Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

majaska
21. máj 2011

@pele ano tam som dala ten datum ked sme sem prisli,to je asi len formalita.

pele
21. máj 2011

@majaska tak fajne, to sa tesim, dufam, ze aj nam to schvalia, idem to dnes vecer povypisovat. Dakujem ti este raz velmi pekne!

misakika
22. máj 2011

to je pocasie 😢 ..uz sme poriadne neboli spolu vonku cela rodina ani napamatam ...kazdy vikend je desne pocasie uz asi 3 tyzdne ...na slovensku horucava...uz aby bol buduci rok co to tu zacneme balit !!! Ako to zvladate vy ostatne babule ? Zvykol si tu na to niekto ? vrrrrrrrrr .... 😠

mamartinka
22. máj 2011

@misakika ani nehovor.Hnus.Vy idete na Slovensko uz nastalo?Uz ani mna to nebavi.Ked nefuci zasa leje.Uz sa za 2 tyzdne tesim domov.Snad aspon tam bude trocha lepsie.

mishka234
22. máj 2011

@misakika Na toto sa asi ani neda zvyknut, iba sa naucit ignorovat to. Mna prepina, hlavne z toho vetra hnusneho. Dve-tri prechadzky a usi v tahu. Chudacik moj maly uz tiez nevie, co ma robit doma, ani hracky ho uz nebavia :(

majaska
22. máj 2011

Ahojte!s tym pocasim to tu je teda katastrofa,uz mesiac len fuka alebo prsi.My chodime von aj napriek vetru,lebo maly by sa doma unudil.Tiez by som radsej slniecko,ale nie az take horucavy ako u nas. 🙂 Ja si tu asi nikdy nezvyknem na toto pocasie 😒

misakika
22. máj 2011

odlahlo mi ze nie som sama..a aspon som to trochu zo seba dostala von 😒 To irsko to s tym pocasim fakt nevyhralo, ale zas je tu taka stabilbejsia klima ako u nas.My sme tu ovela menej chori ako na slovensku. Akurat ze u nas sa clovek po mesiacoch zimy moze tesit na nejake to teplo. S kamaratkou sme sa zhodli ze tym nasim deturencom vidime tie faldicky na rucickach a nozickach len ked ich kupeme, alebo prezliekame... tesim sa uz na jul, idem domov na cca 3 tyzdne tak dufam ze malu konecne poobliekam do satociek a budem sa z nej vytesovat 🙂

mitchelstown
22. máj 2011

no veru, my tu dolu pri Corku tiez nic moc. Stale fuci a prsi. Dnes sa to zmenilo asi 5 krat. A to este opravuju aj hlavnu cestu po ktorej pojdeme do porodnice, tak neviem ako to zvladneme. Termin mam vo stvrtok, tak uvidim ci to vyjde alebo budeme prenasat. No ta cesta...Vcera sme tam cakali 30minunt. Je to kruhac plus tunel a vlastne v tom tunely funguje len jedna cesta v oboch smeroch. Tu druhu opravuju. Uzijeme si trochu stresu 😀

erin25
23. máj 2011

Ahojte,vedeli by ste niektora poradit kde sa da kupit spaci vak (do postielky / postele ) pre deti starsie ako 3 roky?Dakujem

misakika
23. máj 2011

@mitchelstown no tak drzim prstiky aby vsetko dobre dopadlo 🙂 Treba radsej ist skorej a hlavne pri prvom babatku. Vela stasticka 😉

misakika
23. máj 2011

@erin25 Nie som si 100% ista ale sa mi zda ze take velke vaky som videla v Ikei, len neviem ci si z Dublina aby si si tam mohla odskocit kuk. Mozes skusit aj na ich stranke, ele myslim ze velkosti tam asi nebudu.

mitchelstown
23. máj 2011

@misakika dakujem 🙂 budeme sa snazit nestresovat 🙂 ale dnes ma tak strasne boli panva a bedrove klby 😝 , asi sa uz pripravujem na ten velky den

mamartinka
23. máj 2011

@mitchelstown drzim palce na stvrtok.Budem mysliet na teba.Inak aj u vas je taky des s tym vetrom?Tusim ide koniec sveta uz fakt. 😝 A to zasa tusim maju aj letiska zavret.Hruza uz tu.

mitchelstown
23. máj 2011

@mamartinka aaale, ani nevrav. Rano sme sa zobudili do takeho dazdu, stolicky nam odfuklo zo zahrady, ani pes sa nechcel ist vyvencit. Teraz fuci ale aspon neprsi. A ze vraj ma byt takto do konca tyzdna co som pozerala predpoved.

mamartinka
23. máj 2011

No super.Mame sa teda naco tesit.Budete mat aj dobru cestu do porodnice.Kolko vam trva cesta?Hroza uz.Nikde sa neda vyst.

mamartinka
23. máj 2011

Ahojte baby.Dufam ze sa dotycna nenahneva ked to sem napisem.Neviem ci sa pametate na cmulinko mala nick.Tak 16.05 sa im narodila Salome v 38t Mala 3,29 a 50cm. Takze gratulujem a nech su hlavne zdravy.Aspon myslim ze to je dievcatko.

ladywitch26
23. máj 2011

@cmulinko gratulujeeeeem. a drzte sa, krasne meno si vybrala a datum este lepsi. budu mat narodeniny s mojou stankou 😀
@mamartinka diky za oznam 😉

ssonusa
23. máj 2011

@ladywitch26 @cmulinko jejda, co to vidim na obrazovke ked som sa prihlasila? cmulinko uz ma miminko? Magdi? kedy, co? ako sa vola? neviem to tu narychlo najst... blahozelam... 😉

mitchelstown
23. máj 2011

@ssonusa pozri spravu nad ladywich 🙂 mamartinka pisala

ssonusa
23. máj 2011

@mitchelstown jej vdaka ja som hladala spravu priamo od cmulinky

majaska
23. máj 2011

@mitchelstown drzim palceky,nech Ti to dobre dopadne!Sand to nebude az take zle s tym pocasim a Vasa cesta do nemocnice bude bezproblemova.

majaska
23. máj 2011

Ahojte!To pocasie je katastrofalne,dnes som presla s malym v kociku iba kusok do obchodu a myslela som,ze vzlietne aj s kocikom. 🙂 😒 Uplne hrozneeee aky je ten vietor silny.Ja neviem kedy uz sa to tu umudri,uz mi to ide na nervy to pocasie vonku.Nemozes si ani nic naplanovat.Ja chcem aby bolo aspont rosku slniecka a bezvetrie. 😎

mitchelstown
23. máj 2011

@majaska dakujeme, ked nedosoferujeme, tak doletime 😀

cmulinko
23. máj 2011

@mamartinka
@ladywitch26
@ssonusa ahojte.dakujem vam za gratulacie.ano je to pravda...uz mame doma malu slecnu Salome.narodila sa cisarskym rezom 16.5. rano.je velmi dobrucka,len spinka,papa a kaka 🙂

ssonusa
23. máj 2011

@cmulinko jej, tak to mas doma tusim po dvoch chlapcoch krasny darcek,, a este takeho anjelika, co je dobrucky... no super... ak budes mat cas a chut aj fotku by si mohla pridat... 🙂 uz som ju nakukla u teba v albume, ale ak by si mala nejaku aktualnejsiu... 🙂 drzte sa

ladywitch26
23. máj 2011

@cmulinko moja kolegyna mala termin na 16.5., nakoniec ale porodila az vcera, tiez dievcatko, nataliu, ale nakoniec bude teda stanka predsa len oslavovat narodky spolu s niekym 😉 drzte sa obidve.
a ako beru chlapci sestricku? stanka prve tyzdne fabiho len pusinkovala,zato teraz ich uz niekedy musim odtrhat od seba,ked sa biju o hracku 😀

bridget
23. máj 2011

@cmulinko Gratulujem!! Nech vam robi dcerka len a len radost a rastie do krasy!

erin25
23. máj 2011

@misakika
Dakujem za radu,pozerala som ich stranku,no v ponuke maju len pre deti do 3 rokov.Paa

mitchelstown
24. máj 2011

@cmulinko gratulujeme aj my. nech take pokojne babetko ostane co najdlhsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre