Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

moni1412
25. mar 2010

dasi dakujem 😵
pozemok - myslim ze ich tam je teraz asi 50 novych, no novych ako novych, niektori uz maju aj postavene domy naokolo, pri kupalisku 🙂 ty si priamo z Nemsovej?

dasa711
28. mar 2010

ano byvam tu 25rokov nasi sa sem pristahovali ked som mala asi dva roky 🙂 byvam pri zdravot.stredisku no dufam ze čo skoro kupime dačo vacsie.
ano tak viem tam je teraz nova vystavba
synatorov mame rovnako narodenych 🙂 ---------------ako ste na tom pytate sa? rozpravate?
mne sa nechce pytat,ked ho dam sa vycika ale sam nie teda pravdu povediac nechce sa mi teraz ked nam skoro nekuria nechavat bez plienky a prezliekat ho 😒 o chvilu je leto a dufam ze sa pleny zbavime
ukecany je kazdym dnom viac a viac 🙂 nasmejeme sa ako sa snaži a špúli dzobačik ked chce dačo zopakovat

moni1412
29. mar 2010

dasi ale planujete zostat v Nemsovej? 🙂
kedy je Risko presne narodeny? leti to, vsak? zachvilu druhe narodeninky 😵 nepytame sa ani my, bolo obdobie ked to vyzeralo nadejne, ale nejak to ustalo, ako tehula som ho zdvihala minimalne a na zachod je to predsa len dost, tak to nejak stagnovalo, len s tatinom chodil, ale ked ho dame, vycika sa, no ako pises - sam sa nevypyta. ale tiez sa spolieham na leto, bude bez plienky a snad sa tak rychlejsie nauci 😵 no tiez sa rozkecal, tak je veselo 😀 a vsetko co vidi, opakuje, nasmejeme sa tiez 😀

dasa711
29. mar 2010

nechceme ist z Nemšovej preč.
Riško je narodený 12.maja 2008
aj my sme mali obdobie ked sam prišiel k nočniku ,každe rano sa vykakal,ale to trvalo mesiac a žial ☹ ale teraz to važne neriešim nemam na to dako chut prat poštance 🙂 na zahrade sa to cez lete naučíme 🙂
juj aby už bolo to leto

moni1412
30. mar 2010

to mas pravdu 🙂 uz sa tesim na leto, teplucko, joj 😵 byvate v byte, ci dome? ked spominas zahradku.... 🙂

moni1412
30. mar 2010

ozaj, nedavas maleho este do skolky? ako je to u vas s miestami? nevies? lebo je zas silny rocnik vraj

dasa711
30. mar 2010

mam prihlaseneho a vezmu ho od sept-2O11 tu je viac skolok -3 a das ho ked si na materskej s malou?
byvam na byte ale mam tu svokra -ma dom so zahradou

moni1412
5. apr 2010

to uz ho mas prihlaseneho na buduci rok???????? 😕 aj u vas je to take? dufam ze stihame buduci rok prihlasit aby ho aj vzali.ja som ho chcela dat uz teraz, ale ked sa chceme stahovat, aby nemal stresy - zacinat niekde inde a po par mesiacoch prejst inde 😒 nemame v rodine ziadne male deticky, parkrat za rok sa stretneme s nejakymi a to je malo, chcema by bol s detmi hlavne. otazne je ci ho vezmu ked som na MD 🙂 ale snad hej 🙂

dasa711
5. apr 2010

tak na to aj rychlo zabudni 😉 asi maš smolu lebo kamoška ma staru ako mam ja riška a chce ist od tohoto septembra do roboty a nemaju miesto a ty ked si na materskej tak určite nevezmu

moni1412
5. apr 2010

myslim buduci rok, ved 3 skolky a snad nebude zas tolko deticiek. ved uvidime 🙂 😉

chymenitta33
autor
6. apr 2010

ahojte kočandy 🙂

som tu strašne dlho nebola kedže, je FB 🙂

Moni-ahoj VITAJ...ja mám marcovu pohromu, skoro rovanko starý ako máš ty, s tou škôlkou je to pravda tyy ked si na MD takže len ked budu mať volné miesto inak je to tak že ked máš malé budeš doma s oboma 😉 čo už nemšová...Inak s ktorej časti si priamo s Banoviec, lebo my chodíme do Timoradze 😀

K tomu nočníku, my sme od 16 decembra na obed bez plienky, teraz tretí týžden bez plienky aj von len na noc má plienku takže tak.

moni1412
7. apr 2010

chymenita nechodila si aj do TN temy? sa mi zda ze ta odniekial poznam 🙂 ja som priamo z BN - sidl. Dubnicka.

to je tak vsade s tymi skolkami - takze len dufat ze budu volne miesta. potrebuje byt maly s detickami 😒

fiha, vy ste sikovni 😵

dasa711
7. apr 2010

Chymenita je všade 😉

chymenitta33
autor
7. apr 2010

moni-díky za IP pridala som si ta, inak mne si bola strašne známa 🙂 som si myslela že v nejakej skupinke sme sa stretli len som nevedela identifikovat 😉

moni1412
8. apr 2010

😀 😀

chymenita pozeram ze snazilkujete? 🙂 drzim palceky nech sa vam cim skor zadari 😉

dadka33
9. apr 2010

fíha tu sa to pohlo? 🙂

Moni ahoj .... 🙂

Dasi -niekedy musime vybehnut na pivo ale az po Pn 😉
Inak Lucia ma uz 3den teploty 38 a uz sme 3den bez plienky aj napriek chorobe sa pyta aj v noci 🙂

dasa711
9. apr 2010

šikulka----u nas sa s plienkou nič nepohlo ☹
Dada dohodnute ved sa dohodneme pojdeme von "chce to zmenu----------ruku si na srdce daj,velku zmenu a už sa neobzeraj!!!"urivok z pesničky IMT smile : 🙂

moni1412
9. apr 2010

dadka dakujem za privitanie 😵
no teeeda, Lucka je sikulka 😉

dasi ale ved vies ze chlapci su trochu lenivejsi 😉 😀 esteze si to mame ako obhajit, ze? 😀

dadka33
9. apr 2010

Moni a preco sa stahujete do Nemšovej? Koli praci?

moni1412
9. apr 2010

dadka, ani nie. byt v BN mame 2-izbovy byt a uz teda treba nieco väcsie, byt z nechceme, tak ze stavat - mali sme povodne ist do Turnej, ale pozemok co tam mame, to je este nadlho kym sa bude dat stavat, tak sme sa tahali okolo TN - len ta cena 😅 nakoniec sme skoncili v Nemsovej. doteraz sme byvali blizsie k nasim, v Nemsovej budeme blizsie k svokrovcom 🙂

dadka33
9. apr 2010

Tak to je super dalsia mamina. 🙂 A kde idete stavat? Tak to pevne nervy prajem 😉 My sme sa len stahovali a stalo to za to 😝 este teraz neviem kde mi hlava stoji 🙂

dasa711
9. apr 2010

každe dieta je ine 🙂 Riško je šikovny na ine 🙂 a všetko pride

moni1412
10. apr 2010

dasi tak, tak, pravdu mas 😉 tiez ignorujem rady typu - ved uz bude mat 2 roky, uz by sa mal davno pytat, myslim ze to poznas 😀

dadka kedy ste sa stahovali? stavat ideme tam za kupaliskom, je tam kopu novych pozemkov 🙂

dadka33
10. apr 2010

Dasi Risko rozprava narozdiel od nasej ☹
Moni stahovali sme sa 30.3 predtym sme byvali pri kupalisku na tych bytovkach ale mali sme len garzonku tak sme kupili 3-izbovy 🙂

moni1412
13. apr 2010

jaaaj, tak z Nemsovej do Nemsovej 😀 ja ze odniekial inakial 😉

dasa711
13. apr 2010

dnes pol dna bez plienky a ani jedna nehoda 🙂
dada myslim že prospelo ked videl lucku chodit a sa mu páčilo to čo hovorí "BLE"tak aj on už len ble a ideme ,dufam že to vydrží --pred spaním som mu dala plienku a sa na nu jedoval 😀

moni1412
14. apr 2010

babyyyyy aj ku nam pridte, povzbudit k bezplienkovaniu 😀

posobi to na tych drobcov, prednedavnom bol u nas jeden kamos, o par dni starsi a Denisko sa odvtedy taaaaaak rozkecal, mojka sa s plysakmi ako on, akurat malu dvakrat capol, ako to videl unho 😒 ale to sme zarazili hned v pociatku 😀

dadka33
14. apr 2010

dasi super...len nech mu to vydrzi 🙂

moni..skoda ze si tak daleko ☹ ale ono to pride samo...my sme to len skusali cez soboty a ked sme sa stahovali cez ten najvacsi frmol si nechcela dat uz plienku a uz ju ani nema a ja mam doma este pol balika plienok 😠

my sme boli dnes na koznom ,a zase same masticky 😨 a zajtra hor sa k doktorke na kontrolu 😝 😝 😝

dadka33
15. apr 2010

Boze to je nuda uz chcem ist von ☹ toto uprsane pocasie ma deprimuje 🙄

moni1412
16. apr 2010

dadka coze mate? ked mastickujete? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre