Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

mamartinka
1. dec 2010

Mas ip aj.Hore taka obalka. 😉

dublinka78
2. dec 2010

ahojte. neviete mi niekto poradiť, kde sa dá v Dubline vybaviť európsky zdravotný preukaz pre dieťa a čo všetko na to potrebujem. ďakujem veľmi pekne

mamartinka
2. dec 2010

@dublinka78 Skus sem https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/irsko-maminky-starsich-deti-bezplienkova-diskusia-o/ Sem malokto uz prispieva.Ty si v Dubline?Kde konkretne a ako stare mas dietatko?

fredika
3. dec 2010

ahojte baby, prosim vas, poradte. malej sa vyhodil ten nappy rash a neviem co jej na to dat. sudocrem nula bodov. v lekarni mi dali Bepanthen, ale nepomaha, skor sa mi zda, ze sa to zhorsilo. mate nejake skusenosti?

ladywitch26
3. dec 2010

@fredika a nejdu jej zuby nahodou? lebo nasej stanke sa to vyhadzovalo, ked sa jej zuby tisli a bohuzial nepomahalo absolutne nic. akonahle sa zub vytlacil, tak to zmizlo same. ale mozes este vyskusat do kupela pridat odvar z repika alebo harmanceka. a nepouzivat vlhcene utierky, fakt len cistu vatu s vodou a aj tak stale natieraj sudocremom, aby sa to nezhorsovalo

fredika
3. dec 2010

dakujem za radu. no je mozne, ze zuby, ma zatial iba 2 dolne. tak je mozne, ze aj horne uz pojdu. vyskusam ten odvar. a nepouzvam utierky. snad to pomoze ☹ a dakujeeem este raz. 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majaska
7. dec 2010

Ahojte zienky!
Chela by som predat mlieko BEBA 3 HA!(5 baleni)Povodna cena bola 11e,terajsia cena 8eur.Moj maly ho uz nechce.Ak by ste mala niektora zaujem piste na mayazit@hotmail.com
Dakujem a prajem vsetkym pekny sice uprsany dnik!

tutulienka
10. dec 2010

ahojte zienky...my este mimi nemame ale snazime sa a je dobre ze tu existuje takato stranka, kde sa daju citat rady 🙂 🙂 takze pekne citam a studujem aj ked uz tomu irskemu systemu zacinam pomaly rozumiet 🙂 uvidime ako to pojde potom v praxi s vybavovanim rodneho slovenskeho listu a irskeho pasu...ked to pojde tak ako vsetko tu v irsku tak sa uz teraz na to tesim 😒 😠 ☹ tak iba som vas chcela pozdravit a potom ked budem potrebovat radu alebo budem mat skusenost tak urcite napisem 🙂 pekny vecer 😉

mamartinka
11. dec 2010

@tutulienka mas i.p Hore taka obalka. 😉

tutulienka
11. dec 2010

@mamartinka 😎

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishka711
1. jan 2011

baby vsetkym zelame stastny novy rok 2011 hlavne zdravicka my mame crevnu virozu maly nam grcka a kaka uz 4ty den ne a ne to zastavit kurna :(

mamartinka
1. jan 2011

@mishka711 Tak Novy Rok nezacina pekne.Ako na Novy Rok tak po cely Rok.Dufam ze to u vas tak platit nebude a Sebkovi zelam skore uzdravenie.

mishka711
1. jan 2011

diky mati verim ze nebude to platit to nedovolim 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annaola
5. jan 2011

Ahojte vsetci, Happy New Year !!!
@nadina co sa tyka toho potvrdenia z Gardy, tak prave nedavno jeden nas kamarat co tu pracoval par mesiacov( a teraz zije na Slovensku) , ziadal kvoli vizam do Kanady toto potvrdenie. A ze mu ho normalne dali. Tak by si mozno mohla zajst na Gardu a vypytat si to. On poslal pisomnu ziadost , s odovodnenim kvoli comu ho potrebuje.

annaola
5. jan 2011

😀 Tak pozeram, ze som odpoved napisala do nespravnej temy, ale co uz narobim..
Tusim vsade same choroby, my si musime zatukat, zatial nic, napchavame sa homeopatikami uz pri prvom naznaku nejakej virozy a vdakabohu zaberaju.
Tento tyzden vraj zasa bude snezit, tak sa mozeme pripravit.. Sneh a Irsko nejako nejdu dokopy, vzdy to zle dopadne, keby aspon kopce mali na sankovanie. 😅

mamartinka
6. jan 2011

@annaola No len dufam ze do 18 vsetko pominie lebo letime na tyzden Slovac.Ale ze od 10 sa ma ochladit opet.Este viac ako doteraz bola zima.No som zvedava.Nakoniec co nam kedy vyslo.

cicimon
9. jan 2011

caute
mozte mi pls poradit, ci su v irsku povinne autosedacky?chystame sa na navstevu ked mala bude mat cca 14mes, tak nech vieme, na co sa pripravit

cicimon
9. jan 2011
pele
10. jan 2011

Ahojte baby, mozem sa vas opytat, neviete, ci existuju v Irsku plienky Pampers Premium Care? Nevyhadzuje mi ich vo vyhladavaci. 'Neskryvaju' sa pod nejakym inym menom?

mamartinka
11. jan 2011

@pele skus ten druhy link co som hodila nad cicimon.Tam ti asi skor baby poradia. 😉

pele
12. jan 2011
zuzzkanf
18. jan 2011

Caute..som tu nova 🙂 Je tu niekto z okolia Corku ( Fermoy ) a aj aktualne tehotna (ja som 26tt)..?? Len tak na pokec, infos..a potom aby na materskej nebolo "dlho" 😉 dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre