Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
20. máj 2009

Dobré ránko🙂

Cicky odkedy máme Dejva toto je najhoršia noc akú sme mali od pol 3 je hore zaspali sme po dlhým revoch o pol 7. Ako des.. 😝
Nevládzem 😅
ešte mi aj tá kosť na paprči bolí musím si to isť natrieť fastumgelom☹)uvidím...

Kvetinkaa--cicka lebo kakal zo zubkov, dúfam 😕

henusska
21. máj 2009

Ahojte baby,
CHYM-boze chudatko Davidko,a aj ty.musis byt dobre vycerpana,nech sa mu to cim skor zahoji.
Kvetinka-no nam sa to upravilo tak,ze som viac odpocivala,lebo ked som sa moc nahanala,tak mala nemala mlieko.A ked vravis,ze mala si malo vytiahne tak skus vytiahnut to predne odsavackou a daj jej z prsnika pit,a to co si vytiahla jej daj potom .....tak sa naje a nebude hladna,...a ty budes mat viac mliecka.
A ozi vcera som isla okolo parku,ze by som ti dala tie vecicky...
Baby,dnes prvykrat mala spala od 9 do rana,do 3 v postielke,..trochu sa mrvila tak som si myslela,ze je hladna,ale on nechcela.a spala az do pol8.Je to ok?Som rada,konecne sa citim vyspana. 😀

chymenitta33
autor
21. máj 2009

Ahojte maminky

my sme dobre spinkali. Proti včerajšku je to sto a jedno. Ritulku už má peknučkú som rada. Má ešte malinké fliačiky ale to je nič v porovnaní s tým nechutným bolavým čo mal 😝 😕
Ako a to candibenne nám nezabrala ale imazol.
Drahý je domenka ide až za chvílku do robotky ranajky nám urobil. som kuki, to dobre dávno neurobil užaj kavičku tak som napapaná

Inak čítaa som v novom čase o tom našom p. dekanovi tí ludia tu su fakt jebl.. som vytočená noa nech má BMW zarába ako každý človek. som písala už aj reakciu do nového času, sedláci..Fakt ktorý normálny knaz je tu tie "ovečky" ktoré ani neveria v boha ho vyhodia! 😝 😅

dasa711
21. máj 2009

ahojte
moje dieta zacina byt nezvladnutelne uz treti den mi je z neho do placu stale reve ked mu nevihoviem a to keby mam pisat vsetko tak 3strany skratka des!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chym a co je s tym dekanom,nie ze by som do kostola chodila ani neviem ktory to je ale nase ovecky su na toto pr....ane mavame dobre obsadeni v porovnani s okolim a vzdy ho vystvu ,udaju, ohovoria ,nech tu je hoci kto

dadka33
21. máj 2009

je to H A M B A to hovoria hlavne tý co by mu aj pod sutanu vliezli Prave som sa presvedcila ze
LUDSKA ZAV IST NEMA HRANIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nemam k tomu viac co dodat bohu-zial je to tak ☹ ☹ ☹ to je smutne a ubohe

chymenitta33
autor
22. máj 2009

Ahojte maminky

My sme boli poobede v meste u nás škaredo burka tam pekne ani nepršalo a išli sme domkov a na privádzači oblocha čierna a metelica ako blázen už je zase jasno...
Boli sme aj v tescu na nákup a tak.
Zajtra ideme na "haciendu" grilovať trochu s našimi osláviť. a večer ku susedke sa teším🙂

eva770
22. máj 2009

dominika,zajtra sme neni doma.tak ti prajem všetko len to najlepšie,vela zdravička,šťastička,penazi,lasky,sexu a nech ťa ty tvoji chlapi posluchaju.

chymenitta33
autor
23. máj 2009

Evka--Dakujem si zlatá 😉

chymenitta33
autor
23. máj 2009

Inak pekné fotečky Tomina v albume je podarený🙂

dasa711
24. máj 2009

pani chym ani si sa nepochvalila tak vsetko najsamlepsie prajem 🙂

chymenitta33
autor
24. máj 2009

Dakujem Daška---čo by nie vravela som to🙂

kvetinkaaa
24. máj 2009

ahojte!
hennuska len ona si to nevie vytiahnut to mliečko vies. ona len to čo jej ide lahko. z jedneho predne, začne kričat, z druheho predne za začne kričat. a potom flaska... 😢 ale uz to neriesim čo je to jej dam..

chym vsetko najlepsie!ani ja som nevedela!!
sak uz som s vami davno nebola...

čo nove?

dasa711
25. máj 2009

caute vravela ale nie mne 🙂
my stale nieco mame v sobotu sme boli u kamosky na chalupe risko mal 1.jazdu vlakom žasol,včera navsteva ,dnes mame zasa program nechodim ani na net nemam cas.
risko ma na rucicke od piatku zahnisanu zapalenu ranku,neviem ci zasa nebudeme behat ☹ s tym 😒 ale chodim na rady do lekarne nechcem ist k doktorke ked su tam chore deti

chymenitta33
autor
25. máj 2009

heni--Dakujem🙂

Inak Vaneske všetko najlepšie k jej prvýmmeninkám vela zdravíčka štastíčka lásky🙂posielamehubičky s Davkom-.🙂

kvetinkaaa
25. máj 2009

ahojte!
aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂

baby čo je s vami, dnes som vas zase nikoho nestretla v nasej metropole, som bola na hodinku vonku medzi 16-17.15 h.

chymenitta33
autor
26. máj 2009

Aojko Majka🙂

Boli sme vonku cicka v parku a potom v druhom parku. My chodíme každý den ani Henrietka nás nestretla´neviem asi sme neviditelnééé🙂)hihi

dasa711
26. máj 2009

caute mame teploty ☹ nemozem na slniecko len nech je skoro ok.
bola som u lekarky vraj virus ale ked mu pozerala hrdielko som asi zazrela stolicku,hrdielko zapalene nema tak to budu asi zuby
cistila mu aj tu ranku na ruke ja som sa bala ze ma infekciu preto som isla-mal tam dost hnisu ale ze je to ok nemam sa bat ze z toho tak stale daco

dadka33
27. máj 2009

kocky ahojte 🙂 🙂 🙂
som tu dlho nebola nebolo kedy ☹
Heni---malej vsetko naj k meninkam posielame pusinky 😉
Dasi---skore uzdravenie ☹

Kveti---IP

Dnes je skaredo asi ani von nepojdeme ale doma ma s nou porazi.Zajtra ideme na kozne tak som zvedava ci sa ten atopak potvrdi dam vediet

cafte a prijemny den

henusska
27. máj 2009

Ahojky,dakujeme baby za gratulacie.
🙂 🙂 😉
Inac dnes je dobre na hovno...no veru asi dnes ostaneme tiez domka.-
A Dasi veru skore uzdravenie... 😉 no veru asi aj my mame problemy zo zubkami 😒

dasa711
27. máj 2009

caute u nas nic lepsie,je strasne zly,neviem co mu je teploty pretrvavaju inak nic,len je slaby a nervozny,nic nechce pomali ani vodu a to ma znepokojuje lebo on inak pije pekne zviera mi hrdlo plakala by som zajtra snim pojdem znova ak bude mat teplotu-dnes je to 3 den

dadka33
29. máj 2009

ahojte kde ste vsetky ???
my sme boli vcera na koznom a mala ma nabeh na atopicky exem ☹ nieje to az take akutne ale moze sa este vyvinut takze moze z ovocia len banab,jablka a mrkvu super ze 😒
dasi a vy ako s riskom ??? dufam,ze uz lepsie 😉

kvetinkaaa
29. máj 2009

ahojte!!

dadka tak to mi je luto, ani som nevedela. je taka zlatučka 😉 a aj ma suchu kožičku či aky to je ten atopicky?

daska aj riskovi skore uzdravenie. nech čoskoro behame v parku ..

chym čo sandokanik ako sa ma? : ))

henusska teba som tiez davno nevidela, dnes asi tiez nebude pekne : (((

mne mala spi tak idem zatial spravit kupelkku a potom varit. dnes bude špenat...

paa

dasa711
29. máj 2009

ahojte dakujem za prianie k uzdraveniu 🙂
keby bola vakcina na zdravie 😨
maly je zly ale necudo nasa cholera sa kazdym dnom prejaveje mame HERP ANGINU nikdy som o tom nepocula ale my ju musime dostat
uz druhy den sme bez teploty ale dnes sa zobudil same pupienko a skohle sa su to prejavy toho virusu -------citala som o tom na nete lebo ..................
trva to tak tyzden,najviac ma štve ze nepapa,pije nič moc
jáááááááááááááj stále nieco

chymenitta33
autor
30. máj 2009

🙂 ahojte maminky

ja som bola ránko upratovať ,ako dalo sa rýchlo somto mala. Boli somv obchode. Davídek išiel na brázdiť cesty s autíčkom a starká ho bude asima dlho. lebo brali aj výstroj

Ja idem robiť placky zemiakové ja to nemám rada moc teda zjem ked mám chuťu nás lialo ako divé, ale asi sa to umudruje sa vyčasuje, lebo ma šlahne ked budeme s Davíkom doma☹

Daska--nech ste čímskôroki,chudátenko Rišiačik🙂

Kveti--dobre Sandokán sa má🙂poviem mu že si sa pýtala 😀

Dadka--pekné scrapy🙂si šikovnica, šikovná 🙂

dadka33
30. máj 2009

😀 A H O J T E 😀

Nejako to tu flakate nikomu sa nechce pisat ked je tak skaredo ze ???

dasi som si citala to risiacik musi bit vzdy extra ze,my sme mali brusnu chripku risko mal rotavirus,my mame kasle a on herp anginu uz ho trosku skrot 😀 😝

Heni---Amatula kde ste??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Vyzera ze sa vycasuje pojdeme sa vozit lebo v parku bude isto vela vody a neopren na take male deti nevyrabaju ☹ asi dam navrh na ich vyrobu sak ju nemam v com pustit von 😠

Hrusi ---dikes si si kukala moje vytvory ???? 😀

dasa711
31. máj 2009

caute DADA dufam ze tymto to skoncilo lebo pojdem do kazajky.u 😉 z je na tom dobre v pondelok sa stretneme v parku ak nebude prsat

chymenitta33
autor
31. máj 2009

Inak Všetkým naším zlatíčkam prajem Všetko najlepšie ku MDD 🙂

a kvetinkinemu--mužíkovi Všetko naj🙂

chymenitta33
autor
1. jún 2009

dobré ránko

My sme teraz vstali Davidko pije mliečko a ja kavičku. Nič sa mi nehcce, už len to počasie zase odradí)dúfam,že bude pekne,,,neviem čo zase budeme doma robiť 😒

dadka33
1. jún 2009

Ahojte maminky 🙂

Lucka ma siestu idem cosi porobit a ked nebude prsat pojdeme von do parku nech sa vyblazni trosku lebo ked nieje vonku tak mi v noci zle spí ☹ Dufam ze nebude prsat nejako sa tam zmraka 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre