Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

lenka1108
11. jún 2008

ahoj babulky ja len na rychlo tak sme stastne doleteli aj ked to bola umorna cesta.mala bola nervozna a cele lietadlo o nej vedelo.som taka strasne unavena ze sa mi az zahmlieva pred ocami.tak sa opatrujte.papa

mamartinka
11. jún 2008

leni vytaj.tak ako bolo?

etuska
11. jún 2008

mamartinka-a vy ozaj odchadzate s muzikom z Irska?

xena22
12. jún 2008

Ahojte zienky,zajtra mame piatok 13teho ,tak si davajte pozor... 😀

Mam novinku,dnes som si robila test a vysli mi krasne // hned do par sekund,ani som tu druhu ciarku nemusela hladat,taka bola tmava 😒 baby ale ja mam strach,mne nic nie je,nemam ziadne priznaky,uz som bola dva krat tehotna a jednoducho som aj bez testu vedela,ze som v tom a teraz neverim ani testu,nebolia ma prsia,nie je mi zle,som len mierne unavena,ale to pripisujem tomu,ze som zrovna na diete 😖
Jednoducho ja sa potrebujem zopar krat vykecat do wecka a potom to uz bude jasne 😎 ,zatial mam skor strach ci je vsetko ok,lebo fakt sa mi to nezda,vy ste mali hned priznaky?Na jednom fore doktor hovoril,ze ak nie su priznaky,tak sa mozno blizi potrat 😖 No ved pockame a uvidime...asi vela citam.

vodniicka
12. jún 2008

ahoj xena 😵 😵 😵 gratulujem to je krasne, mne sa vzdy iba hlava krutila a bola som veeelmi unavena otapena a vzdy som to pocasiu pripisovala..nekecala som s weckom ani nic podobne... 😀 😀 no mne sa vzdy tak pacia tie zaciatky tehu, som vravela muzikovi, ze som zavisla na tehotenskych testoch, len my uz viac deticiek nechceme, takze tak ..

mishka711
12. jún 2008

bre ranko xeni wau no parada gratulujeme no je to tak ze kazde tehu je ine sice to sama neviem posudit pri jednom ale hovori sa tak 😉 aj kamoska je teho a nic ani zle no proste nic asi je teraz nieco take vo vzduchu 😉 ja bsom tiez prijala ked bude druhe aby som sa citila dobre i whish 😀 a neboj vsetko bude oka drzime palceky

xena22
12. jún 2008

Mishka je jar,tak sa vsetci paria 😀 ,ale fakt ved v prirode to tak funguje,to len clovek ma dieta hocikedy pocas roka,tak ja v mojom pripade som uz treti krat otehotnela v maji,s prvym synom zaciatkom maja,s druhym na konci a s tymto v strede.... 😀 Mozno nahoda,ale vravi sa maj lasky cas 😀
Dufam,ze bude vsetko ok,nic ine nechcem...no a tak trosku by to este mohlo byt dievcatko 😀 ,ale hlavne nech som ok a nech to tu v tejto podivnej krajine vobec donosim 😖

Vodniicka ani mne nebyvalo doslova zle,ale bolo mi tak inak a teraz mi je viac nez dobre,ale len by som spala a spala.Pozeram,ze tiez mas dvoch chlapcov 😀 mozno sa este das nahovorit,ja som este pred rokom tvrdila,ze nikdy a potom sa ozvali znova tie materinske pudy 😀

etuska
12. jún 2008

bre ranko
Xeni-Congratulations!!!!! 😵 😵 😵 -drzkaj sa, tesim sa s tebou,aj ja by som uz rada 2-he babo,to vie, tiahne mi na tridsiatku 🙂 -tik,tak.... 😀

Este skusime ten nas exodus do zahranicia a hadam do 3-och rokov bude mat Mimi surodenca.

vodniicka
12. jún 2008

xena 🙂)) iba ak by mi muz zarucil ze to bude dievcatko 😀 a preco podivnej? ma to zaujima ze preco podivnej kedze sa tam asi ocitneme aj my 🙂

kravata
12. jún 2008

ahoj dievky,
xena gratulacia,vela zdravia a nejaka pohoda.moje tehotenstvo bolo bezproblemove,zato porod si este celkom zivo pamatam,dalsie babatko by som brala aj hned ,keby ho priniesol bocian 😅 .

vodniicka
12. jún 2008

xena 😀 s tym majom to mas dobre.. my mame taky jun ci jul? uz neviem na ktory to tak vychadzalo..ale jednoducho maju mesacny rozdiel medzi sebou a rozpatie 2 roky a tak isto ako moja mama s bratom a sestrou..aj sestra je v cinskom pes a aj moj prvorodeny je pes 🙂 a druhy je potkanca ako moj brat..ale ona mala este o 8 rokov mna tak som zvedava teda 😀

mamartinka
12. jún 2008

xeni gratulujem.nech ti to vsetko dobre dopadne.no kiez by sa uz aj nam postastilo.

etuska
12. jún 2008

Mamartinka-drzim palceky, nech sa ten drobcek tiez uz tolko netula a zavita k Vam.

mamartinka
12. jún 2008

etuska dakujem.len co zas skonci mrska tak sa ide na vec.

mishka711
12. jún 2008

mamartinka neboj raz to pride ked nebudete cakat...... 😉

krasulka
12. jún 2008

ahojte.....poradte ako to mam vydrzat tych sedem dni do menzes, Nechcem testnut skor, lebo sa bojim ze ak aj som tehu, test by to este nezachytil...Vy co ste tehu,alebo mate babenka kedy ste testovali vy? Ja mam bolesti v podbruku uz asi 5 den ako pri menzes...

etuska
12. jún 2008

ja som testovala az ked som nedostala ocakavanu menstruaciu a bolo to prekvapko 🙂

krasulka
12. jún 2008

tak teda vydrzim. 🙂

mishka711
12. jún 2008

aj ja som testovala az ked som 10dni nedostala len vydrz co ma byt to bude neboj 😉 🙂

xena22
12. jún 2008

Ahojte tak mi muz priniesol este jeden test,digitalny tusim Clearblue sa volal,je to biela krabicka s modrymi pismenkami 😀 no a vysiel mi aj ten,tam mi nevysli dve ciarky,ale mi to vypisalo slovom ako blbcovi,ze preagnant 😀 a pisu tam,ze sa moze urobit uz 4 dni pred ocakavanou ms....tak krasulka zbehni do lekarne, podla mna by uz normalne fungoval,ak by bol pozitivny tak si tehu ak nie,tak skusis neskor,nic za to nedas...teda das par eur 😀
Mne to meska len tri dni,no mozno 5 nechodi mi to pravidelne...este som sa s mojou novou situaciou celkom neskamaratila,kvaria ma este obavy ci to bude vsetko ok,keby uz presiel aspon mesiac...

narcisa
12. jún 2008

ahojte baby
xena22 - citam ze ake mas spave priznaky...Hovori sa ze ked je zena pocas tehu spava, najma prve mesiace (co bol aj moj pripad) bude to na beton dievcatko No a ja ju mam...Mne to vyslo, svokre tiez a mojej mame tiez viac matiek som sa nepytala, stacili mi tieto odpovede 😀 takze drzkam palceky Ono je to v podstate jedno, nech to ma vsetko co ma mat a nech je v zivote stastne a zdrave az do konca

mishka711
12. jún 2008

ahojte tak mne prave dosla sms kamaratka mi porodila syna s 54cm a 3450 g o 17.10 slov casu to uz 3tieho syna a tak tuzila po Monike 🙂 no ale vedela ze to bude dalsi chlapec no ma co robi najmladsi bude mat 2 ale je to riadne sidlo ale neskutocne sidlo takze tak podelila som sa ale som zvedava ked posle mms uz sa neviem dockat l 😀 xeni tak sa drz nastavajuca mamina relax take a eazy 😉

xena22
12. jún 2008

Narcisa - tak ja mam spave priznaky uz 30 rokov,kedy lahnem vtedy spim,v tehotenstvach obzvlast,dokonca som prespala aj kontrakcie 😀 a to mam chlapcov! Ale fakt by to uz na treti pokus mohlo konecne vyjst 😀

etuska
12. jún 2008

baby, s kt. leteck. spolocnostami mate najlepsie skusenosti?
Lebo sondujeme letenky a zatial cenovo nam najlepsie vychadza Sky Europe, jednosmerna Kosice-Dublin cca 90Eur.
,,,leteli ste aj za lepsiu cenu?-podotykam ze letenka je na zac. jula

mamartinka
12. jún 2008

my letime aerlingusom 22.6

etuska
12. jún 2008

za lepsiu cenu? 😉

etuska
12. jún 2008

mamartinka-IP 🙂

mamartinka
12. jún 2008

prepac rinaerom letime.uz si nepametame kolko nas to vyslo.fakt neviem.manzel tiez nie.

etuska
12. jún 2008

my sme leteli so SkyEurope aj minuly rok KE-DUB 2x spiatocna letenka nas vysla cca 260EUR

xena22
12. jún 2008

Etuska to musis sledovat stale na nete,my sme kedysi lietali viacej Ryanairom,boli lacnejsi,ale teraz ked nam lieta Skyeurope do Corku,tak lietame uz len s nimi,myslim,ze ty z Kosic mas lepsie spojenie Skyeuropom a tusim uz aj ceny poludstili,ale musis brat do uvahy,ze leto je jednoducho sezona,aj ked to nie je zrovna dovolenkova destinacia,vzdy su v lete drahsie letenky,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre