Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

moni1412
16. apr 2010

ja viem ze to pride samo, my Deniska nenutime, ale ked pocuvam od vsetkych naokolo ze uz by sa mal pytat a tak, je mi luto maleho, lebo uz vela veci chapem a nie vsetci mu to hovoria zrovna citlivo 😖

dasa711
16. apr 2010

😒 kašli na každého--každý jeden nech si vychováva svoje alebo už mal možnost vychovat--ja som na toto drzá každý ma može.ked sa začne pytat sa bude pytat

moni1412
16. apr 2010

dasi mne je to jedno, ale ja odseknut neviem nikomu, aj keby som velakrat chcela... len ma mrzi ze Denisko uz chape co mu kto hovori a ked ho vidim aky je z toho smutny 😒 nie je mi vsetko jedno. ja to beriem tak - ked pride jeho cas, tak sa bude pytat. som zastanca toho ze deti vedia same kedy zacat sediet, chodit, rozpravat, pytat sa...

dadka33
16. apr 2010

Moni nesmut 😢 ja som to absolutne neriesila a zacalo to samo teraz sa mi aj v noci zobudi ze chce na zacod takze to pride neboj sa 😉
Lucia ma atopicky exem ktory sa jej na jednom mieste vylieci a za tyzden sa jej objavi niekde inde tak stale chodime na kontroly a davam pozor co zje ☹ .Najvacsi problem su orechy a kakao a vyzera to tak ze aj urcite druhy pracich praskov 😒

moni1412
20. apr 2010

fuha, dadi, to mate "vesele" 😒

len uz by to mohlo pomaly prist.... dvoje plienky kupovat - nic moc 😀

dasa711
21. apr 2010

no moni tak to ano stačí ak jedny plienky: ☹ a ako to je s materskou teraz dostavas na dve deti peniaze?

moni1412
23. apr 2010

dasi no isto 😅 to co by si cakala od slovenskeho statu???? 😀 chvalabohu mi vysla materska vyssia teraz ako pri Deniskovi, tak mam zatial matersku a potom prejdem znova na rodicak.... esteze aj ten zvysili 🙂

dasa711
23. apr 2010

tak a potom maj po sebe 😒 no užasne a ako je to s dvojičkami nevieš?

moni1412
25. apr 2010

dasi dvojicky su asi iny pripad, myslim ze tam by sa malo na obe dostavat 😉

moni1412
27. apr 2010

baby, ako je to s detskymi ihriskami u vas?

dadka33
27. apr 2010

Je tu len jedno ihrisko take vacsie-ale nieje pre male deti ☹Pre male deti je v tepliciach (ak mas auto neni problem) 😕
ale buds mat pri dome ihrisko ked si pozries projekty kde idete stavat ,tam je aj ihrisko vybudovane...ale plany su plany a realita bude mozno uplne ina ☹

moni1412
27. apr 2010

hmm, ved to...planujeme aj na dvore cosi, ale medzi detmi by im bolo lepsie :od som myslela ze bude nejake take u vas 😒

chymenitta33
autor
27. apr 2010

daša- to u dvojičiek je rovnaký prípad príspevok pri narodení dva krát ale materská je len jedna akurát rodinne prídavky su dva krát.

dasa711
27. apr 2010

slovensko!ako dat jeden prispevok a potom ži ako dokažeš??tak by som sa rozpísala az by ma blokli-nebudem teda nič pisat

moni1412
28. apr 2010

dasi myslim ze väcsina mamiciek na MD ma ten isty nazor ako ty.... vieme o com piseme 😒

moni1412
28. apr 2010

este som sa vas chcela pytat... nejake materske centrum u vas....?

dasa711
29. apr 2010

v nemšovej je bankomat"zdravotné stredisko"samá krčma a to je asi tak všetko ani park nemame--teda máme ale to pomenovanie park sa k tomu nehodí skor bordel

dadka33
29. apr 2010

Uplne suhlasím.. ☹ Tu nieje nic dokonca ak chces nejake lepsie potraviny musis ist minimalne do Dca na nakup 😅
ale ak pojdes jednu krcmu po druhej a v kazdej si das nieco alko...ver tomu ze k domu by si sa asi uz len doplazila 😝 ....A to je nasa N E M Ś O V Á...hip-hip huráááá 😎

moni1412
29. apr 2010

to fakt???????? 😀 no pekne. som mala lepsiu mienku o Nemsovej. bude to vesele tam, no 😅

moni1412
29. apr 2010

este sa spytam - to zdravotne stredisko je preco v uvodzovkach? 😅

dadka33
29. apr 2010

Pretoze to stredisko na nachadza v byvalej budove skolky ktoru okupuje par doktorov nieje to ziadna nova budova ani nejaka poliklinika ☹ ...a potom nieje n iesto v skolke takze mas smolu a dieta ti predcasne nevezmu...pretoze nemaju ho kam umiestnit 😠

ale zvyknes si 😅

moni1412
30. apr 2010

dadka 😀 😀 😀 😀 😀 co uz, no 😀

dasa711
30. apr 2010

ale inak by som si nevedela predstavit zit inde🙂

moni1412
1. máj 2010

😀 😵 🙂

moni1412
4. máj 2010

a ohladom obchodov - viem ze nic velke tam nie je, ale je tam aspon z kazdeho druhu nieco? myslim potraviny, drogeria, oblecko, detske oblecko, hracky, papiernictvo, knihkupectvo a podobne? 🙂

dadka33
4. máj 2010

ale ano nieco tu je ale nie v takom rozsahu ako si pisala 😉 su tu obmedzene moznosti co sa tyka deti ako oblecenie a hracky a knihy 🤐

dasa711
4. máj 2010

no a ved sem nechodiš myslim do nemš,:?asi nie že?by sme sa mohli stretnut 😉 a poukazovat ti to mnoho čo tu je ukazovat 😅

dadka33
5. máj 2010

no aj ja som za rande. 😀 ak budes v nemsovej daj vediet... 😉

moni1412
7. máj 2010

no baby, my sme kupili pozemok a ja som ho este ani nevidela 😅 v nedelu ideme konecne pozriet vsetci, lebo ideme k svokrovcom. ale niekedy sa mozme dohodnut a prideme s drobcami na obhliadku 😀

dasa711
7. máj 2010

to mate zatial len pozemok?ja že aj hrubú stavbu uz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre