vyhry.3X10000 EUR,25X1000 EUR, 300X100 EUR a 1500X10 EUR.
Tak zatial pa a pekny den.

annaola
3. jan 2009

ahojte dievcata a HAPPY NEW YEAR vsetkym zelam!!!!!!!!
pred hodinou sme sa vratili domov zo Skotska, bolo super.Aj ked ta ich skotska anglina je dost odlisna, vela slov sa uplne inak vyslovuje, zvlastny prizvuk, a mali sme problem obcas rozumiet, uzili sme si do sytosti karaoke, vii a taku domacu silvestrovsku atmosku.xi.. a zistili sme ze ten ich kilt je stale aktualna vec,a naozaj pod nou pravi Skoti nic nenosia 😀
a o tyzden nas caka Slovensko, huraaa.

krasulka
3. jan 2009

Cafte baby, ja uz som tyzden v nemocnici. Skoro som porodila v nedelu. Ale podarilo sa to zastavit lebo este je to moc skoro. Ale este tu musim ostat aspon do ukonceneho 34 tyzdna..takze este tyzden a pol 😢

mamartinka
3. jan 2009

krasuli.co to.tak zelam vsetko dobre do uspesneho konca.a ako sa citis teraz.uz je lepsie?drzte sa. 😉

mishka711
3. jan 2009

krasulka jezis no davajte na seba pozor 😉 bude to ok neboj dotiahnete to do spravneho casu

krasulka
4. jan 2009

dakujem baby, citim uz sa dobre nastatsie na vtg uz nisu konktrakcie..chvalabohu po tyzdni...Ale mala mala zrychelne srdiecko ranoo ale aj ja som mala lebo som mala plny nos a sa mi nedalo dychat. Inak ok tak snad tam mala este vydrzi

mishka711
4. jan 2009

krasulka vydrzi neboj nemysli na nic zle 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre