Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
17. jan 2009

Amatula kavicka bude ked nebude sneh a budu nove kociky aby sme sa nemuseli teperit s tymi karami 😀

dadka33
17. jan 2009

Hrusi aj sa volala sociálka?? 😀 😀 😀

chymenitta33
autor
17. jan 2009

ty kokos nie len ako Davidka som preložela a spinkal a Vio priešiel a zázrakom sa Dejvo zobudkal a je to v riti☹( 😠 😠 už reve..nech si ho utišuje ked ho budí ☹

beruskabaska
17. jan 2009

ja idem kupat konecne a dufam ze potom pojde mala spat 🙂
amatula: ako stihas dve deti? lebo ja mam niekedy pocit ze jedno vobec nezvladam, a ze druhé az tak za 6 rokov,lenze potom ten rozdiel medzi surodencami 😔

chymenitta33
autor
17. jan 2009

berus--mna ten rozdiel nezaujíma ako ja tiež tak ak sa podarí 😒 Ale ako ja obdivujem tuie ženy čo majú tak posebe lebo ako ja si to tierž neviem predstaviť🙂)

však lubi pak ešte dofrčč ked Barborku uspinkáš🙂

dadka33
17. jan 2009

my sme museli okupkat lebo kaka bola na chrbatiku a teraz ojeda tatovi sluchatka co ma na skyp 😀

dadka33
17. jan 2009

A bábo? Stačí jedno ja som úplne spokojná nič viac k štastiu nepotrebujem

chymenitta33
autor
17. jan 2009

No teda lulka sa netoto ta Vám dá🙂)

A božena je kde?

dadka33
17. jan 2009

Ale boli na nakup a asi tam skocime kuknut.Lula je zla asi by spala ale nevie ako tak mi skube vlasy 😅

chymenitta33
autor
17. jan 2009

Micka ved si daj vysielačku a chod sa "kulturne vyžiť"🙂)))treba...a bokka tá to vie ťa zabaviť🙂)hihihi...
Ale však ako to tiež chutné dejvu haji a henten ch-j ho zobudí a teraz ako mlžem snívať marko s ním behá lebo by hai len nevie ako 😠
to ma zase potešil môj "pán ctený otec"☹((

dasa711
17. jan 2009

caute moj nezbeda potom ani nezaspal tato sa s nim natrasal viac ako pol hodky potom to vzdal isli sme domov a isiel spat okolo siedmej jeho rekord bol hore sest hodin ani som ho nekupala asi druhy raz od porodnice len rucicky som umyla.
tak uz som aj strudelky napiekla rozvoniava to tu

chymenitta33
autor
17. jan 2009

Aojko Dáši🙂)

No teda ale aj tak super ako však skus to aj zajtra takto že bude buvkať len raz alebo dva a potom navečer...
Možno si tak zvykne☹)
No teda ty si šikulka🙂))mne by sa nehccelo☹)

dasa711
17. jan 2009

ani mne sa nechcelo len som mala tvaroh z mrazaku vytiahnutz a palo doniesol jablka-tak nech ako vzdy nepohniju.mam aj pre p.lubinovu a co tie gate skusala si ich?-p.lubinova
dominika kolko stoja tie cecka na hracky co sme sa vcera bavili

dasa711
17. jan 2009

nas richardko dnes 1.raz videl vecernickovu zvucku isiel za zblaznit
dnes som sa docitala ze osem mesacnym sa moze davat zrejuci syr -nastruhany emental,a tie ryby sa mozu davat a nie je napisana ci sladkovodne malemu nic nebolo ani z morskej

chymenitta33
autor
17. jan 2009

dasi ja som ich kuki a to kde si nabrala že su dievčenské? ved to su aj aj ja by som povedal že pre chlapca ved aj dejvu ma na traky s oranžovou🙂to je jedno inak su pekučké🙂)

Daska okolo 189,- však môžem kuki🙂
no teda musel byť podarený 🙂 ked tak kuki si ho viem predstaviť ako sa chichotal 😀 ale ved to podla tvojho usudku ved mu nechceš zle...

my sme dali mozarellu to je jediný syr aký jedol.

amatula
17. jan 2009

jej ze ako stiham dve deti 😅 ja tu citam ze vasi tatikovia aj uspia ci ponosia babo......no tak to ja musim sama 😕 moj ze on to tak nevie
niekedy stiham v pohodke a niekedy nestiham 😨 .......
mnam zboznujem tvarohovu strudlu 😀

dasa711
17. jan 2009

tak ja idem nic sa tu nedeje caute mozno sa este ozvem

chymenitta33
autor
17. jan 2009

dasi oki doky pappa☹)

amatula--ako nemysli si u nás to nie je zvykom tatinko je furt v r-.ti a ja som sama stále s ním ako tak ja mám nerff aj s jedného☹)

dasa711
17. jan 2009

objednaj to rozdelime si to.ja mam nohavic moc nie preto ze su dievcenske - nie su to som ani nepovedala,a ked su este nenosene tak predam

amatula
17. jan 2009

co uz narobime ze 😒
no nic musim ist.tak ahojky zajtra sem kuknem 😵

chymenitta33
autor
17. jan 2009

ja že dievčenské Dada vravela že dievčenské ale mne sa nezdajú ako dievčenské ale to je jedno však ona ti povie či ich chce alebo nie ja neviem ak nie tak trtneš inzerát🙂

amatula---papa

dasa711
17. jan 2009

aj ja si myslim ze ich inak predam ved tolko stoja pancusky
pocuj ked bude na bazaroch videt daco ako si malemu objednala-to auticko daj vedet dostali sme od dedka euraciky

beruskabaska
17. jan 2009

ahojte,ste tu este? no mala sa paradne vykupala,aj vlasky sme umyvali aj nechtiky strihali,normalne nechcela ist z vanicky 😀 uz buva nastasite,co porabate?

dasa711
17. jan 2009

aj nas drobec sa rad kupe obsah vanicky vytierame zo zeme

dasa711
17. jan 2009

baby ja si ten kocik asi od tej zdenky poziciam,to koleso som nahadzovala este dva krat po ceste domov _sama

dadka33
17. jan 2009

Ja som este tu.Mala akurat zaspala tak som sa vyparila z navstevy 😀 este ze to takto.Inak hrozna nuda bola 😝

dasa711
17. jan 2009

no ja idem v postielke sa daco deje ahojte

dadka33
17. jan 2009

Dasi ty si proste nedas povedat

dasa711
17. jan 2009

tak mi to dohodnite ak mi ho pozica kto vie ako este bude_-pocasie

dadka33
17. jan 2009

sak jej napis cez pokec.Malí spí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre