Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi_33
25. apr 2011

@fidka79 No presne ako pises.... my sme uz aj zvazovali ist do detskej nemocnice, ale chvalabohu mu potom teplotky presli, tak sme nesli.... ale je to presne o tom, ze aj tak by mi nic nepovedali, resp. ze su to zuby, alebo virus ako ich poznam.... ach to irske zdravotnictvo... ☹ Dnes je uz vysyp na ustupe, tak hadam je to uz uplne dobre.... len nech mi zacne znova jest a bude to vsetko ako predtym 🙂

zuzi_33
25. apr 2011

@kacka27 Katka ako ste na tom....? Preslo to malej????

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi_33
26. apr 2011

@kacka27 No som rada, ze je to na ustupe.... 😉 Tak len sa drzkajte a skoro vyliecte 🙂

cicimon
27. apr 2011

caute
viete mi pls poradit nejake znacky obchodov tipu tesco, lidl a pod... resp ake ine obchody s potravinami a drogeriou okrem tychto 2 by som nasla v dubline? nieco ako tu billa, kaufland a pod? diki

mishka234
27. apr 2011

@cicimon Ahoj, okrem tych dvoch, ktore si spominala, su tu este: Aldi (cenovo ako Lidl), Dunnes Stores (tiez ok), SuperValue, Superquinn, Centra, Spar. Cisto na drogeriu je bezkonkurencny Boots 🙂

cicimon
27. apr 2011

@mishka234 dakujeeeeeem

mishka711
27. apr 2011

ahojte aj my uz mame nejaky vyrus najprv maly upchaty nos potom sopel kasel teploty 3 dni a uz ok a po pardnoch mala tiez chuda kazdych 10-15 min odsavam az jej slzicky tecu v noci mala teplotu no parada a susedia tiez to iste 😒 😠 ale tak co uz bude zase lepsie imuta sa posilni 😉 inak predavam kocik a chicco to nositko ak mate zaujem plus decku postielku ktora sa da pouzit do 5-6 rokov a waterproof madrac je v cene tak ak niekto ma zaujem kontaktujte ma plz 🙂) kocik je cerveny dobry stav mamas&papas 🙂

misiatko999
27. apr 2011

ahojte,
som priamo z Dublinu a mam 10 mesacnu dcerku, chcela by som sa spytat ci je tu nejaka mamicka z Dublinu a ma zaujem o stretnutie, a ci sa tu organizuju nejake stretnutia? Tiez by som sa chcela spytat ci nejaka mamicka navstevuje nejake detske centrum v Dubline a este posledna otazka ci viete kde pecu dobre torty na 1. narodeniny, resp. kde by som si mohla objednat, alebo ci tu nejaka mamicka pecie pekne narodeninove torty najlepsie priamo v Dubline. Dakujem.

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misiatko999
27. apr 2011

@kacka27tak ak by bolo nejake stretnutie ja by som mala urcite zaujem 🙂 My sme priamo v Dubline, skoro v centre East Wall D3. Ja som chcela nejaku peknu tortu s motivom Hello Kitty alebo Macko Pooh, ale nic take som tu nevidela, to som chcela len tak na ozdobu a pre fotky a druhu tortu by som spravila tak, aby aj mala mohla mozno trochu ochutnat.

mamartinka
27. apr 2011

@misiatko999 Inak jedna baba tu robi torty pekne ale je az z Corku tusim.

mamartinka
27. apr 2011

Baby nasla som na nete neaku Hanu na pecenie tort.Ktora chcete sa jej ozvite.rajnerka@centrum.cz Ma inzerat na Irsko aktualne ale este z augusta 2009 ale mozno este v Irsku je.Ale neviem odkial je z Irska.Ktora chcete jej napiste mozno sa ozve.Pecie torty,cukrovie.

mitchelstown
27. apr 2011

no baby, to je hrozne 😒 . Same mamicky len z Dublinu, a co tak z Corku a okolia? Su tu nejake? Uz iba buduci tyzden do roboty a balim to 🙂 Dufam ze sa nevypyta na svet skorsie, hadam mi da nejaky cas aj na odpocinok doma 🙂

mishka234
28. apr 2011

@misiatko999
@kacka27 Dalsia Miska?? 🙂) Super, urcite dame stretko.. ja som v D12, ale do centra mam kvazi blizko a chodim tam casto. Nas maly ma 6 a pol mesiaca, takze mate aj chlapa pre zmenu 🙂 Neviem zatial o ziadnom centre pre deti, tiez by som uvitala nejake info. Stretnut sa mozme hned aj zajtra pokial bude pekne, treba vyuzit pocasie na maximum, kym ho mame... Papa

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishka234
28. apr 2011

@kacka27 Ozaj, zajtra idete! Parada! Som rada, ze malickej je uz dobre, citala som, chudiatko male :(
Ja som precitala vsetko o Waterbabies, mali tam toho neurekom, napisala som im, odpisali, ale bohuzial ziadna zlava nehrozi, takze tie 3 razy, ktore v juni nebudem tu, mi nevratia a platim normalne plnu cenu, 200euri :( Tak mi odporucili, ci nechcem radsej zacat jesenny kurz v Auguste (lenze, to uz budem chodit do roboty, tak radsej by som teraz).. a este vraj ze im mam dat moje udaje a oni mi do tyzdna daju vediet, ci VOBEC ma mozu pichnut do tohto majoveho kurzu ako zaciatocnika, lebo ocividne, vela rodicov pokracuje dalej, tak asi to maju nabite. No nic moc, to co tam budeme traposit, ak tam nikto iny nebude zaciatocnik? Ale idem asi aj tak, chcem to pre maleho urobit (a pre seba tiez, musi to byt uzasny zazitok 🙂
Hehe, podla toho, co pisali, mala bude po plavani unavena, to pojdete asi domov spinkat a nie do mesta.. sak uvidis, daj vediet a mozme to nechat aj na buduci tyzden.
Uzite si zajtra, som zvedava na zazitky.. Papa

zuzi_33
28. apr 2011

@misiatko999 Miska, tuto je jedno centrum http://www.facebook.com/group.php?gid=122372777..., kde sa stretavaju rodinky s detmi cesi a slovaci je to v D15, neviem ci by si mala zaujem.... Ja osobne som tam este nebola, ale kedze si zhanala info, tak viem jedine o tomto ..... 😉

zuzi_33
28. apr 2011

@kacka27 Ahoj Katka, takze vy chodite plavat? A ake to je...? Ja som tiez rozmyslala, ale neviem ci uz nie je neskoro.... od kedy do kedy mozu babatka plavat, resp. zacinat? Napis mi prosim nejake info. Aj ked neviem ci by som si to vedela zariadit, kedze uz pracujem, ale informacia by ma zaujimala 🙂
Inac, som rada, ze malinka je uz ok 🙂

misiatko999
28. apr 2011

@zuzi_33 dakujem za to centrum, urcite si to prestudujem, mozno tam zavitam, totiz to ja tu nemam ziadne kamosky s detmi a velmi by som bola rada, keby sa mala stretla aj s inymi detickami, aby si zvykla...
Inak aj my sme chodili plavat do Waterbabies, zacali sme ked mala Sofi 4 mesiace a bolo to super, krasne reagovala na vodu, potom sme isli na mesiac domov a teraz od 15. maja zaciname dalsi kurz, uz sa tesime.

misiatko999
28. apr 2011

@mishka234 tak to je super, ze to mas blizko do centra, to sa mozeme niekedy stretnut. No dnes akurat cakam na plumbera, ma nam dojst opravit kotol, tak neviem kedy pride. Uz vcera tu bol, ale len sa na to pozrel a ze pride zajtra, ale nevedel povedat cas. Tak ja uz 2 dni trcim doma a cakam.

martinet
28. apr 2011

cuate baby,
Chcela by som sa spytat, ci poznate nejakeho dobreho gyndosa v Dubline?
Dakujem

misiatko999
28. apr 2011

@martinet jedna dobra gynekologicka je na polskej klinike Medicus Dr. Monika Antepowitz, je to na Prussia Street, D7

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishka234
28. apr 2011

@misiatko999 TYPICKEEE pre irskych "majstrov"! 🙂 To nevadi, ze nepovedal cas, lebo k nam aj tak nikdy neprisiel vtedy, kedy povedal!
Dobre, dame si vediet, ked sa nam bude vsetkym dat.. Ty aj Katka27.. tesim sa!!! 🙂

mishka234
28. apr 2011

@kacka27 Nie, dame to buduci tyzden, nech sme vsetky tri 🙂 Inak, aj Chrisovi idu vrchne, ale nie jednotky, ale dvojky, bude ako maly upirik.. neviem, nemali by ist prve jednotky? Divnee. Dnes mrnkal cely den chudiatko, musi ho to riadne boliet :(
Uzite si kupko, tesim sa na info!!

zuzi_33
28. apr 2011

@kacka27 Ok Katka, tak potom napis ake to bolo, mozno este nieco pospekulujeme... 🙂
Inac, my sme uz nastastie ok, Davidko uz znova papa ako predtym, ale nebolo to take lahke... tiez mi nic nechcel jest ked bol chory a este aj 2 dni po tom... "zil len z mlieka" aj to som mala niekedy problem do neho dostat.... Ale rozpapal sa a to je hlavne 🙂 Takze ja si myslim, ze Timeika je mozno este unavena z tych horucok a ako pises tak asi aj zubky.... Inac, ani si nespominala.... bola to teda tiez 6 choroba? Sa ti obsypala po tych horuckach...?
Sranda vsetky tu pisete o zuboch a mojmu krpcovi taha na 8 mesiac a po zuboch ani chyru ani slychu 😝 tak som zvedava kedy vyklici prvy 😵
Takze si to na kupani uzite a daj potom vediet.

@mishka234
@misiatko999
A baby ja by som sa tiez rada niekedy pridala k stretku, dajte vediet kedy, ak nebudem v praci a bude vsetko ok, tak by som dosla 🙂

mishka234
29. apr 2011

@zuzi_33 Jasneee, pravdepodobne teda buduci utorok, ako obycajne v St. Stephens Green parku, kde sa stretavaju slov. mamicky. Ale mozme si to aj prisposobit podla toho, kto kedy moze 🙂

pele
29. apr 2011

@mishka234 o kolkej v utorok sa stretavaju mamicky v St Stephen's Green? Aj my by sme sa mozno pridali🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre