Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

beruskabaska
22. apr 2009

Ahojte,no uz som doma konečne, mám to za A 😎 😎 takze parada,ale nabuduci tyzden dalsie dve skusky 😠 😠 😠 barušik tiež haji,mamina chce niečo pomoct v zahrade, lebo bola s barborkou,tak musim ist,hádam večer,ak nezaspim 😀 😀 😀

chymenitta33
autor
22. apr 2009

Jáj tak ta berus nevylezieš?však!! tak pekne asistuj maminke 🙂

chymenitta33
autor
22. apr 2009

Dobrý večer zlatinka 🙂

Dneska sme boli domenka až do pobedia potom prišli kočenky a išli sme vonka, aj na večer sme boli ešte s kamarátkou a jej malinkou.
Bolo okiako vždy.
Davidko zahaji zase bez mliečka a to od rána nemal neviem čo je s ním nejako nehcce papať ale to asi preto že mu idu tie zubáčiky a asi sa mu aj zle prehlta ked ho to hrdielko bolená 😝
Ale však cez celý den furt pojedá trudiky..

beruskabaska
23. apr 2009

dobré ránečko 😀 😀 😀 ja som včera zaspala 😅 isla som spať o pol 9 a vstala som o pol 8 a som unavená ako ja to nechápem,ci mám chodiť aj cez deň ako Borka 😀 😀 😀 Baru teraz tróni po raňajkách. Neviem či pojdeme až do Nemšovej,ked je takéto počo,ale asi len tu pri dome budeme,keby sa to nejak rozprsalo, a vy baby ako?

chymenitta33
autor
23. apr 2009

Dobré ránko🙂

My sme prišli od tej dokiny boli sme tam nastupení už o 6:10 takže sme boli prví je zimenka☹)
zobrala mu tu krv Dejvi až spotení čo tak s nimi bojoval🙂
Zaspinkal mi v kočíku čo som išla sa prezliecť tak som ho len prikryla a nechala tak idem urobiť kavičku a kuki cigánky.

dadka33
23. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 aj my sme boli doobeda vonku no strasna zima mala bola uple premrznuta co som ju musela zohrievat ☹ ale uz spinka tak mam trosku vegetík idem si spravit kavičku a trosku upratat 😝 😝 😝

dasa711
23. apr 2009

ahojte
maly ma prdelku zdravu sme si poradili aj bez doktorky som rada aj my sme sa boli vybehat v parku a zaspal od rana az teraz idem varit a lahne za nim dako ma boli hlava asi-pocasie

chymenitta33
autor
23. apr 2009

Ahojte cicky🙂

My nič moc davidko stále kakal, má teplotky s tých zubáčikov furt spinká a ked nespí tak kuká do blba.
Ako neviem či mu niečo je alebo len s tých zubáčikov , furt prebalujeme nič nechce ani čajík, ani džúsik☹
Ale aspon som mu urobila ryžu s vodou a vymixovala do flašky🙂ešte nekakal uvidíme..len aby ho nezapieklo 😝

Inak baby kvetinkaa dojde s Miškou zajtra, má žltačku ale zajtra by ich mali pustiť.
Tak sme dobre vraveli Dadík-

chymenitta33
autor
24. apr 2009

Dobré ránko 🙂

My sme mali hroznú noc takúto sme isto nikdy nemali, Dejvi stále hore aj ked neplakal ale vydával také divné zvuky a stále teplotky vysoké, tk stále sirup čípok a dookola☹a furt kakal, dufam, že to má tie zuby a nie nejakú virozu, lebo teraz je dosť chront 😝
pôjdem zase pre tie výsledky a spýtam sa dokiny. 😉

dadka33
24. apr 2009

dobre ranko ☹

noc strasna stale hore mala ma sopel dufam,ze len zo zubkou,ze sa vcera nenachladila. 😝

pekny den dnes bude slniecko

chymenitta33
autor
24. apr 2009

kočenky teraz sme prišli od dokiny boli sme aj s drahým...takže leucocyty su konečne v norme ale zase klesá velmi železo, aj ked nechápem ako ved lubi špenát,,,a také ako nieje anemický aj ked to je na hrane a dokina nechápe lebo väčšinou tie deti su biele a také príznaky a Davo nieje ani biely ani nič..tohovie
Dala nám lieky nato aj akési vitáminy.
A k tomu prehánaniu my dala čosi aj sirup nutrolin aj akýsi prášok a ked to ako nepomôže cez víkend v pondelok sa máme prísť ukázať 😒

beruskabaska
24. apr 2009

ahojte cicky micky 😉
my dnes taký v pohode dník, Barborušik je naštasti ok 😎 😎 len ja troška kýcham-tie hrozné púpavy a spol-alergia 😠 😠 no otras
dnes som bola v TN na dentálnej hygiene a ráno sme boli aj s Baru v metropole,ale len na biku, som si bola vybrat korunky z bankomatu,no som lahsia o 27eur 😠
a z tn ma doviezli babka s dedkom, aspon pozreli malu-inak som ti kývala chym pri drogerke,si ma asi nevidela-a so psikom sme boli vonku.
mala by som sa učiť na skusku,ale sa mi akosi nechce,zase asi zalomím o pol 9,ako včera a predvčerom 😝 😝
tak zatímmmm 😀 😀 😀 😀

chymenitta33
autor
24. apr 2009

Ahojte cicky 😉

takže teraz skončil vyše hodinový plač teda lepšie povedané "rev" ako des ale už je klud striedali sme si ho a teraz hajinká. Vkuse kaká s vane do plienky a furt dookola)
Drahý tiež kuki hokej ale ja to nemusím 😝

Berus--nie nevidela som ta 😒

chymenitta33
autor
24. apr 2009

kočenky ako čo sme teraz zažili davko začal plakať prídem tak a jeb gejzír grcka ako fontána rýchlo som ho prevrátila dole bruškom všetko ogrcal a nechápem ako s čoho..ved nič nejedol!!! ako ja hned revy som sa nalakala, ako ja stresmen
😖 Nás pekne vylakal...teraz ho Marko hladká a zaspinkáva, aj ked som chcela ešte chvílku vyčkať nech sa my nezadusí
Zajtra ak nebude nič chcieť jesť tak idem asi do nemocky s ním uvidíme Idem ho sledovať tak dobrú nocku

amatula
24. apr 2009

chym moja zlata,,dufam ze bude vsetko ok ☹
zazila som nie raz a nieje to nic prijemne,viem 😔

tak vam drzim palce!!

chymenitta33
autor
25. apr 2009

Dobré ráno 🙂

Ako noc vcelku ušla Dejvi už negrckal ale zato sa 6 krát prekakal(no skôr zamokril lebo kaká len žltú vodu) ☹
Spinkal s nami Marko potom išiel do obyvky nech máme viacej miesta aj to Davík sa furt tulil ku mne je ako cicíček prítulny 😀
inak už vypil aj čajík aj ked trochu ale vypil.
Som zvedavá aký bude dneska dník?!
Krásne svieti slniečko možno pôjdeme aj von na chvílku kuki ak nebude mať teplotku.
Idem upratovať a variť síce ešte neviem čo ale hádam čosi vymyslím 😉

Amatula--Dakujem zlatinko🙂

Kvetinkaaa--cicka som rada že si sa ozvala, ked budeš mať čas sa ozvi budeme rady🙂

henusska
25. apr 2009

Ahojte babulky,uz som tu zasa dlho nebola,...Mala buva,a ja mam navarene zo vcera,jupi 😀 nemusim nic,este trosku upracem,a vo vchode tiez lebo mam sluzbu a ide sa na dom,a potom opekat.Dufam,ze bude teplucko...
Malu konecne zacinam odvikat od spanku s nami v postielke,celkom sa nam dari, i ked o pol 4 rano uz tam nechcela spat 😖 ,
Chym-boze chudatko Dejvi a aj ty.Drzim paste nech ste co najskor ok,aby ste nemuseli do nemocky.

dadka33
25. apr 2009

Ahojte babulky 🙂

Tak my sme na tom rovnako ako Dejvi ☹ Grckame a kakame vodu a nic nepapkame ☹ nechapem z coho to z nej ide 😒 Ak to zajtra neprejde v pondelok sa stretneme u dokiny 😠 😝

dasa711
25. apr 2009

ahojte marodikom skore uzdravenie prajem

chymenitta33
autor
25. apr 2009

Ahojte kočenky🙂

Dejvi naposledy kakal o pol 8 od vtedy hajinká som rada ten sirup a prášok konečne zaberajú🙂dúfam...
ale aj tak asi pôjdem ku dokine, aj ked by som tam nerada zase tam všelijaké chronty nachytá..Krsná príde zajtra a urobí mu výtery na rozbor s ritky, nošteka a hrdielka. uvidíme 😕

teraz stále hajinká a mal aj čajík síce len 100ml ale aj to je pokrok a ryžu s banánikom aj ked asi 60ml ale lepší sa to sa teším 🙂

henrietka, daška-dakujeme.🙂

Aj LUCINKE prajeme skoré uzdravenie🙂

dadka33
26. apr 2009

Ahojki 🙂

Lucka v noci 2x grckala a dnes 2x kakala a zase len vodu ☹ . Teplotu sa nam podarilo zrazit zo 40 na 38. čo je u nas uspech.Zubok som nenasla ziadny tak ma asi nejaku virozu. 😝

Aj Davkovi skore uzdravenie 😉

chymenitta33
autor
26. apr 2009

Ahojte🙂

Ako ja tiež nič moc som to asi chytila od Dejviho☹
Davík už nevracia ale tá ritka a to čo vkuse kaká, len do vane a hned naspäť tiež len vodu 😝

kvetinkaaa
26. apr 2009

ahojte! ste na mna mysleli, zlate 😉 😉 😉 dakujem vsetkym.
nestiham tak len na kuk som tu,pozrite fotečky,par som vlozila.papa 😵 😵

henusska
27. apr 2009

AHOJTE,prisom Vas baby o radu....chcem kupit golfove palice....odkedy by som tam mohla davat malu?a su vlastne dobre?diky

chymenitta33
autor
27. apr 2009

henusska--a aké golfové palice máš na mysli??ak športový kočík tak od pol roka zvyknu,ako ked samo sedí .
my sme mali športový od teda ked mal dejvi 7,5mesiaca.

dadka33
27. apr 2009

Ahojte 🙂

Dnes noc v pohode o 2 rano mala mliecko,ktore mi hned vygrckala na vankus a potom spala az do rana .Teplotka zmizla tak snad bude uz dobre ☹

Heni --golface mozes az ked ti bude mala sediet aspon podla mna,ale jej tam bude dobre v tom kociku co mas a na zimu este budes rada ze ho mas 😉

chymenitta33
autor
27. apr 2009

My sme teraz došli od tej dokiny ako ked to neprejde do troch dní ideme do nemocky mlieko nemôže ani nijaké mliečne výrobky proste dieta..aj tak som postupovala však nič nechce.

Kvetinkaa.--Miška je krásna🙂jájjj🙂

beruskabaska
27. apr 2009

ahojte som tu na skok,nahodila som jednu fotos,kým malá spí 😉 inak sa učím na Dane a popritom prihlášku vyplnam a bc prácu píšem,no nestíham pri malej toho vela,ráno sme boli vonku,a ked sa zobudí pojdeme zase. To vám nezávidím,prajem skoré uzdravenie aj Davidkovi aj Lucke.
Kvetinka-no teda aj vám úprimne závidím, maličká je rozkošná 😎 😎 😎
Heni- Daska má golfácik,a ten jej sa mi velmi páci 😉 ,to je ale len cisto ne tebe, na leto preco nie,moja srdcovka je bebe confort lola,no ale u mna je to nadlho 😀 😀 😀 😀 ved malá bude mat v juni polroka,ci nie a ked sa da polohovat az do lahu,aj chicco ma velmi pekne golface,idem uz pocujem malú pá

dasa711
27. apr 2009

ahojte
Heni ja mam dema lotus kupeny ako dvojkomb.novy nas stal do 8 tis.pouzivali sme ho do 6 mes.ako vaničku teraz je z neho prakticky sportovy som spokojna kamoska ho pouziva mala ma skoro dva a pol roka

dadka33
28. apr 2009

Dobre ranko 🙂
V noci sme boli asi 3x hore ale uz negrckala takze super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre