Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dasa711
6. júl 2009

ahojte.tak skore uzdravenie malej prajem- Heni drzte sa
my sme dnes boli pri vode,maly bol v stastny spravili sme si jazierko s kamienkami a hrali sme sa len mam upeceny chrbat 😒
ked nebude prsat pojdeme aj s tatinom teraz po obede,pre mna samu to bola fuska,kocik pokamenoch,ale horsie bolo dostat ho z vody a obliect

chymenitta33
autor
6. júl 2009

aojte cikulky

My sme ráno vypadli na haciendu sme sa kupkali v bazeniku a tak deti sa hrali, my pokávičkovali. Potom v pieskovisku a tak boli sme tak dosť dlho. potom som došla domkov a išli sme s drahám na prechádzku pred barák na šmýkavku a tak bolo oki
Teraz davida som okupkala a hajde do postielky ležká už "nejaví extra známky pohyblivosti" tak hádam aj za chvílku zaspinká.
Ja idem žehliť a pritom kuki rosalindu.🙂

Heni--Vanesske skoré udravenie🙂chudátenko

Daška--ty si to natri jhogurtom máš to veru červené chudátenko 😎 😒

henusska
7. júl 2009

Ahojte maminky,dakujeme.Mala uz sa z toho dostava,ale bola hrozna,...nedalo sa to s nou vydrzat....uz je fajn,...i ked nemozeme ist plavat...no co uz.

kvetinkaaa
10. júl 2009

ahojte tu to teda žije 😀

čo mate nove? mne mala spi, výnimočne o tomto čase.
zajtra mame ist grilovat ale asi to nevyjde ako tak von pozeram.
ale dnes idem von vecer, teda ak sa nič nestane a drahy bude doma strazit.. aj som z toho akasi nesvoja, ale pojdem, ved na tata sa mozem spolahnut.

a my mame uz o tyzden 3mesiace, ale to leti, o chvilu uz budeme aj my cupitať : )))

kvetinkaaa
13. júl 2009

no tu to žije 😝 😝

dasa711
14. júl 2009

🙂

chymenitta33
autor
15. júl 2009

Dobré ránko
🙂

My sme hore nejako od 7 ešte sme sa bláznili trocha, teraz sme doranajkovali. Celú noc balkon otvorený teplo aj v noci dneska že vraj34st to zase bude výpek...
My ideme na haciendu. Aj včera sme boli a na večer sme boli kuk dedka, prišli sme aj neskôr už som sem nešla som zarovno s dejvim zaspala.

dadka33
16. júl 2009

ahojte kočky 🙂

Dnes to na oplovanie nevyzera asi budeme len domka ☹
inak chodime od rana do vecera sa opalovat a kupat tak preto nieje cas pisat.

Kvetinka ako sa mavate?Miska je zdrava ? 🙂

amatula
16. júl 2009

cafte mamuse 🙂
som bola na dovce tak som bola off....ako sa máte?moc nepisete..najviac chym 😀 si s timi prikrmamy zapisala stranu
fuj tento hic nech uz skoncí ja uz chcem ist na lyze 😵

dadka33
16. júl 2009

Amatula ahoj--kde ste boli dovolenkovat?Ja mam tiez radsej chladno ako taketo vypeky 😝

amatula
16. júl 2009

v chorvatsku
no to hej ja ani von nejdem az vecer..ved sa tam neda zit ☹ chudak tatik v robote este ze má klimu 😅
ja milujem jar a jesen 🙂

dasa711
16. júl 2009

caute amatula chlapov netreba lutovat! 😉

chymenitta33
autor
16. júl 2009

Ahojte cikulky🙂)

Amatula---ja že kde si sa stratila ty si taká verná tukačka 😉 A foto kde je, čakám nahod nech kuki🙂inak pekná fotečka v pase

Kvetinkaa--ahoj ako? dlhoo som ta nevidela

Daška--čo Palino vychystaný na Pohodu?? škodena že si dneska s nami nebola bolo oki. Deti ako malé cigánčatka Dejvi extra špinavý🙂)

amatula
16. júl 2009

jaj chym nahodim len máme doj..... Pc tak to tam mm nechce stahovat az bude OK 😒

dasa711
16. júl 2009

ahojte neprisla som lebo som smazila bolo pol5tej ked odkapal a uz sa mi nechcelo v tom vypeku do luborce,nie je mi dako dobre neviem ci to z toho štipanca mam to hnus

dadka33
17. júl 2009

Dobre ranko 🙂 dnes je posledmy den slnecno zajtra bude prsat 😝 .Tak podme si to slniecko este uzit 😉

Dasi --a dnes dojdes???

chymenitta33
autor
17. júl 2009

Dobré ránko ženy my ideme na haciendu chystám veci Dejvimu, včera som padla do postele ako vzduchovka 😒

amatula--jáj tak no neva počkáme 😉

daši--a nebola si s tým u Danu alebo kde? však to máš dobre opuchnuté. 😒

a dneska čo??? ozvite sa s riškom..oki??????? 😎

chymenitta33
autor
17. júl 2009

Kvetinkaaa---Miške Všetko najlepšie ku tretiemu výmesačiu🙂velká slečna už... 😎

dadka33
19. júl 2009

ahojte maminky🙂

dnes nic moc pocasie som zvedava co budeme robit s malou doma 😖 hodte nejake tipy

amatula
19. júl 2009

pekny den prajem 🙂

chym,dadka som dala par foto z dovci na FB tak ak chcete kuk 😉

dadka33
20. júl 2009

ahojte 😉

amatulka--peknucke foto ste krasna rodinka muselo tam byt super 😉

dnes bude pekne asi sa pojdeme opalovat a kupat 😀

chymenitta33
autor
21. júl 2009

Ahojte_:.-)))

Amatula--pekné foto milená rodinka🙂

Jáj bolí ma prašina neviem asi nanič tlak 😒

Dadka--Ja som bola s Lubou ešte do pol 10 pred barákom som nevedela že je tolko 😉 a Davík práveže milý vysmiaty 😉

kvetinkaaa
21. júl 2009

čaute baby, dakujem za opytanie, miska sa ma dobre,len sa akosi začala báť a uz treti vecer mame cirkus,take kriky ked ju nemam na rukach a to som ju nikdy na rukach neuspavala. ale to je asi tym ze uz viac vnima..

a vy ako? čo vase deturence? amatulka dobre bolo na dovče? ja si na take este počkam 🙂

papa

chymenitta33
autor
26. júl 2009

ahojte cicky

My sme celý den domena, včera večer som chcela isť sem len Dejvi začal plakať tak sme išli za ním a soplíky husté kašle strašne a telotku mal až teraz dala som čípok 😉 celý dník polyhuje alebo buva a nechce nič papať a ked nehcce on papať tak je chorý Zajtra ideme dokine uvidím možno aj na pohotovosť ak bude zase tak neznesitelne plačkať.

chymenitta33
autor
27. júl 2009

Dobré ránko

My sme teraz prišli od dokiny Dejvi celú noc odsávali rev ako svinna bojí sa neskutočne vysavača)teplotu mal nad ránom zase 40.
Dokina mu dala akési ant a jedny asi silné lebo to má každých 24 h 5ml a na kašel a kvapky do nošteka.
Von môžme isť od 19:00-20:00 a len v kočíku nesmie chodiť nech sa neunaví aby nechrčal ešte viacej.

Daši--dakujem za IP 🙂

dasa711
27. júl 2009

☹ chym drzte sa nech je skoro vesely a hlavne zdravy

henusska
28. júl 2009

Ahojte maminy,akosi tu nestiham chodit.Stale chdime plavat,mala sa uz potapa,a mame to este na take dva mesiace...mala je tam stastna,ako rybka... 😉
Chym.chodatko Dejvi,-vies co ,ale mala toto iste mala tri tyzdne dozadu.A tiez huste sople.ani dychat nemohla,len som odsavala vysavacom,a potom ani papat nechcela,chrchlala,...no hruza...drzte sa.
Nech sa rychlo uzdravi,neni to bohvieco zostat chori v takom teple. 😒

chymenitta33
autor
2. aug 2009

Ahojte herečky

my sme boli celý den na kupku nakoniec krsnákovci neboli lebo nestíhali som unavená ako des...
Dejvi sa pekne čapotal stále len voda s detičkami si vymenil hračky a sa hrajkali pekne.Inak som bola s Dejvim aj vo velkej vodičke a super aj s kolesom potom bez pekne som ho vozila na rukách vyhadzovala sa chichotal
😅
spoznala som jednu maminku strašne fajn ženskú som rada 😉 má malú Nelly tak Dejvi ma kamarátku novú- tak my to potom aj rýchlo ušlo
🙂

Heni- Super Vanesska si aspon užije vodenky🙂

dasa711
14. aug 2009

😉

chymenitta33
autor
14. aug 2009

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre