Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dasa711
4. mar 2009

ahoj idem nakrmit riska a pojde buvat dufam-tvari sa tak ja musim upratovat

chymenitta33
autor
4. mar 2009

Daska--a kedy asi pôjdeš von? tak ako včera?

kvetinkaaa
4. mar 2009

asi chrape. alebo vyraba tie štuple na bradavky 😀
mozno nasla navod natie štuple na yutoobe čo som včera dala ten link na skladač oblečenia 🙂

oki idem upratovat aj ja, ved aj tak skor ako o desiatej nepridete vsak?

dasa711
4. mar 2009

slubila sa mi sestra ze pride na kavu tak neviem

chymenitta33
autor
4. mar 2009

kvetinkaa--nie to isto nie skôr ako o 10:00

Jáj tak, aspon Hanka sa zahrá s Riškom budeš mať chvílku light🙂)

dasa711
4. mar 2009

myslis ze zahra skor si myslim ze bude spat do dvanastej a zabudne na nas inak risko ju asi tyzden nechce mal ju strasne rad a teraz jej robi zle nechce ju

chymenitta33
autor
4. mar 2009

No však to vieš micka to má iné záujmy ale aj tak však možno príde, hej lebo si od nej odvykol, ved deti nie su hlupe, oni vycítia hned, to lrn mi si myslíme aké sú🙂)

dadka33
4. mar 2009

ahojte dasi no super mozno bude trosku lepsí 😉
hruska ty si kedy vstavala???

my sme mali vcera zurku zobudila s antikoncepcia zas nic nebolo ani neviek do kedy bola hore ja som normalne zaspala a prekladala som ju o pol 2 do postielky a vstala rano 5 40 dufam ze o 10 bude chrapat vonku ideme ci nie????

dadka33
4. mar 2009

momentalne sa tlaci chlebom tak idem kupit sliepku aj ta sa prinej uzivý 😀 zas musim vysavat 😝 😝 😝

chymenitta33
autor
4. mar 2009

Ja tiež ani neviem kedy ma marko tahal do postele som zaspala na markíze bol oki film ani neviem ako to dopadlo 😝 Však tiež som bola ako vzduchovka🙂)
To by si rada vedela ale nie okolo 7:00 a ako nič nerobím ešte som len kávu vypila 😲 ja som zbrzdená dnes 😅

dadka33
4. mar 2009

aj ja este len pijem kavu a malu mam zase na kolenach a trha mi vlasy este ju musim vyfenovat a vyzehlit ☹

chymenitta33
autor
4. mar 2009

no to hej však aj ja som pred chvílkou bola s dejvom v "zasadačke" 😀

beruskabaska
4. mar 2009

ahojte 😉 aké ranéé vtáčatká,aj ja cém tak skoro rano vstavat a vsetko si porobiť 😠 😠

dadka33
4. mar 2009

bud rada ze mozes spat co by som ja dala zato keby prespala celu noc a rano vstala o 9 😖 😀

dasa711
4. mar 2009

cau dada prave zaspal tak sa idem ponahanat,uy mam oprane idem povesat,zem umyt,nahodit si fasadu na tvar a hned bude risko hore

beruskabaska
4. mar 2009

my s barus papame pomarancik,inak dadka som kuk kočik a neviem aky to je,ten marcom3 😕

dadka33
4. mar 2009

berus MARK 3 sa presne vola
dasi prideme pre teba???

dasa711
4. mar 2009

ja sa ozvem neviem kolko bude spat

chymenitta33
autor
4. mar 2009

Aojkjate🙂)

Ja som teraz pričla domov nohy ma dosť bolia, neviem s čoho..Davko sedká pri mne a papá piškotky, mala by som žehliť len sa mi nechce☹(

kvetinkaaa
4. mar 2009

ahojky, snad si nekočikovala doteraz 🙂
ja som este bola na tej poste, aj som sa s jednou postarkou dala do reči...
aj mna bolia nohy, ale pri tom naklade čo nosim so sebou, nečudo 😉

duelka
4. mar 2009

Manzel -my sme spolu vo Wien kde pracuje a v Nemsovej byva teda zväcsa sme tam tak na vikend .A chcela som sa spytat kde je v Nemsovej dake ihrisko alebo hupacka ??lebo zatial som videla smikalku ale bohuzial nefunkcnu!

dadka33
4. mar 2009

ahojte 😀
Lucik uz buva a dufam ze do rana dnes totiz spala len do obeda a poobede spala uz len mamicka 😅

dadka33
4. mar 2009

Duelka-ihrisko je u gajba a na nts-futbalovom ihrisku 😀 a aky mate kocik mozno sme sa uz stretli a ani o tom nevieme 😀

duelka
4. mar 2009

Dakujem za radu .A kocik mame kombinaciu oranzovej a sedotmavej .

dadka33
4. mar 2009

kočky čo je s vami ☹ to sa vsetky venujete mužíčkom??? 😀

kvetinkaaa
5. mar 2009

ahojte,

daduš ja som uz včera spala. ta prechadzka ma asi zlomila 😉
som pozrela panelak a zbehla dolu pre muza nech ide spat uz aj on. premyslam či idem do dubnice cez vychadzku chcela by som kupit prasok na detske vecicky 😉

duelka taky kočik som tu asi videla myslim v pondelok, ked som bola na poste. je to mozne??

dadka33
5. mar 2009

dobré ránko-🙂))

Kveti-aj ja som vcera spala po obede.Isla som uspat malu a ja som spala skor nez ona 🙂

veru videla som tu dve mamicky s tym kocikom 🙂

dasa711
5. mar 2009

caute risko spal zle mrncal mrvil sa potom sa aj prebral a okolo druhej som hodinu čičikala na rukach
uz som totalne mrtva cez den vcera spanku moc nedal a od noci som ocakavala daco ine
no necudo ked mu ide tolko zubkov len nech je inak zdravy
ja varim.risko spi a potom hadam - do ulic

kvetinkaaa
5. mar 2009

ahoj dadka, ja som uz len vylihovala včera a sem -tam niečo porobila. a teaz rano som od siestej hore a este zatial nic, iba ranajky. idem upratat. tak by som spala ale premaham sa aby som nezabuvala.

skoda ze som tie vase drobatka nevidela ked suhore, ale vy ste boli asi aj rady ze buvali čo 😉

dasa711
5. mar 2009

duelka a odkial pochadzas,ved hod foto do placu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre