Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

cmulinko
17. sep 2007

dakujem Nadina,si zlata.na dnes koncim,konecne mozem ist spat...asi tak na 3 hodiny mi da moj prcek pokoj 🙂 tak idem,aby som nepremarnila ani sekundu.

nadina
18. sep 2007

Nikde nikto? ☹ 😕 😔

diant
18. sep 2007

Nadina poslala som ti fotecku cez mail. kukni ci si ju dostala. trvalo mi to poslat vecnost.

nadina
18. sep 2007

Ahoj Dianka,
ano mam ju a pekne dakujem,
uz som Ti pred par minutkami poslala aj odpoved na mailik.
Fotecku mozes nabuduce skomprimovat, t.j. zmensit v programe,
v ktorom sa Ti zobrazuju fotky na PC a nebude Ti to tak dlho trvat,
ked bude mensia 😉
Teda, ale musim povedat, ze ste krasny par a Tvoj manzelik vobec
nevyzera ako Ir, nema nejake talianske korene ? 😉

diant
18. sep 2007

vsak ? nema, aj ja som myslela ked sme sa spoznali ze je polodaco no cistokrvny ir. aj ked priezvisko mame anglicke.

nadina
18. sep 2007

Dianka,
len si to stasticko pevne drz
🙂
a nenechaj sa znechutit, vsak vies...

diant
18. sep 2007

nikde si ho nepustim. drzim sa ako kliest. ved kde by mi usiel? zvacsujem sa , ked sa mu na krk zavasim tam ma ani neodtiahne 😀

nadina
18. sep 2007

😀 😀 😀
😀 😀
😀

diant
18. sep 2007

ved ja uz vazim 75kg. preboha co ma to caka? aj dvojitu bradu mam 😀

nadina
18. sep 2007

Dianka, no ale co by sme pre svoje deticky neurobili 😉 ?
Nic si z toho nerob, ja som pri prvom dietatku
mala vychodziu hmotnost 58 kg, pribrala som vtedy
neuveritelnych 22 kg, takze som isla rodit s 80 kg
a o par tyzdnov po porode som mala 63 kg...
... no a teraz si vravim, co by som aj za tych 63 kg dala dnes... 🙂

diant
18. sep 2007

preboha ja sa bojim ze budem vazit viac ako moj manzel ked pojdem do nemocnici. ten ma 81kg. a to som si ho vykrmila. ked som ho spoznala mal 75. lubi segedin a gulas s knedlou. a buchty na pare... ved ja sa uz teraz gulam.. aj ma clenky bolia ked chodim. aj ked mi este nepuchnu. ale mam pocit ze sa mi kazdu chvilku rozstiepia na vela kusockov 😲

nadina
18. sep 2007

Neboj Dianka,
zvladnes to, vsak uz len chvilocku...
vlastne kolko este?

diant
18. sep 2007

sedem tyzdnov. zajtra idem kupit tu autosedacku aj s kocikom. teda ak bude v dobrom stave bo som ju nasla v novinach. vsetko sa zda byt doma ready for baby. nemam tusenie kolko oblecenia potrebuje newborn. tak len dufam ze mame dost. a este musim kupit novy matrac do postielky. bo v nej spavala mala. a citala som ze nove babo , novy matrac..

etka
18. sep 2007

pekny vecer babulecky, dianka, nadik, si to asi rozmyslim s tym tehotensvom po tych vasich par riadkoch 😉

nadina
18. sep 2007

..ale Peti, neblazni,
to moje priberanie bolo naozaj extra...
to nie kazda tak,
pri dalsich dvoch som pribrala "len" po 11 kg 🙂
To som len chcela Dianku potesit, ze nie je sama...

etka
18. sep 2007

jojo, niekoho potesit a niekoho vystrasit, hehe 😉
ale pravda je, zienky urobia pre rodinu a deticky vsetko, sak? 🙂 ani ta dvojita brada by mi nevadila, keby sa uz zadarilo, aj ja ceeeeeem 😵

diant
18. sep 2007

etka som ako balon. no mojmu muzovy sa to velmi paci. alebo ma len chce utesit 😀 co ma najviac trapi ze sa neviem oholit. uz len pod pazuchov, inde si nedociahnem... 😀 radost pozriet na moje nohy.

nadina
18. sep 2007

🙂
jeee, Dianka, tak to si ma rozosmiala,
tak to stoji za to...
nie?
Peti, dik za IP, poslem odpoved
hned ako nakrmime hladnych levov
a ulozime ich do klietok...
...vlastne do postielok...ehmmm 😉

etka
18. sep 2007

juuuj, zboznujem tychto chlapov aki su zlati ked lubia, ze? Aj modre z neba by zniesli 🙂 Sak popros draheho, neeee?!
A v ktorej nemocke budes rodit diant? bola si spokojna s prehliadkami, lekarmi...?

diant
18. sep 2007

ked uz hovorime o tych levoch hladnych.. aj dedinu by som pojedla. dnes som mala full irish breaky,cokoladu,2litre mlieka samozrejme nizkotucneho (ako by na tom zalezalo), svieckovu na smotane so 4 knedlami a pizzu a slivkovy dzus(aby to raz so mna aj vyslo), a teraz sa zdlavim s jablkami a jahodami a dufam ze este tu zmrzlinu co som nezozrala vcera mam stale v mrazaku.ak tam uz nieje drahy musi do obchodu a to uz teraz vidim to nadsenie bo cumi na fucik s tatom.

diant
18. sep 2007

budem rodit v corku. a som maximalne nespokojna. keby som mohla tak rodim doma v posteli. drahy mi raz skusal holit nohy a to som 30 minut stala v sprche bo sa bal ze ma poreze. aj to bolo len pred svadobnou nocou. chcela som byt sexy. skoncili sme o jedenastej v posteli a kedze som si doma zabula sexy pradlo , behala som po izbe v nohavickach a spinavom tricku.

diant
18. sep 2007

a ta dvojita brada to je ako sal. vsak na zimu mi treba. idem kukat o tych tucnych ludoch na tv3. varovanie pre mna. kedze dole sa futbal na sky pozera. dnes som povedala muzovy ze som obezna a poprosila som o darcek k vianociam tammytuck a brestlift. aj som si stieraci zreb kupila ze ked vyhram 10 000 tak jemu afto kupim a sebe zaplatim tie vianoce. ak sa uz nevratim pravdepodobne som zaspala.

nadina
18. sep 2007

Dianka, tak pekny vecer,
aj vsetkym dalsim maminam,
teda, ty toho papas naozaj za dvoch 😉
ale co uz, viem ako v tehotenstve chuti...
este pamatam...
Uzi si ten pekny cas,
je to krasny pocit, ked babatenko v brusku kopka,
strasne rada na to spominam,
hlavne ked deti na mna zazeraju,
ze im nechcem nieco dovolit... 😉

etka
18. sep 2007

dian, sa nemozem dosmiat, ty si mi ale riadne kvietko, ale zase aspon za ten sal usetris 😀 No ak ja budem takto zrac, drahy ma bude radsej preskakovat ako obchadzat 😉

nadina
19. sep 2007

...bre ranko vsetkym,
take neskore... 🙂 ranko...

diant
19. sep 2007

ahojte kocky. pozerali ste vcera tu relaciu o tych tucnych? viete ako som planovala tu zmrzlinu vcera, ja som si to aj hned rozmyslela a dala som si jogurt.. to ste videli ake mala ta zena brucho? a tie poznamky o sexe co mala aj s tym jej chlapom. 😲 NADINA ja som kupila tu autosedacku aj kocik! neviem sa vynadivat. aj svokrovcom sa to lubi , uz sa nevieme dockat kedy budeme kocikovat. je taky ako som chcela cely modry! zenska za neho pytala 250 euro ale muz ju ukecal na 215. by si neverila. myslim ze ona tu vec ani nepouzivala. vyzera ako novy. tak sa tesime. kocikujem po obyvacke a kuchyni. 😎 ozaj dnes som si aj tie irske ranajky odpustila a mali sme namiesto toho nechutne cerealie ☹ a teraz sme dojedli cestoviny( nas neskory obed) uzastna strava..

nadina
19. sep 2007

Ahojte zienky,
pomaly vecer a nikde nikoho, kdeze ste?
Dianka, tesim sa s Vami a tesim sa aj, ze mi onedlho posles
fotecku Vasho babatenka v krasnom kociku 🙂
...
Ja som si vcera veru aj pustila TV3, ale pozerala som
len do deviatej, program o vychove deti.
Ozaj, ake su tradicne irske ranajky?
Porridge a este nieco?
Vyzera to, ze dnes mi je lepsie a ak to tak ostane,
tak v sobotu letim na tyzden na SK, tak je mozne, ze sa ozvem
od soboty az o tyzden.
N.

lenka78
19. sep 2007

Ahojte,mrkam tu,no kedze nemam o com,tak sa velmi nepripajam.Ja som v tehotenstve velmi nejedla,lebo ma zo vsetkeho naplo,no nemohla som sa dojest ovocia.Zo sladkeho ma napinalo a stale,ked som otvorila byt nasho zrekonstruovaneho bytu,tak som letela na zachod.Aj zo zubnej pasty som vracala,no nastastie je moj chrup ok.O nabratej vahe pomlcim,lebo je to des.No mam aspon existencne zasoby na Irsko. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

diant
19. sep 2007

aj ja som kukala nanny911. nadi u nas su tradicne irske ranajky prazenica abo volske oko, tie ich klobasky, paradajka, sampiony, fazulka v paradajkovej omacke a muz lubi aj black pudding(take nieco ako hurka u nas). vsetko dobre mastne a poprazene na oleji 😝 dufam ze ti ten vylet vyjde. Nadi moj oco leti v sobotu rano cez ryanair do bratislavy, je taky maly a tucny, mozno ho uvidis 😀

Lenka78, no mne bolo zle len do prvych 18tt ci tak nejak ak sa dobre pamatam. a to som aj v nemocnici bola. posledny mesiac je to ale na nevydrzanie ako zeriem bo jedenim sa to uz nazvat ani neda.

helka31
19. sep 2007

Čaute kočky.Vás je radosť čítať.Aspoň sa zasmejem. 😀 Neviete o niekom z Limericku?Nadi som rada,že Ti je už lepšie.Pozdravuj SR.O týždeň je v Limericku party v nejakom bare aj by som šla ale neviem kam dám Samka.Alebo pojde s nami 😀 ?To radšej nie.Videl tu niekto v Írsku tresku? 🙂 Ke´d som bola tehotná ja jedla som len to.A chutí Vám Írska káva tá Maxvel?Mne tu chýba fajný domáci chlebík.Tu sú len tie poľské. 😒 Vitaj Dianka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre