Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dasa711
30. mar 2009

maly ma teplotu ☹

dasa711
30. mar 2009

dufam len zuby

dadka33
1. apr 2009

Dobre ranko 😀

uz sa neviem dockat kedy bude J A R 😝 sice budu same chrobaky a cerviky ale bude aspon teplo.

Kočik sa tato vcera snazil opravit som zvedava co dnes vymysli 😀

amatula
1. apr 2009

xi dadka co tak skoro 😀 😀 😀

aj ja uz chcem teplucko,,,dnes je taka predpoved,,no uvidime 😕

a co sa stalo kociku?

chymenitta33
autor
1. apr 2009

Dobré ránko cicky🙂

my sme sa teraz zobudili zubáčiky umyli, dnes t išli rýchlo 😀 a ranajkujeme🙂potom pôjdem na tu poštu a s Dadou na tu "haciendu" dúfam, že bude teplo 😲 čo myslíte?

amatula
1. apr 2009

nono hlasili pekne a zatial ble 😠 uvidime ci to slniecko vykukne....

chym som na azete,,uz som ti tam pridala aj komentar k foteckam 😉 ale chodim tam malo 😒

kvetinkaaa
1. apr 2009

ahojteee

amatula celkom v pohode, len musim mat čas si oddychnut, ked je ten tak je to ok. tuto noc som zase zle spala a keby mam rano čas dospat by bolo dobre, ale som sla na poradnu a nemohla som sa prebrat. horor! a to som pred dvoma dnami tvrdila ako sa v pohode citim, sa mi to vratilo vsetko 😠

dadka a čo mas s kočikom? to ten ruzovy sa ti pokazil či ten novy čo ste spominali? či ten este mas len vybraty a este ho nemas doma? nie som si ista...

chym aka hacienda? čo mate nove miesto stretavok? : )

dasi dufam ze to malemu prejde..

inak ako som lucku videla bežkat, som na to stale myslela, ze aj my budeme mat taku kočku : ))) ale dufam ze bude aj pekne spinkat ako riško 🙂)

amatula
1. apr 2009

no kvetnkaaa ved uz to mas za par tak drzim palce 😉
inak som kuk tvoj album,,,a prevazne dievcenske oblecko kupujes kukam 🙂 😉
aj ja som mala mat druhu babu 😀 😀 😀 😀 😀
ale drzim palce nech sa pri tebe nezmilia 😉

kvetinkaaa
1. apr 2009

amatula dakujem ti velmi pekne 😉
vies čo ja som chcela zlte alebo zelenkave kupovat aby bolo neskor aj pre druhe ale dost veci som kupovala v tescu,a isto si si to vsimla. vsetko ruzove a modre. a ked je nakombinovane tak tak ze dovi-dopo. červene dupky a k tomu modre. a chapes, načo mi budu take. takze sa nam to nakoniec zružovelo. niečo som kupila aj od kamosky,ta ma dievčatko,takze aj preto.

...a nerob si srandičky... 😅 😅 my sme boli na 4D sone a sa nam zaručil ten DR ze to je babuľa 😉

este mam dilemu či kupit perinky do positelky, myslim paplonik, ale asi na maj nie je treba, az na jesen, čo myslis? by som kupila par plachtičiek na matrac a prikrivat dekou. sa mi to zda divne ten paplonik na leto a tak..

a inak ako sa maju drobci? posluchaju?

amatula
1. apr 2009

he he za mna by doki dal ruku do ohna ze to je baba 😝 😀
a ked sa narodil som presviedcala sestricky ze to je Alica 😅 😀

dasa711
1. apr 2009

ahojte baby
tuto noc sme nespali,stale mrncal 15min.kludu potom rev a opakovalo sa to celu noc,teplotu mal jeden den,cez den je v pohode a noc hruza ,des spal len raz teraz spi uz od pol siedmej,sme vonku behali aj tatino sa pripojil chceli sme ho ustvat 😀
a aj teraz je vidno ze ma nekludny spanok knuri-co bude v noci????????????,sme mu dali aj sirup na ukludnenie-pri raste zubov ale nam to dako nezabera 😒
kvetinke vcera sme sa vozili bol hore v koc.viac ako 2hod.ale potom buval ked bude pekne mozeme sa stretnut sme vonku kazdy den

kvetinkaaa
1. apr 2009

amatula tak to je veru sranda : ) ale čo uz ked tie farby su vsade len take,čo narobim. hadam to bude tak ako nam povedali 🙂

akurat som dostala dobru kopačku...konečne, aj som rada, lebo sa akosi malo mala hybala..

dasi jasne, ved ja by som sa sla s vami aj prejst. včera aj dnes som bola v dca,takze nebolo moc času ale ja si nejaky ten dnik najdem tiez 🙂

3558
1. apr 2009

kvetinka ahoj. ty si este kinderko??? ale uz sa ti to krati, co? ako sa citis???

kvetinkaaa
1. apr 2009

ahoj zuzi, ty aj zijes? 😉 si naposledy neodpisala tak som nevedela či sa hnevas či čo...
no veru uz je to len kusok...moje nazory a pocity sa menia kazdym dnom, najskor uz aby som rodila potom ze este nie 😉 jeden den poviem ako to v pohode zvladam ze som čakala horsie na druhy den umieram 😉

a ty ako? samko poslucha? ako sa podarilo zavaranie? : )) aj ja uz som sa vyzvedala čo a ako lebo sa chystam v lete prvy krat zavarat, aby mala miska na zimu papaničku

dadka33
2. apr 2009

ahojte 🙂

😀 😀 😀 amatulka --to fakt 😀 nma picne 😀 ze alicka 😀 😀 😀

my sme dne umyvali zubky 1x a super mala mi nechcela dat tu kefku 😲 😀
teraz si dam kavicku idem cosi pobalit a pojdeme von ked je tak pekne budeme bezkat 😀

chymenitta33
autor
2. apr 2009

ahojte hvizedy🙂)

Kvetinkaa.--Včera sme ta chceli von vytiahnuť ale sme videli že tam nemáš auto_☹tak sme ti ani necing 😉

Dasi--ty čo aj dýchaš??? 😒 tuki som ti na skype 😉

Amatula--ty si maska, že Alica🙂)ja som tiež tak že len David a ona furt druhé a ja nie David ona musím mať dve ja že to bude chlapec tak nakoniec že no dobre Chiara..so mna tam mali tiež radosť neboj🙂

Dada--super🙂)je dobrá však tá kefa aj Dejvi ju má rad🙂ešte doupratujem musím sa učlovečiť🙂a pôjdeme aj my vonka

amatula
2. apr 2009

caute babulky 🙂

no to bola sranda lebo ma doki na ultrazvuku presvedcil ze to je dievca.....a ja som rodila necakane predcasne,,turbo rychlo....este sme nemali ani rozhodnute mená!!! ..a ked uz sa narodil (ja som predtim ziadne mena neudavala,lebo ma prijmali na porodnoom stole)tak sestricka ze ako sa bude babatko volat a ja ze Alica 😀 a sestricka ze ale to nieje vhodne meno lebo je to chlapec 😀 😀 tak mu napisali len priezvisko a ja som rychlo volala mm ze ako ho budeme volat 😀 tak sme dali po tatikovi 😉
nuz aj to sa stava 😀 😀

dnes je pocko 😉 😎
ideme tulat 😵

kvetinkaaa
2. apr 2009

ahojtee nemsovanky kedy idete von? aj ja by som šla len sa musim učlovečiť aby deti pri pohlade na mna neplakali, a samozrejme aj maminy 😀

chym veru bola som na poradni včera, bola som asi do druhej v dca. a dnes tu nemam tiez auto ale som doma, tak sa nedajte pomylit : ))

amatula a vybavičku si mala v akej farbe? ? 😉 podarilo sa ti neutralne farby zohnat či bol maťko (či to bolo na bobina myslene?) v ruzovom? 😀

amatula
2. apr 2009

kupovala som zasadne neutralne,,to zas ja sa tak lahko nedam ukecat 😉
a od segry som mala ruzove to som poprala,vyzehlila a po porode vratila 😝 😒

a flasky a pod.som maĺa pre dievca,,ale tetus je dokina co to kupovala tak po porode v lekarni vymenila za chlapcenske 😝 😉 😀

chymenitta33
autor
2. apr 2009

kvetinkaa-dobre vedieť prídeme ta kuki🙂cicka

ja tiež neutrálne ale málinko hlavne bldeomodré som ja zase🙂ja som chcela chlapčeka síce marko chcel Chiaru tak máme aj tepláčky ružové aj papučky 😀

Ja flašky aventky a teraz mám aj Dr- Brown.

kvetinkaaa
2. apr 2009

ved ani ja by som sa ukecat nedala, ale ked prides do tesca a vidis niečo krásne a cena je v pohode akurat farba...no nekup to : ) v detskych obchodoch su brutalne ceny. mne mama na jednej puti kupila body s kr.rukavom asi za 180sk som len prevratila oči,ze v tescu mam za to troje. chapes.

ja mam flasku len jednu zatial... no uz som dovarila zemiačky idem si teda umyt vlasky, ked som dnes tak dobre naladena treba to vyuzit. zajtra budem isto zase unavenaaaa.

tak zatial. dufam ze babule este nekočikuju, ja chcem ist vooooon!

papa

kvetinkaaa
2. apr 2009

chym a kedy asi pojdete?

kvetinkaaa
2. apr 2009

risko ma zajtra meninyyy!!! 😉

chym uz som čitala IP diik

kvetinkaaa
2. apr 2009

no dobre rano. mna ta prechadzka dobre zmohla, asi o 15.30 som zaspala a akurat som vstala a idem niečo povarit. no dovidenia aj s tehuľovanim v tomto počasi, asi ma utrhne! 😕 😠

dasa711
2. apr 2009

caute caute sme boli u deda na zahrade bolo super riska sme unavili zaspaval po ceste domov mame pekne fotky ale asi dam az zajtra lebo aj ja som pekne mrtva pa

dasa711
2. apr 2009

ozaj mame dole dvojku zub 🙂 🙂 😀

chymenitta33
autor
2. apr 2009

Ahojte cicky)

Krásne bolo dnes vonku ako v lete úplnetak sme celý dník boli vonku Dejvi ani čapicu nemal lebo mal hlavičku spotenú a nefukalo tak oki. Boli sme v parku a tak behali na teraske na kávičku a tak- Na večer sme boli u našich a stále bolo príjemne.

Kvetinkaa---sme radi že sme ta "vyvenčiliii" 😀

Eva--aj teba som rada videla🙂

Kuki ordináciu potom panelák, Dejvi sa blázdni ešte s Markom dnes spal 20min(tak padne ako vzduchovka...

eva770
2. apr 2009

no ahojte.konečne som sa sem dostala.a maly konečne zaspal.ale ja pojdem asi o chvilu tiez spinkať.chymenitta aj mi sme ťa radi videli. 🙂

chymenitta33
autor
2. apr 2009

dasa---gratulujeme ku zubáčiku🙂Inak no škodena mohol palo vytiahnuť by sme pobrázdili🙂

eva-- 😉

chymenitta33
autor
3. apr 2009

daska--Rišulkovi Všetko najlepšie Vela zdravíčka, štastíčka, radosti, lásky a nech je krásnunky ako doteraz a robí Vám ešte väčšiu radosť posielame hubičky s Dejvim cmuk🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre