Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mishka234
29. apr 2011

@pele Vies co ja sama neviem, bola som tam len raz s Katkou, prisli sme tam okolo 14:30, par ich tam uz bolo a dalsie este prisli.. oni asi tiez nemaju presny cas, ale skor tak poobede su tam 🙂 Sak budeme si tu pisat a dozvieme sa..

pele
29. apr 2011

@mishka234 dik, tak to budem mat na pamati a raz sa skusim vybrat.

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi_33
1. máj 2011

@kacka27 No tak to som rada, ze to nebola ta pliaga, fakt neprajem to nikomu....
Inac co sa tyka toho utorku, tak zatial neviem... ak by mi to vyslo, tak sa ti este ozvem, ze ako ste dohodnute.... Ale ak by si mala cas, tak mi napis aj tu postu, ze ako to prebiehalo. Kam to vlastne chodite, ako dlho prebieha ten kurz a co to stoji 🙂 Ja by som aj nad tym rozmyslala, ale kedze uz robim, tak neviem ako by mi to vychadzalo aby sme mohli chodit, ved vies.... tak budem rada, ak napises 😉
Tak aj tebe krasnu nedelu 😉

chroracik
2. máj 2011

Ahojte baby, som zo Swords, ale nerobi nam problem prist do Dublinu 🙂 hladame si s dcerkou Alexi kamaratky 🙂

misiatko999
2. máj 2011

caute baby 🙂
takze zajtra je to stretko? Dajte vediet kto vsetko sa chysta prist a o kolkej a kde presne by sme sa stretli v parku. Ja by som dosla.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brontik
3. máj 2011

Ahojte, poznáte a máte niektorá skúsenosti s Family Clinic v Blanchardstowne? Mám teda na mysli detskú lekárku? Ďakujem

adusinka
3. máj 2011

Ahojte, ja sa chcem len spytat na child benefit. Uz som dostala potvrdenie, ze mi ho daju, ale syn sa narodil vo february a za ten nedostaneme nic :( je to normal???

jezkomanka
3. máj 2011

@adusinka ahoj bohuzial je to tak :( nasa sa narodila 3.3. a dnes sme dostali len za april a maj

zuzi_33
3. máj 2011

ahojte baby, chcem sa vas opytat, ci sa vam uz stalo, ze ste nedostali child benefit.... Lebo mne sa to dnes stalo a neviem preco.... Dovolat sa tam nedalo, tak som tam dnes pisala, som zvedava ci sa ozvu.... Len chcem vediet, ci ste mali taku skusenost....

jezkomanka
3. máj 2011

@zuzi_33 ahoj a ty dostavas od nich taky papier co musis potvrdit v praci a poslat nazad kazde 3mesiace? ja co som pocula tak v tom byva problem, ked to niekedy nedostanu, ze sa to strati v poste, tak pozastavia vyplacanie, ak im to znovu posles alebo zavolas vyplatia dozadu vsetko. neviem ja som dnes dostala moj 1. CHB 😅

zuzi_33
4. máj 2011

@jezkomanka Ahoj, no ano, treba to potvrdzovat v praci, len problem je v tom, ze ja som to neposielala, lebo v tom case som bola na mesacnej dovolenke na SK, takze mi to posielala kamaratka.... ale ona mi to poslala, nemam dovod jej neverit, ale vyzera to tak, ze sa to asi stratilo niekde v poste.... to je na porazenie! inac, maju blby system, pretoze sa to neposiela nejak "doporucene", alebo tak, aby clovek si bol isty, ci to tam dojde... No uvidim co vybavime...

mishka711
4. máj 2011

caute tak ktore boli na stretku vcera v st.grene??nam to nevyslo uz dlhsi cas nejak hihi snad nabuduce 🙂

jezkomanka
5. máj 2011

@zuzi_33 inak mne to jedna Nemka odporucila posielat iba Registered, aj ked sa tam pise ze postovne netreba, pre istotu si to zaplatit a mas aj doklad ze si to odoslala. ja uvidim ked mi to pride. inak nevies nahodou ci ten papier uz posielaju vsetkym cudzincom? alebo stale iba nahodne vyberaju?

majaska
5. máj 2011

Ahojte zienky!Sa vam sem votriem trosku.Citam vas skoro stale,ale nikdy nemam cas odpisovat.Chcela som sa Vas iba opytat,ze ci neviete doporucit nejaku dobru pekaren na narodeninove torty pre deticky?Chcem dat malemu nejaku peknu upiect na druhe narodeninky?Dakujem! 🙂

mamartinka
5. máj 2011

@majaska tu som dala link minule Baby nasla som na nete neaku Hanu na pecenie tort.Ktora chcete sa jej ozvite.rajnerka@centrum.cz Ma inzerat na Irsko aktualne ale este z augusta 2009 ale mozno este v Irsku je.Ale neviem odkial je z Irska.Ktora chcete jej napiste mozno sa ozve.Pecie torty,cukrovie.A ty si z Dublin ci odkial?

ashley
5. máj 2011

Ahojte.
Trosku sa vam tu votrem... dlho dlho som tu nebola, bo som nemala cas.. Tiez nechapem tie papiere, lebo kazdemu posielaju ine. Kamaratke posielaju take, kde to musi muz potvrdzovat v praci. Mne posielaju take kde mam len rucne napisat, kde chodi maly do skolky a mala k doktorovi... ziadne potvrdenie, dalsia kamaratka to musi chodit potvrdzovat k doktorovi...
A co som sa pytala aj Irok.. tak to posielaju aj im, tie papiere. Tak to neni asi len pre cudzincov.

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jezkomanka
5. máj 2011

@majaska
@kacka27 skuste tu https://www.facebook.com/dalis.bakery Magdalena Parajkova vypadaju krasne tie torticky a je v Dubline myslim

@ashley diky za info 😉 som zvedava co pride mne

jezkomanka
5. máj 2011

a este Veronika Fujdiarova co CORK https://www.facebook.com/pages/Special-Cakes/14...

79zuzana
5. máj 2011

@majaska ahoj... a odkial si? aj ja peciem torticky ... poslem ti IP

aurinko
5. máj 2011

Ahoj. V polovině června odlétám do Irska jako au pair. Budu mít 2 a 4 leté chlapečky. Moje rodina žije v Co. Kilkenny. Najdu nějaké krajany v okolí? Děkuju

zuzi_33
5. máj 2011

@jezkomanka No fakt ti neviem povedat, ze komu to posielaju, ci vsetkym, alebo nahodne vyberaju.... Uz ked to pride nabuduce a budem to mat v rukach ja, tak si dam na to pozor. Zatial som stale na "nule", nikam som sa nedovolala, na e-mail neodpovedaju, uz som z toho zufala.... Neviem, ci im napisat list, ci vobec na to budu reagovat.... jaaaj.... ☹

lacka224
6. máj 2011

Caute kocky,
byvate niektora na south co.dublin? vsetky mamicky ktore pozname su bud zo city centre alebo northside - tesime sa aj z toho,len ci sa nam nepodari najst kamosky a kamosov trosku blizsie k nam aby nam bolo pri kocikani veselsie 🙂

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurinko
7. máj 2011

Dobry den.
Mela jsem odletet jako au pair do Irska (viz muj predchozi vzkaz), mam letenku, ale rodina se druhy den prestala ozyvat.
Prosim, pokud vite o nekom, kdo by mel zajem o letenku z Prahy do Dublinu bez prestupu 17.cervna 2011, ozvete se mi prosim.
Puvodni cena 3 458,-.
Dekuji za pomoc a pochopeni.

mishka234
7. máj 2011

@lacka224 Ahoj, my sme sa nedavno stretli v St. Stephens Green parku, bolo nas tam viac. Kde konktretne byvate? My sme D12. Ste velmi daleko od nas? 🙂

palesandra
7. máj 2011

ahojte dievcence, prosim vas, poznate niekoho kto chce predat kocik? najlepsie vsetky tri casti to je autosedacka, vanicka a sportiak ale moze byt aj samostatne...najlepsie v Dubline a okoli. dakujem vopred

mamartinka
7. máj 2011

@palesandra mishka711 ahojte aj my uz mame nejaky vyrus najprv maly upchaty nos potom sopel kasel teploty 3 dni a uz ok a po pardnoch mala tiez chuda kazdych 10-15 min odsavam az jej slzicky tecu v noci mala teplotu no parada a susedia tiez to iste ale tak co uz bude zase lepsie imuta sa posilni inak predavam kocik a chicco to nositko ak mate zaujem plus decku postielku ktora sa da pouzit do 5-6 rokov a waterproof madrac je v cene tak ak niekto ma zaujem kontaktujte ma plz ) kocik je cerveny dobry stav mamas&papas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre