Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
29. apr 2009

Majka--neboj ked bude hladna nakojis aj na lavicke ja som to tiez tak robila 😀

kvetinkaaa
30. apr 2009

ahojte!
ved aj ja si to pisem - obyčajne ked vydrzi aspon 15min papat tak dve hodky isto vydrzi. len včera a dnes je akasi ina, čulejšia, menej buva a viac chce papat.

daska ved aj moja si vypyta, len keby to robim tak ako ona chce nerobim nič ine len kojim 😉 snazim sa ju budit tak nezne pri papani lebo ona by rada papala pat minut kazdu hodinu. ale ked vydrzi 15min tak ako som pisala vydrzi viac, niekedy aj cez tri hodky.

dadka no ked bude teplo tak to inak nevidim : )))

aj teraz tu vypliešta kukadla na mna, moja zlata, ale neplačka. som sa s nou mojkala ale nezaspala a nemozem ju mat stale na rukach aby si nezvykla tak idem pozehlit a mala bude pri mne : )

inak dadka,chym,včera boli konečne vaše deturence hore : )))

chymenitta33
autor
30. apr 2009

Dobrý dník 🙂

My sme prišli teraz od dokiny s tej kontroly výsledky su oki sa teším že to má dobreešte na budúci týžden budu jedny výsledky.
A stále máme dobrať ešte pre istotu te Nutrolin a hylak.
Bolo kopec detičiek a jedno malinké vkuse vracalo
Je toho vela teraz, tých vírusov. davidko hajinká idem poupratovať a variť. potom pôjdeme brázdiť

Kvetinkaa--no včera bol ako sto čertov🙂

dadka33
1. máj 2009

dobre ranko 🙂
kocky hodila som foto ako mala spinka tak si kuknite 😀

chymenitta33
autor
1. máj 2009

Ahojte kočky 🙂 sme sa zobudili okolo 8:00 boli sme v obchode a teraz prišla babička a zobrala si Dejvíka von idem upratovať a variť aj ked neviem čo a nič sa mi nechce
Marko išišel do práce poobede ho pôjdeme asi kuki...

Dadka-super foto🙂

chymenitta33
autor
1. máj 2009

Ahojte kočandy

My sme boli dosť dlho vonku okolo 13:00 sme vybehli boli sme u Marka v práci potom sme išli do parku tam sme boli doteraz Davko sa s Luckou vyšantili ako vždy idem ho okupkať a potom dojdem keď ho uložím hajinkať.
Furt si myslím že je sobota ked je taký kludný deňSviatočný..
Dúfam že Davo hned zaspí som unavená ako krava...mám ho plné zuby dneska už tri dni je ako semeno zla, dúfam, že to budú zuby lebo inak ma šlahne☹

amatula
1. máj 2009

ahojte

dadka no super fotka 😀 aj moj Dalibor tak blaznivo spava od mala 😀

ako sa máte...coskoro má Lucka s Riskom rôcik 😵 mi zajtra 🙂 co chistáte na oslavu?mi budeme az buduci tyzden lebo Dalibor bude mat 4.tak budu spolu

kvetinka tak sa máte fajn 😉 a Miska poslucha...._?

dadka33
1. máj 2009

Ahojte---tanina som posadila s malou do vane 😉 bola ako prasiatko spinava 😖 ,tak mam chvilku pokoj 😕

Ami a vy sa ako mate ?Chripka vas obysla?

Ja dam lucke dnes mlieko nech sa deje -co sa deje aspon bude lepsie spat lebo ta nemliecna dieta mi ide uz na nervy 😝

amatula
1. máj 2009

no klop klop u nas nastastie nic

u vas toho je vela? 😕

dasa711
1. máj 2009

ahojte som mrtva dnes som nemohla risa uspat spal len raz cez den a masaker vecer som bola na pokraji nervoveho kolabsu
amatula co sa oslavy tyka babka spravi tortu a ja dake oblozene taniere neviem ved pridu len stary rodicia a ty co budes?

chymenitta33
autor
1. máj 2009

Amatula--Ahojky🙂

Ja somt iež ja to kašlem vypil 150ml acidka🙂a ako rekordne zaspinkal o 19:30 sme okupali obliekli a 19:54 už chrnel🙂

dasa--Vitaj v klube aj ja som bola dnes na pokraji.-)

chymenitta33
autor
1. máj 2009

Inak našla som flašky Avent pomerne lacnejšie kao v obchode na objednávku od jednej kočky a objednala som 330ml za 6, 50e. Dobré, nie?

amatula
1. máj 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42825

mi budeme robit toto

a dost velku oslavu lebo mám 4 surodencov kazdy má po dve tri deti a je u nas zauzivane ze na prvy rok sa robi oslava...plus stary rodicia a muzovi dvaja surodenci a dake tety....a stav na prasky 😀

pridavam sa do klubu ja som na pokraji uz 4 roky 😀
ale drobci spia rekordne od osmej mm este nieje doma tak super chvilka 😉

chymenitta33
autor
1. máj 2009

to je krásne amatula🙂ty brdko...to by ma nenapadlo

amatula
1. máj 2009

ani mna 😀
vynural to mm 😉

dasa711
1. máj 2009

baby ja mat druhe tak neviem 😒 mam dost tohoto darebaka

chymenitta33
autor
1. máj 2009

no šikovníček tvoj mužík🙂

chymenitta33
autor
1. máj 2009

idem si zapaliť...už ma klepe... 😒

amatula
1. máj 2009

dasa to ta prejde po dvoch rokoch sa polepsi a bude ta to lákat 😉

a potm ked sa narodi druhe to bude zasa dvojnasobne na prasky 😀

dasa711
1. máj 2009

amatula super mozno spravim 😉 no mne by stacila jedna

dasa711
1. máj 2009

aj ja som si zapalila v kuchyni az tak som bola zle na tom chym ved vies ze nefajcim ale tatino isiel na koncert 😒

chymenitta33
autor
1. máj 2009

No to hej to musel byť nerv ked si fajdala v kuchyni🙂

dasa711
1. máj 2009

tomu ver 🙂 😝 😀

dadka33
2. máj 2009

Ahojte babulky 🙂 tatik isiel malovat plot babke a malu hodil tetke na krk mne je strasne zle asi mam chripku nestiham behat na zachod 😝

chymenitta33
autor
2. máj 2009

Aojko kočandy🙂

Dada ...tak to preto ti bolo tak prašivo včera☹)chudátko nech si čím skôr fit

chymenitta33
autor
3. máj 2009

Ahojte hviezdy🙂
Kde ste?????????????????? 😅

dadka33
3. máj 2009

Ahojki 🙂
Kveti--som rada ze som ta stretla malinka je nadherna 😀

chymenitta33
autor
3. máj 2009

Ahojte maminky 🙂

My sme poobede išli von s kamarátou dadkou a jej Luckou potom sme boli na ihrisku, na futbale kuki a na preliezkach bolo tam kopec detičiek Dejvi sa vybláznil
potom prišla krsná mama s Vladkom sa bláznili doteraz Davíka som akurát okupkala a je v postielke...už javí slabé pohyby za chvílku bude haji 🙂

Kvetinka--ste zlatá rodinka🙂Malá je krásnunká a taká drobnučká akoby to ani pravda nebola☹)že davík bol taký malý

kvetinkaaa
3. máj 2009

ahojte! som tu na skok chystam kupkanie miške 🙂
doteraz kupal tato za mojej asistencie tak dufam ze prezijeme. ja mam este točaky a v tom teple v kupelke mi nie je vsetko jedno, ael dnes hadam zvladneme.
normalne ma ta prechadzka dnesna zmorila! boli sme asi hodinku a pol a vidim ako som vysla z cviku.
ale miska pekne buvala, este aj doma.

baby ved aj vase deturence su zlate, vy spominate na stare časy my zase s drahym hovorime ze ake to bude ked uz bude miska taka ročna 😉
tak dobru baby, idem ja kuk na tu moju páá

dadka33
4. máj 2009

dobre ranko kočky 🙂

Amatula ----malemu matkovi vsetko naj k jeho vcerajsim narodeninam ja pisem az teraz bola som indisponovana 😉 .

idem si dat kavicku a nejake ranajky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre