Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dannynka
18. apr 2009

cym-ty sa mas ked ti uz malinky spinka,moja Gabika este len veceria a pozera pri tom krtka 😅

dadka33
18. apr 2009

danny--aj ty uz to maz za par sa nevies dockat coo?,?

dannynka
18. apr 2009

dada-veru uz aby to tu bolo....al nevydim to ruzovo,prvu dcerk som prenasala a narodila sa na 9-y den po termine a aj to mi ju museli vyvolavat 😒 😅

dadka33
18. apr 2009

tak to poznam ja som prenasala 10 dni a aj to sa jej nechcelo ani po vyvolavacke.BRRR -- ked si na to spomeniem je mi zle 😝

dannynka
18. apr 2009

dada ved toho sa obavam.....uz aby to bolo za mnou 🤐 😅

amatula
18. apr 2009

dadka a preco rodit uz nechces?to to bolo az take hroznééé

ja som prveho tiez rodila 17hodin a narodil sa priduseny,bol krieseny a tri dni v inkubatore ☹ 😒 ale nastastie to dopadlo dobre

a taki ako druhy porod...............aj kazdy rok 🙂 😉 😎 aj dva krat do roka 😀

chymenitta33
autor
19. apr 2009

Dobré ránko cikulky🙂

večer som odkvecla hned ako Vino odišiel, aešte som kuki chvílku grecky magnát a už viem len ako marko ma budil a ja som rozpráva tie moje nezmyselné reči ked už spím🙂
moji chlapci ešte spia. lebo som bola upratovať prídem a Dejvi znovu hajal neviem 😕

danka--tohovie dokedy čo poznám deti približne v Gabikinom veku to chodí tak spávať ešte aj neskôr idú🙂lebo majú vela záujmov

amatula--to si mala teda druhý super🙂

dadka33
19. apr 2009

ahojte 🙂

no toho sa bojím aby to nebolo ako prvy

pekne fotecky

chymenitta33
autor
19. apr 2009

kočenky ideme do tých teplíc s krsnou mamou ukecali aj mna lebo Vladík dadík že nech idem aj ja🙂tak idem o 2 vyrážame sa celkom teškám🙂

amatula
19. apr 2009

ahojky

aki mate zas pekny novi albumcek

a ty amatulkiny chlapci no nadhera 😀 😀

ale nie fakt super fotos,aj vase babyna 😵 😵

len skoda ze to mam daleko,hned by som si s vami vysla kocikovat 😒

mi chceme ist poobede do mesta,,na kafco
chym si ma navnadila..........mozno skocime do teplic sme davno neboli..........ak tak ta budem mrkat 😎 😉

dadka neboj druhy porod bude lepsi,,ver mi!!!nechaj si este rok odych a sup na to 😉

chymenitta33
autor
19. apr 2009

oki doky amatula🙂jasné keby sa ti zdalo zhúkni chymmm!!!ja sa obzriem🙂

amatula
19. apr 2009

chym bola si?mi sme nakoniec ostali v TN,,lebo zvitazili kolotoce 😉 🙂

chymenitta33
autor
19. apr 2009

pekný večer kočandy

🙂 Takže v tepliciach bolo super až nato že ked Dejvi neskoro stával takže sa mu posunul aj oedný spánok na 3 a to ako pol hodku v bazény a revy ako des! Tak som išla s nim von prezliekla a zahaji my hned na rukách ale aj tak bolo oki foto ani nemám nebolo kedy
Potom sme išli do reštiky a na prechádzku, večer do kostolíka a teraz krsná s Vladkom odišli sme kvákali ešte Dejvi už hajenká bol unavený.

Inak zajtra asi ideme ku dokine ako ten soplík čo som si myslela že je zo zubáčikov tak asi nie sa k tomu pridružilo ako kašel ale nechutný úplne je zahlienený

amatula--a ja som ta vikuki a ništ☹

chymenitta33
autor
19. apr 2009

kočenkydobrú nocku 😔

dadka33
20. apr 2009

Dobré Ránko.-)

Dnes sme stali o 6 rano ale na stastie o pol 7 zaspala inak by bola zla ako certisko 😝 Ja pijem kavicku a pojdem trosku zehlit este kym spi,lebo potom to musim upratat.Mala miluje vsetky kable 😀

henusska
20. apr 2009

Kvetinka BLAHOZELAM!!!
Dobre ranko,
ozaj baby mate skusenost s vnutromaternicovym telieskom?Potrebovala by som par infosiek,diky moc

dadka33
20. apr 2009

Henni---ja som sa tiez na to pytala a nesmies kojit,musis mat pravidelne menzes je to asi na 5 rokov a stoji to okolo 5000sk. Lenze niektory koktory to nechcu davat po 1. dietati. Skus sa spytat svojho doktora co ti povie a uvidis potom 😉

chymenitta33
autor
20. apr 2009

pekný den zlatinka

takže my sme išli ku tej dokine o 7:05 sme boli už 6 na rade...kopec deí je chorých aj chrípka aj že kopec všelijakých vírusov dala mu sirupčeky asi 3, 2 kvapky do nošteka ešte som nebola v lekárni pôjde drahý ked príde a zase sme mali zlé výsledky krvi tie leucocyty vysoké zase pôjdeme vo štvrtok na krv
čo už...tohovie

Inak ako to teliesko "DANA" stojí podla toho na kolko väčšinou robia na 3 roky alebo aj na 5 viem že na tri roky to stojí okolo 2 000,- a robia to väčšinou po dvoch detoch alebo 1 dieťa a vek na 30 rokov..ale presne ako píše dada ako ktorý doktor

dasa711
20. apr 2009

caute baby
vcera sme grilovali so starou partiou bolo super,sme 1.co mame dieta tak bol vzacny sa mi zahrali s nim a citila som sa ako "za starych cias"tak super dnik
heni aj ja idem v maji na prehliadku a chcela by som teliesko na 2roky,inak dost na to nadavaju ze to nie je zdrave ale tabletky zdrave su???????????
ono zalezi od okolnosti ja som mala mononukleozu a nems.pickar mi teliesko odporucal a bola som este bezdetna

henusska
20. apr 2009

Dadka ,Chym.sorrryyyyyy,ze som neprisla,dlho som cakala na Peta a nakoniec uz sa mi nejako nechcelo tak som to otocila a sla som dom,... 😨 Mala haja v kocariku,tak Petovi chystam papanicu.Nabuduce sa stretneme oki?

dadka33
20. apr 2009

Heni -- to je v pohode my sme dosli domkou o 18.sme sa napapkali okupkali a ideme spikat 🙂 konecne uz som unavena,vystavena 😝 😝 😝

chymenitta33
autor
21. apr 2009

Dobré ránko cicky🙂

dejvi ešte hajinkíá ja idem urobiť ranajky a potom kuki do metropoly, musím isť do drogerie. Dadík potom zapni skype🙂

Heni--my sme si aj mysleli 😉 niekedy nabudúce neboj 🙂

beruskabaska
21. apr 2009

Dobré ránko kočenky 😉 tak sa ozývam aj ja po takej "krátkej dobe" ale sak viete nooo,aj zajtra mám napr. skusku 😖
ahojky chym,aj ja asi pojdem na biku 😀 😀 ako včera,malej sa to lubi a ja aspon trénujem 😀 😀 držkajte sa s Davidkom
Kvetinka ak to budes citas, prajem všetko dobré, gratulujem a držkajte sa 😉 😉 😉
Ahoj Henka som rada,že si k nám zavítala,ako sa ti páči nová rola maminky? Hej ako vidíš chodievam tu aj ja,lenže tak málo,až mi je to lúto 😔 😔 😔 inak ja som mala po porode Cerazete-lebo som kojila a podarilo sa mi pri nej schudnut, je to aj pre zeny, ktoré priberaju z klasickej antiky alebo maju bolesti hlavy,dobrala som to a ked som uz nekojila, dal mi Dr. Belaru, no a pribrala som ☹
Musím ešte prácu písať sa mi nechce 😠 😠 😠

chymenitta33
autor
21. apr 2009

Beruska--pekné foto som kuki🙂Inak micka držkám palčeky a s čoho máš skúšku?

dadka33
21. apr 2009

ahojte babulky.-)))

Heni--sak sa este stretneme nebojkaj

Berus --drzim palce potom sa pochval

henusska
21. apr 2009

Ahojte babenky- beruskabaska-no rola maminy je fajn,i ked niekedy je toho moc,ale ked sa mala usmeje hned mam viac energie. Baby no s tym telieskom,ja som si ho dala,a dokyna mi nepovedala,ze nesmiem,ked kojim.takze som sa len preto pytala,ci niektora ho ma,a ci nemala nejake komplikacie.,mne bolo dost blbo,ako pred kramami,a zavadzanie bolelo,.... 😒 😅 takze tak,no nic idem malu okupat a hajat...pa zatim

dasa711
21. apr 2009

ahojte
riskovi sa ta zaparenina-alebo co to ma nezlepsuje asi pojdem ku doktorke no bojim sa ze tam nieco nachyta ale od soboty to ma inokedy ked daco take bolo tak den max.dva

henusska
22. apr 2009

Ahoj dasi ,pocuj a neskusala si na zapareninu nivea baby SOS?to je velmi dobre,ja som s tym spokojna,ja to malej natieram len preventivne 😉

chymenitta33
autor
22. apr 2009

Dobré ránko🙂

My sme sa teraz zobudili už bol hore okolo pol 7 ale znovu zahaji hned tak dobre, bože baby v noci som si doniesla do postele čokoládu a samozrejme som ju nezožrala lebo som "námesačná" zjavne a teraz je všade🙂
idem poprezliekať návliečky.

Potom pôjdeme na haciendu.

Heni--ako my sme to SOS používali tiež aj klasický na zapareniny ale ten SOS ked sme mali ritulku s tých ANT tak nám nepomohol☹Daši najlepšie ísť ku Anne🙂

chymenitta33
autor
22. apr 2009

Davidko išiel hajať ja upratujem a nič nestíham akosi 😝

Kvetinkaa--Už si domenka? sme si nateba mysleli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre