Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

eva770
28. jan 2009

no ahioj.konečne aspon niekto. 🙂 čo nove a ako sa maš?

chymenitta33
autor
28. jan 2009

Ahojky cicka🙂

Ale nič moc nejde nám net, tak som u dadky🙂)
Ako aj si bola dnes vonku???

eva770
28. jan 2009

ja som bola vonku uz o deviatej.boli sme na rehabilitaciji,ale odtial nas zasa poslali do tn a včera z tn do nemšovej a tak nas prehanaju hore-dole.je to o nervy.teraz buvame.a čo vy?

chymenitta33
autor
28. jan 2009

No to teda hej to je teda majú v tom bordel a tz len behať hore dolu☹(

Ako a čo má to aj lepšie? či čo budete cvičiť praqvda?

eva770
28. jan 2009

ani neviem čo budeme cvičiť.doktor tu mi povedal,ze jemu sa zda všetko dobre.tak ja neviem,uz som z toho blbec

chymenitta33
autor
28. jan 2009

jáj tak tak to je dobé však uvidíte?

eva770
28. jan 2009

idete von?

chymenitta33
autor
28. jan 2009

cicka cca o 15:00 až do 16:00:???neviem presne kedy

kvetinkaaa
28. jan 2009

caute babyy no čo uz šantite s kočármi? 😉

dasa711
28. jan 2009

caute aj mne sa zobudil rano o 5tej bol hnusny cely den nechcel ani papat a mam pocit ze mu hore vidim novy zubok ma len taku ciarocku ale este nie bielu.
je nervozny kaka kuse je to masaker,len aby este z toho nechytil sopliky ako je zvykom,tak uz aj idem
idem sa zkulturnit a buvat ved tuto noc som viac nespala ako spala a dnes aj navsteva .taku mam v sebe daku nervozitu ani neviem z coho
KVETINKA:
ak mozem poradit mne moc chyba na kociku to ze sa mi neda prehadzovat rucka ,je na pevno-a nie je to dobre,vanicku som mala k sebe ,ale sportova cast je len odo mna a ked fuka tak nic nespravim-a do vanicky mi nevleze od pol roka len chcem poradit,keby som mohla vratit cas tak si dam na to bacha,no clovek sa uci na svojich chybach

dasa711
28. jan 2009

eva nech ti manzel pomoze s tym albumom 🙂

dasa711
28. jan 2009

tak idem caute nebudem si pisat sama so sebou 🙂 😒

kvetinkaaa
29. jan 2009

ahojte,

dasa dakujem za info, ja som len rada ked mi niekto poradi. ja praveze neviem čo spravit, pozerame kočiky a podla teba, ked bude babo v maji na začiatku narodene, ako mam riesit kočar? samozrejme vanička a potrebujem aj športovu čast?
mylseli sme či nestači iba vanička a škrupinkaa do roka - myslim ze aj vy tak kupujete ked ma babo okolo roka uz golfač. čo myslis? vies ze či tu športovu čast vyuzijem v zime, lebo teraz v lete asi nie.
či?
proste ako by si riesila kočar pre babo narodene v maji.

nechceme kupit somarinu... dakujem

dasa711
29. jan 2009

kvetinka prave ze ti idem odpisat a vrestadlo sa ozvalo napisem neskor

kvetinkaaa
29. jan 2009

🙂 v pohodke ved vecer prečitam 🙂 papa

dadka33
29. jan 2009

Čaute kočky.
Lucinka je chora aj sme boli u dokiny tak ma nejaky virus a idu jej aj zuby ale horne a nie dolne 😢 je taka nervozna a upistana stale ju nosime na rukach.
Kvetinka-kup si velku vanicku aby ti tam mala prezimovala.Moja ma prave 73cm a to este do jari porastie.Neviem aky mate vkus na kociky ale pekny vyber maju v Dca na 105-ke Baby shop-Linda tam si isto vyberies aspon znacku a na nete kupis aj pouzity.A na leto si kupis aj tak golfac

kvetinkaaa
29. jan 2009

ahojky
dada tak skore uzdravenie, chudatko male taketo chorucke.
kukni čo mam v albume dnes som videla takyto kočik a celkom sa mi pacil, bol v dca vo fixe. čo nan hovoris? necelych sedem tis.stal...
inak zajtra asi pojdeme ku gajbovi s mangelom a este asi pride jeho kamarat neviem s kym asi so zenou tak ak by ste tam sli dajte mi vediet : ) ale ja tam budem ais iba hodinku, ak sa tam bude fajčit mna bude drhnut, zjem pstruha a bezim. na kontrolu idem v pondelok tak si nemozem dovolit flakat sa 😉

papaaa

dadka33
29. jan 2009

moja pekny skus na nete kuknut da sa zohnat za polovicu urcite nieco najdes ak samozrejme netrvas na novom 😉

dasa711
29. jan 2009

risko sa mi narodil 12 maja vanicku som pouzivala kym to slo.ako som uz pisala do 6.mes.potom uz sedel a nevopchal sa pod strechu,nic tomu nechybalo neratala som ze taku malinku vanicku vyuzijem"tak dlho"mam deme lotus zeleno cierny kukni si na nete,tento s vanickou som v nems.este nikomu nevidela
ale dada vyuziva vanicku do teraz ma velku---------vanicku 🙂 poviem ti,ja mam pozicanu aj staru karu.len je moc tazka a ja tu nemam vytah tak sa mi jej moc nechce a vypadava koleso a ...
neviem ti poradit len dnes sa mi zasa potvrdilo ze chyba to otacanie rucky-proti vetru.

dasa711
29. jan 2009

ja na tie kary moc nie som aj chym sa jej rychlo zbavila 🙂 ale asi su pohodlne pre babo a o je dolezite mozno pri druhom 😒 moj kocar je Dema nie deme

kvetinkaaa
29. jan 2009

dadka
netrvam na novom, kludne po jednom bejbinu. plot nemame spraveny musime šetrit 😀

dasa
pekny ten tvoj kočiarik asi iba to sa mi nezda ze ma golfove palice, ja by som radsej normalne. a ako vravis asi je maly ale dizajnovo je pekny.
musim niečo vygooglit lebo inak to vidime na vylet do polska..

dadka33
29. jan 2009

Taku karu kupis za 4000 jazdenu ako si vifotila a v polsku lacnejsi ako 5000 nekupis 😖 tak len googluj a usetris na benzine

dasa711
30. jan 2009

dada ako mala ja kazdu hodinu v noci hore o jednej sme sa hodinu hrali rano o piatej vstavali

dadka33
30. jan 2009

ja som jej dala diazepan a spala do 3 potom do 7 a teraz o9.tak som celkom vyspata.uz nema ani taky sopel ale kasle jak astmatik.uz nema ani teplotku tak aj vylezem von pojdes aj ty?

dasa711
30. jan 2009

ahoj nepojdem strasne fuci vcera sme boli v tom vetre lebo sa to s nim nedalo vydrzat a nechcel lezat dnes budem doma ked cosi ozvem sa

dasa711
30. jan 2009

teraz spi idem aj ja lebo som hotova,sale mrnci

amatula
30. jan 2009

ahojte mamuse 😉 ako???
dadka je mi luto lucky 😒 aj moj Mato je chori je to odrzku........

kvetinka ja ti predam moj za dvojku 😀 😀 a usetris na sportovy 😀

dadka33
30. jan 2009

Amatula -nieco mi hovor nervozna je ako pes mrnci stale sa pyta na ruky uz ma slak-trafa z nej 😝

amatula
30. jan 2009

no to ti verim ja uz som z toho na cvokiho... 😖 raz je jeden chori potom druhy a ani von,ani doma cosi robit lebo mrkoce 😅
uz keby bol zajtra maj je neskoro....keby nemam net taqk sa zblaznim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre