Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
16. aug 2009

Ahojte cicky

Pekný dníček prajem
Ja obedík hotovo ešte včera som len zemičky opečiem ešte ako americké, pôjdem žehliť môžem Davidko išiel s dedkom von, peši lebo mám defekt na prednom kolese ani neviem kde som urobila no neva...

Ráno o 6:00 davko hore sme ležkali hrali sa a o pol 8 zaspinkal a hajinkal do 10 dala som mu papať a išiel na slniečkokrásne je teplučko--- Marko volal že už je na ceste sa tešímmm ako blcha
😀

pancake
24. aug 2009

ahojte.
som kamaradka nicky a kvetinky a chcela by som sa spytat, ci nepoznate nejake mlade dievca po skole, co nema pracu a chcelo by nam ist pomoct do uk opatrovat rocneho chlapca. potrebujem to uz o dva tyzdne.praca je to na dlhodobo, ale kazde 3 mesiace by sme chodili na slovensko domov na 2 tyzdne.
ak viete o nejakej susedke,alebo kamaradke, ktorej by to dobre padlo vypadnut z domu, tak jed prosim dajte vediet. podmienky su len dve. musi mat veeelmi rada deti a nesmie fajcit.
dakujem vam velmi pekne a nehnevajte sa ze som vam sem trhla. 🙂 zuzana

kvetinkaaa
29. aug 2009

ahojte, tu to zije 😀

pancake drzim palce, dufam ze sa ti podarí najst nejaku normalnu spolahlivu holku.
ako sa ma drobcek?

nam dr povedal asi pred 3tyzdnami ze mame naliate dasienka a posl.dva dni su hororove,hlavne zaspavanie a vecerne krmenie. uz nech su vsetky zuby vonku...teda nie, to by bola miška uz moc velika a to este nechcem 🙂

a čo mate vy nove?
dadka ako bolo u rodičov? chymen to uz bez teba nemohla vydrzat, vy dvojka 🙂)

chymenitta33
autor
29. aug 2009

pancake--keby som sama tak pred 5 rokmi to chceš už som u teba🙂držím palčeky nech si nájdeš super babu...

Kvetinkaaa--ahoj🙂ty aj žiješ? sme nemali štastie naseba...akurát minule to je dávno.. Nechcem ta netešiť ale David mal naliate od 3 mesiacov povedala vtedy dokina, a vyšli mu až v 7 mesiaci po dvoch to išlo. nech to Mišulku netrápi 😉

kvetinkaaa
29. aug 2009

ahoj chym, aaale zijem ale sak v tych horučavach som s malou ani nemohla chodit von,akurat rano tak do desiatej aj to uz pieklo a vecer tak po piatej ale to ja uz medzi siestou-siedmou kupem a krmim aby bola mala po siedmej ulozena a do osmej zabuva. teda tak to fungovalo ale ako si sa to ...onéé dototo.

no veru ale taka je jedovata ze ja čakam kazdu chvilku. akurat ma hneva ze mame uz skoro 4 ,5mes a stale sa mi nepretača z bruska a chrbatik a naopak a viem ze niektorym sa aj mladsim tak pretača. ako vela jej nechyba ale sama to nespravi. snad to je ok..

a čo davidko? poslucha? cupitáčik maličkýý 🙂

chymenitta33
autor
29. aug 2009

No ved hej to sa nedá v takýchto teplách☹)
Aký pekný režim už máte..🙂

No isto hej sa jej nechce ešte je pohodlná...neboj to príde raz dva len si užívaj ešte hentaké drobátko🙂Nás s p. Lubinovou už chytá nostalgia ked vidíme malé mimčo čumíme ako kravy 😀

Ale celkom aj hej aj nie ako je zlatý papá pekne(čože by nie hltač) 😀 ako zahrá sa sám, pekne sa sám krmi, len keby decká neotlkal hlavne Lulu, a všekto okolo... 😠

dadka33
3. sep 2009

ahojte kocky🙂

leto sa nam koncí uz nebudeme do vecera vonku mozeme pokracovat v konverzacii cez net 😀

kvetinka ako sa mate s miskou?uz som ju straaaasne dlho nevidela asi pridem na kavu 😀

kvetinkaaa
20. sep 2009

no baby, to kde ste, ze tretia strana :D
ja som si omylom otvorila ze mamičky z Novej bane a okolia a čumim ake nove tvare :D

dadka veru ani my sme vas dlho nevideli. teraz mi svokor zobral maličku, ja uz po nemsovej malo chodim, akruat tak na trznicu, lekaren....
mala som teraz obdobie ze skor som do dca isla a tak. uz som sa tu nudila.

a vy čo mate nove?
ako sa maju detičky?

inak daduš tie opalovačky ti vratim,ani som ich nepouzila, nakoniec sme mali veci az az.

a mozes mi dadka alebo chym poslat ten link na fusak? čo sme sa o nom bavili.
sice mam pozicany od svagrinej ale radsej by som mala svoj..predsa chceme viac deti a nebudem si zakazdym poziciavat.

diky papa

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dasa711
23. sep 2009

sa ti necudujem ze sa tu nudis skapal tu pes a to este keby nemam pochadzat z nemš.tak to tu asi celkom neznašam

kvetinkaaa
23. sep 2009

dasi tak tak. a ja odtialto nepochadzam 😀

to su take obdobia ked mi to tu ide vsetko na nervy a teraz to veru tak aj je...

dasi včera ste na nas nakukali pred masiarstvom som vas videla 😀

kvetinkaaa
29. sep 2009

😉

dasa711
5. okt 2009

no risko vtedy pred masiarom mi ukazoval ze babo buva a napodobnoval,chrapanie 🙂
je to uz čisllo,strasne to beži

dasa711
5. okt 2009

CHCEME KUPIT V NEMšOVEJ 2-3IZB.BYT NEVIETE O NIEKOM KTO PREDAVA?

dasa711
8. okt 2009

tu to zije ze vau

kvetinkaaa
8. okt 2009

ze?? 😀

kvetinkaaa
18. okt 2009

sak sa tu pisalo ze ked bude zima ze tu zase bude plno a tu nič!!?

chymenitta33
autor
2. nov 2009

Ahojte ženy_-))))Halooooo?

dasa711
14. nov 2009

a čo tu budem ved mame Facebook 😉

chymenitta33
autor
1. dec 2009

Kvetinka--asi tak si to vystihla...ale však vyste tiež arane🙂čo si tu budem sama tuki?

mariannita777
4. dec 2009

Ahojte ženy🙂

chymenitta33
autor
21. dec 2009

mariannita--Vitaj🙂

zase nikto nikde 😠 😉 kde ste žienky?

dasa711
12. jan 2010

pri detoch!! 😉

kvetinkaaa
23. jan 2010

aha tu sa to pohlo troska 🙂)))

dasa711
26. feb 2010

sa čudujem že ešte funguje

lanugo
1. mar 2010

Ahoj kočky, je tu nejaká mamina z Novj Dubnice? Mám 4 mesačného chlapčeka a už ma nebaví kočíkovanie osamote.....

dasa711
1. mar 2010

ahoj Lanugo tu "skapal pes"a kde byvaš v NDCA? tu je prevaha Nemšovej 😒

dadka33
1. mar 2010

jééézis tu sa aj pise ja umrem 😅

laugo dojdi do nemsovej mozeme kocikovat spolu 🙂

moni1412
23. mar 2010

no nejak to tu stagnuje 🙂 mozem sa pridat? momentalne som este z Banoviec, ale kupili sme pozemok v Nemsovej a snad do Vianoc budeme byvat, tak nebude od veci niekoho tam poznat 🙂

dasa711
25. mar 2010

ahoj moni pozeram že čerstvá mamina tak gratulujem!
a kde ste tu kupili pozemok vieš mi povedat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre