Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

nadina
27. feb 2008

Lenka 1108,
tak to sa smejem, lebo ja si zase myslim,
ze tu maju ovela krajsie veci na dievcata
a na mojich chalanov skoro nic 😀

lenka1108
27. feb 2008

to mozno keby som mala chlapca tak sa mi tiez zda .chcela by som najst nejake internetove shop-y na detske veci nevies o nejakych?

nadina
27. feb 2008

http://www.pumpkinpatch.ie/
maju prave aj vypredaj, skus mrknut 😉

mishka711
27. feb 2008

ahojte no ja tiez neviem co s malym ked uz v jui mam nastupit do prace sice si ho mozem zobrat na par hodin ale to si neviem predstavit robim v after school care v dundrume goatstown lokalita mam dobru sefku ale v tom hluku si neviem predstavit maleho mat ved by som iba okolo neho musela takze zatial neviem co bude ked.....no nejak sa to uz vyriesi tiez cakam rodinne a matersku mi vypocitali z pred 2ch rokou plat ale dasa unas to neni ani mesacna materska co tu tyzdenna aj ked nklady tu no aj 2kra take ako na slovaci ale ajj tak nechceme st zatial domou na slovensko

zilka
27. feb 2008

halo je tu niektoooooooooo? 🙂

etuska
27. feb 2008

Ahojte,
Uf,to mi trvalo,kym som vsetko precitala,no zaujimave infosky 🙂

Nadi-ten LeapPad sa mi velmo paci 🙂 -super vecicka.My sme malej kupila na Vianoce detsky notebook na precvicovanie English.Vyzvy su vsetky v anglictine,je tam asi 20 obrazkov roznych veci+aj to speluje slova a vidim,ze Miska sa uz takmer vsetko naucila-lepi sa to na nu rychlo.

A tie vecicky na pumpkinpatch-parada,presne taky styl sa mi paci,len tu na SVK tazko zohnat,tak sa vytesujem,ze "abroad" budem Mimi konecne pekne obliekat.

My sme dnes mali "akcne popoludnie".Z prace som sla pre Misku do skolky,potom sme sli na nase miestne klzisko-podotýkam "open air".Studenti z nasej skoly, a z mojej triedy asi 10-ti, robili program pre deticky. V podstate to bol karneval na lade.Aj ja som dala Mimi masku-bola Minnie Mouse 🙂 uplne bola vyhukana kde je,kolko je tam deti a tie super masky-parada.

No a potom sme este zbehli na cajik ku kamoske a jej syncekovi/8.mes./
Domov sme prisli cca o 6:30p.m,mala vypila kakauko a uz tuho spinka 🙂

zilka
27. feb 2008

nejak to tu vymrelo.co sa stalo? 😀

etuska
27. feb 2008

Zilka-netusim 🙂

zilka
27. feb 2008

v pondelok sa tu roztrhlo vrece a dnes nic.

etuska
27. feb 2008

asi kriza 🙂 aj ja sa uz pomaly chystam do Hajan 😒
Aky si mala den?

zilka
27. feb 2008

a celkom ok v praci nebolo co robit.o 6tej som skoncila uvarila som polievku skocila som pod sprchu a pozrela som si panelak.aty?

etuska
27. feb 2008

Zilka-mrkni par riadkov hore-boli sme na karnevale na lade +u kamosky 🙂

zilka
27. feb 2008

ano tak to je fajn mala sa bavila co?

etuska
27. feb 2008

to teda hej 🙂 Bola z toho vsetkeho tak trochu mimo 🙂 ,ale mala radost.Uz rano som jej slubila,ze sa pojdeme pozriet,ked pridem pre nu do skolky 🙂
No a kedze je zatial jedinacik,tak chodime kade-tade medzi deti,i ked ona si uzije kolektiv v skolke 🙂

etuska
27. feb 2008

Na mna dnes lezie nejaka nadcha ☹ ,tak sa uz tesim na vikend,ze sa trosku dam do poriadku.

etuska
27. feb 2008

Lenka78,Helka-uz ste O.K?

xena22
28. feb 2008

Dobre ranko...skor nez zavleciem decka do skoly a skolky tak vas chcem pozdravit...tuna to oziva az vecer a ja mam skor cas pocas dna,vecer ked uz pride "stary" z roboty,tak ma uz vyrusuje 😀
Nadina LeapPad mame aj my,aj asi 5 kniziek do toho,ale decka to velmi nechytlo,to skor ja sa s tym zabavim 😀 ,ale ked si to vytiahnem,tak sa o to zacnu natahovat 😀 klasika...
Samko dostal pod stromcek aj ten elektronicky globus,tak to uz je ine kafe,tam sa uz nechytam ani ja obcas, a da sa to aj upgradovat na nete tie infosky tam,tak myslim,ze sme dobre kupili a ze to vyuzije dlho...
uz mame plny dom haraburd 😉 zachvilu to nebudem mat kam davat,ale tak zachvilu vyrastu a nebudu chcet hracky obec,tak nech si to uziju,nie?
Ale u nas skor idu spolocenkse hry,ktore musim s nimi hrat 😒 alebo nejake art creativity,co tiez robim s nimi 😠 ,nooo obcas ma to bavi viac nez ich,ale niekedy sa mi uzasne nechceeee...uz aby sa oteplilo a mohli byt permanentne vonku...

nadina
28. feb 2008

Ahoj Xeni,

ten globus je super, my sme ho obzerali pre Misku
na Vianoce, ale nakoniec sme kupili ine,
ale pacil sa mi.
Idem robit francuzske zemiaky,
ale obcas sem mrknem,
tak pekny dnicek 😉

lenka78
28. feb 2008

Ahojte,mate dobry prehlad o hrackach,chichi.No mate aj vy niekedy ten pocit,ze vy mate z tych hraciek vacsiu radost ako vase deti?Pamatam si na vianoce,Chris dostal od mojho brata kocky od mega bloks a ja som sa s nimi cely vecer hrala,stavala som hrady odusu a Chris si ich iba zuzlal v puse.Bolo mi zo mna smiesno,ked som si uvedomila svoj amok. 😀 😀 😀
Ja dnes varim rizoto,vcerajsie fasirky boli tiez celkom uspesne,len neviem aku polievku.

nadina
28. feb 2008

Ahoj Leni,
a uz sa mas lepsie?
Nejde mi prave skype, neviem preco,
obcas vypadava...
No veru, jasne, ale to je prirodzene,
ze sa v nas skryvaju deti.
Ja si tiez dobre pamatam,
aka som bola rada, ze s malym chodim do piesku
a mozem stavat zase po dlllllhom case kolaciky... 😀 😀 😀

lenka1108
28. feb 2008

ahoj babule ja som dnes urobila iba vajickovu natierku este tam manzelovy zostalo sosovicoveho privarku.mala mi nechce nic jest luby sosovicu ale nechce no neviem.aj parok si rano vypytala a ziedla 2 kusky a hotovo.neviem asi jej nechuti ked ma spliky.dnes je celkom teplo aj ked pod mrakom neviem ci ju uz mozem zobrat von este ma antibiotika. ☹

xena22
28. feb 2008

Baby poznate nejake stranky na predaj aut???Ja som omrkla len buy and sell a tsb tusim,vy ste cez co kupili auto?

lenka1108
28. feb 2008

ahoj xeni my mame ford mondeo 03 a mame ho od mojho buduceho svagra.roby tu s autami.nemusim sa bat ci autu nieco nechyba ci je ok bo on mi to vzdy skontroluje.od kial si ak si zbliska tak nebude problem nieco zohnat.nase mondeo stalo 2000e co inak v inzeratoch chceli 5 a viac.a davanan aj zarukuco na rozdiel ked kupis auto na inzerat tak nemas.on je v galway.neviem kde byvas ty.

lenka1108
28. feb 2008

nadi prosim ta nevies nahodou kde by som nasla obchod na nete kde je rovnake oblecenie pre maminky a dcerky?strasne by som chcela mat so scarlett nieco rovnake a bludim po goooogli a nist.kuknes mi to prosim..?vdaka 🙂 🙂 🙂 🙂

nadina
28. feb 2008

Xeni, jednoznacne www.cbg.ie
tam si daj len ojazdene auta,
najlepsia stranka aku poznam na jazdene auta

nadina
28. feb 2008

Xeni,

na tej stranke su auta predavane v bazaroch,
tam zaruku davaju tiez, len sa musis samozrejme dohodnut vopred.
My sme mali zaruku, dokonca odstranili vsetky vady,
ktore sme nasli na aute pri jeho preberani, na ich naklady.
/oskrety lak na dvojo dverach, vymene radio, predtym bolo s CD,
opotrebovane lozisko na prednej naprave/ vsetko uviedli
do povodneho stavu, inak sme auto odmietli prebrat.

Lenka, napadlo ma len toto :
http://www.bess.sk/

xena22
28. feb 2008

Nadina dik,presen tuto konkretnu stranku som hladala a nemohla som si spomenut ako sa volala...dik

My sme kupovali cez www.buyandsell.ie ,ale teraz som tam nic nemohla najst co by sa mi pacilo...
Nooo mne by sa pacila Audi Q7 😀 😀 😀 ,ale musim sa drzat pri zemi...a dohodli sme sa z muzom,ze auto vymenime az na rok...tak uvidime...

lenka78
28. feb 2008

Ahojte.Nadi,mam sa stale rovnako.Uz nemam na seba naladu.Stale mi je slabo.
lenka,a ten tvoj svagor ma aj golfy alebo passaty,mazda3? 😉 snad by sme mohli dohodnut kseft

zilka
28. feb 2008

ahojte je tu niektooooooooo 🙂

maryloou77
28. feb 2008

hej ja som tu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre