Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

drievko6
7. feb 2010

..ohladom toho UPC, Skylink....existuje Digimagio a je to ovela lepsie, viac stanic...ziadne poplatky!! V irl to ide super, vrele odporucam. Viac info internej poste.

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
7. feb 2010

drievko6.Ip. 😉

drievko6
7. feb 2010

ups..som sa sekla..nie digimagio ale DigiTV ;) ..keby daco tak mozte aj na priatelov email : yumboo@azet.sk ..on vam vsetko vysvetli.

zdenkam
7. feb 2010

kacka, my sme uz minuly rok tento rok u Axy a fakt co sme sondovali davala najlepsie sadzbu poistky a kamoska ma tu skusenost. Vtedy sme to robili cez brookera a tam ten no claim nechceli. Teraz cakam ze nebudu, kedze sme cely rok u nich. A minuly rok sme prsli aj fbdi a este aj inu a normalne bola AXA o 2OO eur lacnejsie ako FBD napriklad.

Kacka s tymi atb, to sa mi nejako nezda, mne lekar v prve tyzdne ani halls neradil a teraz co som mala stomach bug, mi vravel, ze tak ci ona, mi nic dat nemoze, bola som v 14 tt
a fredika pisala ze mala anginu niekedy tak neskor tiez a ze jej nic nedali, lebo ze sa nesmu atb. Ale asi je to aj o tom ake silne. Mne dovolili len paracetamol, ale poviem pravdu, radsej som ani to nevzala, ak by nieco bolo s miminkom, bala by som sa, ze to je tym. Ale aj v sr lekari uvadzaju ze paracetamol je bezpecny. Sa popytaj radsej u lekara este.

Baby brutal, sledujem CT24 a tam ide ze v cechach sa teraz rozmahaju kurzy lietanie miminiek. Tam rodicia nacvicuju s miminkami lietanie, ze ich chytia za nozky, vysia dole hlavou a oni nimi kyvu a dvihaju a tak. 😲
Normalne ukazky boli.
A lekari vravia, ze to je nebezpecne. KRUCINAL to tym rodiciom nic nehovori, syndrom traseneho dietata? Presne aj to pediatri vravia, ze to je pre miminka nebezpecne. Pouzivaju niektori rodicia aj hlavu? Nechapem 😖

Inak co budete varit zajtra? My sme dnes mali zemiakove pyre a kuracie prsia s mangom a omackou z soured cream a curry. Varil muzicek. On tak krasne experimentuje. Ja vsadzam na overene radsej len tu a tam nieco nove. Zajtra len dorobim pyre, lebo to je dobre len cerstve a urobim polievku zo sucheho hrasku s opekanym kuskami chleba. Ale utorok, uz budem musiet cosi vymysliet. Hor sa sem inspirovat. 🙂

My sme mali irl kanaly 2 roky a tiez sa mi to zdalo bieda. Ale vam poviem teraz mi to fakt je fuk. Ma to tu vyhodu, ze Patrick moze pozerat vecernicky. 🙂 Viete, taka ta klasika, co sme na nej aj my rastli. Len my mame hlavne ceske, takze ziadny dedusko ale lietajuci chlapcek co řika: Dobryyyyyyy večer. 🙂

zdenkam
7. feb 2010

A baby neviem, ci som to tu pisala, ale ja som v 17 tt a pribrala som maximalne 1 kg. 😲 Ako nechapem, aby som chudla, nevidim a to brusku mi slusne vykuka, tak kde je ta vaha?
A ja tak chcem pribrat. 😒

ladywitch26
7. feb 2010

kacka, v tehu sa mozu brat aj antibiotika, ale jedine penicilinove. ine nie. ja som mala myslim gemox alebo tak nejako, ale zalezi od firmy, ktora ich predava. nazov rozny, ale v podstate ti daju jedine penicilin. ja som mala velmi silnu infekciu hrdla v 8tt, ked som bola tehu so stankou, mala som aj riadne opuchnute uzliny, tak mi GP radsej predpisala antibiotika. oni ti aj tak daju len 250mg maximalne, takze az take silne to nie je. a potom som brala este raz, nejako okolo 25tt, to som tiez cosi mala.

inak ja som mala prvu poistku cez hibernian, mala som este zo sr potvrdenie bezskodoveho priebehu od kooperativy za 4 roky, tak som si to dala prelozit a vysla mi poistka asi 280 rocne. potom sme kupili vacsie auto a dosiel aj muz, tak som dala aj jeho pripisat, ale v hiberniane ma nastvali, tak som sa po roku porucala a sli sme do allianz. tam som si dala komplet vsetko,co sa len dalo, nakolko jazdime domov, tak nech to je uz aj s asistenciou, keby sa nam nahodou nieco pokazilo a platime 550.

zdenka, ja doma vahu nemam, takze nemam ani ponatia,kolko vazim. ale aspon sa nestresujem, ci som pribrala vela alebo malo 😀

tixi
8. feb 2010

ahojte kacka ladywitch ma pravdu, v tehu sa mozu brat jedine penicilinove ATB, aj mne ich predpisal moj GP, mala som zapal obliciek, tusim v druhom alebo tretom mesiaci, hlavne dober cele balenie ako ti ich predpisal doktor aby sa ti to nevratilo, ja som popritom pila vela cranberry dzusu aj to mi dost pomohlo kedze brusnice su silne antioxidanty 😉

zdenka neboj, kilo je sice dost malo, ale urcite tie kila naskocia, to zalezi aj od toho, ze mas asi dost pohybu, kedze chodis do prace a doma sa urcite tiez nenudis a aj genetika robi svoje...ja som sa vcera vazila, od zaciatku tehu som pribrala 9 kil 😕 teraz mam vsak dost vela pohybu, no ked sa vratime na Slovensko tak si musim davat pozor aby som len nesedela pri telke, ale snazila sa aspon kazdy den absolvovat nejaku prechadzku, les mame doslova za domom, tak snad nebudem leniva

fredika kukla som na ten tvoj kociarik, mne sa strasne paci, super, ze ma z vnutornej strany nejaky vzor a ten nanoznik na sportovej casti je uzasny, velmi pekne to vyzera 😉 ja budem kupovat na Slovensku, chcela by som nejaku trojkombinaciu, len mne sa vsetky tie kociky zdaju akesi male...celkova ldlzka 95cm no a vnutorne lozko 75 cm, nie je to male???a to je este ten stredny rozmer, niektore su este mensie, ja sa len obavam ako tam zmestim take 10 mesacne babo aj s fusakom 😖

zdenka, no nechapem, aky to ma vyznam taky kurz lietania miminiek...strasne 😠 a este to daju do telky, nech sa inspiruju aj dalsi...
ja dnes nevarim, vcera bol muz doma tak uvaril toho viacej aby bolo aj na dnes, klasika- ryza a masko na stave
rozmyslam, ze by som nieco upiekla len netusim co 😒

zdenkam
8. feb 2010

Ladywitch, ja sa nestresujem, len zufalo tuzim pribrat, takto mam 48 kg tak kto by netuzil. A to uz 3 roky od porodu. A napchavam sa jak diva aj o 22.3O v noci 4 krajice chleba. Lenze u mna to je genetika, nepusti.
Ale ked som mala pri malom tych 25 kg naviac. vobec ma to netankovalo, len som sa divila.
A vahu mame, aby som nepresvihla vahu kufra ked letime. Ale kedze chodievate autom, tento fakt vas nemusi stresovat. 😉

Kacka, dala som miylnu info. Aj my sme mali pri prvom poisteni to 2 years no claim bonus letter. FBD nam to dala bez problemov.

Inak ja som mala atb v nejakom 34 tt a to mi vravel caredoc, ze to je take stadiu, ze to plodu uz v ziadnom pripade neuskodi, takze som ani nesledovala co obsahovali.

Tixi, no dali to tam aj s vyjadrenim pediatrov, ze to je nebezpecne, tak sa hadam, rodicia spamataju. 😖

Som nasla kadernictvo v New Rosse /dost dobre/ co ma teraz akciu cez januar a februar ostrihanie a vyfukanie za 2O eur. Tak asi potesime tatka, nech je mama pekna tehulka. 🙂 Ja som vlasy prestala farbit pri tehu s Patrickom a uz nikdy som sa k tomu nevratila. Teraz nosim 2 copanky, lebo dlhe vlasy nemam rada. A nema cenu ich mat, ked su stale zopnute, vsak? Ale tie 2 copanky ma celkm chytili. 😀

Sa tesim o 3 tt mam ten 2Oweeks scan. Joooj, tak to strasne bezi, co nevidiet tu bude aj leto a velky den. Aj mi to trosku prekaza, ze to ide tak rychlo. Ozaj, sa pamatam Tixi ako si aj ty pisala, ze uz mas za sebou 3 mesiace, tak ides kupit prve vecicky. 🙂 Tiez sa mi zda, akoby to bolo len nedavno. 🙂
Potom daj vediet, ako ti dopadli tie tehu fotky. Chystas sa do mi ich robit? Ci ja budem skor? Ak ja, poslem ti nejaku cez konika. 🙂 Len nech nemam strie. Hadam nie pri malom som tiez nic nemala. A to som nabrala 25 kg, tak som sa aj divila. Ale myslim, ze dobry fotograf aj to zvladne

tixi
8. feb 2010

janec pisala si, ze niektora z nas ma muza zahradnika, tak to som ja 🙂 on je sice vyuceny lesnik, ale k zahradam to nema az tak daleko, ked prisiel do Irska tak prve tri roky robil steelfixera, cize viazal zelezne konstrukcie na stavbach, bolo to velmi dobre platene, ale riadne sa namakal, teraz bol velmi spokojny, na zaciatku boli traja, ale potom sef a zaroven majitel jedneho poliaka prepustil a zostal tam len moj muz

zdenka kedze si pribrala pri prvom 25 kil a ziadne strie si nemala, musis mat strasne dobru elasticitu koze, v dobrom zavidim 😉 ja uz mam asi od stvrteho mesiaca na stehnach a to sa stale po sprche natieram, ale co narobim, sama som si vsak na vine, lebo pred tehotenstvom som strasne malo pila tekutim, liter denne mi v pohode stacil, v lete ked bolo horuco tak som maximalne do seba naliala dva a teraz sa mi to takto vracia.Samozrejme od kedy viem, ze cakame babatko tak si davam pozor aby som tie dva litre denne vypila, ale aj to ma muz musi stale upozornovat.
na tie fotky sa chystam niekedy v marci, musim to este povedat muzovi, on je niekedy v takychto veciach zvlastny...musim sa vam postazovat, ze sme sa predvcerom riadne pohadali, ani neviem ako to vlastne poriadne zacalo, ale skoncilo to jeho vyrokom, ze nech si nemyslim, ze budem davat fotky nasho dietata na facebook, on je totiz antifacebook zastanca...vraj ho tam moze hocikto ocumovat a zneuzit tie fotografie na kadejake ucely, snazila som sa mu vysvetlit na akom principe to tam funguje, ale bezvysledne 😒 ja len neviem ako zakaze celej jeho rodine hlavne sesterniciam a bratrancom aby tam nedavali fotky nasho babatka, kedze sa snim urcite odfotia.Podobny problem bol, kde som chcela vytvorit na mojejsvadbe.sk album nasej svadby, to bolo tiez hadania az az, ale nakoniec som ho presvedcila 😉

zdenkam
8. feb 2010

Tixi, aj nasim sa nepaci, ze su na konikovi. Ze to moze kadekto zneuzit. Aj muzovi nie moc, ze som nafotila brusko tuna. Ale boze, som videla nejakej baby fotky a ta fotila kazdy mesiac a stale v gatkach. Ked ma fotil vravel,ale nedavaj ich na net. Tak tam mam len tie 2 a este asi jednu pridam, ale to mam kvoli kamoskam a nasim, nech vidia. Ale hej, moze to vidiet aj kadejaky uchylak, to je pravda.

Ale napr. nejako fotky scanu a babatku v brusku nemam chut davat na net. Lebo mam z toho taky pocit, ze to je len moje, nemusi to ocumovat cely svet. A s tym ozajstnym dietatkom, to mame predsa taku radost. Ale na facebooku nemam nic. TAm ani nechodim. Celkom mi staci konik. inde fotky nedavam.

Ja si pitie tekutin nesledujem. Myslim, ze isto tie 2 litre nevypijem. Aj ked minule som zjedla pol cerveneho melona, tak to bolo aj cez 2 litre 🙂

Ja si idem tie fotky dat robit v tyzdni od 23 do 3O marca, tak ci sa nezrazime. 🙂 A 23 mam dohodnuty o 2 3D scan v nemocnici.
Ja si natieram len brusko vecer a aj to tu a tam. Jeden krem mi asi vystaci na 7 mesiacov, tak intenzivne.

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenkam
8. feb 2010

no nechyti to zevraj tak dobre, kvoli hormonom a potom treba castejsie farbit, ze v tom je ten dovod preco radsej nefarbit pocas tehu.
My sme toto Volvo C3O kupili minuly rok v januari za 3OOO eur OO rocnik a nelutujeme, lebo za cely rok nic sme neopravovali, nic neinvestovali a teraz sme isli na nct v januari zas a sup na prvy pokus sme to mali. Az sme sa divili.
Tak vela stastia s autom.

Kacka presne to si pamatam, ze po 2O tt som mala peknu okruhlu tvart, ziadne vycnievajuce licne kosti a vsetci mi vraveli, ze kvitnem. 🙂 vtedy som uz bola viditelne pribrata.Ale nepatam sa inak, ked som predtym priberala, lebo som si to nesledovala.

So mnou bol manzel na scan v 9 tt v 12 som netusla ze mi to budu robit, tak nie. To aj mna samu prekvapilo, lebo to ma neobjednaval do nemocnice gp ale setricka z early pregnancy clinic, tak som nevedela co cakat.
Ale teraz v 2O tt idu obaja moji muzi so mnou 😀 aj Patrick nech vidi. Ked vravim, ze idem za doctorom, tak sa pytam ze with tummy?
🙂
A z 3D scan prinesiem manzelovi CD, lebo do sr letim len ja a Patrick.

tixi
8. feb 2010

baby tie co ste z Dulinu, tak tu mam kamosku - slovensku co je kadernicka, mlada sikovna baba a hlavne lacna, ona si tak sem tam privyraba doma po praci, hlavne ked ma off, ak by ste niektora chcela poslem na nu kontakt, byva v Dublin 8

kamoska nasla super stranku na parfemy, lacnejsie nemaju ani tu v irl, daju sa tam dokonca objednat testery, rozdiel je vlastne v tom, ze parfem moze prist v bielej a nie originalnej krabicke, pripadne sa moze stat ze nema vrchnak, ale tie ceny su fakt super, vraj za dva dni uz jej zvonil kurier pri dverach aj s objednavkou 😅
objednala si dva klasicke pre manzela ako darcek a pre seba tester, ale prisiel jej v originalnom baleni 🙂
http://www.parfemy-parfumcity.cz/sk/

tinkadublin
8. feb 2010

Ahojte zenusky 😉

Normalne zacinam stracat prehlad kto je novy.. takze vsetky nove babenky vitam pekne 😎 casom si vas urcite uz nejak zapamatam 😉

Maly spi a ja som sa konecne naranajkovala.. jooj tak rada by som popisala, ale nestiham nejak.. za chvilu tu ma byt public health nurse z health centra tak utekam do sprchy 😉 inak mliecko sa spustilo, ale maly ma problemy so satim, robim vsetko nech lahsie tecie, teple obklady a masaze a tak.. ale nic nepomaha.. takze musim odsavat odsavackou a davat mu tak, ale nastastie staci a pekne vypije okolo 90 - 100ml na jeden sup.. a som hrooooozne rada ze je to moje mliecko nie aptamil.. Inak kolko ma take male babo pit? ja viem ze tak okolo tych 90ml.. dufam ze mu to staci, ale ma dost wet aj dirty nappy tak snad uz nie je dehydrovany a podvyziveny ako minuly tyzden.. Dnes uz mame tyzden juuuuj brutal to uteka.. nasi uz vo stvrtok odchadzaju, no bude to zaujimave len sama.. tak prajem pekny dnik, paaaaa 😉

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tixi
8. feb 2010

ja som aj zabudla privitat nove baby, tak marsch,barique27 a petrap001 vitajte!!!
super, ze sa to tu tak rozrastlo, viacej hlav viacej rozumu 🙂
inac s tym stretkom to je super napad, co keby sme nieco podnikli na dalsi tyzden???skoda, ze sa nebudeme moct stretnut vsetky, kedze sme s roznych miest, ale aj tak by som bola rada, keby sa nieco take mohlo udiat, aspon dublincanky, ja som pristupna od pondelka do nedele a co vy?
marsch ty si tiez z HE, ze si sa pytala na toho fotografa, skusim pohladat niekde na neho link, no ale ako som pisala, nie je to moja salka kavy... 😀 pozeram, ze mame len dva tyzdne rozdiel v termine 😉

lejla.
8. feb 2010

laura_cork : Ahoj ja som priamo v Dubline... Tesim sa ze tu je niekto s kym si mozem vymienat nazory a informacie 🙂 Ty si v Corku???

catalin
8. feb 2010

caute baby a nove baby,

ja sa tu trapim s prekladom rodneho listu, zajtra ideme do dublinu, apply na rodny list pre malu. snazim sa prelozit: superintendent registrar's registration area - tak aby to znelo normalne, ale nic ma nenapada..any suggestions?

ladywitch ty mas s tym skusenosti aj kacenka...prosim help

inak moja mala sa tu uz polhodinu hra na playmate, a veselo si poprdkava 😀 boli sme u toho osteopata, tak ovela lepsie spi a menej place..to potom opisem ako bolo a co nam hovorili..idem na ten rodny list...ak viete helpnite, dakujem

cetrojka
8. feb 2010

Ahojte.
Aaaa mame po vikende.
Inak ja som od pondelka, 15teho na materskej, tak ak by bolo dake stretko a bude sa dat, ja isto pridem, rada by som vas spoznala viac a pokecala pri cajiku 🙂 tak hadam nam to vyjde, co poviete?

Idkam si asi lahnut, ziva sa mi. Do prace az o 18tej, takze stiham slofika 🙂 navarene je, takze ...

Pekny dnik zienky

lejla.
8. feb 2010

Catalin: Skus "Spravca matricneho registracneho strediska" ale nie som si ista ci toto znie spravne 🙂

petrap001
8. feb 2010

ahojte,teraz ma vlastne napadla taka vec,ze nam by sa male malo narodit 9.7 a vlastne o tri tyzdne alebo mesiac by sme chceli ist domov.neviete nahodou ako dlho potrva vybavit pas a take vecicky okolo toho,lebo som pocula ze potrebujem aj nejake potvrdenie o tom ze som tu dlhsie ako 3roky a ze to dost natahuju.tak neviem ci to vsetko stihnem.

fredika
8. feb 2010

ahojte,

v prvom rade vitam vsetky nove dievcence 🙂
a blahozelam bambulke a prajem vela zdravia....

inak ja som bola dnes vymenit tie podprsenky v mothercare, ak si spominate co som minuly tyzden kupila male... ale bohuzial nemali moje cislo tak som si za to vybrala bumper a dve plachty, nieco doplatila a je to. este ten matrac mi chyba. dnes nemali, vraj az o dva tyzdne.

zdenkam, no mna si zabudla? ja tiez idem rodit v marci 😎 vlastne ked pozeram tak to je presne za 5tyzdnov, ale ratam s tym,ze to moze byt skor alebo neskor... uvidime.

k tym knedliam. ja tiez dost casto robim knedle, k segedinskemu, k svieckovej... k hubovej omacke. a ja robim stale z tej cervej muky z lidlu obycajnej a vzdy su dobre, aj chutovo aj velkostou. neviem, inu muku som ani neskusala.

dnes varim mexicky gulas, uz dlho sme nemali, tak aby bola nejaka zmena.

ozaj, k tej poistovni na auto, moja kamaratka pracovala v agenture poistovacej a tak nam zrobila najlepsiu poistku co sa dala- 123 car insurance. robila to u nas doma cez net, zaplatilo sa to normalne cez laser kartu takze ziadny problem. a vyslo nas to veru velmi malo. neviem presne nieco okolo 350euro? na tri osoby dokonca. ale viem,ze to zavisi od toho kolko rokov mas najazdenych, priestupky a tak... skus si to na nete najst. tam je urcite formular a zadas udaje co od teba potrebuju a oni ti vypocitaju cielovu sumu a potom sa rozhodnes ci to beries alebo nie. teraz som zabudla kto sa na to pytal? zdenka asi? 🙂

tixi, dakujem za pochvalu kocika. boli ma pozriet kamosky cez vikend tak tiez chvalili. no uvidime, dufam,ze budeme s nim spokojni.

zdenkam
8. feb 2010

Fredika, hej potom mi doslo, ze ty rodis nejako po Ladysparky 😉 . Takze ok, rodi v marci ladysparky a ty a potom tam je asi medzera a ideme na rad az mi juloveho s Kackou 🙂

Hej o tej 123 sme vedeli to je mozne robit len on line, ak som to pochopila spravne. Nam to teraz vychadza na to volvo 4O2 eur.

Ste ma nejako naladili na ten segedin. Knedla neni u nas proglem, len mne sa ten segedin este ani raz nevydaril, nechapem. Muz ho robi ovela lepsi.

Kacka,najlepsie je Patrick ked vravi Patrick name Patik Vesely, tata taky Vesely, maminka Maksilova 🙂 Maminka neneni Vesely. 😀 Alebo ked hovori Patik Vesely neni vesely.

PetraOO1 netusim nic o nejakom potvrenie o 3 rokoch zitia tuna. Neberie sa to podla PPS number? Irksy pas by nemal byt problem. Ale slovensky to je 3 mesiace.

Inak, sranda s tym stretkom. Ja si pamatam ked sa este zakladalo v roku O6 forum na www.babetko.sk a tam tie baby tiez planovali casom stretko. Len tie stretka sa stale planuju v Dub

☹ a aj by som isla, ale ani za vrece penazi sa nebude trepat 2,5 hod tam a 2,5 s5. Skoda. Moze to byt zaujimave. Viem, ze baby si predtym davali rande vo Phonix parku.

marsch
8. feb 2010

tixi, manzel je Humencan, ja som od He 18 km.

marsch
8. feb 2010

a dakujem vsetkym za privitanie.... 🙂

zdenkam
8. feb 2010

Inak jak sa mi pacia tie detske mena ze Jakub a Eliška. Manzel nad chlapcenskym menom odmieta uvazovat, ze bude dievcatko. 😀 , tak som sa slusne nasmiala, lebo sme nasli na www.bess.sk take nalepky ako baby on board a tam bolo
Jakubko a Eliška na palube. 😀

tixi
8. feb 2010

zdenka ziadna medzera, v maji som predsa na rade ja 🙂
marsch sranda, tak sme sa tu stretli tri vychodniarky, lebo aj zdenka je z MI 😉
tie co uz mate deti, do kolkeho mesiaca ste davali deti do hlbokeho kocika, respektive kedy ste ich uz zacali davat do sportovej verzie?mna stale mataju tie kociky, neviem sa rozhodnut, vsetky za normalnu sumu sa mi zdaju akesi kratke 😒

kacka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenkam
8. feb 2010

no ze dlhodobo nejaju sediet, ak este nedokazu uplne sami sediet, lebo to skodi ich chrbtici Tixi, vsade sa to pise /iri sa to ho vobec nedrzia, mala som v sobotu v robote v buggy mesacne babo- nechapala som/
Nas presiel na buggy v 9 mesiacoch, ale uz predtym sedaval vo sportovej verzii, ale fakt sa nepamatam kedy. Ale cisto hlboky kocik je zalezitost maximalne 6 mesiacov max 7 sa mi zda.
March ja mam kamosku - Patrickovu krstnu a ta je od humenneho z Chlmca. Zije trvalo v Prahe.

Som si dnes kupila v Sam McCauley tie 3 flasticky Tommee Tippee maju tam akciu 3ks zlacnené z 14.99 na 4,99 a pri malom sme museli davat materske mliecko z flasticky, ked sm bola v praci. A ze tie flasticky sa co najviac priblizuju principu kojenia, tak som nemohla odolat. Super cena. Su 15O ml a take sme pouzivali do roka a pol hadam.

Tixi, zabudla som na Teba, prepac. Maj je najkrasie obdobie na porod. to mi vtedy vravel lekar, ked som cakala to druhe babo, co sme potratili. Malo sa narodit 6.maja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre