Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
17. jún 2009

nicky--ale neboj vydržíš🙂si šikulka

chymenitta33
autor
17. jún 2009

dobrúúú 😔 😔

chymenitta33
autor
18. jún 2009

Dobré ránko kočandy 🙂

My sme hore nejako od štvrť na 8 a doteraz sme ležali, ideme zubáčiky poumývať a naranajkovať.Dneska ideme na haciendu dúfam, že bude pekne...Božeee mne sa chce spať som zaspala bolo po štvrť na 3 išla sompo polnoci a nemohla som zaspať 😠

dasa711
18. jún 2009

caute risko zacal vstavat este skor ako bol zvyknuty tak teraz pred siestou
my uz aj pred deviatou brazdime Nemšovou
no dnes nemala jeho zlota hranic tak som ho dala spat okolo deviatej,ja mam len jedny nervy tak som zvedava ci mu to nenarusi jeho rezim.
uz sme sa dlho nevideli nemam na vas stastie

nicky11
18. jún 2009

no chymen hadam hej 😒 😒 ale uz mam so skolou v poho tak je fajn...na aku haciendu to furt chodiiiite... 🙂 aj ja chcem haciendu a koniiikov 🙂

chymenitta33
autor
18. jún 2009

ahojte cicky🙂

Boli sme na tej haciende, bolo fajn decká sa vyčapotali a ja som im robila velrybu v malom bazeniku no šouuu🙂
Daška--písala som ti na skype ráno či dieš s nami?
nicky--hacienda je v Luborči a koníky to chodíme ked ideme ku dedkovi🙂
jáj somunavená som sa okupi idem markovi veci nachystať do roboty 😝

kvetinkaaa
18. jún 2009

čaute baby nie je času len sa hlasim mame 60cm (napisala sestrička ze 59 ak by niečo asi aby sa mi nescvrkavala 🙂 )
a 4900 g (za tyzden sme pribrali iba 100g vraj malo) tak mam nervy, kazdy len o kojeni a ako mi mala mala priberat z kojenia ked ani z flasky si poriadne nevytiahne teraz papava ledva 60 ked je take teplo. no nervy mam dobre.
a kazdy si mysli ze som asi kojit nechcela alebo čo.

pancake my v pohodke, dufam ze este porastieme poriadne : ) na vas som zvedava! ved sa snad niekedy uvidime. dnes som bola s malou na prehliadke dvojmesačnej tak som aj dubnicu pobehala 🙂

pá dobru

nicky11
19. jún 2009

ahojte kvety moja malicka ma tolko a to bude mat 5 mesiacov...a doktorka mi hovori ze vazi pekne... 😒

kvetinkaaa
19. jún 2009

nicky ahoj, ved ked vravi lekarka tak je isto dobre. oni nevravia ze je chuda alebo čo ale ze malo mi pribera, ale to bol mozno len taky tyzden, mozno keby to zobrali globalne za mesiac by to bolo v poho. ale vies ako sa ja vzdy naplašim? ale takmer vsetky baby mi vravia ze je velka a dost vazi tak ja neviem. len je rozdiel z akej vahy to je, nasa mala 3600g pri narodeni, tvoja kolko? aj kojis este?...typicka otazka a ja ju tak neznsam a predsa sa pytam 😅 😅 😅

a čo baby zvysne, dnes ste nejako stichli.
chym dakujem za požičko kolotoča, malej sa strasne pači, peto jej ho tu cez obed asi trikrat natiahol, uplne ticho pozreala, aj ručičky natahovala a ked prestal hrať tak začala vískat, sme sa nasmiali 🙂 🙂

dadka som počula ze sa ti ramena spalili asi sa nam budes aj šupkať čo 😎

a dadi si sa chvalila ze aku dazdovku ste mali a my mame taku istu tak som hrda aj ja 😵

prečo je dnes take na figu počasie? ☹

nicky11
19. jún 2009

laurinka mala 2950g som myslela ze bude mat aj menej kedze som dost chuda a pocas tehotenstva som pribrala len 9kg...teraz som ju vazila a ma 5 kg...ano stale ju kojim...a babetka kojene priberaju pomalsie ako na um..a to ti pekne papka laura mi papala 60 ked mala 3 mesiaciky

chymenitta33
autor
20. jún 2009

ahojte 🙂

My sme včera boli pri jazere ale prišli sme domkov večer, Davíka som dala spať a drahému som varila večeru romantikuš mal narodky tak sme trošku pooslavovali. Tomu dedovi na chalupu nejdeme sa my nechce ked je takýto čas nechutný
Idem upratovať ani to sa my nehcce 😝

Maja--nemáš začo🙂

amatula
20. jún 2009

ahojte
jeje dadka ten novy album je fantasticky..to je s davkooom?su krasny 😵 😵 😵 🙂 🙂 😀

nejak vas tu nestiham..kukam ze ste sa rozrastli 😕 😉

chymenitta33
autor
20. jún 2009

amatula--ajoj🙂Hej to je s dejvim🙂ako sa máte?

amatula
20. jún 2009

no rozkosny su tam 😵a ako sa lubia 🙂
máme sa fajn..malo tu stiham,ale obcas vas kuknem...
sa nam pocko pokazilo..som u svokry tam mam teraz cas 😉

chymenitta33
autor
20. jún 2009

jáj tak no aj tak aspon chvílu si odýchneš🙂hej je nehcutne aj u nás 😝 Davo sa zblázni doma☹)

dadka33
20. jún 2009

ahojte 🙂 konecne prestalo prsat pojdeme sa trosku prejst kocikom ☹

amatula vitaj no vies laska je laska zatial im branit nebudeme ale az casom 😀 im budeme musiet vselico vysvetlit 😀

nicky11
20. jún 2009

dadka kraasne fotky kraasny drobci suuu to 🙂 🙂

chymenitta33
autor
20. jún 2009

dadka--a čo všeličo vysvetli??? :- 😀 😀 😀

dadka33
20. jún 2009

nicky---dik 😉

chym---co sa robis ze nevies??? 😀

chymenitta33
autor
20. jún 2009

nicky--dakujeme🙂)

dadka--no neviem🙂Davidko bude slušný po mamičke🙂žiadne sexuálne napádanie nebude 😀 😀

amatula
20. jún 2009

haha len aby nemuseli za par rokov nieco oni vam vysvetlovat 😀 😀 😀

chymenitta33
autor
20. jún 2009

amatula--noačo aspon by som mala peknú nevestu🙂

dadka33
20. jún 2009

Zabudla si dodat ze aj dobrúúúú svatku 😀

chymenitta33
autor
20. jún 2009

no bezdebaty🙂

amatula
20. jún 2009

chym akoto ze nespís 😀

chymenitta33
autor
20. jún 2009

už idem amatula🙂dobrúúúú

chymenitta33
autor
21. jún 2009

Ahojte zlatinka

Davidko je hore od pol 7 , takto skoro nevstával nikdy nohy ako žaba ladové zo spacieho vaku vyvlečený len na ručičkách, navlečené. Tak som si ho dala ku mne. Ešte sme ležkali.
Davidko išiel s dedkom von, poobede pôjdeme vonka. Idem Davidkovi variť a asi aj pre Marka lebo pôjdeme preč, kôprovú omáčenku urobkám
idem si kávičku vypiť.

dadka33
21. jún 2009

Ahojte--ja pijem este rannu kavu a pojdem povesat pradlo na balkon 😖 muzicek navaril dieta uz spinka tak dnes len oddychujem pojdem poobede von hadam pozriet steniatka so "svatkou" 😀

henusska
21. jún 2009

Ahojte maminky,konecne som sa dostala k pisaniu,pretoze v poslednom case nemam na nic cas 😠 Malu prave vozi dedko,..tak je doma pohodicka.Uz som vas baby dlho nevidela,ako sa mate?Co deturence?
Dufam,ze uz coskoro bude krajsie pocasie,a inac dnes maju sviatok vsetci otcovia 😀

chymenitta33
autor
21. jún 2009

Ahojte maminky

My sme išli kuki tých havinkov na haciendu su krásny 9 ks je ich jejda)potom sme bolu v parku len staršne fukalo išli sme domkov,lebo dejv sa precikal 😅 prišla babička s dedkom a potom davo išiel haji.
kočandy idem už haji🙂Misia ukončená 😀 😎 dobrúú 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre