Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

etuska
5. nov 2007

Bru noc, zajtra dlhy den 😔

mamartinka
5. nov 2007

je tu neaka baba na pokecanie co zije v irsku.

etka
5. nov 2007

heh, tak ja uz som si spravila vianoce predcasne, v pripade, ze by som nic nedostala 😀
Nadi, Dundrum je vacsi ako Blanch a je tam aj plno inych obchodov okrem tych klasickych...napr. Mexx a velky House of Fraser, kde je fsio. Kupila som si cizmy, opasok, asi 4 tricka(z toho 2 do prace) a kabelku, jeeeezine, sa neviem vyplaty dockat terazky 😖
ale ozaj sa tam oplati ist, myslim, ze hlavne cez vypredaje. A maju tam uuuuzasne kolace v jednej restike, aaaaaaach 😅
Erika, neviem ako bez manzelika, ale bez snubenca sa aj niekedy tazko nakupuje, teda hlavne co sa tyka sponzorskych darov 😀 😀 😀

etka
5. nov 2007

jaj a ozik, este som chcela k tej Superstar, my to tiez sledujeme, pesnicka Anjelik moj ma tak dojala, ze som si ju este viackrat musela pustit 😅 az sa mi slzicky tlacili 😖
ja som taka citlivka 😅, drahy sa vzdy stazuje, ze ma po filmoch mokre tricka 😀

mamartinka
5. nov 2007

kto so mnou o niecom popise.som zo slovenska a momentalne som tu v irsku tallagu.

nadina
5. nov 2007

Peti, ach, ak uz sa neviem dockat vikendu a skocim tam.
Bola som tam tusim len raz, na nakupe, ale len z kraja /
v Tescu a ostatne bolo tusim uz aj zatvorene...
Dik za tipy, mrknem do Frasera a Mexx / maju aj detsky? Vsimla si si, Peti?
Potom poreferujem, co som kupila... 🙂
Ja superstar len obcas...v archive. Ked som chcela pozerat priamy prenos,
tak to samozrejme neslo...typicke.
...
Mamartinka, staci sa pridat, vsetky sme tu z Irska 😉
Dokonca aj z Tallaght je tu jedna mamina/ Andrejka, len sa dlhsie neozvala...
A Ty? Si tu dlhsie? Mas deticky?
Pekny vecer...

miriama
5. nov 2007

dakujem baby 😵 😵 😵 😵

**etuska, my byvame od antrimu 20min a ak sa podari tak tam by som aj rodila...ale to uz moooooc predbieham 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
byvame inak v Ballymene a v januari sa stahujeme do Larne, to je kusok tiez od Anrimu a na pobrezi 😵

nadina
5. nov 2007

Fiha, Miriamka,
ale stale ostavate v UK, ze?
Ja by som rada v decembri do Belfastu,
otvaraju konecne IKEU, vies?
A mate tam na severe aj peknu hvezdaren,
tam by sme tiez radi niekedy zasli,
len som zabudla ako sa to tam vola 😀
A nie je problem ukazat sa na severe s Dublinskou SPZ?

nadina
5. nov 2007

.ahaaaaa. uz viem :
http://www.arm.ac.uk/

miriama
5. nov 2007

nadi, ahoj 🙂
jasne, stale zostavame v UK...teda na irskom ostrove ale patrime aj tak pod uK... 😖
otvaraju IKEU????? to fakt nefim..ale tak urcite pojdeme kuk, ale az v januari 🙂
a aka hvezdaren???? kde??? tusim si viac v obraze ako my a to som myslela, ze sme tu uz vsetko presli 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
a problem s vasou znackou by nemal byt..uz sme ich tu videli dost a vsetky auta boli cele 😀 😀 😀 😀 😀

miriama
5. nov 2007

zajtra je v belfaste ENRIQUE IGLESIAS 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nadina
5. nov 2007

Miriamka,
to observatorium som poslala hore link.
Paci sa mi, ze tam robia aj program pre male deti v planetariu.
Lepsia webova stranka je este tato :
http://www.armaghplanet.com/
treba sa tam popreklikavat a najdes vselico,
maju rozne programy...

A IKEU otvaraju za 37 dni,ako pisu na :
http://www.ikeanewstores.co.uk/belfast/
😉

miriama
5. nov 2007

fiiiiiha, tak do toho planeraria by som urcite isla....a ikeu veru nestihneme lebo 14teho letime domov..ale v januari sa urcite pojdeme kuk 🙂 mam ju rada 🙂 ked sme boli v Ba, tak sa vynechat nemohla 😀
v Belfaste je tiez skvela ODYSEA
http://www.theodyssey.co.uk/
a ani som netusila co vsetko tam byva...asi pojdeme kuk Westlife alebo Rihanu...to bude zazitok 😵 lebo Enrique-a uz nestiham 😀

nadina
5. nov 2007

Jeej, dikes za link, idem kuk... 😉

miriama
5. nov 2007

no veru kuk...vypada to dooost zaujimavo 😵 😉

nadina
5. nov 2007

co tam vsetko je? to je asi mix, ze?

miriama
5. nov 2007

jasne, vsetko..je to vlastne objekt hlavne pre deti, je to obrovska herna 😉 a som ani nevedela, ze je tam aj nejake to podium pre take celebrity...to dnes drahemu jeden ir povedal..tak som to pred pol hodkou prvykrat otvorila a normalne ma to soklo!! 😨 😨 😨
takze urcite by som isla na nejaky koncertik 😎 keby som vedela o tom Enriquovi ci ako sa to jeho meno sklonuje tak by som veru isla 😵 😵 😵
a kedy mate v plane tu k nam na sever zavitat?

nadina
6. nov 2007

Miriamka,
aha, lebo som v prvom momente myslela,
ze mi posielas link na nejaky nabytok velky?
Neviem kedy pojdeme, asi pred Vianocami este,
pretoze tu budem mat maminu a to by sme si mohli
s manzelikom spravit vylet bez deti... 😉

miriama
6. nov 2007

nabytok niee 😀 😀 😀 😀 😀
moj ma tam uz laka na hokej 😅 😅 😅

nadina
6. nov 2007

Hm, tak to nic,
obchody su vsade rovnake... 😉
ale nabytok tu chyba.

miriama
6. nov 2007

tak tu nie ja nabytok ziadny...akurat na blsakoch alebo v sekacoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadina
6. nov 2007

hm, tak uz len cakat na IKEU,
inaj aj tu je uz v plane, na severe Dublinu,
len ju otvoria asi az rok po Belfaste...

etuska
6. nov 2007

Cafte kočky,
Ako ste sa dnes mali? Kooonecne je vecer a trosku vegetim. U nás na Slovensku dnes trosku snezilo, v Prešove vraj bolo bielo, u nás len taky drobný sniežik. A riadne sa ochladilo.

diant
6. nov 2007

no vidim ze dnes ste sa o mna vela nebali. teraz som prisla z nemocky. 😢 i robili take ,,chutne" vysetrenie. po nom som dostala kontrakcie, to sme si uz mysleli ze maly sa narodi. na pol ceste sme otocili auto bo velka bolest, vratim sa tam, dostala som dalsie mile vysetrenie a zahlasili mi ze plany poplach. zas. zvijam sa doma v krcoch. nehcceli si ma ani na noc nechat 😲
a viete kolko som cakala na vysetrenie doobeda? 3 hodiny prosim pekne. taka som z toho bola na makko ze ked ma zavolali dnu spustila som rev ☹

ashley
6. nov 2007

Ahojte
Diant chudatko. Ja som som tiez dlho cakala ked som prenasala. A ked som mala kontrakcie kazdych 5 min a prisla som do nemocky (13 dni po termine), tak ma posielali domov.Co som odmietla. A co ta boli? uz su to kontrakcie?

diant
6. nov 2007

vsak chrbat ma boli ako kravu. a brusko. nehovoriac o tom ze po tych vysetreniach som zacala krvacat...ja som mala kontrakcie kazdych 15 min, no nebola som pre nich dost dobra. ze chod sa vyspinkat domov, ak budes mat bolesti aj zajtra tak prid. ani ma nezoskanovali (ze nemaju cas) a na scan mam ist vo stvrtok..ci ma maly dost vody

ashley
6. nov 2007

Etuska, mne moji rodicia dnes poslali fotku zasnezenych stromov, co odfotili z okna. Na buduci tyzden priletim na Slovensko tak dufam, ze trosku snieziku ostane.
Nadi to je super napad to planetarium. Uz teraz sa tesim, len Tominko musi vyrast. Moj muz hned uhadol, ze je to vylet pre mna. Ja mam rada Zoo, Morske svety, vodne svety... a ved viete. 😀 😀 😀

ashley
6. nov 2007

Diant aj mna posielali domov, ze nie som dost otvorena... ale ked ma dali na monitor, tak videli, ze mam silne kontrakcie a aj tak ma chceli poslat domov. Inak tie bolesti su otrasne... tiez som mala bolesti do krizov... Juuuj uz sa ti to blizi.
Skus ist do teplej sprchy, to velmi pomaha.

ashley
6. nov 2007

Diant normalne to prezivam s tebou, vracaju sa mi spomienky... je to bolest ale vysledok stoji za to.

diant
6. nov 2007

na monitore som bola. zevraj maly je spokojny. dako to skusim predychat do rana ak to bude horsie rano vyrazam spat. si pripadam ako debil sa tam vozit. je to 35km a auto uz vazne nemusim. idem do tej sprchy a potom do postele, znicena som ako kon ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre