Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmmila
1. jún 2009

Ahojte babulky 🙂
My si uzivame krasne slnecne dni v Irsku a na internet vobec nemam cas. Akurat sa chystame do Donadea parku, no drobec zatial spinka a nechcem ho budit. No vonku je uzasne.

Inac s maminkami co sa stretavame sme rozmyslali, ci by sme nezorganizovali stretko niekde v Dubline, konecne by sme sa spoznali. Tento tyzden ma byt este pekne pocasie, tak si myslim, zeby to bola vhodna doba na stretavku. Takze vsetky maminky, tehulky, snazilky ak mate zaujem hlaste sa. My sme zatial tri. Co vy na to? 😉

Fidka vitaj spat. Tak vy ste to pekne vystilhli. Doma pekne pocasie a aj tu v Irsku. Super, ze? 🙂

Ashley aj ja sa pripajam ku gratulacii k Tominkovym dvom rockom 🙂 Takze vsetko naj, naj, naj...lepsie. 😉

mamartinka
1. jún 2009

baby chcem sa spitat.aky faktor pouzivate na opalovanie na prve luce slnecne.poradte aky kremik je dobry.

krasuliak
1. jún 2009

to je hic 😖 😖

ashley
1. jún 2009

Ahojte. Ludmila Tominko dakuje. Teraz sme aj my stale na zahrade a uzivame si slniecko.
Mamartinka ochranny faktor pouzivam pre maleho 50+ a aj ja sa s nim natieram. Tu je slnko velmi silne. Pouzivame znacku nivea a sme spokojni.
My sme na letisku stali na strane ako robia tie ovocne stavy.. tusim Zumo sa to vola. Robi tam spolubyvajuca tak sme sa rozpravali.
Fidka neboj vsetko bude ok. Moj maly nastastie znasal ockovania v pohode.
Idem si dat trosku grilovanej klobasky.. zatial pa

susanne.k
1. jún 2009

caute baby dnes je uz 3 den tak nadherne, to je super, aj sa cloveku chce zit. Dalo by sa tu zit aj cely zivot pokial by tu bolo viac slnka a menej dazda.

Ja sa vacsinou nenatiram,ale absorbujem vsetko slnko, dobyjam moje baterky. Ak by ho tu bolo viac tak iba 10.

ladywitch26
2. jún 2009

dnes to vyzera, ze bude zasa hic 😎 jaaaj,keby uz mala bola velka, sli by sme na plaz 😀 ale aspon sa poopalujem na dvore, kym spinka. sa mi teraz budi kazde tri hodiny, asi ju smadi v tom teple stale. ako ste prezili predlzeny vikend?

mishka711
2. jún 2009

AHOJTE MY SME SI VCERA UZIVALI NA PLAZI s Annanouolou a
miskou kikou plus rodinky no bolo nam najsamfasa nas maly sa boji piesku ked som ho polozila panicky strach tak sedel cely cas na deke sila 😀 snad ho to prejde ale inak sa do vody odvazil neskor no dnes uz do prace no nic moc a vsetko ma stipe aj brucho som si opalila snad sa babo nepripieklo 😀 uz mu to neurobim a dns ze ma byt najteplejsie 20stupnou no baby napustite bazeny 😉

annaola
2. jún 2009

Ahojky, veru, na plazi bolo uplne skvele, hlavne deti si to riadne uzili. 😉 , ja som si tiez pripiekla ramena a na chrbate mam pekne koliesko od trickoveho vystrihu. Nieco ako sun tattoo, ibaze to moje ma daleko od umenia :DD ( Na Sun tattoo sa pouzivaju ale specialne sablony, ktore si nalepite na telo a slniecko vam ten vzor pekne bezbolestne ''vypali'' na pokozku?)
Mishka, nabuduce uz bude urcite Sebko taky odvazny ze budes mat co robit aby si ho na tej plazi chytila , je to na dobrej ceste ..:D
pa dievcata uzite to tropic summer , ja letim do tesca kupit nejaky maly bazenik Tomikovi, od rana sa tam nemozem dostat, mam kopu prace na dome, lebo stale iba po vyletch lietame a na upratovanie, zehlenie atd nezostava cas. 😝

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka123
2. jún 2009

Ahojte baby tak nadherny vikend za namy a dnes uz som sa parila v praci.V nedelu sme boli na grilovacke ,bolo uzasne.Vcera sme tiez boli na plazi ale sli sme takym smerom ze kym sme nejaku nasli tak uz nam tam bolo chladno.Tak sme posedeli 20 minut a sli sme domov.Ale to pocasie sa naozaj vydarilo.Dufam ze aj buduci vikend bude pekny.V nedelu robime party tak snad bude slnecno.
fidka drzim palce na to ockovanie.
annaola my sme natom podobne cez tyzden niet velmi cas na upratovanie a cez vikend doma neobsedime.Ale tak moj manzel ma teraz viac casu tak cez tyzden aspon povysava a podlahu umyje. 🙂

mamartinka
2. jún 2009

bambulka123 sikovnehie pocasieo to mas manzela.no veru dnes bolo tusim najuzasnejsie.ja som predchvilkou prisla zo dvora.opalena som cervene nohy a ruky.

mamartinka
2. jún 2009

to som ako schomolila.no ved si nieco vyberte. 😀 ☹ dnes mam akysi blby den.nic sa mi nedari.

bambulka123
2. jún 2009

dakujem martinka tak snazi sa ale len ked sa mu chce.Teraz akurat umyva okna na aute 😀

mishka711
3. jún 2009

ahojte annaola som sa zabudla spytat na kravatu myslim ze ty si snou nejak v kontakte ci sa mylim?ako sa ma zachvilu aj porodi uz vedia co to bude ?

mamartinka
4. jún 2009

http://krimi.cas.sk/clanok/119531/prekliaty-let... baby kdeze ste vsetky.az na 3 stranu sme sa dostali.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
4. jún 2009

fidka neviem co vsetky robia?este asi uzivaju slnecne dni.bo od nedele uz ma prsat typicky irske pocasie sa vrati.no tak zelam nech ste zdravucky a bez teplotky.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annaola
4. jún 2009

Ahojte, dnes sme mali riadne narocny den- tatino kupil bazen,rucne nafukal. prisli dalsie 2 deturence na navstevu a bola riadna divocina, maly zaspal ako drevo vecer 😀 . Tiez som bola so segrou v Lucan Village na concerte Slovak orchestra( ze vraj aj hravaju na Graftonke) , jedine dve dospele sme vytrcali, inak same deti zo skoly :DD Ale bolo super, konecne nejake kulturne vyzitie 😉
Mishka, Kravata bude mat chlapceka.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susanne.k
4. jún 2009

caute babenky, samozrejme ze si uzivame slniecka a nejaky komp ma momentalne nezaujima. treba dobyt baterky.

fidka kto ta posielal na to rtg s klbami? tvoj GP?

mojej malej vcera vytiekol hnis z rucky z tej iniekcie tbc. zlakla som sa co to je ale povedali my ze je to normalne ze jej to mam iba vycistit.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ashley
4. jún 2009

Ahojte. To pocasie je super. Aj ked je zvlastne, ze ked zajde slniecko tak mam pocit, ze je aspon o 10 stupnov menej. Ale som pekne opalena, a dobila som si baterky.

mamartinka
4. jún 2009

no som aj ja opalena.len horsie ze uz sa to ma vratit do starych kolaji.dazd prehanky a zasa dast.kiez by tomu tak nebolo.ashley ako sa mate?

iveta6384
4. jún 2009

Ahojte dievcata, prepacte ze vam sem leziem, ale chcela som sa opytat aky kocik najcastejsie kupujete v Irsku??? Ja som tiez v Irsku a o dva mesiace rodim a kocik stale nic... Rozmyslali sme nad quinny buzz, vanicka sa mi paci, ale ten sportak sa mi zda divny, hlavne strasne maly... okrem toho stoji 950 euro. No a drtuha moznost mothercare My 3 alebo My 4, jedna kamoska ho ma a je zatial spokojna, ale predsa by som chcela pocut radu od vas skusenejsich, ktore uz babatka mate a s kocikmi ste spokojne.Ten mothercare hlavne stoji 450 euro nie 950, viete mi poradit??? Dakujem pekne a prajem pekny vecer. 🙂 🙂 🙂

catalin
4. jún 2009

ahoj ivetka, ja sice ste babo nemam, az v novembri, 🙂 ale poradim ti kupit kocik second hand, vanicku budes aj tak potrebovat na 6 mesiacov a potom ju mozes niekam zalozit a potom sa zacnes obzerat po kocikoch ktore splnaju tvoje potreby. a baby, ktore maju babatka ti isto poradia..

a kde mame tinkudublin? je vsetko ok tinka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre