Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mishka711
18. jún 2008

ahojky no svadbu dnes teda chvala bohu ze uz to mam zasebou krajsi teplejsi den 😀 ty poliaci maju shopy vsade akurat tu v dundrume chyba sice v tesco maju nieco ale chleba napr nie ale ten zase maju v super value kusok od nas ja lenn taky chleba zjem fajnova som co uz 😀 a polke kadernicka tiez chodim ale do centra teda naposledy ma strihal poliak a xcela som ist v pond ale nakoniec sa mi necelo necham dlhsie vlasy mozno 😀 jaj to pocko sme zmokli riadne

mamartinka
18. jún 2008

u nas sa da uz aj v lidli kupit polsky krajany chleba kupit.my si tam kupujeme.

annaola
18. jún 2008

ahojte dievcata, ako sa mame? krasne pocasicko, ze ? 😀 😀 J a sa tento tyzden este doliecujem, ale maleho som hodila do skolky, ked nema teplotu a "iba" kasle. bol uz neuveritelne divy a neposlusny , tyzden v uzavretom priestore urobi svoje.Normalne som teda cely den kreslila a rysovala a vymyslala domcek, chceme uz nejake priblizne predstavy poslat architektovi nech dotvori co sa da a mozno po dovolenke uz bude projekt hotovy. ja som taka nodockava, najradsej by som uz byvala 😵 😵 Sak uz vyberam skoro aj kachlicky do kupelne, hlavne ze ani zaklady domu nestoja 😀
ako si vy predstavujete svoj domcek snov- co vsetko tam musi byt a co naopak vobec nie?

krasulka
18. jún 2008

mamartunka, robim na pumpe 😢 😢 😢 😢 😢 ale ma to nebavi... 😢 😢

a uz idem zienky tak zelam pekny vecer, tu uz aspon neleje.

xena22
18. jún 2008

Annaola tak domcek mojich snov mam vo svojich predstavach 😀 Hlavne by nemal byt poschodovy,paci sa mi ked ne je postaveny celkom v predu ,ale ked ma zahradku aj do predu,dalej sa mi paci,ked je kuchyna prepojena s obyvkou,aspon dve tri kuplene,teda tu sa mi paci,ze mame aspon en-suit k spalni,je to pohodlne.A chcela by som mat kuchynu s tou obyvkou do dvora a tam velku terasu,krasne prepracovanu zahradku s altankom 😀 no normalne to vidim pred sebou,ale mozem len snivat 😉 Urcite by som chcela hernu pre deti a pc miestnost,kde by som mala sukromie ked budem visiet na konikovi 😀 A chcela by som aby bol podpivniceny a muz by tam mal posilovnu a mozno saunu 😀 😀 😀 Ludia,idem het,lebo zacnem kreslit projekty aj ja 😀

mishka711
18. jún 2008

baby nemate nejaky kontakt na nejaku prepravu z irl na svk potrebovali by sme nieco previest 😀

etuska
18. jún 2008

Mishla,myslim,ze na www.exil.sk bola este skor reklama na prepr. spolocnost

mamartinka
18. jún 2008

no mishka711 my mame ten isty problem.kukla som aj ten exil ale nic take tam nemozem najst.ak o niekom baby budete vediet dajte vediet.

mishka711
19. jún 2008

ani ja som nic nenasla mozno som zle pozerala 😒

krasulka
19. jún 2008

ahojte,
xena 😀 😀 😀 😀 😀 woowww aky architekt z teba 😀 😀 😀 😀

mishka, ja som citala o tom co mal tu reklamu na exile, ze je velmi nespolahlivy, ze sa mu ludia nemohli dovolat a takkk..tak neviem kto to je co to je..
😀
ako sa inak mate? Uz by mohlo aj slnko vykuknut, stale by som spala

mamartinka
19. jún 2008

no u nas teraz slniecko vykuka ale je pod mrakom.baby vam tak konik neblbne?mne hrozne uz vcera vecer som pol hodiny sa jedovala s tym.tusim je aj zmena akasi na konovi.majte sa krasne.

mishka711
19. jún 2008

jaj to pocko nastatsie ze sme kazdy dazd niekde boli skovani krasulka aj nas znamyraz davnejsie volal ale nikto nezdvihal potom tusim pisal mail ci co a odpisali ale nakoniec si dal vsetko previest od niekoho ineho no musime zistit lebo my xceme len par veci nie vsetky to este neplanujeme tak skoro na to nase krasne slovensko baby da sa ist na obcianky trebars aj do grecka?asi nie ze???viem ze italy,chorvacko ano a aj do statou EU ale niesom si ista niektorymi lebo pas mam na stare priezvysko a tu vybavenie pasu 3mes ked nie viac lebo my stale cakame na Sebkou rod list a to uz bolo podane vo februari a bolo nam povedane ze do 15tyz a je uz a par tyz viac no a na slov osob matriku sa neda dovolat uradnici(cky)niesu asi plateny (e)za zdvihnutie telefonu vrrrrr este ze mame irsky pas ale aj tak by som rada stihla aspon prispevok tych 16tis lebo to mozem poslat postou hroza no ale co uz
😀

mamartinka
19. jún 2008

mishka ak by si o niekom vedela daj vediet.

mishka711
19. jún 2008

jasne ale zatial o nikom ...ak ako inak dnes ste tu vela nepocmarali teda 😀

xena22
19. jún 2008

Tak ja som dneska nic nestihala a este mi aj blbol konik,niekedy mi ho tak pomaly otvara 😒 na to nemam nervy.Zajtra ide maly posledny krat do skolky,budu mat rozluckovy program,tak sa celkom tesim,dnes boli zo skolky na takom in door ihrisku a my mamicky sme nesli domov,tak sme sedeli a kecali 😀 teda kecali,ja som bola skor ticho a uskrnala som sa,lebo tak povrchne rozhovory a debaty o nicom ,to sa len tak nevidi,ja viem,ze sa nepozname a nie sme kamosky,ale tak denne sa stretame v skolke a konecne bola prilezitost prebrat aj ine temy ako je pocasie a nejako to viazlo,mne to pripada,ze vsetky len hiiiiiikaju nad vsetkym a trosku mi nevyhovuje ta tonina v ktorej oni rozpravaju 😀 cim dlhsi rozhovor tym o oktavu vyssie 😀 Alebo som teraz v tehu precitlivela,alebo co,skratka pripadala som si ako z marsu 😀

mamartinka
19. jún 2008

dobry vecer babule.co pomaha na bolest hlavy?sialene ma rozbolela.neviem z coho ani som vonku nebola ze by som zmokla alebo by ma vietor ofukol.viem ze niesom tehu ale keby nahodou tak si nechcem ibalgin davat.poradte mi proooooooooooooooooooooooooooooosim.

etuska
19. jún 2008

ahojte kočky 🙂
Xeni-no dobre si to opisala 😀 😀 😀 ,ze hikanie,

etuska
19. jún 2008

martinka-mozno len staci uvarit si bylinkovy caj 🙂

mamartinka
19. jún 2008

uz som si dala ibalgin.no co uz.je to sialene.idem si lahnut akosi sa to zhorsuje.majte sa.

etuska
19. jún 2008

bru nocku 😵 Martinka

xena22
19. jún 2008

mamartinka nestresuj jeden ibalgin by aj tak neuskodil ale pre druhy raz radsej paralen,ak mas pocit ,ze si tehu 😉 Ale ja by som si isto dala ibalgin alebo panadol,ja sa z paralenu potim 😀
Mozno mas len migrenu,ja si vtedy tiez idem lahnut,niekedy je to lepsie ako vsetky tabletky...

etuska
19. jún 2008

xena-kde mas vsetky fotky? 🙂

mamartinka
19. jún 2008

no uz si to aj alpou liecim.dakujem.este cakam manzutak nechcem ist lazkat este.

petronuska
19. jún 2008

Ahojte holky, muzu se k vam pridat? Vsude jsem hledala nekoho z Dublinu a okolo, ale na ceskem koniku nic. Akorat severni irsko a tam mi holky poradily jit sem.
Bydlim v Dublinu a jsem tedka asi 17tt, tak bych chtela vedet aspon nejake zkusenosti, jestli mate s otehotnenim a rodenim tady. 🙂

etuska
19. jún 2008

vitaj Petronuska-najskor ti poradi asi Mishka

mamartinka
19. jún 2008

petronuska ahoj.kde si v dabline.ja som tallag.ty si tu dlho v irsku?

xena22
19. jún 2008

Etuska chcela som si vymenit fotky,ale skutek utek 😀
Petronuska vitaj...hadam ti niekto poradi,ale skor budes radit ty nam,sme tu dve cerstve tehulky 😉
Ake mas zatial skusenosti s lekarmi tuna,skus precitat nasu diskusiu par stranok dozadu,mozno sa nejake nove info dozvies,alebo sa rovno pytaj...

etuska
19. jún 2008

Xena 😀
Ja som zase pre zmenu poposielala par ziadosti,no uvidime....,hadam sa niekto ozve 🙂 Bru nocku

mishka711
20. jún 2008

bra ranko Petronela no skusenosti su jasne🙂otehotneli sme tu priamo v Dubline hihi aj rodili a uz sa opakujem asi 10sti krat ale spokojnost co sa tyka porodu iba tolko ze druhe tiez porodim tu ak bude 😀 ale pytaj sa co ta konkretne zaujima 😉

mishka711
20. jún 2008

petronuska sorry poplietlla som si ta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre