Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

amatula
9. mar 2009

ahojte.
este k tomu kociku.....foto nehodim 🙂 lebo ho malo pouzivam.ja som ho kupila ked mal mali 3m ale nechcel v nom byt neviem ci sa mu nepacil 😠on je az od pol roka...... tak pozivam stari.trojkombinacia s velkimi kolesami...
novi som zacala az teraz,uz v nom celkom vydrzí......tie polohy su vlastne tri.taka ze skoro uplne lezí,,polosed a sed v pravom uhle 😉
a opierka na chrbatik je normalna pevna a ja mam aj taku vystelku takze je to prijemne mekkucke 😉
dnes som s nim bola v TN a celkom fajn...ale uz sa tesim na jar,lebo s fusakom to nieje bohvie co...je to pre starrsie deti vyslovene ako sportovi kocik....inak som spokojna 😉

dadka33
9. mar 2009

Ahojte to je des pravda?Taketo pocasie ma normalne deprimuje a mala je nervozna ze to az pekne neni uz neviem co s nou mam robit ☹

kvetinkaaa
9. mar 2009

ahojte.
su to s tymi detmi radosti aj starosti čo 😉 celkom sa na to tesim. xi teraz si viem predstavit vyraz dadky a chym...ze ved ta to prejde 😉 😉

my sme včera nakoniec boli o tej druhej doma, ale aj tak som bola mrtva, neviem čo to na mna akosi dolieha,ved mam este dva mesiaceee...
a ako bolo na pizzi? boli ste bez deti vsak?

dnes som dostala dalsie nove vecicky tak sa natešujem.

vsetkym detičkam skore uzdravenie, pá

dadka33
9. mar 2009

boli sme aj s detmi kukni fotky u chym.
😀

dasa711
9. mar 2009

caute v noci sme davali zabaly bolo to strasne kazda mama vie o com hovorim risiacik je chory prvy raz☹ pohotovost sme nevolali no mal 40ky dako sme to pozrazali a zvladli
bolo to hrozne chudacik sa ma bal ked som mu stale robila "ZLE"teplomer.cipok zabaly,plakali sme spolu bol uplne hotovy ani flasku s cajom neudrzal
teraz ju uz lepsie uz sa hral teraz buva teplotu mal len trochu no mam pocit ze mu stupa,ved ako vecer
boli sme aj u dokt.anna neord.vybavili sme sa rychlo aj ked plna cakaren-v lekarni som bola dlhsie ako u doktor. 😕nic mu nedala len pamikon ze ma len trosku cervene hrdielko .
no sople tecu na potoky
dufam z toho najhorsieho sme vonku,uz aby sme brazdili metropolou

dasa711
9. mar 2009

inak sme sa rozhodli po tomto ze deme kupovat digitalny teplomer mera sa z uska za 3 sekundy da sa pouzivat na meranie teploty vody -caju kupel palov kolega ho ma vraj super vec stoji dako 25€ ale kaslat tie peniaze

chymenitta33
autor
10. mar 2009

Daša--to je fajn že Riškovi sa to lepší pomalinky chudátenko malé🙂)

a ten teplomer to viem presne aký myslíš, ja som nad tým tiež rozmýšlala ale jemu zase nevadí ani teplomer digi do uška takže uvidíme inak tu máš na aukci: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=814883

dadka33
10. mar 2009

Daša to je super🙂 aj dnes pôjdeš von?

dasa711
10. mar 2009

ahojte isto nepojdem von v noci este teplotuje a je slaby vyzera ako nafetovany a ja s nim/som unavena

mam tu bordel ako hovado nemam pri nom cas idem sa ponahanat kym spi

dasa711
10. mar 2009

doda je to ten teplomer ale to je taka vec to si kupim nove

dadka33
10. mar 2009

Za nový vyhodíš viacej☹)

dasa711
10. mar 2009

prave ma prepadol svokor doniesol ranajky pecivo bananiky cokoldku k MDZ asi odpadnem ale na ostudu mrdnik som sa hanbila ako pes

dasa711
10. mar 2009

ako je pekne ☹

dadka33
10. mar 2009

mas spravu na skzpe kukni to

dasa711
10. mar 2009

ja by som aj isla vozit ale ked on by nespal

chymenitta33
autor
10. mar 2009

Dasi to je fajn🙂že svokrík ja sa do-ebem🙂))ty brdko...no to ano to ako naschvál!

Riško ako? lepšie už?

Ani ja som nebola dnes vonku je mi zle, prašivo ešte k tomu mi je furt do revu: ☹ neviem asi mi načisto už j-be 😒

dadka33
10. mar 2009

caute baby.-))

Tak ja som bola v kauflande 🙂 to bolo zas penez ☹ --musela som jej kúpit cumlik nemohla som odolat

Lucinka ma sopel a kasle asi ma porazí 😖

dadka33
10. mar 2009

Hrusi-hod link na tie scrapy alebo mi to posli cez skyp

Dasi je dobre ze je risko lepsi a ten svokor 😲 😲 😲 ja ziram 😀

chymenitta33
autor
10. mar 2009

sevass cikulky🙂)

Dada--Lucka chudátenko☹nech je čím skôr oki. to to počasie šiblé☹
A čo si ešte pokupila či len potraviny, však?

dadka33
10. mar 2009

no len potraviny a cumlik joze ze to ich mame malo? A ja ze len 10 som kupila tak hej malo 😀

chymenitta33
autor
10. mar 2009

čoho 10?cmulov 😕

Inak dnes prišli tie adidas gate a ako je to L a mne to bolo volné, tak som objednala M🙂

dadka33
10. mar 2009

ok ja odskusam nikomu nedaj posli link na tie scrapy idem ulozit malu hned pridem

chymenitta33
autor
10. mar 2009

micka moja dala som ich však sláve to vieš tie prenu čo som ti vravela🙂

pošlem počkaj🙂

chymenitta33
autor
10. mar 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=802645 Dadka tu je tá bábika🙂ta mäkká

dadka33
10. mar 2009

smola nestihla som ☹

mala az teraz zaspala normalne to bola fuska 😉

chymenitta33
autor
10. mar 2009

Ako ja tiež nervy tie topánky to si radšej zajtra v Tn kupim, new🙂)
A marko že Dodíken ked nebudeš revať pôjdeš do new Yorkeru tak už nerevem🙂)

chymenitta33
autor
10. mar 2009

nachytal ma ako ked decko reve a povieš pôjdeme do dráčika a už je ticho🙂

dadka33
10. mar 2009

ááále a čo si zas mala depku sak som bola pri tebe dnes 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre