Mamičky z Kramárov pridajte sa k nám

valka
12. mar 2008

otvaram diskusiu mamiciek, ktore rodili na kramaroch za poslednych par tyzdnov...takze cakame prispevky 🙂

valka
autor
27. nov 2008

vychadza to cca 160SK za vstup...nie je to malo, ale ani moc vela...teda pre mna to za tu cenu ma super prinos...kedze som s luckou nonstop, tak to je jediny cas, kedy sa mozem zrelaxovat a na chvilu vydychnut...je to na obchodnej, oproti alzbetke...je tam vysoka skola, tak v nej...
ja som este odvahu na bratislavu nenabrala..teda cez vikend ok, ked manzel sedi vedla, ale sama sa jazdit este bojim 😔

cica13
28. nov 2008

Ahojte, Valka..zatial som sa na dalsi este neprihlasila, hrozne ma odradzaju tie schody, s kocikom sa tam vzdy trepem..no des a hruza, ked mi da muz dovtedy do poriadku auto, tak to bude v pohode, nebudem musiet kocikm trepat. Este rozmyslam nad Babyfitom, je to tiez tu v Petrzalke na Sevcenkovej ulici, no uvidim este, lebo od januara zaciname znova plavanie a neviem este v ktore dni nam to da, december neplavame, lebo sme boli akurat chorí ked sa prihlasovalo. Ty budes chodit aj na ten dalsi semester cvicenia?

valka
autor
2. dec 2008

no my sme sa nejak zhodli, ze chodit nebudeme...nejak ma to neoslovilo...ta cvicitelka je trosku nudna 🙄 tak skor nieco ine...aj ked zase ked pride leto, budeme hadam vela vonku...a na zahrade..teda vlastne uz na jar...

dasa80
5. dec 2008

caute kocky!! 😀
valka ty si optimista , ze jar! haha... ja sa desim ze zacina zima, doteraz bolo relativne teplo🙂

toni - ako sa mate? gregorko vyzera sikolko maly ze??🙂
mala by si vidiet valkinu lucku - to je sip!

nasa leus lozi jak vysadkar, teraz prave objavila ze vie ist na styri tak skusa, ale viacej ju bavi liezt na nabytok... pupci sa pritom jak slon🙂 tak lezie hore, postavi sa a balansuje a smeje sa pritom...no sranda.
inak minule som jej dala roztek do ruky, ze vyskusam co s tym spravi a ... ona ho zjedla, cely! sedela v kocikua schrumala ho... tak som zistila ze jej chuti.
zubov mame 8 - 4hore a 4 dole, a desim sa ze idu dalsie hore, lebo ma navrete dasienka a dost zle spala posledne dve noci.. co uz.

inak na to cvicenie uz nejdem dalej chodit, nebolo to nic moc, i ked moj zamer - teda vypadnut z domu a byt trosku v spolocnosti inych maminieka deti to splnilo - cvicitelka uplne mimo, taka autorativna, ja mam problem s autoritami od malicka a nie este aby mi na materskej niekto hovoril ze ako a kedy sa mam venovat dietatu a kricat na mna cez celu chodbu "mamino spátky"... no proste z nej nemam dobry pocit. chcem skusit babyfit, snad to bude ine a snad sa nam podari zahlasit. plavat chodime asi dvakrat tyzdenne sem do toho rehablitacneho.

toni, co sa tyka soferovania, hlavne sa neboj a davaj pozor na ostatnych. pokial budes mat zautomatizovane pohyby pri ovladani auta (teda ze sa nemusis pozriet kam to do pekla mam preradit do trojky!) tak si v suchu. v BA sa soferuje uplne rovnako ako vsade inde, len sa z toho robi strasny strasiek... neboj!

a na zaver : fakt dojdi do sauny! ja som si dohodla dvakrat tyzdenne, lebo muz ma kopec roboty a tak, ale tie dva stvrtky vecer v saune, sama bez dietata, to je lepsie ako spanok!! a to je pre mna momentalne najcennejsie ... lebo ho mam najmenej🙂
fakt si tam oddychnes, vypnes, max na hodinku sme tam, trosku pokecame, jaska ze o detoch a prides domov usmiata a tesis sa ako dieta vyska ked ta zbada po dvoch hodinach s tatinom 😀

no a ked si najdes cas v programe, chapem ze s robotou a jaslami ho m,ate vela, rady sa s tebou a malym stretneme, verim ze hovorim aj za valku, napis ci bz ste to niekedy , niekde vedeli zmanazovat🙂
papa

cica13
5. dec 2008

Cafte, kocky mate pravdu, ani mna ta cvicitelka neocarila, chodila som tam hlavne kvoli Davidovi, aby bol medzi zdravymi detmi.
Dasi, uz si si dala prihlasku do babyfitu? Kamoska tam chodi, vravela, ze tam maju hrozny natresk a uz ani nechcu brat maminy z"vonku", asi tam uz len prechadzaju z kurzu do kurzu.
Kde do rehabilitacneho to chodis plavat? Niekde v Ovsisti? Tam sa moze ist hocikedy, alebo sa tam musis prihlasit tiez na nejaky kurz?
Ja chodim s Davidom plavat do Westu, len na december sme sa nestihli nahlasit, tak zaciname zasa az od januara.

Vy mate uz doma riadne zubadla 🙂 , David bude mat teraz 15teho 11 mesiacov a po zuboch ani chyru ani slychu ☹

dasa80
6. dec 2008

ahojte,

cica13 - do ovsista chodime plavat, vola sa to rehabilitacne cetrum, v areali skolky to je, a da sa tam ist kedykolvek kazdy den od pol 9 do pol 2... je tam fajn.
babyfti chcem vyskusat, nepoznam to tam ani nie sm, este prihlasené

valka
autor
8. dec 2008

dasi, ty si teda riadny pisar 😀

my teraz skusame pustat veci z ruky a dost vela motivacii je v minulorocnom mama a ja..tak sa realizujeme..
dasi, uz funguju bublinky v rehabilitacnom centre?

toni, budeme sa tesit...

dasi, do sauny ides chodit dvakrat tyzdenne? 😅 to by som sa niekedy pridala..teraz vo stvrtok znova nemozem - svagrovci nam daju na starost neter...nemozem nechat dve deti na muzika... ☹

dasa80
13. jan 2009

baby vy uz vobec ale vobec sem nechodite?? ako sa mate? a uz chódite 😀 ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre