Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mamartinka
29. máj 2009

dobre ranko.no zatial to nevyzera ze by sa nam dnes chcelo slniecko ukazat.aspon u nas nie. 🙂

mishka711
29. máj 2009

no u nas uz od 7rana svieti slnko clove si ani pispat nemoze lebo maly si mysli ze je uz najvyssi cas vstavat kua no ale nech to vydrzi konecne piatok a predlzeny vikend pred nami huraaaaaaa a v nedelu konecne babka prileti si oddychnem viac xixi

tinkadublin
29. máj 2009

Ahojte baby, ja som ako vzdy v praci .) uzasne horuco je vonku, hadam aj 25stupnov 😀 tak prajem tym co maju volno nech si to teplucko uziju!

ladywitch26
29. máj 2009

tinka, a to kde mate tak? tu je zamracene a zima, mozno nejakych 15 stupnov iba ☹

mamartinka
29. máj 2009

tinka to kdeze je tak teplo.aj tady je tak chladnejsie aj ked slniecko teraz vykuka.

tinkadublin
29. máj 2009

Tak ked sme isli z domu na aute v tieni nam nacitalo 21stupnov. Ale na slnku ked sme isli tak 25.. No vazne hic riadny a ja kvasim v praci.. A ze kde? Tak dublin! 😀

mamartinka
29. máj 2009

no tak dufam ze aj v nedelu aspon tak bude.to by bolo super.a ako sa inak ma nasa tehulka tinka?

ludmmila
29. máj 2009

Ja babulky konecne normalne pocasie v Irsku. Konecne leto 🙂 My sme uz druhy den stravili vonku a normalne ma uz aj riadne opalilo. A zevraj bude aj tento bank holiday vikend pekne, tak sa strasne tesime. Prajem vam krasny vikendik a hlavne nacerpajte energiu zo slniecka 😉

mamartinka
29. máj 2009

no tady dnes vobec nebolo teplo.az teraz vecer.a pada hmla.snad zajtra bude lepsie.aj ja vam prajem aby ste si uzili pekny predlzeny vykend a plny teplych Irskych lucov. 😉 😎

bambulka123
29. máj 2009

Ahojte tak u nas bolo zrana zamracene az poobede vyslo slniecko.Zajtra pracujem cely den,ale snad nedelu a pondelok si uzijeme.Aj ja prajem vsetkym krasny slnecny vikend. 🙂

mishka711
30. máj 2009

ahojte aj my prajeme pekny vikend a tym copracuju snad aspon trosku si stoho pekneho pocka uziju 😉

krasulka
30. máj 2009

Ahojte,

Mishka ako ti pekne rastu tyzdne 🙂

baby viete co som sa vas chcela opytat? ci nemat eniektora na predaj veci pre babo..myslim take ze vanicka, postielka, ohradka a pod. co budem v irsku potrebovat, bola by som rada keby nemusime kupovat vsetko nove, kedze kompletnu vybavu mame tu na Svk..Az by ste mali nieco co by sa mi zislo tak dajte vediet. 😉

Inak ze mate pekne teraz? tu na svk je otrasna kosa, uz asi 3 den..hadam len 12 stupnov a prsi fuuuj..

A este, baby ktore ste leteli s babetkom, my chceme letiet aerlingusom a viete mi povedat ako to je s mlieckom? ci si mozem zobrat na palubu uz zarobene alebo ako?

mishka711
30. máj 2009

ahoj krasulka ano jasne mozes zobrat mlieko asi ti daju upit s neho ale myslim ze neni problem no prave som dovolala s kamoskou ze je kosa u nas prsi no sme happy ze mame slniecko ale uvidime do kedy a ako sa ma Ami?my xceme mat tiez Amy alebo Mellisu este uvidime ci to bude naozaj girl 😀

mamartinka
30. máj 2009

ahojte.ako sa mame?inak Laytown hlasi teplo a slnecno.kiez by tomu tak bolo aj zajtra.zelam vsetkym pekny predlzeny vikendik. 🙂 😎

krasulka
30. máj 2009

Misha tak super. Ti poviem ze je to velmi krasne meno Ejmi 😵 😵 ja som dala s makkym i na konci,lebo sa mi to zdalo tak emekksie ako Amy, to mi pride skor take tvrdsie 😀 😀 ale to uz je len moja spekulacia 😀

mala sa ma dobre, ved uz ma 3 mesiace, stale sa skeri na kazdeho, uz sa dviha do sedu, s hrkalkami sa hra, no strasne zlata je a dobrucka,.V kocariku vonku v pohode vydrzi ked je hore neplace, zahra sa. Fakt zlate dieta klop klop klop.. A tebe ako prebieha tehu? vsetko v poriadku?

mishka711
30. máj 2009

no super aj nas je taky skero a uz sa chyta na anglinu wau sa tesime no my tehu uz lepsie uz niesu nevolnosti tak som happy male nejak moc nekope ale este sa urcite rozhybe hihi na scane musela stale stuchat aby sa mrvilo a ukazalo cot obude ja som nevidela nic ale dr ano no uvidme heh uz sa tesime a maly ma rad deticky tak snad mu to vydrzi 🙂 inak stymi vecami no ja mam dost ale for boy a postielka mozno ak nekupime novu travel cot tak inak potom predame nasu bielu pre dievca cossato kvoli miestu v izbe vies 🙂

ladywitch26
30. máj 2009

mishka, to bud rada, ze moc nekope. nasu museli tiez na kazdom scane stuchat, aby sa vobec pohla, a po 24tt bola ako diva. este teraz si citim rebro, co mi ho tak dokopala. 😀

annaola
30. máj 2009

Ahojte dievcata, kto idete zajtra na MDD ????

mamartinka
30. máj 2009

ahojki.my ideme zajtra na festival 😉

ashley
30. máj 2009

Ahojte. Chcem vas len pozdravit. Teraz ako je tak pekne, tak sa k pocitacu ani nedostanem. Stale sme na zahrade, alebo vonku.
Keby tak chcelo toto pocasie vydrzat aspon mesiac.
Tak zatial pa.. docitam vas nabuduce

mishka711
31. máj 2009

asley malemu Tomaskovi vsetko len to naj naj k 2 rockom prajeme 😉 dnes nam maly prespal do 5rana a potom do 7;45 prvy krat v zivote no snad nie posledny 😀 taky sme happy

ladywitch26
31. máj 2009

kto objednaval dneska pocasie? zlaty to clovek 😀 muzik akurat dovara gulas vzadu na dvore, kto chce, mozte si prist nabrat, este mame dost 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ashley
31. máj 2009

Mishka dakujeme. Ale to ubehlo tie 2 roky. Je to velky chlapec. Ani sa nenazdam a pojde do skoly.
Fidka moj otec letel s vami a vobec mu ten plac nevadil.. aj ked ho pocul. nosili ste maleho v satke? Alebo v nejakom nositku? Alebo to bola ina mamicka.
Inak Fidka vitaj doma.. v krasnom pocasi. Snad to vydrzi dlhsie.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishka711
31. máj 2009

fidka no aj mama doletela dnes po 12stej boli sme ju cakat ale vas sme nevideli no skoda 😉 asley no leti zachvilku druhe a oto to pojde este rychlejsie 😉

ashley
31. máj 2009

Jeeej ved mi sme boli v rovnakom case na letisku. Tiez sme sa mohli dohodnut a aspon sa pozdravit. Mozno nabuduce.
Fidka dakujem za gratulaciu.
Idem aj ja dozehlit a buvat.

mishka711
1. jún 2009

asley no vidis ja som cakala mamu po lavaje strane exitu na lavicke s happy mealom ale ziadnu tehulu som nevidela heh no skoda 😀 inak pekne si uzite slovenske MDD 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre