Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

etuska
8. máj 2009

tinkadublin 🙂 dakujem,mame sa celkom fajn.Odkedy si ty v Dubline?Ja uz tu chodim len obcas -akosi nestiham vsetky stranky 🙂

ladywitch26
8. máj 2009

staaale nic.... 😠 a mam toho plne zuby....

mamartinka
8. máj 2009

ip ti prislo vcera?ja mam tiez plne zuby dnes netu.cely den nam dnes blbne.mame tam neaky antivyrusovy sistem a nejde to zrusit. 😠 moja vydrz snad uz coskoro a budes mat malu nasvete.drzim ti palceky.

mishka711
8. máj 2009

baby klud take a eazy xixi napriklad ja som si to naplanovala dobre mame som bukla letenku na 17jan takze ked som bola v porodnici som porodila v ten den moj muz letel pre nich na letisko priviezol do nemocky pozrel co sa deje este nic tak ich zaviezol domou a prisiel zacala som rodit takze mama to stihla ale tazzko naplanovat nieco to nikdy nevvychadza a caka ma to tiez neboj 😀 potom tu budem pisat zase ja aj ine kocky ze boze ekdy atak tiez sa tesimm hihi good luck

tinkadublin
8. máj 2009

mishka no to mas pekne, mudro si vyriesila ze mladsieho manzela .)) ja som to tiez tak nejak.. ale je iba o rok mladsi .)) 😝 joooj no veru bude to zaujimave s tymi maminami na vypomoc.. ja si ju tiez musim sem zavolat, ale bude moct len na max 2tyzdne.. tak to bude sranda 😉

tinkadublin
8. máj 2009

lady nezufaj, raz sa to musi vykotulat a bude sa tesit zo svojej bambulky este viac .) hlavne nech ide vsetko bez problemov!

tinkadublin
8. máj 2009

etuska, nuz uz som pisala, ze ja tu budem v juni dva roky a drahy je o pol roka dlhsie ako ja .)) ja som este koncila vysoku, tak az po promociach som sa sem dotrepala 😀 no ved vsimla som si ze pises aj tu aj tam .)) ze to stihas.. malu ste dali nakoniec do skoly ze? no som vas obdivovala tak vsetko predat a nechat na SR takpovediac spalit mosty a supsup do sveta .) ale ja si myslim ze sa tu zije lahsie ludom.. hlavne rodinam.. doma by sme si to co tu nedovolili, to viem celkom urcite .)

tinkadublin
8. máj 2009

ashley no vidis, ze sa vam nedarilo a teraz behom jedneho roka mate hned dve ratolesti .)) to je krasne .))) ved ked ma, vtedy to aj pride nie? 😀

mishka711
9. máj 2009

tinka noooo inak pekne foto mate aj ked len polky tvare ale podareny 😉

alienka1
9. máj 2009

ahojte. co mate dnes na plane? vyzera to ze budeme mat celkom fajn pocko. ja sa dnes chystam pozriet do prace lebo uz sa nevedia dockat kedy uvidia malu 🙂 aj ja sa uz na nich tesim, trosku mi aj chybaju.
prajem vam pekny den

ludmmila
9. máj 2009

alienka no my dnes chystame party, manzel mal vcera narodeniny ... takze dufam, ze sa nam pocasie nepokazi, kedze chceme grilovat 🙂

mishka711
9. máj 2009

no ved slnko svieti ale doobeda aky lejak my musime do dundrum shopingu nakupit mama ide na svk a my darcek pre malu kiku zajtra ma b-party 😀 ludmila tak snad pocko vydrzime a oslavite tatova narodky 😉

ludmmila
9. máj 2009

no drobec ma dnes strasne zlu naladu, tak neviem ako to spolocne zvladneme 😝 ...cely den flinka, neviem co mu sadlo na nos....

Vsekym prajeme krasny a hlavne slnecny vikend 😉

alienka1
9. máj 2009

no my sme este stale doma. totiz ako som malu o 9,00 nakrmila tak stale spinka aj s ocinkom 🙂 tak dufam ze pocasie este vydrzi kym sa moji spachtosi zobudia.
ludmila tak dodatocne vsetko naj k mazelovym narodeninam a poriadne to oslavte 🙂

ludmmila
9. máj 2009

Drobcek mi konecne zaspinkal, tak mozem trosku popismenkovat 😉 🙂 🙂
Alienka tak to mas dobrych spachtosov, bud rada ... Viktorko tak dlho nespinkal tusim ani raz, teda okrem toho, ked s nim chodim na prechadzky...vonku totiz dokaze spinkat aj 4 hodiny. No a my pravidelne mame skore vstavania ... maly nas budi uz o 5. Zo zaciatku nas budil o pol 7-7 a teraz uz dva tyzne sme presne o 5 hore, a to kojim v noci kazde dve hodky, tak si viete predstavit aka som ja vyspata.
Inac manzel dakuje za prianie .... oslavu zacneme asi o hodku, kedze tam budu pobehovat aj nejaky krpci, no a hlavne to ze musime skoro ist domov, teda party bude pokracovat, no my uz na nej nebudeme... to uz nie je ako za starych casov, ked sme si odisli a prisli kedy sme chceli, ze?
Alienka kojis malu?

tinkadublin
9. máj 2009

dobry vecer baby! tak ako ste stravili dnesny slnecny ale vetriskovy den? .)) my sme s drahym dnes lenosili doma.. normalne som pojedla vsetko co bolo, take mixy som narobila ze asi noc stravim na wecku 😀

tinkadublin
9. máj 2009

ludmila tiez dodatocne vsetko naj k manzelovym narodeninam.. ako prebehla oslava? uz aj ja by som isla na riadnu grilovacku.. mnam .))

tinkadublin
9. máj 2009

mishka dakujeme, tu fotku nam robila fotografka na svadbe.. chceme si ju raz dat vyvolat vo velkom formate, zaramovat a sup na stenu 😉

tinkadublin
9. máj 2009

alienka hovor mi nieco o kolegyniach.. mam jednu kolegynu, ktora sa uz nevie dockat kedy budem JA tehotna aby sme mohli ist nakupovat babatku vecicky .))) rata so mnou dni a tak 😀 zlata pojasena..

ludmmila
9. máj 2009

jaj baby 🙂 party bola fantasticka 😝 , len skoda, ze sme s Viktorkom museli odist, ked bola najlepsia zabava ... party sa totiz nekonala u nas,ale u manzeloveho kolegu z prace... proste kopec dobreho grilovaneho jedla, pitia a dokonca tam mali aj dvoch super DJ-ov. Na to, ze tam bola hromada ludi a hlasna hudba, tak maly bol celkom v pohode, az nakoniec uz trosku poplakaval, no to sme uz boli na ceste domov

tinkadublin ved uvidis ako budes mixovat, ked budes tehotna ... teda moznooo uz aj si 😉 No nam sa to inac postastilo hned na prvu supu, ked sme si malinko nedali pozor, za co som teraz nesmierne vdacna 🙂

mamartinka
10. máj 2009

ahojte.tak vam vsetkym mamickam chcem popriat vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku.a zelam este peknu slnecnu nedelu. 😉

tinkadublin
10. máj 2009

Aj ja sa pripajam, vsetkym mamickam len to naj ku sviatku, nech muzickovia posluchaju a deti robia radost! .))

tinkadublin
10. máj 2009

Ludmilka ved aj my sme sa len zacali snazit pred tyzdnom, mala som ovulku, tak teraz este vyckat kym mrska dorazi alebo nie 😀 mozno sa nam zadarilo na prvy sup, a ked nie, nic to, snazime sa dalej - ved to nie je trest milovat sa, ale potesenie 😀

mamartinka
10. máj 2009

tinka cauko.ako sa mavas?co ste dnes porabali?kdeze ste vsetky baby?mishka ako bolo na oslave u misikiki?ladywitch este si cela?prajem pekny zvysok este nedele.

tinkadublin
10. máj 2009

Inak baby, lady je este cela? Nejak sa neozyva.. Mozno uz aj porodila .)) a ma malinku v naruci.. Jaaaj krasne .)

mamartinka
10. máj 2009

no uz sa nam baba akosi neoziva.snad uz to ma za sebou.a je kdesi stastna.

ladywitch26
10. máj 2009

no sklamem vas, este som cela. drobculka sa zatala. nechce von. ☹ a ja uz ledva chodim.

mamartinka
10. máj 2009

no to bude poslusne dietko.a dokedy este budete cakat?pisala som ti aj ip.

ashley
10. máj 2009

Ahojte.
Tak ja som tu mala tatina, tyzden na vypomoc... jeeej tak mi pomohol. Skoda, ze uz zajtra odchadza. Ale nastastie len na 3 tyzdne. Potom sa vrati pred narodenim malej, aby mohol byt s Tominom ked pojdeme rodit. Ladywitch26 aj ja som mala v brusku tvrdohlavca, najhorsie bolo to cakanie a pri kazdej kontrakcii som kukala na hodinky, ci sa to bude opakovat. Mne pomohla prechadzka a chodenie po schodoch. Drzim palce.

ladywitch26
11. máj 2009

hlasim, ze ani v noci sa nic mimoriadne nedialo....a to som si robila nadeje, ze ked je spln....

ashley, ani schody, ani dlhe prechadzky, ani horuca vana, ani sex....nezabera absolutne nic.

mamartinka, cislo mam ulozene, tak keby cosi, mas info z prvej ruky 😉

inak otec sa smial, ze to preto sa to male nechce narodit, lebo je u nas teraz mama. ze akonahle odisla z domu, tak sa nam okotili dve macky. ze to urcite aj mala caka, kym mama odide nazad a az potom sa narodi. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre