Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dasa711
16. máj 2009

ahojte
to je počasie čo?ak bude pršat tak doma s malym ošediviem 😒

henusska
16. máj 2009

Ahojte babky,potrebujem radu,asi som urobila chybu,...predtyzdnom som skusala malej dat prvy prikrm,...ale citala som teraz,ze u kojeneho babatka sa ma dat az od 6.mesiaca....no len to chcem,ze ako prve som jej dala zeleninku s kuracim maskom,to som kupila v lekarni...no to trosku spapala, a uplne bolo v pohode....A potom som jej len par lyziciek skusila jablcko s mrkvickou,...vsetko bolo pisane od 4.mesiaca...no a teraz mala ma asi od utorka stale zelenu stolicu s takymi kuskami,...myslite,ze je to zle?Dufam,ze som neurobila nieco zle...uz jej ziaden prikrm nedavam.
Dakujem moc

chymenitta33
autor
17. máj 2009

Cicky Dakujeeemmmm🙂Včera bolo suprovo som radenka také "pyžamové párty" musíme častejšie poriadať🙂)))jejda🙂
doma fajne Marko milý ale sex nebol 😠 neva...

chymenitta33
autor
17. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... Heni tu máš tému ohladom tej stolice 😉 Hádam niečo s toho výčitaš🙂

kvetinkaaa
18. máj 2009

ahojte!
tak vikend za nami, bol trocha divoky, v sobotu aj nedelu sme boli na oslavach. takze som po mesiaci soferovala 🙂
a vy ako ste vikendovali? chym, aka pyzamova party sa to konala? heeeeey ved aj ja mam pyzamo 😀

dnes som chcela ist von ked navarim ale hlasili ze bude prsat, no ked pozriem von vyzera pekne nie?

len sa bojim bo mi mala grckava posledne dni, ale nie ze vygrcne ale prudom... ☹ aj včera vecer a dokoknca moje grckala.

pytali ste sa prečo davam nutrilon-lekar mi kazal, ked mam malo mlieka ze jej mam dat ten a teraz vlastne kvoli tomu grckaniu kazal kupit nutrilon AR-antirefluxny.... ale este sme ho nedavali.

v noci som aj kojila a bola v pohodke mala, aj ked malo vydrzala, som si ju častejsie prikladala.

dadka a ty ako zijes?

kvetinkaaa
18. máj 2009

a kto chcete kuknite na nase ksichtiky 😅

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

chymenitta33
autor
18. máj 2009

Kevetinkaa--ahojjj🙂)však som chcela aj natuk či žiješ🙂
No to bola skôr tepláková párty🙂ale lepšie znie pyžamová 😀 Ako nbude pekne podla mna dneska isto ani nefuka nič.
Aj mys sme mali AR a potom HA Nutrilon lebo to je predsa len malinké bábo. Ale neboj Len prikladaj Miška nech papa a nutrilon "bách do koša"...

Idem kuki Mišku🙂

chymenitta33
autor
18. máj 2009

Peknučkááá a aká je chutná, jájjj 🙂

henusska
18. máj 2009

Chym,dakujem...no dufam,ze uz dnes bude dobre,inak budem volat dokimu.A kvetinka,mas krasnu dcerku.A s tym kojenim si robom hlavu,..ja som v nemocke mala dost mlieka,ale ked sme prisli domov,a mas povinnosti tak sa mi objem mlieka zmensil,ale som si ju prikladala casto,...a nedala som na to aby som kazde tri hodky kojila,niekedy aj kazdu hodku a pocase sa mi to upravilo....teraz ju kojim tak tie tri hore.dolu,...niekedy aj 5hodin vydrzi,...a tak...Proste som malej davala,kedy si zapytala....

henusska
18. máj 2009

kvetinka,chcela som,....aby si si nerobila hlavu,...trocha preklep 😖

dadka33
18. máj 2009

ahojte--heni dik za odvoz 😀

maji--sak vylez von my sme vacsinou v parku a to mlieko je zbytocne podla mna Miska je este malinka ale sak to je tvoja vec Krasne fotecky

ked bude cas hodim nieco z oslavy aj jaidem makat tak cawteeee

kvetinkaaa
18. máj 2009

jaaj baby len keby to bolo take lahke. ved sa mesiac mordujeme a lekar detsky to berie tak ze ked nebude, bude umele. a kazdy mi radi inak.
henusska dakujem 😉 ved aj ty mas krasnu babulu, neviem či si spominas ale videla som ju aj nazivo. ale ty by si si vtedy nasu pozrela tak cez sono akurat 😅

chym keby to tak lahko slo uz je nutrilon fuč 🙂 ved to sama poznas...

ale sáák prikladame tak hadam sa rozpapa. ked ona nevydrzi akosi papat.

henusska a kedy sa vam to asi upravilo?? ked ja som tak malu krmila, ako chcela,plakat som ju nenechavala ale potom sa objavili tie zelene stolice a nevedeli sme čo robit... ☹ ...tak poradil lekar...že je hladna..
ona je totiz lenivček po tatovi a pije asi iba predne mlieko..

kvetinkaaa
18. máj 2009

dadka ja jejj to umele nechcem davat ale tak ked ti povie lekar ze je hladna tak čo spravis ☹
teraz ked grckala tak od pondelku do piatku pribrala iba 50g ☹

inak ahoj aj ty dadka 😉

kvetinkaaa
18. máj 2009

nooo a idem kojit 🙂

dadka33
18. máj 2009

moja ved mas super odsavacku tak si to predne mliecko odsaj ason 50ml ked sa ti da a daj jej cicik nech si vytiahne to zadne od teba a ked sa ti potom zobudi tak jej daj s flase.Ja viem ze je to trapenie aj ja som si tym presla nemysli si ale skus este vydrzat.Ja som malu kojila 45min aj dlhsie pretoze mi stale zaspala a ked somvytiahla cicku s pusy tak sa zobudila a chcela zase pit takze tiez ziadna slava ale vydrzala som a kojim doteraz a to uz mala 1 rok.Tak ti prajem pevne nervy a dojdi za nami do parku dnes urcite tam budeme okolo 15 hod.

dadka33
18. máj 2009

maji ---nezabudni ze je dolezita psychika ked sa s tym budes takto suzovat miska to citi.tak sa upokoj a ked mliecko je tak bude papat tvoje ked ho stratis bude mat umele len sa upokoj 🙂

kvetinkaaa
18. máj 2009

dadka no ja som veru myslela ze si to mala bezproblemove 🙂
ale vies ja nemam len jedno dieta, ja mam aj muža 😀 a ten musi hamat tak isto ako miška a mlieko aj pre neho nemam 😅 a upratovanie...atd...to sa neda len na cickach byt... aj ked sa snazim tiez mame aj hodinovky kojenia ale uz si to ani nezapisujem, iba kedy papa a kolko ked davam odsane alebo nutrilon ale kojenie uz nestopujem, kolko vladze tolko spapa.
praveze dadka ona spapa len to predne čo jej ide lahko. ked jej to ide tazsie ze musi zabrat kašle na to..


dasa711
18. máj 2009

ahojte no ked citam trapenie s kojenim ☹ bé
neviem či som sprosta nech ma odsudzuje kto chce je to moja skusenost a moj nazor ale som rada ze je to za mnou neznasala som to a som rada ze sa sam medzi 6-7 mes. odstavil 🙂
aj my sme mali tazke kojenie zo zaciatku on tahal aj 2hodiny aj dlhsie,pozrela som aj cely film s nim na cecku ale nie ze by zaspal,cuckal cely cas potom 4hodiny spal ale neskor mlieka viac aj on mal vacsi tah islo mi ich rozdrapit rucne som odstrekla aj 150 ale nemala som z toho daky dobry pocit stale som myslela ze mu nieco chyba
ale kazda baba si tym prejde a neskor sa budeme na sebe smiat ake sme boli z toho vsetkeho posrane 🙂

amatula
18. máj 2009

ahojte
ako sa máte???????????????????????,, 🙂

mne Matko drapol ten brusny hnus...tak vrackal,kakal a je mrzutí ☹ 😢

kvetinka prosim ta klud..malej davaj kedy si zaziada!!!a nestresuj sa ake mlieko vypije ci predne ci zadne ...to su kra...ny

pribera ti?prospieva???ak hej tak klud!!!!!!!!!!!!!!ona moze papat aj kazdu hodinu,,je malinka....neboj najde si svoj rezim
hlavne to nevzdavaj!!!!
zaciatky su tazke,ale to sa naucite a bude super ver mi ...ja som kojila dve deti a abe desat mesiacov 😉 a mohla by som aj teraz keby som ja chcela!!!ale ja uz som nechcela

a muzovi navar ked inak nejde aj sackovu polievku... 😀 ved aj on chcel dieta nie 😉

dasa711
18. máj 2009

si čislo amatula a mas pravdu
ja musim pochvalit- mne moj navaril,a ked videl ze ked ho mam na cecku hodiny a hodiny ma obcas aj krmil

amatula
18. máj 2009

dasa inak si to vystihla,,vsetky sme boli posrane a teraz sa na tom bavime..
ale je to drina...do toho este hormony.. 😝

kvetinka ale neboj to zhruba po troch mesiackoch prejde a kojenie nevzdavaj!!!!a ziadne UM 😉

inak aj mne mm navaril......co uz dve deti a niekedy som fakt nestihala........aj teraz navarí za to ho zboznujem 😵

dasa711
18. máj 2009

kvetinka neboj toto je take najtazsie obdobie bude dobre

chymenitta33
autor
18. máj 2009

Ahojte cicky🙂

Amatula--chudátenko nech je čím skôr oki🙂vieme svoje najviac asi Daša vie 😝

dadka33
18. máj 2009

kočky hukodila som foto tak kuknite

Amatula--to mi je luto tak pevne nervy nieje to nic prijemne vieme o com hovorim mali sme to vsetky 😝

chymenitta33
autor
18. máj 2009

dadka--krásne fotečky🙂Lucke velmi pasuje tá fontánka dávaj jej to tak furt🙂

amatula
19. máj 2009

ahojte

dik cicky,,Matko uz vyzera lepsie dufam ze to bude OK 😉

dadka super fotecku máte fakt peknu taku rodinnu 🙂 😉 aj ja chcem taku princeznu 😵 😵

chymenitta33
autor
19. máj 2009

Dobré ránko🙂

Davidko sa pred chvílkou zobudil. Nad ránom sme boli dva krát hore najskôr ospršiť, vysušiť, natreť, pomojkať a haji a hodina v r-ti☹)ale neva..burka v noci ako sila a to spinkali obaja moji chlapci a ja čumela do plafona, tak som pekne "vyspatá"☹

dadka33
19. máj 2009

ahojte 🙂

Amatula dik je to moja princezna 🙂 ale hovori sa ze do tretice vsetko dobre tak to skus 😀 😉

za chvilu ideme na poradnu tak som zveedava co nam povie to budu zase revy uz sa neviem dockat 😝

dadka33
20. máj 2009

Dobre ranko 🙂

mala ma vyhodila z postele a teraz este spi no neva aspon si cosi porobim na nete 😉 Dnes vyzera ze bude krasne slnecno zase budeme cely den vonku 🙂 tak si baby poobliekajte deti a dojdite za nami do parku tak ako minule 😎 😎 😎

kvetinkaaa
20. máj 2009

ahojte!
dadi ja sa asi zastavim, lebo musim do lekarne, ale rada by som este pred obedom, tak neviem či vas tam najdem.

amatula skore uzdravenie, dufam ze uz ste ok!
chym a vy čo šantíte? prečo 2x sprcha atd...??

páá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre