Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

andrearu
10. feb 2009

Xena blahoželám k malej krásnej princeznicke, rýchlo sa zotavte. 🙂
A všetko najlepšie k dnešným meninám. 🙂

Všetkým krásny slnečný deň 😉

mamartinka
10. feb 2009

pripajam sa aj ja k xenuli(Gabike)k dnesnym meninkam.zelam vsetko dobre a nech ste zdravucke a mala vam robi len samu radost. 😉

lenka1108
10. feb 2009

xeni aj ja sa pripajam ku gratulaciam k meninam...hlavne nech ti deticky robia radost...

idem si urobit spagetky so smotanou...mhhh tesim sa...milujem ruske smotany....mnam

athena7
10. feb 2009

Ahojte babule,
Dufam, ze Vam nebude vadit, ze sa Vam sem takto 'vtieram'

Ale... mam malu otazku.

Boli ste niektora skusat saty v salone deStafford v Dubline? Ja tam pojdem za par tyzdnov, tak by ma zaujimalo, ake to tam je, kolko maju siat a tak podobne.

Dakujem!! 🙂

cipsinka
10. feb 2009

ahojte baby,prepacte,ze sem vtrhnem,ale aj ja som v Irsku (v Dubline) a mam jednu otazocku 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Chcem sa spytat,ze ako je to s danovym priznanim na SVK ked som v Irsku a na SVK som zahlasena ako dobrovolne nezamestnana 😕 😕 😕 😕,nepodavam ziadne,vsak?? 😅 😅 😅 😅

Vopred dakujem za odpoved 🙂 🙂 🙂

mamartinka
10. feb 2009

baby neviete mi poradit ci sa da doplnok stravy vytaminy vcelia materska kasicka kupit nahodou tu v irsku?a ako sa to tu povie?neviete mi poradit neake este vytaminy na plodnost okrem kyseliny?ake sa tu este daju kupit?dakujem

krasulka
10. feb 2009

cipsi, nie nepodavas ziadne 🙂

Inak Xeni, vsetko najlepsie k meninam 🙂

baby mne dnes nasadili lieky na tlak,,ze mam vysoky a este aj opuchnute nohy mam jak bambusy..Zajtra mam poradnu tak som zvedava co bude nove.

mamartinka
10. feb 2009

no krasulka uz ti to ide ku koncu.snad este vydrzi drobec.uz ides asi na poslednu poradnu co?

zmrzlinka
10. feb 2009

caute baby! mamartinka ma doporucila sem z temy na mojej svadbe 😀 tak som tu 😀

Gratulujem k malej Anne a tiez vsetkym,co maju dnes meniny(aj moja svokra je Gabika) a pozdravujem Vas vsetky.My sme v Irsku dva a pol roka.Este by sme chceli vydrzat aspon do konca roku.Manzel prisiel koncomk januara o pracu,tak som zvedava ci najde nieco nove.
Inak na mimi sa nechystame.Zatial. 😉

alienka1
10. feb 2009

cipsi, ja s muzikom si kazdy rok vybavujeme papier na tax offce ze sme rezidentmi irska a to posielame na sk. lebo myslim ze aj nulove danove priznanie musis podavat.

mamartinka
10. feb 2009

zmrzlinka a nedoporucila som ta sem nahodou ja?inak vitam nove tvare.

zmrzlinka
10. feb 2009

hej Ty 😀 ved som to tam pisala 😉

lenka1108
10. feb 2009

ahojte babule.aj ja vitam nove babulky... my sme tu 4 a pol roka a este sme nic nepodavali mame tiez papiere o rezidencii ale este sme ich ani nikam nepodavali akurat mam zo zdravotnou problemy celu dobu ako som tu.cely union...

mamartinka ja som po potrate jedna babyplan.mne povedal doktor ze mam malu sancu znova otehotniet lebo ked ma cistili mi cosi dodrbkali.a vidis mala ma uz 2 a pol roka.neviem ci ti to pomoze...dufam...
myslim ze sa az moc sustredis na babatko.moja znama sa pokusala otehotniet 5 a pol roka.a mozem ti povedat ze nie len s jednym chlapom ,bolo jej v podstate jedno s kym,len aby mala baby.
a potom uz prestala skusat nasla si psychyosa lebo jej stoho normalne preskakovalo.a potom si nasla priatela a po 4 mesiacoch nechtiac ani nevedela ako otehotnela...a maly ma uz 4 a po nom nasledovala evicka ta ma 2.a povedala ze neprestane asi do 50tky rodit,ze ked to uz ide.ale nechava vsetko na nahodu...
jediny jej problem bol ze sa az moc snazila kazdy mesiac testovala a furt nic...

neupinas sa na babatko az moc???
nechcem ta urazit len hovorim co som pocula...priala by som ti baby strasne moc...

mamartinka
10. feb 2009

no leni asi upinam.mas pravdu.ale snazim sa nato moc nemysliet.a ked chcem brat neake vytaminy tak snad nic nepokazim.len som sa pitala ci este neviete o neakych tuna vytaminoch.

krasuliak
10. feb 2009

cipsi danove priznanie musi kazdy podat aj ten kto zije v zahranici aj ked nema prijem na slovensku ale pokial ma na slovensku trvaly pobyt tak musiiiiii! vybav si rezidenta a je to v pohode ale priznat musis . alebo nepodaj adufaj ze ta neodhalia

mamartinka
10. feb 2009

a dokedy to treba podat?

mamartinka
10. feb 2009

zmrzlinka prepac.prehliadla som to.

cipsinka
10. feb 2009

dakujem vsetkym za odpovede 😉 😉 😉 😉
O rezidentovy som pocula aj to chceme ist vybavit,ale,ze to musim nahlasit na SVk tak o tom som teda nepocula 😕 😕 😕 😕 😕 ,vybavim rezidenta a ked sa niekto ohlasi tak to preukazem 😉 😉 😉 😉

zmrzlinka
10. feb 2009

v pohode 😉 U nas v praci jedna baba oehotnela po dlhom case,ked ju manzel zobral na dovolenku.Myslim,ze boli niekde na Kanaroch.Pekne sa tam uvlonila,zrelaxovala sa a domov isli traja 😀

mamartinka
10. feb 2009

no mne ani dovolenky neprospeju.mam to odskusane.a letne vobec.

cipsinka
10. feb 2009

a este dakujem za mile privitanie,budem tu chodit castejsie 😵 😵 😵 😵 😵

mamartinka
10. feb 2009

no to dufam cipsi.inak mas ip.

cipsinka
10. feb 2009

idem kuk mati 😉

krasuliak
10. feb 2009

danove do konca marca 🙂 a rezidnet papier sa dava kazdy rok novy k danovemu

cipsinka
10. feb 2009

Lenka1108 a ty si kde v Irsku??ANi ja to nebudem podavat,este sa o tom budem blizsie informovat u draheho tetusky ona je uctovnicka a pracuje s danami,tak dam na jej rady 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. feb 2009

krasuliak a ty podavas kazdy rok danove?? 🙂 🙂 🙂

krasuliak
10. feb 2009

IP

krasuliak
10. feb 2009

no a 😉 😉 musiiiiiiiiiiiiiiiiis

cipsinka
10. feb 2009

krasulika ved jasneeeeeeeeeeeeeeee,spravodlivost a dovera nasho statu musi byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre