Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

annaola
21. apr 2008

ahojte,to moje chudatko zasa chytilo nejakeho brutalneho bacila, zacalo to hnackou( tu sa podarilo uz odstranit)a pokracuje vracanim a teplotou az do 40. rozmyslam, ci zasa nahodou nie je nieco vo vode.lebo tusim pred rokom bola v jednej stvrti hnackova epidemia a zistili ze nakaza bola v pitnej vode. ☹ ☹

etuska
21. apr 2008

Annaola ☹ -prajeme skore uzdravenie 😉

xena22
21. apr 2008

Hmm aj sestra pisala,ze maju takuto chorobu komplet cela bytovka (na SK),,,,nic prijemne ☹ snad to prejde tak rychlo ako to prislo 😉

matina24
22. apr 2008

Nadina 🙂 Letim 28 juna a neviem presne co si mozem vziat
tak sa racej pytam vas.Lebo ked sa opytam draheho tak povie,
ze nech nestresujem ze mi staci nad tym co si vezmem
rozmyslat tyzden pred odchodom.
No nieje vtipny?
Teraz stresujem koli maturam inak praktycke mam za 2.
Papenky 🙂 🙂 🙂

mishka711
22. apr 2008

matina tak nestresuj 😀 a drzime palce aby si vsetko pekne spravila 2je pekna znamka 😉

matina24
22. apr 2008

Dakujem pekne 🙂.Ako sa mas?Pocasie doma sa zlepsuje za
chvylu sa mozme opalovat.Len skoda ze fuka vietor.

nadina
22. apr 2008

Ahojte zienky,

poradte mi prosim, co kupit skoro rocnemu dievcatku na krst?
Pozvali nas nasi filipinski susedia tuto sobotu a absolutne netusim, co kupit,
este ku tomu, ked tam bude 60 ludi a kazdy nieco donesie -
tak by to malo byt nieco take, co nedonesie kazdy druhy...
Peniazky v obalke som vopred vylucila...to je skor rodinna zalezitost.
😉
Dik za kazdy tip.

xena22
22. apr 2008

Ja by som asi dala nejaky voucher do smythsu,alebo adamsu + nejaku malickost.Ale to je asi to iste ako peniaze.
Tuna vraj zvyknu kupit niceo a prilozit k tomu aj blok,aby si to mohli v pripade potreby vymenit za nieco ine,ale to uz sa mi zda vhodnejsi ten voucher 😀
Alebo nejaky sperk,v Newbridgi maju krasne striebro a graviruju tam aj mena alebo nieco,nemusi to byt zrovna len sperk,maju tam aj ine veci,truhlicky na somarinky,alebo krasne detske pribory a tak...
Alebo permanentku do nejakeho playcentra ,alebo kurz plavania- to neviem ci sa da...alebo nieco prakticke,hupacie kresielko,alebo nocnu lampu...ale mozno aj oblecenie a hracky by nebolo celkom odveci,ale toho asi podostava vela...asi mam uletene napady,sama neviem co by som kupila,tak ma ber s rezervou 😉

mishka711
22. apr 2008

nadina xena ma pravdu skus tu voucher bolo by fajn ja som davala jednej malej naramok strieborny ale ani raz som jej o nevidela heh takze nech si vybere co xce bude to naj 😉

nadina
22. apr 2008

Ahojte,

no ten voucher ma vobec nenapadol, super napad, dik,
to by snad slo, nie?
Viete, kde este inde sa daju kupit darcekove seky?
Smith, Adams? Este niekde? Vobec som sa o to nezaujimala doteraz.

Inak s darcekmi neviem, mam pocit, ze maju vseeetko,
aj hojdacku pre babo, aj lampy, oblecka ma dostatok po starsej sestricke,
do Aquatic centra maju permanentku...a na somarinky moc nie su.
Dik moc 🙂

xena22
22. apr 2008

ja som si vsimla,ze voucher sa da kupit v argose,nexte,adamse,smythse,alebo sa normalne daju kupit aj take vseobecne vouchery pre cele shopping centrum a je jedno v ktorom obchode sa minie,myslim,ze kazdy obchod uz ma predaj vlastnych voucherov,supsnes to do nejakej peknej pohladnice a mas vybavene 😉

xena22
22. apr 2008

A ked sme uz pri krstoch,krstili ste tu niektora?Ja nemam pokrsteneho mladsieho syna a neviem sa rozhodnut ako to urobit,na slovensku si nikdy nestihame urobit tie povinne "sedenia" a tuna absolutne neviem ako to chodi...mishka ty si krstila tuna?Starsi ide na prijmanie buduci rok,velmi sa mu nechce... 😖

mishka711
22. apr 2008

xena ako sa vlastne normalne menom volas???no kamoska krstila tu dava sa im 20eciek a nieco precitaju ci co no my len chceme len nemamem krstnych rodicou mame znamych bud single alebo len chodia spolu takze tazke heh no ale o sediach som nepocula a ja nejsom nic myslim ziadnej vieri ale prikladam sa katolikom 😀 tak mozno sa dam pokrstit s malym niekedy ked bude mat kto byt krstny malemu

andrearu
22. apr 2008

Ahoj dievčatá,
🙂
chcem sa spýtať či niektorá z Vás nekupovala auto v Severnom Irsku.
Či náhodou nepoznáte nejaké stránky ohladne ojazdených áut.
Poznáme len Autotrader, ale ak poznáte napíšte mi. Ďakujem

Nadi to je celkom dobrý nápad, dať voucher, keď majú všetko,
tým nepokazíš určite nič. 😉

mishka711
22. apr 2008

Ahoj ADI no carzone.ie a gumtree.ie a urcite nadina vie viac 😉

nadina
22. apr 2008

Mishka,

Adka sa pyta na Severne Irsko...nie na IRL.

mishka711
23. apr 2008

jezis jasnee neuvedomila som si ze to patri pod anglicko velke sorry 😀

andrearu
23. apr 2008

ahojte dievčatá

To nič Miška to je v pohode,
pisala som aj dievčatam do Severného Irska,
ale tiež poznajú len tu jednu o ktorej viem.
S Nadinou sme boli včera na skype 🙂
Ale ak náhodou má niekto ešte nejaké info tak budem rada

Prajem Vám pekný deň, u nás máme krásne 🙂 , tak si to užime 😉

mishka711
23. apr 2008

ADREARU Aj unas je krasne tak len cakam kamosku pride s malou pozret a pojdme sa prejst jaj nech take pocko ostane stale teda mohlo by byt kludne aj 30stupnou cely rok 😀

question
23. apr 2008

ahojte babule...
tak ja som sa uspesne vratila v nedelu z sk z kratkej navstevy..a male je zatial v poraidku ..ze poriadne skakalo a gulalo sa v brusku 😀 😀 uz je to na mne aj vidiet 😀 😀
vidim ze riesite opat vselijake zaujimavosti 😀
co sa tyka darcekov ja som zacal;a kupovat tiez len vouchery na rozne sviatky,co tu kto ma.... a tak si moze kazdy vybrat...
lenka..ja som si myslela,ze vy ste si tu dom kupili? teda myslim,ze si to bola ty..a teraz si ma poplietla,ze sa stahujete do podnajmu inde..asi som popletena..
inak je pravda,ze nejako sa tu oproti minulajsku malinko cetuje 😒 a tiez by ma hrozne zaujimalo co je s Petkou.. 😨

matina24
24. apr 2008

Ahojte babenky 🙂 ,len tak na skok lebo este stale zhanam neaky jednoduchy CV
lebo vsade kde pozriem tak same zlozite a mne taky netreba.
Bol den Zeme tak treba pre prirodu nieco urobyt tak idem
nahlasit ciernu skladku.
A vy co mate nove?Pekne mate pocasie? Doma kazdy den
krjsie a krajsie.
Zatial papenky 🙂 Pekny dnik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mishka711
24. apr 2008

Ahojte nedalo sa mi nic pisat tutaj sakra Ivka welcome back je to super pocit vedet a videt ze tvoje babo je v brusku a robi premety jaj ako by to bolo vcera co tam Sebko bol heh aj mi to chyba ale zaroven je krajsie ho mat uz pri sebe a vidiet ako krasne rastie atd no musis prist ukazat brusko 🙂 matina pocko mame pekne ale nie tak tepllo ako na svk 😀

annaola
24. apr 2008

ahoj matina,my tu vsetci davame iba takeho uplne jednoduche cv:
curriculum vitae
...tvoje meno
Personal and contact data:date of birth,adress,tel.number,e-mail
Education:odkedy dkedy si na aku skolu chodila(stacia iba roky)
Work experience:napis uplne vsetky brigady kde si bola,ak si este nemala stalu pracu napr.january 2008-march 2008 restaurant weitress
Other skills: language speaking,pc skills,atd.
a mozes a pridat zaluby.( moja sestra si napisala ze je chovatelka morskych prasiatok)
Ked cele cv pekne graficky upravis( oddelis sekcie, zvyraznis pismo,tak aby to vyznelo prehladne a aspon troska zaujimavo) mas hotovo.kedy presne mas prist?

mishka711
24. apr 2008

annaola aako maly uz ste zdravucky???

lenka1108
24. apr 2008

ahojte baby.nasla som si chvilku cas tak pisem.non stop len balime a uz mi z toho vyhrava.manzel nam bol zobrat cinu tak sme sa napapkali az mi zostalo tazko.no a zase hajde balit.zajtra sa uz stahujeme tak sa neviem dockat.
dnes som si vsimla na malej nozickach akesi cudne vyrazky dufam ze to nebude mat kiahne ale nema ich mat odkial.vlastne vcera som snou bola v detskom centre ale to by sa jej tak rychlo nevyhodilo ci?
no a mne sa pomaly ale isto robi na oku zrno takze ked nie zuby tak oko.no ide to so mnou dole vodou.niekedy sa citim na 50 aj ked mam len 22.furt mi cosi je.aj manzel sa mi smeje ze kebyze umriem tak on ani nebude vediet na co ked mi furt cosi je. 😉
neviem kedy sa mi podari sadnut ku pocitacu ked sa prestahujeme,aj ked nam budu ntl montovat hned v sobotu,ale budem mat tolko vybalovania na porazenie.tak sa tu zatial majte krasne uzite si vikend a myslite na to ako ja sa potim.papa a drzkajte sa 🙂 🙂 🙂

jana_vargova
24. apr 2008

Ahojte maminy,

Tak som si nasla aj ja chvilku tak vam nieco napisem. Mame krasne pocasie posledne 3 dni tu v Greystones. Tak sa stale len flakame hore dole.Mna uz chyta cestovna horucka. Idem po roku domov s malym. mangel za nami pride niekedy o mesiac. Cestovala ste niektora s babenkom tak skoro? myslim ked malo 2 mesiace.Popiste nejake uzitocne rady, co mam zobrat do lietadla a tak... Mam trosku stresy aj z toho ze presne den pred pdletom ide byt ockovany 5v 1. Sice sme to uz raz absolvovali a vsetko ok, ale clovek nikdy nevie. 😒 .
Tak ja sa idem hodit do vane este a sup k drobcekovi. Dnes som k.o. 😝

helka31
25. apr 2008

Ahoj Leni tak na rýchlo.Tak príjemné balenie a vybalovanie bez stresov a ke´d budeš zapojená ozvi sa.Dúfam,že malinká nedostala kiahne no uvidíš či sa jej to bude šíriť. Nech sa Vám darí a potom sa ozvi,že ako.Majte sa kočky.pa

annaola
25. apr 2008

ahojte, tak nakoniec sme ochoreli vsetci traja. Najskor maly, potom ja, a teraz Tibor zostal doma, lebo v praci iba behal vracat.Tomaska to drzi najdlhsie a ma to aj najtazsi priebeh, ale lekar povedal ze uz sa z toho dostava.mne bolo tak poriadne zle iba jeden den, ale som slaba ako mucha. dufam ze do konca tyzdna budeme vsetci fit.dakujem vam za povzbudive slova. papa

mishka711
25. apr 2008

annaola a co povedal dr s coho to mate

mamartinka
25. apr 2008

ahojte dievcence.chcem niektore z vas poprosit ako by som si v irsku mohla vypitat tehotensky test.ja som tuna v irsku a moc anglicky neovladam.alebo ako si ho mozem kupit.dakujem mockrat. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre