Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
4. máj 2009

Ahojte🙂

Ja som sa teraz zobudila☹čím viacej spím tým ma viacej bolí hlava 😕 Davídek ešte haji samozrejme ponožky vyzuté☹)no čo s ním...

Amatula--Aj my sa pripájame🙂Všetko najlepšie...

amatula
4. máj 2009

ahojte

dakujem dakujem 🙂 ste ma normalka poplietli...on nemal vcera ale sobotu 😉 ale to je snad jedno 🙂
zachvilu idem rodit Dalibora 😀 ten má 7.5 🙂

ako sa máte...uz lepsie???dufam
u nas naststie ziadne vyrozy ani chripky klop klop!!

chym aj ja mám taki problem cim viac spim tim sa viac citim na hov....... 😝

amatula
4. máj 2009

ozi babenky frcite aj na fecabooku?

dadka33
4. máj 2009

micka ja som sa zaregistrovala ale akosi som s toho jelen ☹

amatula
4. máj 2009

dadka aj ja tak trochu ale ucim sa 😀
ak ti neva posli ip--tvoje meno si ta najdem 😉

dadka33
4. máj 2009

amatula-ked ma najdes napis 😉

amatula
4. máj 2009

nasla uz som ta poziadala o priatelstvo musis potvrdit 😉

dadka33
4. máj 2009

myslim ze to mam ale kukni to este 🙂

chymenitta33
autor
4. máj 2009

amatula aj ja som na facebook pošlem ti do Ip moje iniciály🙂

dasa711
4. máj 2009

caute tak aj my sa trapime mame teplotku a kaka ☹
tak amatula dodatocne sa pripajam ku fratul. 😉

chymenitta33
autor
4. máj 2009

dasa--chudátenko Rišiačik☹(aj si bola u Anny?

dasa711
4. máj 2009

inak mame ten teplomer do ucha a je to vec na nezaplatenie 3sekundy a je to sama by som ho do ritky nezvladla -odmerat

chymenitta33
autor
4. máj 2009

No to hej však to je dobrá vec..ako mne to nevadí davík mi drží aj ked mu merám do uška 😉

dadka33
5. máj 2009

dobre ranko 😉 my uz ranajkujeme a ja pijem kavicku 🙂 asi pojdeme na chvilku von lebo poobede ma prsat sak uvidime 😎

Dasi--riskovi je uz lepsie?

dasa711
5. máj 2009

ahojte
vcera bol zlaty nekakal,ani negrckal,len trocha teplota,aj pekne papal dietku a dnes rano od stvrtej hore plac,vraca,kaka teraz zaspal v kociku kym som mu robila caj ja som aj nachystana ku dokt.lan neviem kedy vstane a dnes maju poradne tak som smutna ☹

dasa711
5. máj 2009

je totalne na nepoznanie len lezi a kuka/alebo sa kruti a place od bolesti/strasne

dasa711
5. máj 2009

tak sme dostali injekciu a teraz buva ☹

dadka33
5. máj 2009

chudatko Risko ja viem co to my sme si tym presli ale za 2 dni bude dobre uvidis ☹

chymenitta33
autor
5. máj 2009

Chudátenko Rišiačik☹To bude dobré to dlho netrvá..on je jasné že unavkaný bruško ubolkané a hlavne nevládze☹

dadka33
6. máj 2009

dobre ranko 😉 dnes je akosi skaredo ☹ taketo pocasie ma deprimuje 😝

kvetinkaaa
6. máj 2009

ahojte!
tak ja som sem konečne na chvilu sadla. zase som prisla hore k zehleniu, včera mi to nevydalo vsetko a este mam na sušiči.

miska nechce akosi buvat,stale chce papat. v priebehu asi 5hodin mi vypila 260ml mojho mliečka (odsateho) a uz som nevedela čo s nou lebo som nestihala odsavat a stale pytala papat tak som volala sestričke a ze jej mam davat kazde 3hod 100ml a ked bude pytat tak čaj jej mam davat. tak ju takto klamem čajom chuda moje.

no konecne je chvilku ticho, zda sa ze zabuvala,tak idem ja k zehleniu.

dadka veru počasie na figu, ale aspon bude dobry vzduch, ja si snad dnes porobim a zajtra by som vybehla na hodinu von. musim upratat a v piatok varit lebo v sobotu mame tie krstiny.

tak zatial páá

dadka33
6. máj 2009

dobre tak zajtra ked nebude prsat pojdeme spolu kocikovat 😉

chymenitta33
autor
6. máj 2009

Ahojte🙂

My teraz s Makrom kuki modré z neba a robíme šalátik si🙂som akási ako otapená ten spánok je horší ako keby sme nespali☹neviem cítim sa divne.
Davídek spinká od 19:40cca tak máme vegetík---Pol dna škriabal na dvere čo chcel isť von no des. Ale potom sme sa pekne hrali a bolo oki.
A ked mu poviem bravóo, myšička moja bravóóó tak soi sám zatlieska🙂

chymenitta33
autor
7. máj 2009

Dobré ránko 🙂

Davík sa teraz zoudil idem mu asistovať pri umývaní zubáčikov, urobíme si papať. A pôjdeme kamarátke kuk. Potom čosi navaríme a vonka. Krásne svieti slniečkosa teším že neprší 😵

chymenitta33
autor
7. máj 2009

Daša- Nech ste čím skôr domenka z nemocky🙂aby Riško bol zdravučký a nech je fit..to bude oki neboj🙂a držím palce na sestričky.

Baby to som tu len ja som ako SAMOMLUV 😠 😎 😎

kvetinkaaa
7. máj 2009

ahojte! ahoj aj ty samomluvka 😀
akurat sa zase mala ozyva, slahne ma...chce papat ale mam zakaz,ze az po troch hodinach jej mam dat tak tu trpnem. davala som jej čaj, teraz uz nemozem lebo nebude chciet mliečko. asi ma slahne ja by som jej hned dala ham!

... no a samozrejme som jej bola dat papat. asi o 20min skor, to hadam nie je take strasne. ked neviem kolko predtym spapala, viem iba čas,ale tazko povedat kolko si odsala. ale nevydrzala moc papat tak si teraz vyčitam ze som mala vydrzat ja este tych 20min..

idem teda odsavat.
inak dnes baby-dadka a chym - videli ste v akcii nase susedske vztahy : ) este mi dnes kričali ked som sla kupit tie kvety ze či som ju dobre zabalila a tak..

daska aj ja prajem skore uzdravenie, baby vraveli ze si v nemocke.

tak zatial páá

chymenitta33
autor
7. máj 2009

Kvetinkaa--no hej radšej čajík ako ti povedala sestrička ale aj ked odsávaš a cez flašku tak skus prikladať aj tak nech ked bude väčšia bude mať silu tahať🙂

No to hej ako takých susedov, ved to jasný príklad toho že ten mladý muž sa nudí a je oblbnutý s tej staršej pani☹ 😀

eva770
7. máj 2009

chymenitta si ešte tu?

chymenitta33
autor
7. máj 2009

Hej Evy som tu🙂ak niečo chceš tak do IP cicka a ako sa máte? Tomáško ako? 😉

eva770
7. máj 2009

blbne my počitač.dostala si ip?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre