Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mishka711
10. júl 2008

xeni kde mas zase fotku?ci nas ides niecim poriadnym prekvapit?? 😀 😀 😀 catalin tak zarabajte teda takze potom mozte spolu s xenou alias Gabikou kocikovat 😀 v corku mate super lacne domy no zato tu v dubline hruza s tymi cenami pozerala som aj for sale ale to by som musela mat taky job ako mam plus vsetko ako mam tu inak nie 🙂 ja mam rada zivot ked citim idem do centraa medzi ludi umrala by som na dedine niekde daleko od zivota 😒 jani a vy ako?Sebko je zdraavucky my pomaly tahame na 6sty mes no este 2 tyz v praci a budem zase sa plno venovat laske nasej malej mate uz zubky alebo naznaky??my aj ano taak uvidme kedy sa vykotia lebo spime zle 3krat za noc hore 😖 ale inak je zdravucky a dobrucky klop klop 😀

nadina
10. júl 2008

Ahojte,

Xeni, kde sa Ti stratila fotka 😕 😕
Ja som mala dnes dost bleskovy den,
na obed som bola cakat byvaleho kolegu mojho manzela -
doletel zo SK asi s hodinovym meskanim.
Vcera bol totiz na dublinskom letisku kolaps, viete o tom?
Prestal im fungovat radar, zobrazoval len bodky lietadiel, ale vobec nevedeli,
co su to za lietadla a ktore je ktore 😀 😀 😀
Tak teraz isli chlapi spolu zapit stastny prilet
😀
Xeni, martinka tusim pisala rok a 10 mes.
aj ked ani to nie je este dlha doba.
Okrem toho, tiez viem, ze plodne dni predsa vobec nemusia byt ukazkove,
takze za ovulacny test sa prihovaram aj ja, Martinka,
alebo za ovulacne mikroskop:
http://www.tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html
Mam a funguje 😀
Catalin - vitaj, vdaka za radu, o kolidnom striebre som
uz pocula, no asi sa musim naozaj na to pozriet blizsie 😉

Pekny vecer vsetkym 🙂

mamartinka
10. júl 2008

vdaka nadi kuknem to ale az zajtra.pred chvilou sme prisli z obhliadky toho domu.je to v lejstovn citak neako.zo zahradou kusok od mora,byva tam 1 asi irka ktora pracuje na letisku a vecsinou je v praci.domou chodi len prespat.zajtra tam mame ist este na jeden dom.tento co sme dnes boli nas oslovil.asi ho budeme brat.ona ide teraz na tyzden kdesi prec a az sa vrati uvidime co a ako dalej.na mesiac by to bolo 400 eur.dobru noc.

xena22
11. júl 2008

Dobre ranko...no fotka dostala nohy,isla som si opravit profil,lebo konik vcera nejako zblbol a zmenil nam datumy terminov porodu,tak sme si to vsetky napravali,hovorim si,ze pri tej prilezitosti zmenim fotku,tamtu som vymazala a az potom som si uvedomila ze tu na laptope nemam ziadne fotky 😀 Chcela som tam dat nazad tu staru,ale uz sa to nedalo 😕 aj tak hladam nejaky pekny obrazok,podla ktoreho by som sa hned nasla 😀 vsetky tu mame take ponure fotky,vsetky vyzeraju rovnako 😀 ?

A co dneska robite?Vikend sa nam blizi...baby kedy ste si zacali kupovat vybavicku?Krasul este ti byva zle?Mne je uz lepsie,teda striedavo oblacno 😀 podla toho co zjem ,ale spavost ma teda neopustila ani trochu,ja neviem ci cakam nejakeho hrocha co si vyzaduje absolutne kludovy rezim,alebo co 😀

krasulka
11. júl 2008

caute kocky,

tak xeni aj mne myva tak triedavo chvilu je dobre a zrazu mi ostane blbo ale da sa to vydrzat. JA idem dnes zas do prace od 4 do 11 ale sa mi vobec nehce. S tou spavostou mi nieco hovor, ja by som spala stale, vcera uz mi o 8 klipkali oci a nie a nie ich udrzat otvorene..Neviem ako dnes zas vydrzim do 11 tam stat...No co uz...Tu zas krasne leje....a fuci...mne uz je zle z tohto pocasia skur...eho! uz som prirastl aku gaucu za tieto skarede dni. Hruza.

Ale v noci som mala pekny sen, ako sme zariadovali spalnu nasu doma aj s postielkou aj so vsetkym a krasne to bolo. TAk aspon uz viem ako vymalujeme a coo bude v akych farbach 😀 😀 😀 😀 Jaj uz by som bola najradsej na slovensku..Este mame 5 tyzdnov do dovolenky..keby bolo aspon pekne tak to cloveku hned lepsie uteka..ale takto...Fujjjjjj

xena22
11. júl 2008

Krasulka aj mna vcera prepadali take myslienky o vymalovani a zariadeni 😀 asi mam nejaky skory uhniezdovaci syndrom.My tu mame dnes celkom pekne,no teda neprsi,to je zaklad,ale zimno je,nakupila som si triciek a flipflopov a nemam to kam teraz nosit,dufam,ze aspon na sk bude na to cas...

krasulka
11. júl 2008

xeni, urcite ano..MA byt pekne u nas, mozno uz nebudu take tropicke teploty, ale teplo bude..Pre nas je horucava aj tych 25 co teraz doma nazyvaju ochladenim 😀 😀 😀 😀 kedy to letite? My 19 augusta. Uz sa neviem dockat...
Bola som teraz v meste poplatit a vlozit rachy na kreditku a kua 700 Eur v prdeli ☹ baby ako sa vam dari setrit? Ved mne sa zda ze stale len nieco platime

lenka78
11. júl 2008

Ahojte.my sme mali vcera krasny den az na ten vietor.To tu takto stale fuci v lete?My sme tu prve leto,tak preto sa tak pytam.
Nadi,myslela som na vas,lebo sme tiez poculi o tom trapase na dublinskom letisku.Tak mna by asi porazilo,kebyze tam mame tolko hodin cakat na odlet.Ani neviem ako to dopadlo,ci im prepadli letenky,lebo letecke spolocnosti dali od toho ruky prec a letisko sa vraj o to nestara.Vraj rano o 4 ked ludia cakali,tak sa spustil velky polhodinovy alarm.Lutujem tie umorene deticky cakajuce na letisku a este takyto sok.No moj Chris by sa z toho spamataval mesiac.Raz nas tak zobudil alarm v bytovke a mal dost malicky.
nadi,uz sa nam to blizi!Ako sa inac mate?Uz ti je lepsie?Ste zdravi?
Tak ako vas citam,tak mi tie moje prepocty otehotniet po buducom lete akosi nevychadzaju.Takze uz sa mozeme snazit odteraz?Hehe,no jasne a ostanem ihned v tom.Budem rekordmanka.Jednoducho to sa asi tak neda,ze teraz chcem,tak som tehotna. 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
11. júl 2008

no baby tak na tom letisku si ani ja neviem predstavit..ved hovorili ze aby si ludia ktory v tychto dnoch leti najprv zavolali na letisko ci ten ich let leti a netrepali sa zbytocne na letisko lebo ze je tam vela ludi strasne no hruza.
Ja si robim tvaroove fliacky, som bola u polky v obchode a som dostala na to chut tak uvidim ci ich do seba dostanem 🙄 inak tento smailik 🙄 mi pripomina garfielda 😀 😀 😀

xena22
11. júl 2008

Krasulka ja idem uz 5.augusta a zostavam az do konca mesiaca,tak snad si to uzijem,ale zatial sa velmi netesim,velmi sa mi nechce tento rok ist...ale nejako sa mi nic nechce,najradsej by som stravila cele dni v posteli,dnes som sa prehupla do 10tt,to uz mam stvrtinu tehu za sebou 😀

Dnes mam nejake vycibrene chutove senzory 😀 nic mi nechuti tak ako by malo,ale s tymi tvarohovymi fliackami si mi urobila chute mnaaam...ja som uz tri dni basnila o gulasi,tak som uvarila a nechuti mi !!!! 😖 Na slaktrafenie.

A uz tu poruchu v dubline odstranili? 🙄 garfield 😀

lenka1108
11. júl 2008

ahoj baby ja len na skok mame kiahne ide ma drbnut mala je flakata od pasty ako nejeky ufonec.a zajtra nam pride tato.no super dovoska na sk...tak sa majte krasne papa

xena22
11. júl 2008

Lenka1108 kiahne v lete?To nie je fer,to chapem 😒 mala nebude moct ist na slniecko este dlho,nasi mali zas pre zmenu kiahne cele vianoce - to tiez potesi,ale aspon to mam z krku...inak uz ani neviem co som im na to davala,ale tomu mladsiemu zostali nepekne jamky po tom,jedna pri uchu a kopec na tele 😒 ma tam take biele bodky ako keby stratil pigment,ani na dovolenke sa mu to neopalilo,zostalo mu to biele 😠 neviem preco,pritom nemal take agresivne kiahne a ani sa neskriabal,asi mu na to kupim nejaky krem na jazvy,lebo asi sa toho inak nezbavi,musim sa poradit v lekarni...

lenka78
11. júl 2008

Ahojte.Tak my sme prekonali tiez kiahne na Sk.Ja som mu davala tekuty puder a bolo to hrozne.Nesmela som ho kupat a stale som ho natierala.No hroza.Tiez ma flaky po tele a 3 dierky na tvari,no hroza.No tie si zoskrabal.Bratova mala to tiez dostala,no oni ju natierali fenistil gelom a ovela skor to preslo aj ju to vobec nesvrbelo.A kupali ju casto,lebo pri fenistile sa kupe.Pravdaze k tomu este dithiaden.Takze tolko.Ja som davala puder,lebo nam to poradila lekarka,no pri druhom budem natierat isto fenistilom!

nadina
11. júl 2008

Ahojte,
my sme boli dnes v Glendalough s navstevou,
bolo fajn, vracali sme sa cez Sally Gap, je to naaadherna cesta,
hodim neskor fotky.
Lenka, uz sa na Vas tesime 🙂
budu to pekne prazdniny, ked pridete
a tiez sa tesime ku Vam 🙂

lenka1108
11. júl 2008

no ja ju natieram pastou zubnou a davam jej kvapky fenistil a kupat ju mam v nejakom pripravku aj to mam ale neviem ako sa to vola.ale zafarbilo to vanu na ruzovo.ale zajtra ju natriem tym fenistilom.a taktiez si myslim ze by sa dieta malo kupat.aj ked len tak na rychlo a jemne osusit uterakom ale malo by.som stoho nestastna.mali sme plany ist do zoo do bojnic na kupaliska a uzit si spolu dovolenku na sk no ale hold smola.prvy tyzden doma a potom muiet davat pozor aby to nechytili nejake deti.ale aj tak si myslim ze je to jedno bo sa to siri vzduchom a citala som ze aj ked mate otvorenu ventilacku v izbe kde dieta spi tak sa to aj tou ventilackou siri az do 20 metrou.aj mala nebola v kontakte s nikym s kiahnami.no ja neviem....je mi to tak luto... ☹ ☹

nadina
11. júl 2008

Lenka,

hypermangan je to - je to na vysusenie - pokial sa v tom dieta kupe, je to to najlepsie kupanie - robi sa to bezne aj v nemocnici...

lenka78
11. júl 2008

Lenka,uplne ta chapem.My sme to prezivali v aprili a bolo to strasne.A este vy na zaciatku prazdnin.Najhorsie pre nas boli 3. az 5. den.A ten hypermangan je vraj super.Citala som na nete,ze na kazdeho to posobi inac.No puder vraj moze pozapalovat ranky,co sa isto stalo aj v nasom pripade,lebo Chris mal velke chrasticky a zdalo sa mi akoby sa mu zapalili.No nechcem nikoho nutit.Ja som mala zlu skusenost a niekto si puder moze chvalit.Chris mal aj vo vlasoch,aj v usku,aj pri ocku,aj v ustach,vyplachovali sme repikovym cajom.Neviem ako sa da zistit,ci to ma aj v zaludku,no aj take pripady vraj su. Drzim prsty!!! 😉

krasulka
12. júl 2008

juj leni, ti kiahne to len ptretrpiet. Skus ten hypermangan,ale iba par krystalikov drobnuckych na kupel aby bola voda slabo ruzova. Nie moc silna. Nech vam to rychlo prejde, ja si doteraz pametam ako som mala kiahne ja a ako ma vsetko svrbelo..Brrrr

mne bolo vcera strasne zle vecer v robote,ale som nejako vydrzala no a len som prisla domov tak som sa povracala fuj..Ale tak mi bolo zle..Fuj...Dnes uz je to lepsie...ale vcera a tak som si brucho ponapinala pri tom vracani ze chuda male v nutri.
Iank mam dnes off a ideme asi do galway.Zabookovat citylink kamosovi co ide domov buduci tyzden a neda sa to cez net nieco mju so strankou.

mamartinka
13. júl 2008

dobre ranko zienky irske.tak dnes vypada ze budeme mat pekny konecne den.my ideme dnes na stk z autikom.tak vas pozdravujem vsetky a zelam pekny den.majte sa,

annaola
13. júl 2008

ahojte, mame pokazeny pocitac, tak iba na skok som nakukla z kamaratovho.esteze ideme v stredu na slovensko, snad nam ho opravia, aj ked tomu velmi neverime,aj vam sa stane vzdy nieco neprijemne, nepredvidatelna nehoda prave vzdy pred dovolenkou?u nas je to uz pravidlo,akurat sa vzdy nadejame, ze tentoraz by nemuselo. 🙂 esteze je dnes tak krasne, lehnime si na dvore, grilujeme, maly si beha po svojom outdoor play centre 😀 a zda sa nam ze tych 25 stupnov je uz strasna horucava.na slovensku sa pri tej 30tke asi roztopime,ale aj tak sa neuveritelne tesime. majte sa tu krasne zienky a posluchajte kym tu nebudem 😀 😀 , ktovie kedy sa zasa dostanem k pc.

mamartinka
13. júl 2008

annaola tak zelam potom prijemnu dovolenku na sk.ako na dlho idete?baby auto preslo v pohode.stk hotove.stavili sme sa potom ze v tescu na kavu a si predstavte.prideme na parkovisko a niekto nam prevalil dvere zadne na pravej strane.dobre co.

krasulka
14. júl 2008

ahojte,

annaola uzite si to doma aj ti horucavy a dones sem kus tepla 🙂 🙂
mamartinka, tak to je teda sila, ludia debilny, mozno by to bolo na kamere v tescu kto to bol nie? To teda nastve. Moja.

baby neuverite ja som teraz vstavala!!!!! Som robila vcera do jedenastej ale v noci som poriadne nespala lebo na ulici robil niekto nejake sceny...A bolo mi zle zas vcera strrasne aj om vracala vla razy..No des..

mamartinka
14. júl 2008

ahoj krasuli.no nezavidim ti to vracanie ale rada by som aby aj mne uz tie neake priznaky zacali.ach boze moj.mne je dnes zasa cely den do placu akosi.vcera sme to skusali aj cez menzes a potom ma chitila zas depka placu.samozrejme.preco sa nam nedari aj napriek tomu ze sme zdravy?

lenka78
14. júl 2008

mamartinka,viem,ze sa to lahko povie,no tazko dokaze,uz to tu aj baby vraveli,no ak ste ok,tak je to fakt iba o psychike.moja kamoska sa tiez pokusala s manzelom,mali tam aj komplikacie a otehotnela az ked sa s tym zmierila,ze nikdy nebudu mat deti.a teraz maju dvojicky.
aj jedna znama chodila aj na umele oplodnenie a nic.ked sa s tym vyrovnala a upokojila,tak otehotnela.lekari jej nechceli verit,ze sa to stalo aj prirodzene.povedali jej,ze je to zazrak,lebo ona mala velke komplikacie.a do roka mali druhe 😀 😀 😀
takze pokoj,nemysli na to a uzivajte si manzelske povinnosti 😀 😀 😀 😀

krasulka
14. júl 2008

martinka, urcite sa zadari ked ste v poriadku uvidis. Skuste nieco na vasom sexe zmenit..ja neviem napriklad ak sa milujete rano, skuste to vecer, ak sa milovavate vecer, skuste rano, mente polohy, ja si myslim ze ked sme splodili my babo bolo to na schodoch od zadu. Mala som narodky a poobede som isla hore schodmi a muz mi hovori ze juj ked vidim ten tvoj zadocek ked ide spo tych schodoch..dobehol ma a tam sme s pomilovali 😀 😀 😀 dufam ze sa nam nenarodi nejake kockave dieta 😀 😀 😀 Vydrz moja, urcite sa podari aj vam. Nesmies to tak prezivat..viem ze je to tazko hovorit ked sa dlho snazite u..ale tym ze z toho az places sa velmi vynervujes.A na babo potrebujes byt v psychickom klude. A ako casto sa milujete?

mamartinka
14. júl 2008

no u nas milovanie prebieha cez vykendy.vecsinou.ked ma manzel rannu smenu tak aj cez tyzden niekedy.vecsinou to je tak 1 az 2 krat v tyzdni.ja viem psichika je dolezita.

krasulka
14. júl 2008

juj to je malo len cez vikendy....To sa ti potom tazko trafi do ovulaci...Mali by ste si najst na milovanie vicej casu...my sa milujeme velmi casto..Sice teraz nie ked mi je stale zle nemam naladu na nic,ale inak sa milujeme skoro kazdy den alebo kazdy druhy..Skuste si to zariadit aby ste sexovali castejsie. 🙂

mamartinka
14. júl 2008

no ale ze vraj sa ma aspon jeden den nechat volny pre spermijki.zevraj sa ma kazdy druhy den milovat.no neviem.vies manzel ked ma poobednu a pride utahany z prace o 22.45 tak sa mu nechce.verim mu.uz mate aj meno vybrate pre bejby?

krasulka
14. júl 2008

jasne ze je unaveny, to sa vtedy ani mne nechce ale by ste si mali najst cas na to aspon raz za 2 dni sa milovat, jeden den pauza a potom sa milovat napriklad..hoci aj rano...spermije ti preziju v tele aj 3 dni.

mamartinka
14. júl 2008

sak sa snazime.ked sa da tak vzdy.tak sa maj krasne a drz sa.pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre