Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
8. máj 2009

ahojte babulky 😀 dnes je krasne normalne sa tesim von 😉 a po obede budeme grilovat tak bude super sa teskáááám 🙂

eva770
8. máj 2009

ahojte baby.je tu prosim vas niektora?

eva770
8. máj 2009

kde ste všetky?

dadka33
9. máj 2009

ahojte kocky 🙂 kuknite moj novy vytvor 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dasa711
9. máj 2009

ahojte dakujem ze ste na nas mysleli 🙂
dnes nas pustili Risiacik je chudy ako pavuk ma len nieco cez 8kg a slabunky ale uz sa zacal pustat sam chodit ked sme isli do nemocnice ani nesedel bol totalne oslabeny ☹
chvala bohu sme doma a dufam ze sa skoro uvidime
len sa trochu dame dokopy-som par dni nespala znicena ako po porode 😒 ahojte

dadka33
9. máj 2009

aoki Dasi-to mi je strasne luto ☹ ale to uz bude dobre uvidis 🙂 uz sa tesim ked budu deturence v parku zametat rucickami 🙂 Drzte sa a skore uzdravenie riskovi 😉

kvetinkaaa
11. máj 2009

ahojte!
ze zametat ručičkami to bolo zlatee : ))
ja som akurat krmila a teraz doodsavala a idem si lahnut. mala stale malo papa ja som z toho uz na prašky... ☹
vydržala na prsniku najskor 6min, potom po prebaleni este 3min. potom som sla do chladničky pre odsatych 30ml, vypila z toho 20. a viac nechcela, zaspala. ja uz neviem čo s nou. uvidime čo mi povie dnes lekar.

dadka krasnu mas novu foto! aj ja niečo mam ak najdem teraz v starych IP tvoj mail poslem ti kuk. kamoska mi spravila take čosik pekne čo by sme mohli dat vyvolat rodine.

daska drzim palce nech sa date čim skor dokopy!

paaa

dadka33
11. máj 2009

dobre ranko 🙂

maji---pekne ja ze si to ty robila poslala som ti e-mail ked sa vratis od dokiho zavolaj prideme na pokec 😉

amatula----super foto oslava bola super?aj si robila tie papuce?mna to caka tento vikend 😝

hruska---ty si sa kde stratila??? 😲

dasi---ako risko uz je lepsie,pojdes dnes uz von?

pekny den plny slniecka 🙂

amatula
11. máj 2009

ahojte

dadka si videla foto...tie deti to su vsetko nase 😀 moje a surodencov....
oslava Ok,ale som rada ze uz po tom 😝 uz az moja 30za dva roky dovtedya tu nikoho nechcem 😝 😀

aj vase deturence zametaju rucickami 🙂 aj moj matko to robí..je zlati,ale potom spinavkaví 😅

kvetinka a preco tolko odsavas? 😕 normalne sa ti kojit nedá,alebo mala nechce...ci ako?

dasa711
11. máj 2009

caute pred rokom som uz bola v nemocnici 🙂

amatula
11. máj 2009

teda Dasa vy uz budete mat rok......zajtra???? 🙂 strasne to letí

a kde su baby..nejak je tu ticho 😕

dasa711
11. máj 2009

ano narodi sa o 19:30 uz mi je zle 😒

mirkaff
12. máj 2009

Vsetko najlepsie k RISKOVYM prvym narodeninkam,,vela ZDRAVICKA,STASTICKA,LASKY,KAMARATOV a vzdy USMEV na TVARI praje "kolega" Ondrejko s rodinou..........

Dasi a dnes aku mineralku budes chciet?????? 😀 😀 😀

dadka33
12. máj 2009

dasi riskovi vsetko naj-naj-naj k narodeninkam uz je z naho velkac 🙂

dasa711
12. máj 2009

dakujeme moc 🙂
aj Ondrejkovi-MIRKAFF--------------hlavne zdravicko,a manzelovi povedz ze mierne perlivu 😉 😀

dasa711
12. máj 2009

mirka o tomto case sme boli asi v "najlepsom"----------aby ste vedeli s mirkou sme boli spolu na vzdycharni 😅

dadka33
13. máj 2009

dobre ranko kocky 🙂

my sme boli vcera na preockovani a dnes ma teplotu 38. ☹ ale poobede pojdeme do parku nech sa trosku vyvala v tom prachu aspon bude lepsie spat lebo tato noc bola otrasna 😝

chymenitta33
autor
13. máj 2009

Ahojte kočandy🙂

S riškom sme boli.

A LUCKEEE Všetko najlepšie vela zdravíčka, štastíčka, lásky a nech robí radosť ako doteraz posielame hubičky🙂cmukiss

amatula
13. máj 2009

ahojky

Riskovi a Lucke vsetko naj naj k prvemu rocku...nech maminky posluchaju 🙂 😉

akosi to tu flakate baby...co sa deje..to tim pocasim 😕

dasa711
13. máj 2009

ahojte
LUCKE vsetko najlepsie k rocku,nech maju rodicia iba radost,a nech je u Vas co najmenej placu,hlavne zdravicko prajeme 🙂

henusska
13. máj 2009

Ahojte babenky,uz som tu dlho nebola,my stale lietame do tn,...a tak nemam cas uz ani sem ist.
LUCKE VSETKO NAJLEPSIE K ROCIKU VEEEEEELA ZDRAVICKA,STASTICKA,NECH POSLUCHA NECH ROBI LEN RADOST!!!!

dadka33
14. máj 2009

dobre ranko 🙂 dakujem kocky za priania uz je to rok to strasne leti ☹ za chvilu mi ju 1x prinesu na kojenie a uz pri mne ostane 🙂 Booože aka notalgia ma chytá to bude tym počasím asi 😖 😠

kvetinkaaa
14. máj 2009

ahojte!

dadka, daska, aj ja sa pripajam, vsetko najlepise prajem detičkam!!
aby ich ich dobre maminky posluchali : )))

jaj baby prečo je s tym kojenim taka kalvaria....dadka sa mi zda ze odkojis aj našu ked ti to tak dobre ide 😅
ja uz mam asi po chlebe. včera som si myslela ze je to ok no dnes mam pocit zase ze to je pasé.

človek ani neive či sa moze von vybrat. a ja som uplne mrtva,včera mi bola mama kočikovat. dnes ak pojdem tak asi iba do lekarne... 😢 ale zda sa mi chladno tak neviem.

dadka33
14. máj 2009

ahoj kveti ze si aj ozvala vcera sme boli u teba aj som ti volala ale asi si nepocula ☹ co stresujes s tym kojenim?ked ti mala pribera tak je to v pohode alebo ti to mam prist ukazat???????????????? 😀

dadka33
14. máj 2009

Prsíííííííííííííííííííííí a ja som chcela ist von porazi ma doma s malou zachvilu bude ako satan zlááááááááá

kvetinkaaa
14. máj 2009

dadka sak nie je kedy. teraz som bola uhrady odoslat tak som kukla čo nove. idem chystat staremu veceru 😉
mala nechce buvat, dnes mi chuda dva krat grckala ale to po nutrilone. ale som este teraz vyklepana. ale teraz dostala moje tak je dobre, len stale kuka, sa jej nechce buvat, uz nam starne tak menej buva 😉

no veru ale vazne dadi, by som potrebovala poradit s tym kojenim. hladala som aj lakt.poradkynu dnes na nete ael som nenasla taku čo by prisla a ja do TN sa trepat nebudem. a volala som aj gyndošovi,ten ma odporučil na detskeho, no tomu sa zda vsetko ok ☹

veru dnes je hnusneeee!

tak pekny vecer páá

dadka33
14. máj 2009

micka nutrilon je hnusny my sme ho mali ako prve mlieko a mala vypila 3 flasky a islo prasatu vobec jej nechutilo a to uz nejako skoro prikrmujes nezda sa ti??????????? ☹ Ved ked ti mala pribera tak je to ok neboj sa a vobec nemusis dokrmovat ine by bolo keby ti chudla a Miska pije tolko kolko potrebuje co robis okolo toho taku paniku.Ja ti to pridem ukazat ked nebude Peter doma s mojou Luckou dobre 😉 ?

chymenitta33
autor
14. máj 2009

Kvetinkaa--cicka ako ty čo riešiš??neboj to bude oki žiadny stres..a ako ti povedala Lubinka, ja si tiež myslím teda ja už môžem len radiť s tým mojím kojením lenže podla mna je bud mlieko alebo nieje...podla mna slabé mlieko nieje len áno alebo nie...Ja som nemala vôbec. My sme daváli Nutrilon skoro do roka ale ako žiadna výhra.
Kopu detičkám to nepasuje..ale ved ti mliečko máš tak nešpekuluj...
Hlavne že priberá a je to oki.

dadka33
15. máj 2009

dobre ranko 🙂 dnes je skaredo ale musim ist do obchodu a poriadne poupratovat zajtra mame tu oslavu 😝 som zvedava co Lucka dostane 🙂 pekny deň 😉

dadka33
16. máj 2009

kočky čo je s Vami????????????
kde ste sa podeli ☹ 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre