Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
7. mar 2009

tak ahoj zajtra 😔

chymenitta33
autor
7. mar 2009

Bože ženy treba sa ovládať, ved to je detské forum a takéto "fajčenie" sem nepatrí, že áno? 😕

dadka33
7. mar 2009

ja neviem preco ste s tym zacali a vies ze ja sa hned chytim a potom to uz ide 😀

chymenitta33
autor
7. mar 2009

to p. forgáčová je náruživá a mne viacej nebolo treba a p. lubinová už tiež sa chytá a pri tom nechce🙂)

dadka33
7. mar 2009

no myslim ze sme natom rovnako vsetky tri 😀 ci nie---hijo 😀 😀

chymenitta33
autor
7. mar 2009

dobre ženy teda zajtra sa teškám už na stretko dúfam, že budeme môcť ísť lebo dúfam, teda si myslím že Davko to má zo zubkov,lebo keby to mal niečo iné yb som nešla s ním tam aby som vaše deturence ešte nenakazili 🙄 😒

dadka33
7. mar 2009

okis tak ideme spinkat aj s tatinkami 😀 tak zajtra pa 😔

chymenitta33
autor
7. mar 2009

Ja nejdem ešte🙂

chymenitta33
autor
7. mar 2009

už idem cicky aj ja lebo neviem aký bude Dejvi v noci, však som ho skúšala a mal vlažnú teplotku 🙂Tak dorúúúú 😔

dadka33
8. mar 2009

Dobré ránko 🙂

Dnes mala spinkala celu noc az rano o 5 som jej dala mliecko 😉

Sa tesím na tu pizzu 😉

chymenitta33
autor
8. mar 2009

Aojko cikulky🙂)

Ja som bola v kine nehccelo sa mi tam ísť a ešte ked som to zazrela, no des 😝 😠

My trošku lepšie aj ked v noci dobre spinkal ale ránko mal zase teplotku nechce mi ani čaj ani mlieko☹

daša--čo je s Riškom:??? 😒

chymenitta33
autor
8. mar 2009

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?&kat=1 Inak kočky čo poviete mne sa strašne páči🙂

chymenitta33
autor
8. mar 2009

ten Foxy 2009 ten zelený🙂

dasa711
8. mar 2009

caute boli sme na pohotovosti
dostal diazepan,a nic len cipky davame zabaly a cakame co bude dalej mal aj 40 cosi uvidime mozno si zavolame pohotovost

amatula
8. mar 2009

ahojte
takto ste chorucky 😨 neboli ste ani na tu planovanu pizzu??? ☹
chym ten kocik je fajny 😉 len mne vadia tie male kolesa 😒 mne sa stim zle chodi..zle sa zdolavaju prekazky

amatula
8. mar 2009

ale akurat pozeram ze aka cena 😕 😕 ja som ho kupila za 3000 😕 😕
inak sa super jednoducho sklada

dasa711
8. mar 2009

tak kleslo mu to na 38,6 sme stastni no uvidime aka bude noc neviem ci to neleze aj na mna caute idem radsej spat

chymenitta33
autor
8. mar 2009

daska--viem však sme boli spolu a čo ako je to lepšie? jáj však tukala si..
To som rada, však nehc je nocka pokojná..a zajtra Marušincke🙂

amatula--je lacnejší, a inak prosím ťa tá opierka sa dá dať teda chrbta úplne do praveho uhla aby sedel pekne všetko videl? a či je opierka v celku alebo latky? dakujem cicka

chymenitta33
autor
8. mar 2009

Inak dnes stretko bolo supiš🙂))až nato, že tolké sa dušovali a nakoniec sme boli duo🙂
Dasku--beriem to je jasné prvoradí je Rišulko
aj kvetinkaa--má len vychádzky oki🙂

a zvyšok???hmmm?

amatula
8. mar 2009

co mam ja je trochu ina farba ale presne ten typ!!opierka ma dve polohy,takze aj uplny sed...
a neviem co myslis tim ci je v celku? 😕 ja mam opierku dobru a ma vistelku takze je mekucka a pohodlna
inak je super len ja som naucena na nfukovacie kolesa to je ako traktor vsade sa snim dostanem 😀
ale tento sa fantasticky sklada jednim otocenim rukovete 😉

chymenitta33
autor
8. mar 2009

dakujem cicka🙂)

Ja mám speedy ale chcela by som ešte jeden🙂lebo na speedy sa nedá uplne do sedu len tak polo, vieš? a to nie je moc dobre lebo chce kukať a nevidí toho vela☹

Inak niekedy ked by si mala cestu do nemšovej by sme mohli daj stretko🙂?

chymenitta33
autor
8. mar 2009

ako vcelku lebo dadka má niečo ako mark a tá opierka je ako viacej latiek nie ako vcelku 😕 chápeš? neviem to dobre vysvetliť☹ a chlapci čo robia?

dadka33
9. mar 2009

dobre ranko 🙂 vcelku kludna noc 🙂

ja som vcera zaspala okolo 8 hned po malej akasi som bola unavena 😉 vonku hnusne prsi ani neviem ci vyleziem ☹

Amatula vies ja mam na chbatiku nie celu dosku ze je pekne podoprety chbatik ale su tam take lišty,alebo dosky neviem ako to nazvat a mala je tam ako v koryte a to sa mi nepaci.Da sa to polohovat uplne do lahu?Hod foto s malym ako sedi aj lezi. diki

chymenitta33
autor
9. mar 2009

Ahojte cicky🙂)

My tiež celkom oki ako Davidko ešte spinká a ja ranajkujem.

Inak Dada idem do výtahu včera a zase predné defekt☹(

dadka33
9. mar 2009

To vie potesit najlepsie by bolo to dat do pneuservisu aby si ho nemala doskrabane na zadnom to neni vydiet z vnutra ale predne?

dadka33
9. mar 2009

Kukala som fotky su super posli mi ich mailom

chymenitta33
autor
9. mar 2009

no však zobral to vinco aj s celý násadkou🙂

chymenitta33
autor
9. mar 2009

dadka--však každú klikni aby bola velká a pravým uložiť do somariny a je to🙂

chymenitta33
autor
9. mar 2009

Inak kočenky dala som davkovi nočník a pekne sa mi vycikal, aj ked som čakala kaki, ale dobré na začiatok🙂)to len tak ja ho nechcem ešte učiť až od 15m

mischell83
9. mar 2009

ahoj Dadka si na nete? vcera sme nemohli prist, lebo prisla segra a nasi. ale cez tyzden sa zastavime napis kedy by ste mali cas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre