Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

kvetinkaaa
18. jan 2009

amatula ahojik, som rada ze si pochvalujes termin 😉 aj ja som rada ze nam to vyslo na leto, bude teplučko sa tesiim

dadka33
18. jan 2009

Tak to fakt netusím ale epidka sa prvorodickam neodporuca.Chod si to do IL. omrknut a popytat sa priamo tam.Kazdy pondelok po 13.hod.a beries draheho k porodu?

kvetinkaaa
18. jan 2009

no aj to som počula ze sa neodporuca tak neviem ale fakt sa uz zacinam aj baaat... to som nevedela ze tam maju niečo ako den otvorenych dveri, pojdem kuk. no drahy chce ist ale zatial ho tak namotavam ze nepojde 🙂 musim ho na to najskor pripravit lebo on je taky vtipalek, bojim sa ze tam bude robit šašoviny ked ja budem na tom hrozne a fakt neviem či by mu neletela jedna z prava, jedna z lava 😀

dadka33
18. jan 2009

ozaj k akemu dr.chodis? Draheho si zober urcite moooc ti tam pomoze a na facky nebude cas 🙂 tomu ver.chodis na nejake dychove cvicenie?

kvetinkaaa
18. jan 2009

chodim k mokrasovi. poslala som ti mail, idem drahemu zaniest čaj o chvilu som tuu

dadka33
18. jan 2009

idem kupat malu pridem

amatula
18. jan 2009

urcite by som rodila bez epiduralky....a s manzelom......ja som prve rodila s manzelom,druhe bez a je lepsie ked je niekto blizky pri tebe 😉
teraz ked som rodila tam bola prvorodicka ktora sa starne bala porodu a vyziadala si epiduralku a potom mala velky problem porodit 😒
takze kvetinka radsej bez,neboj to pojde 😉

kvetinkaaa
18. jan 2009

uz som tu ale iba na skok bo drahy sa ide potit tak mu musim asistovat. to som uz daaavno nezazila. sa čudujem ze ja som imunna a vobec som este nebola chora čo som tehu, vzdy som to včas stopla.

dadus na dychove nechodim, ale mam čislo na p.zapotocnu ktorej sa chystam volat. chcela som chodit aj na cvicenia od začiatku ale nič som tu nevypatrala. nevies o niečom?

dobre vykupkaj malu, mne uz drahy krici zhora aby som ho sla zababušit. on je zatial moje bábo 😀

kvetinkaaa
18. jan 2009

amatula veru viaceri mi vraveli ze je lespie mat niekoho pri sebe, ze maju aj lekari uplne iny pristup.
a dakujem za povzbudenie. som zvedava čo ma čaka.... uff.

amatula, dadka, kolko mate rokov?

kvetinkaaa
18. jan 2009

a nemate nahodou niektora skusenosti s doktorom mokrášom v dca?

kvetinkaaa
18. jan 2009

baby nespite ja o chvilu bezim het tak piste 😉

dadka33
18. jan 2009

Kvetinka -Amatulka ma pravdu s chlapom urcite pomoze ti jak v sprche tak aj pri samotnom porode ja chodim vedla mokrasa ale jeho sestricka mi dala cislo na tu babu co robi cvicenia do Dca v Saluse je to a tam aj plavaju babetka tak sme boli kuki a potom aj plavat ja mam uz 28r.ja som uz stara vrazda.

Odkial si?

kvetinkaaa
18. jan 2009

no ved ja chcem aby isiel ale ho este nechavam zamerne v napati 🙂
tam som chodila kedysi ale ako som tehu presla som vedla. ako sa ti plavalo ako tehule? ja to moc nemusim ale ked bude bejby na svete by som chcela s nou chodit plavkat. čo stara netaraj.

povodne som z dubnice, aj mangel. ale uz sme nemsovania,a j ked občianske mame este stare 🙂

no čo foto dofrčala?

dadka33
18. jan 2009

Ved to mas peknu fotecku to si daj normalne do pasu.Kde a kedy ste mali svadbu?

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadus ake ma tvoja mala krasne velke očka, take kukadlaaa : )
svadbu sme mali v novebri - nedavno - v dca v kostole a potom v dubničanke.
preto este nemame hotove fotky - nepoupravovane tak chcem ked to bude hotove niečo vybrat do albumu.

drahy kriči bezim hore a o chvilu pridem

dadka33
18. jan 2009

to soms malou chodila plavat ale tam robia aj dychove cvicko pre tehu.ty mas kolko

amatula
18. jan 2009

ja mam tak ako dadka 😎 stara vrazda
ja chodim k dokimu do TN

dadka33
18. jan 2009

No to hej.To je moje modrooke kuriatko(po maminke) 😀
Kde to presne byvate m ate nový postavený?Ja tam obcas idem s kocikom okolo ked sama vozím ☹

kvetinkaaa
18. jan 2009

tak to tam pojdem vyčmuchat. kolko mam rokov? 22 ja som zase šumienka mlada - aj ked mangel mi hovori ze uz som stara, somar 😀

no vy dve vrazdy, haha si robte srandičky. aj chodite spolu kočikovat?

kvetinkaaa
18. jan 2009

byvame kusok od tych potravin, boze ale neivem ako sa volaju. ale vela ludi pozna nas domčur podla toho ze tu v nom bolo kedysi kamenarstvo.
postaveny je novy, drahy ho kupil ako novostavbu-taku hrubu rozrobenu vies este bez okien.
v novebri sme zateplovali,teraz je domčur zltý.
a okolo nas ide cesta, aj taky mostik, dost ludi tadialto chodi.

no čo, vies ? 😉

amatula
18. jan 2009

no mi nechodime spolu kocikovat....zial.......ja som z okolia 😀 nemsovej

kvetinkaaa
18. jan 2009

amatula aha takze nie priamo z nemsovej? a odkial? minulu nedelu sme boli s drahym na prechadzke v luborči 😉

amatula
18. jan 2009

este trochu dalej 😅 .........ja som az zo suce

dadka33
18. jan 2009

No aj v TN je jeden velmi dobrý dr.ale ja by som k nemu netrafila 🙂 tak so sla radsej do Dca.Tam sa uz nestratím 😀 Mne sa to totiz podarilo aj v nemsovej 😀 moj orientacný zmysel je na bode mrazu 😀

amatula
18. jan 2009

a ktoreho myslis?,
z toho si nic nerob,nie si sama 😀

dadka33
18. jan 2009

Neviem ale pojdem kuki zajtra 😉

kvetinkaaa
18. jan 2009

amatula horna či dolna? tam som mala kamosku čo so mnou brigadovala

dadka takze nevies ani kde byvam čo? 😀

drahy zas bači, mna slahne, mam to veru nacvik, sup hore schodmi..

dadka33
18. jan 2009

nemozem si spomenut na meno ale ma aj centrum asistovanej reprodukcie a robi aj porodnika a normalne aj v nemocke na sone

amatula
18. jan 2009

horna...........ty chlapy su ale hrozny ked su chorí ze len aby sme ich obskakovali 😠

amatula
18. jan 2009

Jankovsky???? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre