Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

amatula
8. jún 2009

jáj dadka to si este dva roky pockas ked si chces somnou pripit 😀 ale ja si s tebou dam aj tak...len daj vediet kedy a pijem na tvoje!zdravie 😉

no ze konecne nekojim...to pockaj teraz co bude...ako si na tom s mliekom??ja nekojim uz dva mesiace a mlieko tece ako blbé 😒 bola som na sono prskov a dokina ze to moze byt aj viac ako pol roka po odstavení 😖 teraz musim ist este na kontrolu ...a kazdu chvilu sa mi to zapaluje 😝

dadka33
8. jún 2009

ja mam buduci rok v decembri ale mozme zacat uz teraz 😀 no ja mlieko som stracala postupne takze mi nema co tiect ale este mam a sem-tam odstreknem trosku 😉 najhorsie je ze s mliekom odchadzaju aj prsia ☹ 😢

amatula
8. jún 2009

nodstrekuj,,,nesmie sa ...mam od odbornicky zo sono-mamo prsnikov!!!!!!mlieko sa musi samo postupne stracat.....
no aj mne odisli,ale mne nevadi lebo mám D a ked som kojila som mala E_F 😝 😀

dadka33
8. jún 2009

😀 tak ty si aj celkom rada 😀 ja som mala D ked som kojila a teraz...A mozno B ☹ ale nic to.
odstrekujem len ked mam velky tlak ale to bolo ten 1.den a teraz uz ani nie len citim ze ich mam take plnsie 😉

amatula
8. jún 2009

no to som lebo z takim airbegom ani pradlo ani tricka kupit 😝 😀
no neodstrekuj..cim viac budes odstrekovat tim viac budes drazdit a mlieko sa bude tvorit!to vies cim castejsie kojis tim mas mliecka viac a viac...chapeme sa 😉

boze konecne som dozehlila uz to zehlim od minuleho stvrtka 😝 😀

chymenitta33
autor
8. jún 2009

ahojte cicky🙂

Ja upratujem drahý išiel do roboty Dejvi ešte spinká, ráno bol hore o pol 7 dala som mliečko a ešte spinká...isto mu idu zubky zase 😅zobudil sa o pol 11 rekord náš🙂

u nás je krásne teplučko slniečko svieti...

Boli sme v obchodíku a drahého v robote oozrieť s kamarátom na kávičku a nič sa mi nechce je tam pečák ako sila🙂

dadka33
8. jún 2009

poslem ti aj moju kopu pradla??? 😀

my sme si dali polievocku a dala som ju do postielky,pustila kolotoc a som zvedava ci zaspi kuka do stropu,alebo na mna...no uz sa pretocila na brusko,kolienka pod seba,bude spat to ma tu spravnu polohu 😀 boooze ja tak lezat 20min.uz by som sa nevystrela a nie tak spat hodinu v takej polohe 😎

chymenitta33
autor
8. jún 2009

no to hej amatulka aj mne sa znovu ziera nechceš aj moju._:-)

hej Dada správna poloha ja sa tiež divím Davovi že tak vydrží aj dneska doobedu ekd spal no čudas poloha🙂
David asi nebude spinkať obednajší spánok ked tak dlho chrnel.

amatula
8. jún 2009

srandicky he he 😝
ja uz perem tretu pracku a este dve budu takze pradla bude 🙄

aj ja som Mata uspala 😵 idem povesit pradlo a obed a vysnivane kafickooooooooooo 😉
boze ja neviem on nie a nie sa naucit sam zaspat,,len na rukach 😠 ja som toto pri Bobovi nepoznala ten od 2mesiacov s plienkov a od siedmich s plisakom...nikdy sa nuspaval!!a tento krpec,rozmaznany 🙄

chymenitta33
autor
8. jún 2009

amatula---hej aj ja pôjdem kavíčkovať ja periem tiež a drobec sa mi tu motá🙂
ja neuspávam ja tiež dám do postielkypohladkám zatvorím dvere ale v poslednom čase žiadne protesty plačuce hned zaspí o 12:00 večer o 20:00 a je to oki, mal také moresy revy ale ja som ho nechala.

dadka33
8. jún 2009

nas spanok sa nekona polezala dobila akumulator a zije dalej to moje dieta spi cim dalej-tym menej porazi ma preco aj moje dieta nemoze spat 3hod.na obed tie jej 30 min.ma unavuju

dasa711
8. jún 2009

ahojte my sme hore daco po šiestej bolo 9hod a to sme sa už "hrali"u deda v pieskovisku on sa ani nehra len vysypava piesok kade tade. teraz buva od dvanastej a co skoro bude hore.myslela som ze pojdem spat ale moc sa mi nechce ked mam chvilu pre seba aby som ju zmarnila spankom varim kavu
🙂

chymenitta33
autor
8. jún 2009

dasi--aj ja kavičkujem🙂a zeleninku tlačím do hlavy z ryžou

dasa711
8. jún 2009

maly sa isto zobudi lebo sa tu pod oknami zacali schadzat stare ropuchy a to po tichu nebude bud su tu cig.n. alebo geriatria

dadka33
8. jún 2009

no co narobis u nas su zase buldozery tiez tomu spanku nedala ideme sa napapkat a ideme von musim na postu pojdes s nami do parku?

dasa711
8. jún 2009

uvidim s akym programom pride palo z roboty,ale mame pokazenae"porše"tak asi s nami nebude zdielat krasny slnečny den ked tak pridem

dadka33
8. jún 2009

ok sa tesim berem fotak inak kuknite mam nove scrapy 🙂

dasa711
8. jún 2009

uz sme hore napapame sa a chvilu sa pohrame doma a potom pridem

dadka33
9. jún 2009

Dobre ránko...

🙂 moja mala spala od 22hod do 6 rana,dala som mliecko a este spinka 🙂 aspon mam chvilku pre seba 😉

chymenitta33
autor
9. jún 2009

Dobré ránko

My sme spali nejako do pol 8. a doteraz sme sa bláznili v posteli,Marko išiel do práce ideme si urobiť ranajky.Pekne bude u nás slniečko svieti
pôjdeme dolu do ochodíku na tvaroch chcem davidkovi urobiť tvarohové zemiačky.

dasa711
9. jún 2009

caute rišo ma chytene hlasivky to uz nie je normalne,nebola som u dokt.teplotu nema

dadka33
9. jún 2009

ahojte --chudak Risko ten stale cosi dostane ☹
my sme boli v obchode a teraz Lucinka spinka som zvedava dokedy 😖 poobede chceme ist do Dulova na jahody aby som jej mohla zavarit aj zamrazit.

no idem cosi robit ky spi,lebo potom sa mi neda 😝

dadka33
9. jún 2009

kocenky nbo co je s vami??? Nikto mi nepise ☹ to je hrozne 😠

Lucia----kde si ???? ako malinka uz spinka ?Je nadhernáááá...normalne ma zase chyta nostalgia 😢

moje dieta este stale strajkuje v postielke nie-a-nie zaspat asi ju vymenim 😉

kvetinkaaa
10. jún 2009

čo čo čo, aka lucia? mame nove nemšovčiatko?? 😉

baby kde sa flakate ved som vas vonku nestretla uz dlllllho dlllho

dadka33
10. jún 2009

dobre ranko kocky... 🙂

ano kveti mame nove babo ma uz 2 mes.a vola sa Karolínka 🙂 je taka nadhernáááá
no ja neviem kade chodis my sme bud v parku alebo na okruznej jazde okolo teba a spät do parku niekedy ideme na kofolku sak mi zavolaj ked ides von my by sme ta pockali niekde.Inak sa ako mate s Miskou???Uz ti lepsie papka ?

kvetinkaaa
10. jún 2009

karolinka? poznam jednu z prilesa karolinku 😉 ale ta ma asi o mesiac alebo dva viac od nas. to meno nejako frčí : ))
tak blahozelam. to je vlastne tak podobne stara (či skor mlada 😅 ) ako naša.

ja som myslela či nie ste zase niekde po dovolenkach 🙂) včera som bola okolo parku aj okolo 11h aj o 17.30 a ništ. chcela som aj k ihrisku ale sa zmrákalo tak som nechcela aby som nezmokla. ouky brnknem. ale dnes vyzera škaredooo.
mišulka dobre sa ma, buvka mi ja čakam na pračku o 10min ma doprať.
mliečka uz mam malo ale čo uz narobim, inak včera mala taky uz druhy den ze mi malo papa, ona mi ani stovku nevypije, ked 70 to je uspech. uz by mala za cely den myslim 830ml vypit ked ma nad 4,5kg a ona mi tak medzi 500-600. neviem uz čo s nou. a to ju aj budim na papanie, ona by mi posl.noci spala aj 6h v kuse. niekto vravi nebudit, ale ja ju radsej budim. ale ona ani oči neotvori 🙂 iba prebalim dam flašku a ona cucka a buva pri tom : )

a vy čo nove? chvalte sa prehanajte..
my ideme v sobotu na svadbuuuu! budem par hodin bez mojej bambulky neviem ako prezijem...

dadka33
10. jún 2009

nic nove ja sa chystam do obchodu,ale zacalo prsat tak som nas zase vyzliekla a lucke sa drieme tak neviem ci pojdem

amatula
10. jún 2009

ahojte mamuse
pocasie ma uz riadne stve 😠 ziadne leto..

moji drobci sa zasa pobili o hracky 🙄 teraz zaspali a ja idem zehlit!co sa budem chvalit 😀 ze
idem lebo zas to dopadne ako naposledy 😅 ze mi tu bude pradlo 5 dni zavadzat....

pekny den prajem 🙂

dadka33
10. jún 2009

dnes mame rekord spala skoro 2 hodiny ,ale leyala som pri nej a vzdy ked sa preberala chytro som ju privinula a este zaspala 🙂

amatula---ked ti to tak dobre ide prinesiem ti aj moju kopu???uz tam mam 3 pracky 😖

dadka33
11. jún 2009

dobre ranko 🙂 my sme uz hore od 6 rana pocitam ze za hodinku zaspi od unavy.Ideme skusit novy nocnik som zvedava ci bude mat uspech 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre