Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

xena22
5. júl 2008

No uvidime,co to bude,bud dievcatko alebo chlapec pocitam 😀 ,fakt to citim akosi bezpohlavne,ani nemam ziadne tusenie ani nic,ale jednoznacne toto tehotnenstvo znasam najhorsie zo vsetkych,este stale som unavena a zaspavam kade chodim a niekedy mi je zle pocas celeho dna,moje ranajsie nevolnosti sa neobmedzuju len na rano ale hocikedy pocas dna a najviac vecer ked mam ist spat 😒 Ale nie je to take zle,ja mam silny zaludok a vzdy to rozdycham nakoniec,najlepsie je,ze ma najviac napina ked som hladna 😀 Aj pri chlapcoch mi byvalo zle,ale tak inak,nie od zaludka skor od hlavy,mala som nizky tlak inak nic...bola som plna energie a uzasnych napadov a teraz som vyflusnuta ako handra...
Etus tak uz mas cestovnu horucku co?Som zvedava ako sa zabyvate a tak...celkom ti zavidim,ja mam rada zmenu,hlavne tie radikalne zmeny,kedy sa zmeni vsetko od zakladu 😉 ale u nas uz asi ziadne vacsie zmeny nenastanu,este nam pribudne jeden clen do rodiny a potom uz len jedine vymenit chlapa 😀 ...samozrejme srandujem

mamartinka
5. júl 2008

baby ako sa vola ten portal o slovakoch v irsku.vdaka.

xena22
6. júl 2008

http://irsko.exil.sk/

Teda neviem ci hladas toto 😉 ,iny nepoznam a ani sem nechodim,velmi sa mi ta stranka nepaci...

Dnes som si privstala,preco asi,ze ano 😠
Krasul aj ja som niekde citala o tom,ze nevolnosti znamenaju,ze sa babo vyvija dobre...ale moji chlapci boli tiez dobre vyvinuti aj bez nevolnosti 😀 ,normalne som si isla dat banan o pol 7 rano a pomohol mi ,len uz asi nezaspim 😒

lenka78
6. júl 2008

Tak ja popriem tvoj odhad Nadi.Ja mam chlapca a mne bolo tak strasne zle,ze som kvoli tomu bola aj v nemocnici.A z coho mi bolo zle?Z vone novozrenovovaneho bytu,zubnej pasty,kavy,prasky,cize ked som vosla do bytu,bola som nad wc,vyberala som z pracky,bola som nad wc,umyvala som si zuby,bola som nad wc,no jednoducho katastrofa.Mne robil dobre len cerstvy vzduch.Hehhehe.A milovala som ovocie.Do by som vtedy zjedla aj na tony. 😀 😀 😀

xena22
6. júl 2008

😀 no ved ja tie predpovede tiez beriem s rezervou 😉

krasulka
6. júl 2008

ahojte lasky, tak ja by som prijala dievcatko 🙂 🙂 🙂
baby dnes mi uz bolo lepsie ako vcera, a xeni, ja som tiez zistila ze nemozem mat prazdny zaludok, lebo vtedy mi je najhorsie, lepsie je si sem tam nieco dobnut.

inak rno mi muz nachystal susienky k posteli 😀 😀 😀 ze sa docital ze tehotne sa maju najest aspon susienok kym vstanu z postele, tak som zjedla asi 3 ale moc mi nesli, predsalen este len som rozlepila oci a hned nieco suche drvit v ustach 😀 😀 😀 😀 ale asi to pomohlo lebo dnes mi je ovela lepsie ako vcera. 🙂
juj baby 19 augusta domov letime..uz nech to je..neviem sa dockat, tesim sa na kaleraby zo zahrady, uhorky, mnam na nase papriky na maslovy chleba nas...mnaaaaaaaaaaaaaaaaam a na ceresneeeeeeeeeeeeeee

mishka711
6. júl 2008

Ahojte tak to sme mali ale pocko co dazd a teraz slnko hrozne 😠 nadi cez aku cestovku ste boli my xceme ist tiez len este nevieme kam presne aby to bolo vhodne aj pre maleho a najkratsia cesta....a ktym tehu nevolnostiam no len si to uzivajte teda 😀 ale myslim v tom peknom slova zmysle ono to je nakoniec potom to naj xeni to pozna predsa ja ked som bola si to pametam velmi presne prve 3 mes som schudla s 53 kg na 48kg ale neblila som kazdy den len som nemohla nic citit no fuuj ale sme tu sebko tiez je stoji to za to vsak maminy????su pripady kedy ani nevedia ze su v tom ale to mne asi tiez nebude hrozit ja som mala palenie zahy az do konca tehu aj s vody takze som si to teda uzila 😀

krasulka
6. júl 2008

miska 😀 n 😀 😀 o dufam ze ma to prejde lebo ja rada jem 😀 😀
velmi pekne si to napisala, zas mi je do revu..baby som totalne spustila rev pri spravach ked ukazovali steniatko co tyrali..som sa nemohla ovladat ako som revala..Sila..to su asi fakt hormony..takze mne od tohot tyzdna zacali typycke sprevadzania teotenstva! 😀 😀

mishka711
6. júl 2008

krasulka no hej chuda strasne zlatunke a zomrelo chuda male ☹ 😢 neboj ono to prejde ja som potom pribrala 16kilo ale tak to je zdrave 😀

xena22
6. júl 2008

Tak toto moj pripad nebude,mne je sice nanic obcas,nejem dokopy nic a neschudla som ani deko ☹ tak som zvedava kolko priberiem,nemusela by som aj nic 😒

To steniatko som aj ja videla,ale preco vlastne zomrelo?Utratili ho tak ako planovali,alebo same od seba?

lenka1108
6. júl 2008

ahoj baby super temu ste rozbehli... 😉 moja svagrinka ma dvoch synou a pri oboch jej bolo otrasne.ba pri druhom este horsie.stale vracala.bala sa ze ju daju na infuzie ale v irsku jej len povedali ze to je normalne sak je tehotna.ale krasulka tiez vravela ze ak sa hned ako rozlepi oci niecoho maleho naje tak je jej lepsie.vzdy vecer si ku posteli nachystala chlebik s maslom a dzemom a ako otvorila oci tak ho hned zjedla potom chvilu v polosede este popredychovala a bolo dobre.viem ze doktor jej predpisal zelezo a dost velke kapsule no a ani ich nebrala boli strasne tazke na zaludok a po nich hned sla na wc.a zahu???no to bol konec aj u mna a najlepsia vec na zahu v tehotenstve je talcid.na sk v lekarni stoji cez 100 korun a je len pre tehotne a fakt zabera.na zaciatku ta tabletka chuti ako ked sa ti rozpusti paralen na jazyku ale potom je v pohode.ja som mynula cez 4 krabicky a aj moja segra co je teraz tehotna tiez len ten je a nevie si vynachvalit.inak mne nebolo zle ani pri prvom ani pri drohom tehotenstve.ja sa pysim tym ake som mala super tehotenstvo.no bude stranda ak ma to pri dalsom babetku chyti... 😀 😀 😀

o tom steniatku to bolo dnes v spravach?boli sme v metre tak som ich zmeskala.a konecne som nasla indulonu pre deti.nikde som ju nemohla zohnat.baby mala sa mi uz krasne pyta neviem ci som to uz nespomynala uz ma plienku len na noc.som taka rada bo tie ceny za pampersky su nehorazne teda aspon na sk.
zas som sa rozkecala...ste este niektora hore???

annaola
6. júl 2008

ahojky, no mne bolo zle v tehotenstve len tyzden, a to som nevedela este ze tehotna som.bolo mi divne, ze ci som nieco zle zjedla. az neskor sa prislo na pricinu 😀
my sme hore az dvaja, Tomasko ma dnes bojovu naladu, od rana je zly ako maly cert, vsetko bucha, kope, krici, asi bude chory zasa, nadchu uz ma , tak by som sa ani necudovala. ved uz tusim 3 tyzden mame od poslednej choroby... Uz mi svokra aj vakcinu proti pneumokokom zajednala na Slovensku, snad pomoze.uuuaaaaaa, ziva sa mi,skoda ze jemu nie,som zvedava kedy mi nad tymi farbickami zaspi 😀
lenka gratulujem k tomu neplienkovaniu, my sme skoncili v 2,5 roku, vy ste veru pekne sikovni 😉

nadina
6. júl 2008

Zdravim nocny klub 😀

Mishka, neboli sme cez cestovku, to by sme sa nedoplatili,
kedze sme siesti boli 😀 Takto to vyslo ovela menej,
letenky cez Ryan a hotel cez http://www.canarias.com/
zdr.poistenie tiez cez Ryan air a bolo... 🙂
...
Baby, ja som mala na zahu v tehu Maalox, videla som ho aj tu,
ale lepsie sa opytat lekara 🙂
Su to cmulacie tablety a chutia ako mentolovy cukrik,
ale videla som tu tusim aj nejaky liquid.

Bru nocku
🙂

nadina
6. júl 2008

Tehulky, videli ste toto video ?

http://www.mojevideo.sk/video/312/vysmiate_stvo...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xena22
7. júl 2008

Dobre ranko...

Ano nadi videla som to uz predtym,ale vzdy ma to dostane,prvy raz som mala zachvat smiechu do kolien pri tom 😀 ,ale to su asi tie materinske pudy,lebo som to ukazovala bezdetnej kamoske a ani okom nemihla ,len suchy usmev 😉

Dnes mi je dobre,klop klop,myslim,ze mam nevolnosti na ustupe,alebo ich viem lepsie kontrolovat,idem omrknut tu fuerteventuru,vcera som dostala spasonosnu myslienku,ze ked budu deti na sk na prazdninach,ze by sme z muzom sami niekam vypadli,v robote maju aj tak nejaku odstavku koli prerabaniu ci co a nemusi tam byt,tak to by bolo super,ale videla som celkom fajne last minuty minuly tyzden boli v budgete dost dobre ceny,ako grand canaria za 182eur na osobu 7 dni,alebo Corfu tusim 232...ale ked budem ja nieco potrebovat,tak nebude nic,uz to poznom 😒 Je mi jedno kam to bude,otazka je za kolko 😀 a aby tam bolo more a slnko,tieto dazde zacinaju deprimovat uz aj mna a to ja na irske pocasie nefrlem,posledne dva dni tu boli original burky,hromy,blesky - to som tu este nezazila 😠

miracle
7. júl 2008

fao krasulka,

skus zajst do Health shopu a zozen si suseny zazvor (ginger), moze byt aj kandizovany v cukre... alebo v lekarnach dostat akupresurne pasky na zapastia, stoja cca 5-10 eur.

mamartinka
7. júl 2008

ahojte zienky.tak ako po vykende.no vydim ze ste tu dobru temu rozbehli.zelam vsetkym pekny dnik.my sme boli vcera v cirkuse.

mishka711
7. júl 2008

miracle ty si v irsku???gratulacia ku syncekovi malemu bubulkovi ze 1tyz a 4dni sprav albumcek radi pozreme 😀

mamartinka
7. júl 2008

miracle gratulujem k syncekovi.ako sa vola?ty si tu v irsku a kde?a ako dlho?

mamartinka
7. júl 2008

zienky nepocuvate niektora respektive nechytate radio exil?zevraj sa to tuna da chytit ta stanica ale mne to nejde akosi spustit.poradte mi prosim.

krasulka
7. júl 2008

ahojte lasky, tak sme isli z drahym do nemocnice 30 km od nas a som si vymyslela ze ma boli brucho a ama vytok hnedy a spravili mi sono. Kuknite album, babenku krasne bije srdiecko, bolo to uzasne ho vidiet. A vsetko je tak ako ma byt. 🙂 🙂 🙂 🙂

nadina
7. júl 2008

Ahojte,

Martinka,
pokial viem, tak to je len internetove radio
a neviem, ci este vobec vysiela - mrkni sem :
http://www.radio.exil.sk/index.php?page=4&lang=sk
a ja exil tiez nemusim, takze sa o nich nejako nezaujimam 😀 😀 😀

Anka, videla si toto video?

https://www.youtube.com/watch?v=bLs2ExOlr-4

😀 😀 😀

Miracle, vitaj

mamartinka
7. júl 2008

nadi prave na tomto som si to radio zistovala a nejde mi to.to len tak nahodou ci neviete niektora o tom.inak ja cez net pocuvam len radio expres alebo vivu.krasulka krasne foto zo sono.gratulujem nech ti to vsetko dobre prebieha a dopadne.drzte sa.

nadina
7. júl 2008

Martinka,

ale snad vies citat, vsak som Ti hodila stranku,
kde sa pise, ze radio je vypnute 😀 😀 😀

mamartinka
7. júl 2008

viem.nenisom hlupa a citat viem.

nadina
7. júl 2008

prepac Martinka,
nechcela som sa Ta dotknut...

annaola
7. júl 2008

jeeeej, nadina, pozrela som si to video- sme slavni!!!! 😀 😀 😉
supeeer,to potesi.tomi sa bude cudovat ked mu to pustim.vcera mi o polnoci konecne zaspinkal, na stole a na licko sa mu odtlacila zirafa 🙂 .no mozem sa nanho hnevat, aj ked bol cely den neposlusny? 😉 Dnes mi hodil kompliment - maminka ty si princezna ze mlejna!!
bru nocku

mamartinka
8. júl 2008

dobre ranko zienky.ako ste sa vyspali?ja dnes som uz od pol siestej hore.nemozem akosi spat.som sa prebrala a nevedela co je.ci som sa vobec z manzelom rozlucila ked odchadzal do prace.akasi sm bola mimo.pekny dnik zelam.

lenka78
8. júl 2008

Ahojte,tak zatial mame slniecko.Bodaj by uz bolo iba teplejsie.

krasulka
8. júl 2008

ahojte, aj na uapade irska je zatial celkom prijatelne, to znamena bez dazda, uvidime co bude neskor. O pol piatej do jedenastej idem zas do prace.

baby dakujem, v noci som sa stale budila a kukala na to sono na stoliku a vytesovala som sa z neho 😀 😀 😀 😀 juj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre