• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Nemšovej a okolia

24. septembra 2013 
ja viem ze to pride samo, my Deniska nenutime, ale ked pocuvam od vsetkych naokolo ze uz by sa mal pytat a tak, je mi luto maleho, lebo uz vela veci chapem a nie vsetci mu to hovoria zrovna citlivo :confounded:
16. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:unamused: kašli na každého--každý jeden nech si vychováva svoje alebo už mal možnost vychovat--ja som na toto drzá každý ma može.ked sa začne pytat sa bude pytat
16. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi mne je to jedno, ale ja odseknut neviem nikomu, aj keby som velakrat chcela... len ma mrzi ze Denisko uz chape co mu kto hovori a ked ho vidim aky je z toho smutny :unamused: nie je mi vsetko jedno. ja to beriem tak - ked pride jeho cas, tak sa bude pytat. som zastanca toho ze deti vedia same kedy zacat sediet, chodit, rozpravat, pytat sa...
16. apr 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni nesmut :cry: ja som to absolutne neriesila a zacalo to samo teraz sa mi aj v noci zobudi ze chce na zacod takze to pride neboj sa :wink:
Lucia ma atopicky exem ktory sa jej na jednom mieste vylieci a za tyzden sa jej objavi niekde inde tak stale chodime na kontroly a davam pozor co zje :frowning2: .Najvacsi problem su orechy a kakao a vyzera to tak ze aj urcite druhy pracich praskov :unamused:
16. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuha, dadi, to mate "vesele" :unamused:

len uz by to mohlo pomaly prist.... dvoje plienky kupovat - nic moc :grinning:
20. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moni tak to ano stačí ak jedny plienky: :frowning2: a ako to je s materskou teraz dostavas na dve deti peniaze?
21. apr 2010 o 06:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi no isto :sweat_smile: to co by si cakala od slovenskeho statu???? :grinning: chvalabohu mi vysla materska vyssia teraz ako pri Deniskovi, tak mam zatial matersku a potom prejdem znova na rodicak.... esteze aj ten zvysili :slight_smile:
23. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak a potom maj po sebe :unamused: no užasne a ako je to s dvojičkami nevieš?
23. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi dvojicky su asi iny pripad, myslim ze tam by sa malo na obe dostavat :wink:
25. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ako je to s detskymi ihriskami u vas?
27. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je tu len jedno ihrisko take vacsie-ale nieje pre male deti :frowning2:Pre male deti je v tepliciach (ak mas auto neni problem) :confused:
ale buds mat pri dome ihrisko ked si pozries projekty kde idete stavat ,tam je aj ihrisko vybudovane...ale plany su plany a realita bude mozno uplne ina :frowning2:
27. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm, ved to...planujeme aj na dvore cosi, ale medzi detmi by im bolo lepsie :od som myslela ze bude nejake take u vas :unamused:
27. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
daša- to u dvojičiek je rovnaký prípad príspevok pri narodení dva krát ale materská je len jedna akurát rodinne prídavky su dva krát.
27. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slovensko!ako dat jeden prispevok a potom ži ako dokažeš??tak by som sa rozpísala az by ma blokli-nebudem teda nič pisat
27. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi myslim ze väcsina mamiciek na MD ma ten isty nazor ako ty.... vieme o com piseme :unamused:
28. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este som sa vas chcela pytat... nejake materske centrum u vas....?
28. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v nemšovej je bankomat"zdravotné stredisko"samá krčma a to je asi tak všetko ani park nemame--teda máme ale to pomenovanie park sa k tomu nehodí skor bordel
29. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uplne suhlasím.. :frowning2: Tu nieje nic dokonca ak chces nejake lepsie potraviny musis ist minimalne do Dca na nakup :sweat_smile:
ale ak pojdes jednu krcmu po druhej a v kazdej si das nieco alko...ver tomu ze k domu by si sa asi uz len doplazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....A to je nasa N E M Ś O V Á...hip-hip huráááá :sunglasses:
29. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to fakt???????? :grinning: no pekne. som mala lepsiu mienku o Nemsovej. bude to vesele tam, no :sweat_smile:
29. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este sa spytam - to zdravotne stredisko je preco v uvodzovkach? :sweat_smile:
29. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pretoze to stredisko na nachadza v byvalej budove skolky ktoru okupuje par doktorov nieje to ziadna nova budova ani nejaka poliklinika :frowning2: ...a potom nieje n iesto v skolke takze mas smolu a dieta ti predcasne nevezmu...pretoze nemaju ho kam umiestnit :angry:

ale zvyknes si :sweat_smile:
29. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co uz, no :grinning:
30. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale inak by som si nevedela predstavit zit inde:slight_smile:
30. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ohladom obchodov - viem ze nic velke tam nie je, ale je tam aspon z kazdeho druhu nieco? myslim potraviny, drogeria, oblecko, detske oblecko, hracky, papiernictvo, knihkupectvo a podobne? :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ano nieco tu je ale nie v takom rozsahu ako si pisala :wink: su tu obmedzene moznosti co sa tyka deti ako oblecenie a hracky a knihy :zipper_mouth:
4. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ved sem nechodiš myslim do nemš,:?asi nie že?by sme sa mohli stretnut :wink: a poukazovat ti to mnoho čo tu je ukazovat :sweat_smile:
4. máj 2010 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj ja som za rande. :grinning: ak budes v nemsovej daj vediet... :wink:
5. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby, my sme kupili pozemok a ja som ho este ani nevidela :sweat_smile: v nedelu ideme konecne pozriet vsetci, lebo ideme k svokrovcom. ale niekedy sa mozme dohodnut a prideme s drobcami na obhliadku :grinning:
7. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mate zatial len pozemok?ja že aj hrubú stavbu uz :wink:
7. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok