Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mamartinka
13. feb 2009

snad som niekomu pomohla.dobru noc vsetkym.

mishka711
14. feb 2009

andrearu gratulacia k vyrociu pekny datum no a ten zubar je fajn ze je cech a ake ma ceny ako ir?neviies mamartinka??

lenka1108
14. feb 2009

KRASNEHO VALENTINA prajem babulkam...

no ja dnes nemam az taky super den .dnes je 12 rokou co mi zomrela naj babicka na svete tak som trochu bez nalady.vecer ideme s manzelom na veceru tak dufam ze sa mi trosku nalada zmeni...
no co a vy ako budete travit valentina????????

cipsinka
14. feb 2009

ahojte,aj ja sa pripajam Krasneho vatentina 😵 😵 😵 😵

Leni,ahojky 😵 😵 😵 😵 aj ty si si tak vyborne rozumela s babickou??? 😵 😵 😵 😵 😵 Aj ja mam perfektnu babicku aj dedka,su to najuzasnejsi ludia na svete a naozaj neviem co budem robit ked nas opustia 😢 😢 😢 😢 😢 ,radsej na to ani nemyslim a volam im skoro kazdy den,nech vedia ako ich mam rada 😵 😵 😵 😵 😵 aj teraz som im dovolala a popriala krasneho Valentina 😵 😵 😵 😵

cipsinka
14. feb 2009

a Valentina budeme travit pri dobrej papanicke a pohodicke a neskor aj v postielocke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
14. feb 2009

ahojte.zelam vam vsetkym pekneho a sladkeho Valentina.dnes mame troska pekne tak pojdeme pozret zachvilu k moru.este dopekame ten chlebik co ste sem ktorasi dali.tak uvidime co z toho bude.majte sa.P.S.Miska neviem ake ma ten zubar ceny.ak budete potrebovat niektora tak tam brnknite a snad vam povedia viac 😉 🙂

mamartinka
14. feb 2009

este som chcela dopisat ze podla receptu co ste ktorasi sem dali.baby ja som tak dnes hladala kvasnice.na chlieb.nie a nie ich najst.az nakoniec boli pri chlebe.no som ja zabudnuta a to este niesom stara 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladywitch26
14. feb 2009

no zeny, tak som vcera zazila taky mierny sok. to my slovenky uz rodinu s troma deckami pomaly za mnohodetnu povazujeme a vcera sa ma jedna zakaznicka pytala, ze kedy mam termin a ci to bude moje prve. ja ze hej, a ona sa len tak usmiala a vravi, no ja mam doma pat. 😀 a potom sa dve tetusky trosku zakecali pri mojej pokladni a cim dlhsie kecali, tym viac som gulala ocami. sa jedna druhej stazovala, ze jej posledne dieta odislo z domu a ze jej je teraz smutno a ta druha vravi, ze ja mam doma este dve, chodia do skoly. ale tiez mam jednu dceru vydatu v londyne a syna v belfaste, ale nastastie dalsich pat je tu v okoli, byvaju dost blizko, tak sa mozme casto navstevovat. no tetuska okolo 50ky, celkom zachovala a nik by ju netipoval na devat deti. 😀 a to moju mamu presviedcal otec 10 rokov na tretie... 😀

mishka711
14. feb 2009

pekneho valentina prajeme my sme doma a cakame navstevu 😀

lenka1108
14. feb 2009

ahojte baby tak ja som sa prave dochystala a vyrazame na veceru do cinskej...milujem cinske jedlo...
tak sa drzkajte...papa

mamartinka
14. feb 2009

cau lenul a dobru chut.neprejest sa.

mishka711
14. feb 2009

my sme xceli tahi delivery no ale sme full takze asi zajtra 😀

lenka1108
14. feb 2009

no uz sme aj po veceri...jedlo bolo skveeeeeeeleeee ale som prezrata....uffff....ste nas caka sampano ale to az ked mala zaspi a akosi sa jej nechce,,,ako keby tusila ze chceme byt sami.... 😅 😅 😅 😅

co mate v plane na nedelu? ozaj co idete varit?hodte nejaky typ bo ja uz ani neviem co varit...

mamartinka
15. feb 2009

no caute.tak ako po Valentinskej noci?my sme mali vinko a potom keksik. 😀 drahy este chrnka a ja uz som horke.zelam vam prijemny zvysok nedele.pa.

ladywitch26
15. feb 2009

teeda jak vy si vsetky uzivate valentina 😀 my sme boli na chvilu u znamych v bare, ale zdrzali sme sa len hodinku, muz vypil dva guinnessy, dosli sme domov, vyvalil sa na gauc a o minutu bol mrtvy. no romantika jak svina 😀 ale ked sme sa potom presunuli do postele, tak mi aspon celu noc zo sna hladkal brusko a mala kopala ako diva, tak som si vela nepospala.

mamartinka
15. feb 2009

ladywitch ved aj ona chcela byt zucastnena asi Valentina.no nie?

ladywitch26
15. feb 2009

no ked ona chce byt zucastnena az prilis. muzik mal vcera aj chute, no ale ked ti ide rozkopat brucho, no da sa to? 😀 a kym zaspala, tak to uz muzik odchrapaval dobru hodinku....

lenka1108
15. feb 2009

bre ranko babulky...

no ja sa pridavam...ani neviem ako sme vcera zaspali hadam este skor ako mala...
ale za to ma v izbe cakala krasna kyticka s kufrikom s malovatkami.mala dostala sedacku na papanie pre babiku a tiez kufrik s malovatkami...cele steny mame od trblietaveho laku na nechty..
no hadam dnes nam mala zaspi skor,pojdem ju vybehat ked svieti slniecko a budeme moct nieco poriesit...

baby co varite...poradte...ja som zatial spravila rajcinovu polievku malej ale neviem co mam urobit nam na papkanie...

peknu slnecnu nedelu prajem...

mamartinka
15. feb 2009

ahoj lenul.no aj tu mame pekne aj ked troska pofukuje.a na zajtra nam tu tiez hlasia 9 az 10 stupnikov.tak sa snad pomalicky zacne oteplovat.no mi varime ryzu a vtacky.tak ahojki.

annaola
15. feb 2009

ahojte, nasa romantika tiez dopadla podobne.. Tibora zasa zacalo boliet vecer pri srdci, tak sme radsej moc nevyvadzali. uz 2x bol s tym u lekara, dava mu iba pain kiler na bolest svalstva, a ani rontgan a ekg nic neukazali. posielam ho na Slovensko,nech si da porobit poriadne kompletne testy, ale je lenivy.Hlavne ze u nich v rodine ma vela ludi problemy so srdcom..
Ale aspon sme si pomaskrtili, robila som taku srdieckovu tortu, s tvarohom, mandarinkami a zaliate zelatinou. babulky, aj vy mate taky dobry apetit teraz? Neviem ci sa nachadza mesiac v nejakej speci faze, ale stale by som jedla 😀
Dnes to naozaj vyzera na krasny slnecny den( vynimocne), pojdeme asi riadne poprehanat Tomiho, nech si ho uzije, kym bude zasa prsat 🙂 . papa a prijemnu nedelu zelaaaam

lenka1108
15. feb 2009

annaola aj mojho muza vie tak spichat pri srdci ze sa nemoze ani nadychnut ani vystriet.a ked mu vravim z nech ide k dokimu tak povie ze to ma z chrbtice a ze jemu sa nechce chodit po vysetreniach...
hlavna vec ze ked mna nieco zaboli tak mi nadava co nejdem k doktorovi...joooj ty nase polovicky....

mamartinka
15. feb 2009

caute babule.tak ako.my sme sa dnes boli trocha prejs u mora a tolko ludi tam bolo.a psickarov kolko?chcem vas poprosit.neviete mi napisat neake kvapky,tabletky proti paleniu zahy a ako sa to tu povie?diky mockrat.

ladywitch26
15. feb 2009

mamartinka, vyskusaj gaviscone, su aj tabletky na cmulanie aj syrup. maju aj reniee, ale tie sa mi zdaju slabsie. inak palenie zahy sa povie heartburn. a uplne bezkonkurencny je talcid, ale ten je zo slovenska. ten pomaha okamzite. so zahou som si uzila svoje este pred tehu a teraz je to coraz horsie. ale uz si davam bacha na to,co jem. ziadne stiplave, malo sladkosti a bohuzial aj moje oblubene ovocie, pomarance uz nejem. ale pomaha na to mlieko, jahody (ale bez cukru) a varene zemiaky. tak vyskusaj, co tebe najlepsie sadne. a samozrejme kupujem fatru v slovenskom obchode.

mamartinka
15. feb 2009

ladywith dakujem.a mlieko teple?no mali sme tabletky ale sa nam minuli.este zo slovenska.neviem teraz nazov.tak sa informujem ci aj tu sa nieco da kupit.

mamartinka
15. feb 2009

a este neaky gaviscon sa tu neda zohnat?tiez proti zahe.

lenka1108
15. feb 2009

da sa v lekarni ladywitch pisala,ale chuti hrozne najlepsi je veru talcid ten je skvely...

mamartinka
15. feb 2009

jajda ja som hlupa.ano ladywith to vlastne pisala ten gaviscon.aj ten talcid sa tu da kupit?pisete tu ze na slovensku.vdaka za rady.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre