Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
3. apr 2009

Dobré ránko🙂)

Kde ste? cicky... 😵 ... Inak dnes bude tiež krásne🙂

amatula
3. apr 2009

ahojte
vobec nestiham len som vam chcela pochvalit album vcera som zazrela na uvodnej stranke ze nemsovske stretko 🙂 hned som vedela o koho ide 😉 pekny albumcek 😵

fuj ja mam makacku,,velka noc,,mm oslava 30 na velku noc,,este je aj takto pekne tak musim aj z detmi von 😝
lietam ako raketa 🙄 😝

tak dovi dopo 😀

chymenitta33
autor
3. apr 2009

amatrula--dakujeme🙂
Hej cicka to ti nezávidím 😝 už anby bolo potom pravda..

dasa711
3. apr 2009

caute dakujem za Riška 😉
upratujem dedko vozi,ale asi skor beha 🙂

kvetinkaaa
3. apr 2009

ahojte!
dasi pripajam sa k blahozelaniu, vsetko najlepsie drobcovi 😉

ja som akurat prisla dom, bola som v DCA, papam a zase som skapata. dnes mi hladkalo brusino hadam milion ludi 😅

dasa711
3. apr 2009

kvetinka dakujeme 🙂
ako sa hovori ked pohladkas brusko tehotnej tak budes aj ty do roka,mozem povedat mne to vyslo kamoska bola teho.a risko sa narodil o rok aj mesiac ako jej maly-nahoda?asi hej 😉

chymenitta33
autor
3. apr 2009

ahojte🙂)

daska--aj ja som to chcela akurát natuk🙂to asi platí 😀

Dejvi haji asi hodku prišli sme domkov o 19:00 sme boli u marka zo zdenkou a mišiakom a tak vonku bolo teplučko. teraz ešte periem☹)

kvetinkaaa
4. apr 2009

dasi inak aj mojej kamoske sa min.rok narodil maly v juni, potom som tam bola par krat a aj v obdobi ked sme "počali" 😉

a teraz čo porabate? flakačka? 😉 aj ja by som sla von len som skapata a musim este upratat, dufam ze stary ked pride nebude skapaty, mohli by sme niekam vybehnut 😉

pekny dnicek, ppaaa

dadka33
4. apr 2009

kocky ahoj 🙂 hlasim sa z lip.jana 😀

Pocasie super ,hotel tiez,izba v pohode a varia nekonecne skvelo.Od zajtra mame procedury a po obede budeme chodit do bazena sa kupat.a do prirody na prechadzky.

ked bude cas este dojdem a hodim nejake foto 😉 tak cafte

henusska
5. apr 2009

Dobre ranko,vsetkym mamickam.Dnes som tu prvykrat.Tak vsetky zdravim. 😉 😀

chymenitta33
autor
5. apr 2009

dobré ránko🙂

Ahojte cicky, ja varím dedo sa hádal s babkou kto ide von s Dejvim babka to vzdala☹išiel Vino jáj nič sa mi nechce akosi. varím už mám skoro hotovo.

Henusska--VITAJ v klube🙂

Dadka.--super micka som myslela že sa ani neozveš 😅

dadka33
5. apr 2009

kočky ashojte 😀

dnes sme mali virivku lulka po nej zaspala ako polenoa po obede sme bol,i na prechadzke asi 3km celkom pohoda brazdenie metropoli ma cosi do seba.za chvílu ideme na veceru ma by kacica som zvedava.Potom si pojdem zaplavat. 😀 😝

kvetinka---ako este si cela?Miske je tam dobre co?A kočik uz je?

henusska---ahoj,odkial si?

Kočky ak bude cas dojdem vecer na skyp tak si ho pustite nech si mam s kym pisat.Ahojte este sa ozvem

kvetinkaaa
5. apr 2009

ahojteee

dadka a kde sa ty flakas akoze? čo to toto 😉 aj ja chceeem! mate nejaku špeci prilezitost alebo len tak?
si to tam poriadne uzi!

chym a ty si čo dobre varila? my mame zo včera kura,robila som s tym magi napady stavnate kura, je to super, chvalime!

henusska ahoj vitam aj ja, si nemsovanka?

akurat som zapla PC a isla okolo daska, aj s drobcom 😉 ja by som tak sla von ale drahy este robi vonku a ten je ako chymenitta, sa mi zda ze aj jeho pozna cela nemšová 😀 stale iba kvaka, kedy sa pozriem, furt ho tam niekto otravuje...a takto sa nedostaneme na zmrzlinu ani o rok!! 😠

pekny zvysok víkendu pá

kvetinkaaa
5. apr 2009

dadka a ano som cela zajtra idem na prietoky tak dufam ze sa dozviem kolko malička vazi. som moooc zvedava. kočik este nie akurat dnes som balila tašku do porodnice, teda uz ju balim asi tyzden. uz chyba z tych vacsich veci iba škrupinka. to ma na starosti drahy kupit kedze to nechal na posl.chvilu....chlapi!! 😠 😅

dasa711
6. apr 2009

čaute šušky 🙂
dnes sme vstavali pred piatou rano,naš tatino bol z toho neštastny lebo prave dnes išie až na deviatu,riško mi tu hned z rana spravil sodomu-gomoru 😒 mam čo robit
KVETINKA-mne sa zdalo ze tam mas navstevu inak by som ti kyvla aby si vyliezli,aj my sme chvilu kvakali pred Vasim domom bola tam kamoska s muzom a myslim že tvoj chlap,teda ked hovoris ze rad kvaka pred domom tak to bol on 🙂
DADA
ze som ho ja neukecala aby sme sme isli s vami ☹ zavidim ,a prajem aby Vam pocasie vydrzalo do konca-ste to super vy 🙂 stihli no o rok ak budeme zdravi tak mozno sa to uskutocni aj s nami,len to by sme museli kupit nove auto-to nase je 😝
tak cate a pekny dnik -detickam bez urazov-kazda vieme o com hovorim

kvetinkaaa
6. apr 2009

dasi nemala som praveze navstevu, akurat som si sadla k netu na chvilku, ze idem kuk čo nove.
hej hej bol to mangel. šantil vonku, to je jeho ked je teplo. teraz je to pre neho ako relax.
ja som sa vo vnutri motkala, balila tasky do porodnice. mangel si robi srandu ze to balim aj tzyden,ale tak ved to vsetky pozname. este to aj tak nemam hotove...

tak si uzite dalsi slnečny dnik papa

dadka33
6. apr 2009

ahojte kocky ---my uz po ranajkach mala je v hermi tatinko strazi a ja cakam o 10 idem na masazne krslo sa tesim 🙂 .Buduci ro si to zopakujeme je tu tak super ze tu mozeme chodit kazde leto a stale tu bude nieco nove 😀 Sto-krat lepsie ako more a to mi mozete verit 😝 Tak cafte zase vecer ked bude cas 😝

henusska
6. apr 2009

Ahojte,zasa pekny den,super.Pojdem opat niekam von aj s malickou. 🙂
chymenitta-no ako ?Kedy pojdeme na prechadzku s malimi?Ozi nebyva tu aj Lubka Sokolova?
Dadka-hej som z nemsovej.

henusska
6. apr 2009

Isioma-Ahooooooj.Vitam Ta tu!

chymenitta33
autor
6. apr 2009

Ahojte hviezdy🙂)

No teda som na vás hrdá že ste tolko potukali🙂 Ja makám ako fredka 😝 sa mi moc nehcce☹)

Heni--Lubka ako býva, Luba má nick beruskabaska a chodí sem tam. neviem dnes možno pod večer ale neviem lebo mám roboty ako na kostole ale ved to budem mať zapnuté tak uvidíme🙂

p. babulíkova--ty kde si včera zmátala som ta celý den nenašla v metropole?

kvetinkaa--držkaj sa u lekára

henusska
6. apr 2009

Chymenitta,ahoj idem aj ja makat,ale sa mi neeeechce!ň

chymenitta33
autor
6. apr 2009

Henusska--ani mne a malinká čo robenká? ja som Marko vystrojila von potom prišiel lebo tu bola teta, a teraz znovu išli aspon je klud🙂 a nechce sa mi no ale idem čo už 😝 😅 tiež také orácie a 3 dni prejdu ako voda a len sa každý náhly☹

dadka33
6. apr 2009

kočky ahojte kde ste vsetky?

chymenitta33
autor
7. apr 2009

Dobré ránko🙂

Ja včera spinkala zavčasu som bola unavená ako total. A dnes ideme na "haciendu" uprata tak pekný dník prídeme asi až večer 😉

kvetinkaaa
7. apr 2009

ahojte

prietoky mam ok tak som rada. ale vahu mi nepovedali vraj im to neukazuje. tak som smutna :(

jeej vy uz makate na velkonocnom upratovani? ja to neznasam. a nemam ani na nikoho naladu 😠 asi pojdem rodit aby som sa tomu vyhla 😀

pekny dni papa

dadka33
8. apr 2009

Ahojte..... 😀

Co je s vami piste cosi,uz ked tu nikoho nestretnem,nech mam aspon co citat tak sup-sup do pisania 🙂

kvetinkaaa
8. apr 2009

dadka a ty uz si doma?
ja sa chystam do lekarne a tu do tych nasich mega potravin. ale to iba na otočku. som akasi otreštena.
včera v lekarni im nesli počitače, traja ludia predomnou tak som to po chvili vzdala...

henusska
8. apr 2009

Dobre ranko,baby prosim poradte,co varite na velku noc?

kvetinkaaa
8. apr 2009

henusska vacsinou asi ludia robia udene,tak sme sa s drahym dohodli ze my budeme iní. sme doma len dvaja + malička v brusku a ked nam to pozostava tak to budeme jest tyzden. a fakt na to nemam chut.
a este tu v nemsovej rodinu nemame takze kazdy pojde najskor k nam a potom domov aby mohli pit.
takze rano isto nebudu obed si pytat. spravime take misy, viac druhov saalmky, syry, zelenina a tak. davam si to spravit do billy, tam ti to aj tak akoze naaranžuju. obyčajne k tomu davame parizsky salat ale chcela by som niečo ine vymysliet. len este neviem čo. mozno grécky..

tak som ti asi moc nepomohla. pride ti rodina na obed či chces len niečo na pohostenie?
a čo sa tyka obedu pre nas dvoch spravim to na čom sa dohodneme 😉 ale udene isto nechcem, ble. akosi mi teraz nejde na chuť...
papa

dasa711
8. apr 2009

caute baby
ja velku noc neriesim vobec este nemam nic kupene
varit budeme salat a rezne-sme dlho nemali a mame chut
inak aj ja daku mysu spravim,moji chlapi chodit nebutu tak aj mne nech da kazdy svaty pokoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre