Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
18. jan 2009

lubenka--zapp nemá otočné predné?

beruskabaska
18. jan 2009

chymen: no ved hej ja len tak ze to bol pocit v prvom rade,inak je zapík podla mna nenahraditelný a ostatné su len napodobneniy 🙂
Dadka s tou rukovatou to presne neviem,ale myslim,ze nie a Lulu bude mat rocik v maji? No nasa mala v juni a mne dobre padol vacsi kocik ked si chcela pobuvat alebo ked sme isli na výlet,ale mas pravdu do busu je to ozruta,ten nas Jane aj do obchodiku aj do auta,dedkovi sa zle dava do thalie,a kamoska co má zap ho dala do tasky,ked isli vlakom do zoo do blavy a bolo 🙂 a inak chym: na ceskom mmb uz baby pletu aj košik pre zap

kvetinkaaa
18. jan 2009

ja ze ides napisat ze robim čo mozem...hhaha aby si ma vykopla 😀

beruskabaska
18. jan 2009

má má to ja som hovorila,teda pisala o klasickej karicke

dadka33
18. jan 2009

hrusi-ma nejak sa mi drieme asi si pojdem lahnut

chymenitta33
autor
18. jan 2009

Ty brdko to je dobré ale mne tam je podstate jedno ten košík dám do kabely, však na speedáku mám kôš a väčšinou ho ani nezväčšujem len na igelit🙂

kvetinkaaa
18. jan 2009

oki tak ja uz idem buvat, fakt dobru papa 😉

beruskabaska
18. jan 2009

chym: trosku nechapem,ale to bude tym ze som blond,z toho si nic nerob,no ona tiez ma velku tasku cez tie rukovetka na zape,a ked ma tasku moc plnu a malú vyberie kočik spadne do zadu
majka: jáj ja ze este nemate vybraný ok ked budes chciet poradit kludne sa pytaj a ak uz idem tak bru nocenku aj tebe dadka,ak uz ide hajat

dadka33
18. jan 2009

kocky aj ja si idem lahnut zajtra ideme kedy von?

beruskabaska
18. jan 2009

kvetinka: prave sa mi dostala do posty tvoja svadobná foto,ste krasni,nadherní,krasne saty 🙂

chymenitta33
autor
18. jan 2009

Cicky micky teda ta aj ja idem čo tu budem sama ☹ 😉 tak dobrú nocku🙂

chymenitta33
autor
18. jan 2009

však ráno sa dohodneme🙂)cmukám Vás...

kvetinkaaa
19. jan 2009

ahojte spachtosky. ja uz som okolo siedmej bola v praci. ale som to včera zakrikla, neviem či na mna niečo nelezie 😖 drahy mal aj rano horučky tak isiel k lekarovi a neviem či to aj ja nezabalim ale zase sa bojim ze doma uz budem od neho total chora.

beruš a odkial ze k tebe prisla hmm 🙂 dakujem, na to ze som tam bola uz v piatom mesiaci tehotenstva sa to da prezit čo haha. zato teraz uz to neutajim s tym mojim kotlikom 😉

pekny dnik idem ja pracovat, papa

dadka33
19. jan 2009

Ahojte.... 😀

Davidkovi-vsetko naj-naj-naj k mesiacikom sak ho vybozkavam kuriatko moje 🙂

chymenitta33
autor
19. jan 2009

dobré ránečko🙂)

Dadka---Dakujeme🙂)

Ja idem upratovať David sa hrá v ohrade a pôjdem aj niečo variť, ale neviem čo☹)

beruskabaska
19. jan 2009

ahojte🙂 dadka: ako ste buvkali?
majka: aj ja som sa vydavala v piatom mesiaci 😉 a kde ste mali svadbu?

beruskabaska
19. jan 2009

ahoj chymen🙂

beruskabaska
19. jan 2009

baby barborušik normálne zo sna rozprával,napodobnnovala opicku a stale hovorila no no no 🙂))))lebo ju vcera linda-havko trosku za ruku chytila,tak sme jej hovorili aby mu povedala no no no,lebo to vie prerfektne ukazat. Oci mala zavreté aj Tono niekedy rozprava zo sna 😀 😀 😀

chymenitta33
autor
19. jan 2009

No ty kokso to je sila, musela byť zlatunká🙂)

dadka33
19. jan 2009

spanok-nic moc potom som to vzdala zobrala ju ksebe do postele kozu dala von a ona sama si chodila pit 😀
aj ja ze-vraj niekedy rozpravam ale take nezrozumitelne veci

dadka33
19. jan 2009

hrusi-uvar im klobasy a budu ti nohy bozkat za to 😀 😀

kvetinkaaa
19. jan 2009

ahojte baby dnes mate pauzu na konikovi? 😉
ja som o desiatej isla z prace het čo mi bolo blbo. aj horučky mam, som sa bola vypotit. som to včera zakrikla.

pekny vecer papaaa

chymenitta33
autor
19. jan 2009

Ahojte cicky🙂)

kvetin..----Tak sa lieč ale to nie je dobre☹ ☹ nech si čím skôr fit🙂

Inak ako kde ste_?

dadka33
20. jan 2009

Kvetinkaaa-rýchlo sa nám uzdrav 🙂

kvetinkaaa
20. jan 2009

ahojky, ved sa snazim, hlavne kvoli babatku. dnes som bola u lekarky. a nabllizsi tyzden sa budem zdrziavat v posteli, uff.

čo ste nic nepisali nemam čo čitať 😉

beruskabaska
20. jan 2009

ahojte kočky,ste tu? co porábate? ja som uspala malú a ládujem sa cestovinou z obeda,ja viem,ze by som nemala,ale tak co uz,ked nemám pevnu volu 😠
kvetinkaaa prajem skoré uzdravenie 😉

dadka33
20. jan 2009

kvetinka nebolo kedy pisat.My sme po obede spinkali a potom sme sli na nakupa mala az teraz zaspala tak mam chvilku cas ale tiez si pojdem lahnut.Inak bola som kuki ten vas domcek.Cez leto som tadial chodila s kocikom a kukala som ako pokracujete rychlo na stavbe.Cez vikend asi nikam nepojdeme ked si chora.Nechame to az vyzdravies.Isli by sme na pizzu do kulturaku a vacsina z nas pojde bez chlapa,ale to neznamena,ze nemozes zobrat toho svojho.Len sa liec aby ste boli v poriadku a poriadne sa pot aj s drahym 😀 😀

dadka33
20. jan 2009

ale s tvojou postavou si mozes dat aj klobasu 😀 inak dobru chut

beruskabaska
20. jan 2009

ahoj dadka,tak zajtra platia tie scrapy? chymenitka nasa uz dufam zajtra moze? Inak som zabudla všetkým vám prajem pekný večer 😎

beruskabaska
20. jan 2009

no hlavne tieboje boky a prsa hovoria za vsetko ale pokial sa muz nestazuje 😀 😀 dakujem a vy ste co dnes varili? no sak ja som na klobasky,len tu nemame,dnes som robila cestovinu alias co dala chladnicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre